Автор Тема: Дай пару копійок  (Прочитано 18707 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Дай пару копійок
« Reply #68 : 23 Липень 2011, 09:43:49 »
а я не знаю що це за такий "дай пару копійок", хоть часто по сотці хожу. чи то я так йду що нікого не замічаю?  :)
я милостиню даю, але деяким, є такі що подивишся і не можеш пройти мимо, а тим що по пижиках ходять і моляться то ніколи не даю.
Розкажу вам ще одну історію, можливо ви хтось замічали в роддом з сторони Сахарова весь час заходить жіночка, все розказує що в неї дитина в реанімації поможіть! Перший раз вона так  розказувала свою історію я так розчулилась, думаю сама дитину чекаю, не знаю що мене чекає, дала їй пару гривень, через два тижні прихожу туди з татом знов, на цей раз тато вже дав їй пару гривень, ми десь за три тижні знов туди приходим і вона приходить і та сама історія, а жінки сидять практично всі кидають гроші, тато мій не витримав і  почав на неї сварити так голосно на весь коридор, каже що вже місяць дина в реанімації, то не гріх брехати і т.д. і т.п. вона так скоро вибігла ніби її кипятком облили, я тоді на тата така злосна була, кажу спозорив мене на весь роддом, а виявляється вона ще до цих пір ходить і те саме каже, ну що вже скільки часу дитина в реанімації я вже не вірю.  
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мара

• Активна Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр– 02.09.2007 р.н., Андрій– 31.03.2014 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #69 : 23 Липень 2011, 11:41:56 »
Колись і я кидала гроші...але перестала після одного випадку(((Мій чоловік виходив із магазину з булочками,під тим магазином сидів старенький чоловік,який просив гроші...Чоловіку стало жалко старенького і він замість грошей дав йому ті булочки ,щоб той поїв...Коли мій чоловік відійшов на пару метрів,він побачив,як старенький викидає в урну булочки...  Здається мені, Що людина яка просить і дійсно нічого немає,буде рада всьому ,що їй подадуть....
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
« Reply #70 : 23 Липень 2011, 16:42:41 »
Цитувати
Здається мені, Що людина яка просить і дійсно нічого немає,буде рада всьому ,що їй подадуть....
я теж так вважаю, і ніколи не викине те що їй дали

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #71 : 23 Липень 2011, 17:19:38 »
Не можу і я не сказати про того "дай пару копійок". Йду я недавно,ну звісно по сотці і бачу як він досить розумно спілкується не з українцем,з якимось чорним і дивиться по сторонам, чи то чи ніхто не бачить який він розумний,чи то, щоб тому ненашому ніхто не сказав,що співрозмовник не мудрий,бачу як той чорний дістає якісь документи,ну і дуже вже щиро вони спілкувалися,а в того голова певно на 360. поверталася.....туди - сюди....   d108 d27 d104

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #72 : 25 Липень 2011, 23:02:45 »
У нас у сусідньому будинку живе бабуся, вона коли просить ,то замотується у все чорне, що не видно її обличчя. Я ніколи не придивлялась, але мені дівчата сказали, що це вона. Так в неї 5ти кімнатна квартира. 2м дітям дома побудувала 2х поверхові. І ТАКА розумна, я б ніколи не зрозуміла, що це вона. d30

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #73 : 26 Липень 2011, 01:15:33 »
Капець, оце люди з причудами, а я не вірила,а то таки правда d111 d111 d111

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
« Reply #74 : 05 Листопад 2011, 21:30:08 »
А до нас недавно прийшов чоловік на подвір'я, сказав що він з Косова, збирає гроші на хворого брата( але то зразу видно що він обманює) Тато йому каже, даю тобі 100 гривень але ходи на город поможеш картоплю копати, так він втік зразу як почув що треба працювати. Я не проти давати милостиню, але якщо ці гроші дійсно врятують комусь життя... а не дають можливість комусь нахаляву заробити гроші на які хтось тяжко працює

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #75 : 05 Листопад 2011, 22:47:31 »
Так часто буває, відкриває таких людей. :(

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #76 : 05 Листопад 2011, 22:54:45 »
Цитувати
Я не проти давати милостиню, але якщо ці гроші дійсно врятують комусь життя... а не дають можливість комусь нахаляву заробити гроші на які хтось тяжко працює/quote]
Підтримую. І чомусь найчастіше так у наш час і виходить. d104 Бачиш сидить бідолашка на голому асфальті, сама чуть не гола, а ще і каліка. Думаєш, поможу. Хто дає гроші, хто продукти, а вони тобі у слід матом або ще якимось гарним словечком (особливо коли не гроші давати0

Offline Irunochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікусічка
  • Ваше справжнє ім’я: Іринка
« Reply #77 : 05 Листопад 2011, 23:42:53 »
Цитувати
про того пана "пару крпійок" зі Стометрівки
Ха-ха-ха і я його знаю... Дівчата цей пан під Франіком 3-х поверхову хату має + всі комунікації, це його спосіб заробляння.!!! про нього добре мій чоловік знає, сьогодні розпитаю, завтра напишу точніше про нього... d27
А в мене характер дурнуватий: приходить до нас  циганка, я їй відкрию, настроюю себе, що нічого не дам, закрию перед нею двері, через 3с відкриваю, і кличу її, і даю їй гроші, думаю "А може їй більше треба ніж мені". І знаю оті всякі розводи, і сама бачила як вона сама й таксі брала... На мене так як находе, думаю всяке (Богу вдячна за все, а так ніби винна перед ним)...Може то вона мені щось пускає в очі??? d130

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #78 : 10 Листопад 2011, 13:22:51 »
Раніше давала дуже часто, а зараз думаю чи давати чи ні. Не тому, що шкода. Просто одного разу пожаліла хлопчика, а потім в шоці була. Декілька років тому йшла з магазину і хлопчик просив пару копійок на їду. В мене були булочки, то дала йому одну. То він в мене тою булочкою запустив, ще й обматюкав, бо не гроші дала. Ось так. То я зараз вже краще пару гривень даю тим, хто скажімо на лікування збирає, ніж отак на вулиці.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #79 : 10 Листопад 2011, 13:52:53 »
а я подаю по душі...неважливо кому....от коли відчуваю що потрібно дати..і навіть потім не думаю  чи то бідний чи так притворяється. Може хто памятає років з 6 тому часто біля Піцци+ біля Ратуші ходило манюсеньке циганча...А я з подругою сиділа і їла піццу. А мені всеодно циганча чи ні- я його закликала і ми познайомились. Його звати Даніель-то вже зараз мабуть він парубок доросліший. Він мені так сподобався,такий скромний і класний пацанчик був...Напевне йому було рочкув 4-5....Коротше ми подружились. Він влітку жив в таборі циган на березі Бистриці надвірнянської біля мосту...А ми там часто купались. І я його коли бачила постійно йому давала гроші. Та він не брав. Тоді я просто купляла йому на Словнафті або щось смачненьке або якусь машинку. Ми і в місті бачились-він підбігав привітатись. І на базарі я бачила його з мамою циганкою. Я йому вивалила в руку пригоршню копійок,а він не хотів брати,я йому кажу-іди мамі дай. А сама стояла і спостерігала. Він підбіг до мами і віддав їй гроші а та почала сварити-звідки він їх взяв. Він пальцем показує на мене. А я махаю головою-що так, я дала. Ну вона мені подякувала і там набажала здоровя...Коротше в мене отакий є друг...
А занєте я колись сиділа з Тарасом Прохаськом  в літньому кафе...Ну а там попрошайок багато...Я одному дала і кажу-от хоч би на їду потратив а не на горілку. На що Тарас мені відповів-Вікуся, якщо даєш,давай від щирого серця і далі хай тебе не тривожить на що він потратить. Твоя місія дати якщо душа твоя цього хоче і все.
Мене чогось ті слова вразили. Але з тих пір-я даю якщо просять УСІМ не задумуючись...хто що і до чого...
АЛе це моя особиста позиція.

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #80 : 10 Листопад 2011, 13:56:05 »
Більшість жебраків супер психологи, вміють інших добрих і довірливих використовувати. Читала за приклад в лікарні. На автовокзалі знаю одного старшого чоловіка, він „працює„ на закордонних рейсах, завжди заходить в кожний автобус перед самим від’їздом, продає образки, щоб була добра далека дорога, але від нього можна почути і такі слова, „ви ж хочете добре доїхати„, звичайно кожна людина хоче добре доїхати, витагає гроші і купує образок.   Справді бідна нещасна людина дуже рідко простягає руку, я краще щось куплю і подарую моїй пожилій сусідці, яка викручується на маленьку пенсію, але робить нам всім добро, і дуже гарно прибирає під’їзд, бо ми молоді всі дуже забігані :8, але її щире „дякую„ світиться в її очах і зігріває моє серце.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #81 : 10 Листопад 2011, 14:06:56 »
У нас завжди є вибір-дати чи не дати. Ми ключаємо мозги і придивляємось....Може воно і правильно. Але я особисто в такий момент думаю (ну припустим просить ну явно алкоголік якийсь) ну він був же колись нормальною людиною,чиїмось сином,маленькою дитиною. Ми не знаємо що сталось  у житті тих людей. Милостиня сама по собі  це просто подати. будь кому хто просить. І я даю...Даю бо просить. Хтось не дає-це його вибір. І мене ну зовсім не цікавить  чи мене обманюють і на що потратить та людина. Навіть якщо я буду жити на квартирі а та людина обмане мене і буде жити в особняку. Всерівно брехня рано чи пізно обернеться іншим боком тій людині. І це вже діло її совісті.

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #82 : 10 Листопад 2011, 14:25:43 »
Це правда, не всі мають силу піднятися. Може ми тому так болісно реагуємо на обман, бо часто наша фінансова ситуація не найкраща. В тих випадках, коли я подаю на вулиці, я згадую вічні слова „якщо можете, дайте, і вам віддасться сторицею„

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #83 : 10 Листопад 2011, 14:56:41 »
Зі мною теж був один випадок,подзвонила якась молода дівчина і просить і каже,що нічого немає їсти,ну моя мама сказала гроші я тобі недам,бо немаю,ми тоді були самі  у боргах,зготовила мама їй їсти в кульок і дала,було там і мясне,дівчина подякувала і пішла,через півгодини ми виходимо з хати,а наш кульок лежить на сходах,на поверх нище і взагалі нічого вона з того кулька небрала,ну і як можна після цього можна їм вірити,що вони голодні..вони тільки гроші хотять.А ще був випадок коли я їхала в поїзді і просив якись дядько гроші,був з палкою ,ледве ішов,люди всі йому кидали гроші,а потім він у Галичі вийшов,викинув палку і пішов нехрамаючи,і люди всі це бачили через вікно

Offline олесуня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик та Іринка
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #84 : 24 Листопад 2011, 16:03:06 »
В нас на базарі просять дівчата з викривленими в інші сторони ногами.Це до обіду. А після обіду, ці ж самі дівчата,вже з здоровими  ногами , роблять закупки по сусідніх селах з цигарками у роті.