Автор Тема: Дай пару копійок  (Прочитано 17423 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
Re: Дай пару копійок
« Reply #85 : 25 Листопад 2011, 01:27:20 »
сьогодні чула краєм вуха, що якась прибалтійська країна законодавчо заборонила займатись попрошайництвом, бо багато "злидарів" притворяються, а також це псує імідж держави. "Просити" можна буде лише при храмах та на благодійних акціях.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #86 : 25 Листопад 2011, 01:53:42 »
Мені подобається такий підхід, в старій літературі можна знайти також такі речення, що просять коло церкви. Але в першу чергу держава по-справжньому повинна дбати про старих, немічних, тяжко хворих, інвалідів... одним словом про тих, хто справді потребує допомоги.  Якщо соціальні структури виконують свою роль, то тоді всіх інших обманщиків треба гнати з вулиці, я тільки за це.   Я МРІЮ ЖИТИ В ТАКІЙ ДЕРЖАВІ!!!

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #87 : 03 Грудень 2011, 16:51:06 »
от кои бачу бабцю таку що ледве стоїт,на січових є така хуудюсінька маенька старенька бабця, от їй я все даю гривню-дві...
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #88 : 03 Грудень 2011, 17:12:41 »
цього року ми з чоловіком і батьками на Різдво їхали до бабусі в Львівську обл.,зупинилися в м. Жидачів,зайшли в магазин,щоб купити гостинців і підходить до нас дівчинка,то був сильний мороз,а вона легко одягнена,в нещасній дубльоночці,яка нормально не застібається,каже,що її мама вигнала з дому,сказала іди і не вертайся і просила не гроші,а їжу,то ми їй купили поїсти,бідна дитина забігла в куточок і так захланно їла,мене це розчулило до сліз :( як таких мам земля носить і як можна бути такою жорстокою??? d109

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #89 : 03 Грудень 2011, 17:29:37 »
Я теж недавно стикнулася з подібною ситуацією,лежала я в інфекційній лікарні з малою і там лежала одна дівчина 15,5 років з дитиною 3 місячною  і її теж мама вигнала з дому,коли дізналася,що та вагітна і вона жила десь при монастирі сама з дитиною,ще вчилася десь в  училищі і жила на свою стипендію,і там жила,ще попала з дитиною в лікарню з двохстороннім запаленням легенів,тай ще отруєння.Вона коли лежала в лікарні мамі своїй повідомила,но та навіть слухати нехотіла і ніякі гроші недала,і додому після лікарні сказала,що невпустить

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #90 : 03 Грудень 2011, 17:41:43 »
Цитувати
якщо даєш,давай від щирого серця і далі хай тебе не тривожить на що він потратить. Твоя місія дати якщо душа твоя цього хоче і все.
я з цим згідна на 100%, але все одно на вулиці мало кому даю, бо бачу як до тих "калік" 3-рази на день підходять, і забирають "виторг"! завжди даю дадькові що на скрипці на стометрівці грає
до нас часто в офіс заходят "всякі", то даю по пару грн. щоб відчипились! раніше давали багато, але стався от такий випадок: приходять до нас офіс дві молоді дівчини, і продають плетені браслетики, кажуть що з відкись приїхали(не памятаю  звідки) і збирають на навчання. такі миленькі дівчатка були, то чоловік мій розщедривсяі дав їм досить кругленьку суму! ачерез годину заходять ще дві дівчинки і та сама історія...
ми завжди допомогаєм, перераховуєм грощі хвореньким дітям, є один хворий хлопчина, його мама нам завжди дзвонить коли їм вкрай грощі потрібні, в дит.притулки речі возим. якось так, більш адресно щоб конкретним людям

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #91 : 03 Грудень 2011, 17:47:36 »
ужжжжас d107
я в шоці з такої баби........
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #92 : 03 Грудень 2011, 20:30:28 »
ЯК, можна не пустити додому свою рідну дитину і онучку?!! Це не мама,це нелюд якийсь!!! d110 d107
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #93 : 03 Грудень 2011, 20:44:54 »
казала ця дівчина ,що вони живуть в селі і мамі встидно за неї,що вона дитину нагуляла.Я теж такого нерозумаю,різні ситуацію бувають у житті,но щоб дитину з хати виганяти,такого я нерозумію

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #94 : 23 Грудень 2011, 01:47:23 »
ситуації є різні, інколи даю милостиню, але не всім
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Таїсія

• Активна Мамка
  • Репутація: +96/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катінька
  • Ваше справжнє ім’я: Таїсія
« Reply #95 : 12 Лютий 2012, 13:57:54 »
Я , також, завжди, коли просять, стараюсь подати. Я ж не збіднію за тих пару гривень. Особливо старим людям, калікам... Та мене дуже  дастають нахабні жінки, особливо та  здорова "кубіта",  яка постійно просить в роддомі, в прилеглих закладах. Вона дуже добре знає що казати, там жінки або з  проблемами, або вагітні, як ті, так і ті, хвилюються щоб все було добре....
 То хочу розповісти про себе : 3 роки не вагітніла   і тут тест показує дві полосочки ...Мій перший прийом в "Галдіагностиці",стою і переживаю  в  коридорі. І тут ця підходить і  зі словами: "Дай 10 грн, сына здорового родишь " , ну я звичайно стрепенулася, в кошельок, а в  мене там дрібних грошей нема.... І що ви  думаєте, після прийому пішла, "розбила сотку" і шукала по коридорах цю жінку, знайшла в обл. пологовому.Правда, в мене не син родився, а  доця. d27

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
« Reply #96 : 12 Лютий 2012, 15:13:29 »
у мене відношення до них неоднозначне....казали якось що бабка яка біля голубої церкви сидить...вчить на милостиню своїх двох внуків в медакадемії на платному....це мені казала дівчина одногрупниця внучки той бабусі...
А ще якось дала 5 грн. тому каліці що біля сільпо так він мені тепер проходу не дає....
Одного разу сиділи ми з дитиною і чоловіком на літньому майданчику...замовили одну порцію паличок (в гаманці залишилася всього 1 гривня і копійки)...йшла якась бабуся і каже...дайте пару копійок, я їй то гривню дала...а вона так з іронією...Ааа що мені та гривня...дайте мені вот паличку ту...а я думаю ми й так ті палички так самкуємо один в одного вимолюємо...я їй кажу може давайте я вам копійок ще дам...а вона каже.....Нуууу я незнаю......ну то давай... то я ій жменю копійок достала і віддала, там було десь до 2 грн.....ще вибирає ...я так потім думала...нічого собі...так ніби я була зобовязана давати... ....

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #97 : 15 Лютий 2012, 19:41:32 »
Я милостиню не даю ,лише кидаю на пожертву в церкві

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #98 : 20 Лютий 2012, 16:22:06 »
ого.... так є багато різних кому треба ця милостиня а хто так бо знає шо грошей дадуть! я даю милистиню ,звичайно не всім ,часто стареньким бабусям , циган обминаю бо боюсь їх дуже і калік тоже обхожу бо тяжко на таке дивитись  :(
 d27 d27 d27 Дай пару копійок теж дуже часто зустрічала і дуже часто кричав то приємне то не дуже  d140 але я не звертаю увагу . теж чула шо він зовсім нормальний і забезпечений!

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #99 : 21 Лютий 2012, 18:00:24 »
Даю милостиню тільки тим кому вважаю за потрібне,бо є дуже багато таких,яким нічого не бракує здорові,одіті і просять такого не люблю бо вони такі самі як і я мають дві ноги і дві руки то як кажуть іди і зароби

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #100 : 19 Березень 2012, 20:14:53 »
я завжди боюсь циганок, бо вони, як не даш грошей, можуть шось собі під ніс побуркотіти, а я ж не знаю, може вона мене прокляла вже d111 шкода тих що дітей малих мордують, але їм не даю гроші, бо то бізнес.

Offline Michele

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #101 : 10 Травень 2012, 22:35:05 »
я вважаю, що потрібно давати тим, хто просить. Бог всерівно все поверне сторицею. а якщо людина якій я даю пару гривень витратить їх горілку чи ще щось, то це її проблеми. просить то вона на хліб.... а ще гарний варінат піти і купити хліб чи макарони...тобі точно не прогадаєш
Кто гордая? Я - гордая? Да нее ... Мы, королевы, бабы простые ...