Автор Тема: А ви даєте по попі своїм дітям?  (Прочитано 44296 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: А ви даєте по попі своїм дітям?
« Reply #34 : 17 Вересень 2010, 22:19:26 »
Цитувати
Не радила б,як метод виховання,використовувати фізичні покарання.
Повністю це підтримую,але сама це ненаслідую,не витримую.
І приклоняюся перед тими батьками,які ніколи не бють дітей,а за себе мені соромно,бо я даколи даю по попі,бо нерви не витримують d16

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #35 : 17 Вересень 2010, 22:27:17 »
Цитувати
він до кінця життя буде пам"ятати таку мою "витівку"
100%, хоч і дитина швидко пробачає, але ніколи не забуде такого d104

Цитувати
ЖОДНОГО разу не били!
Ви маєте величезне терпіння, дитина Вам напевно дуже вдячна за це!  :)

Offline Talka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #36 : 17 Вересень 2010, 22:30:57 »
МАРТА ,не повірите,я пам"ятаю кожне покарання мене ременем,скакалкою,рукою...і т.д. z2Ні,це не було часто(не подумайте,в мене батьки не "монстри"),просто,вони вважали(і вважають далі),що дитину потрібно наказувати.
Цитувати
"ТІЛЬКИ так дитина зрозуміє добряче,що від неї хочуть"
я з цим борюсь...Слава Богу,що онуків їм не приходитьна думку(ЧОМУСЬ?) так виховувати! d41
Ребенок больше всего нуждается в вашей любви как раз тогда, когда он меньше всего ее заслуживает.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #37 : 17 Вересень 2010, 22:34:20 »
як казав класик... "з допомогою батога і пряника можна досягти набагато більше, ніж з допомогою тільки пряника"... ;)

а якщо серйозно... то всі діти різні... одні чемні і все розуміють з півслова... інші вперті і намагаються все робити по-своєму.... от я свою донечку вже півтори години намагаюсь прикласти спати.... ні казочки, ні мультики, ні колискові не допомагають... і швидше всього закінчиться все рукоприкладством...   d143
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 17 Вересень 2010, 22:36:14 »
А онуків все більше люблять як дітей d112

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #39 : 17 Вересень 2010, 22:37:08 »
Є така думка, що краще один раз дати по попі, чим на психологічному рівні карати.  d112 Так простіше і швидше діє. Але для дитини не знаєш, що краще. Все залежить, як дати по попі: можна шльопнути, а можна так дати, що в дитина осад лишиться  і рано чи пізно вона це може нагадати батьками.

Я, особисто практикую "по попі", але роблю це вкрай рідко і не застосовуючи сили. І ніколи не буду бити свою дитину по лиці або руках! Для дитини, як і для будь-якої людини це страшне приниження. ІМХО.

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #40 : 17 Вересень 2010, 22:49:47 »
В мене ще маленька дитина,але знаю одне точно,що кропиву я б не використала...хоча та маленька зараз почала дуже вередувати,щоб не зробити щось не так йду в іншу кімнату і заспокоююсь...а в іншій кімнаті фотки де вона зовсім маленька я остиваю і все добре...Слава Богу,що таке буває вкрай рідко :)

Offline Talka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #41 : 17 Вересень 2010, 22:58:37 »
так,ви праві,діти э різні...... є такі моменти,що б"єшся як об стінку і нічого...d111.
діти,поки малі, не зрозуміють за що їх покарали
а доросліші......
я була дитиною з ЖАХЛИВИМ характером(і залишилась такою)...завжди є вихід(якщо є вхід:))...Завжди,коли мене карали,думала:"Ну чому вони просто не поговорять,не спитають,чому ятак зробила ,а не інакше?".
...мої стосунки з батьками є не кращі на світі,і вважаю,що одна з причин-ФІЗИЧНІ покарання!
Тому намагатимусь ніколи не застосовувати фізичні покарання.

а по попі я можу шльопнути жартома  d112
Ребенок больше всего нуждается в вашей любви как раз тогда, когда он меньше всего ее заслуживает.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #42 : 17 Вересень 2010, 23:49:25 »
безнаказаність породжує безвідповідальність....  d130
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #43 : 17 Вересень 2010, 23:51:31 »
Жодного разу ще не шльопала і не била донечку ні по попі, ні по руках, ні по чому іншому, хоч вона дуже капризна!!! Але часом можу крикнути  d128 Коли я дивлюсь на неї з висоти свого росту, вона така малюсінька здається, що я б ніколи не змогла підняти руку на неї, а ще як починають ті сльози, як горохи котитись  d24 d24 d24, воно ж таке маленьке і беззахисне... Коли хочеш вдарити дитину подумай ану якби тебе раз лупнув той, який в 2-5 раз більший по ваговій категорії, які б тебе були відчуття відносно тої людини. Твердо вірю, що спокійними розмовами і обіймами можна вирішити набагато більше непорозумінь і капризів, ніж кропивою і шльопками.
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #44 : 18 Вересень 2010, 00:23:22 »
А я сьогодні два рази дала синочку по руцях. Бо брав і кришив хлібчик на землю, а потім до плитки ліз. Кажу, що не можна, а він знову те саме.Я не витримала, а тепер мене так совість гризе, не знаю чи забуде він це :(. Завжди як забороняю йому щось, він так гірко плаче, не знаю що робити d143

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #45 : 18 Вересень 2010, 08:35:28 »
Моя якось лізла до плитки, я взяла на руки і почала казати, що не можна, а тоді пальцем сама доторкнулась і почала сильно типу плакати і казати, як я сильно обпеклась і як мене болить. Доця почала мене жаліти і з того часу на плитку навіть не дивиться, бо знає, що там дуже пече.
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #46 : 18 Вересень 2010, 08:46:48 »
взагалі я стараюсь зрозуміти який зараз настрій у дитини, чому він капризує або не слухається. От вчора прийшов від бабусі додому, почав шапкою по коридорі розкидатись, потім зарьовав. Ну тут я знала, що биття ні до чого, приголубила, розцьомала, почала щось з ним балакати. Роздягатись не хотів, от ми пішли до братика і там вже роздяглись. А іноді він мене взагалі не чує, то доводиться шльопнути, аби спам"ятати, бо слова не доходять.
А взагалі мене мої діти мало не слухають. З татом легше, у бабусь Андрій шовковий, тамв се обходиться підвищенням голосу  і то рідко. А зі мною... мабуть знає підсвідово, що я найбільше прощу  :*

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #47 : 18 Вересень 2010, 09:06:23 »
Ну не знаю як по попі, а по ручках маленьких дітей бити не можна, бо це негативно впливає на розвиток мовлення. Особисто мене батьки ніколи не били, може разів 2 чи 3 за все життя шльопнули по попі, тому я свою дитину теж бити не буду, ну принаймі намагатимуся d112

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline niiio

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Дмитрий
« Reply #48 : 20 Вересень 2010, 13:45:03 »
Всі люди різні так і діти, деякі тихі, а деякі "Петрик П’яточкін - відпочиває". Ось такий в мене старший, йому кажеш кожен день не чипай меншого, не штовхай, не забирай іграшки, не копай ногами. І тоді починається, машинки мінус одна на балкон, поплакав  п’ять хв. і далі, ще щось на балкон. Кажеш йому що меншому братіку боляче, що зробиш бубу треба буде в лікарню їхати, і т.д. і.т.п., що трошки підросте і тебе ж так само буде копати. Посидить подивиться на тебе, і через п’ять хв. знову все спочатку.

А приділити увагу так як Він цього хоче не получиться, бо треба і  зменшим бути і щось по дому робити.

А викажете бити ні, кропива ні. А чим кропива погана, тим що колиться? Простіше один раз зробити так і пояснити за що, бо інакше не зрозуміє, бо суто ефект пряника наврядчи поможе.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 20 Вересень 2010, 13:58:25 »
Дмитрій, 100%,аналогічна ситуація з моїм пустєком.
Я не то що даю по попі,щоб він зрозумів, а просто я не витримую і через те,що злосна шльопаю його, а потім жалію і кажу,що більше не буду.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #50 : 21 Вересень 2010, 00:38:49 »
Молодці ті мамусі, які не б"ють діток по попі. В мене нерви не витримують. Хоч поки не мала дитини, думала, що не буду дитину бити ніколи в світі.
От не доходить до мого синулі, що не можна крутити в газовій плитці ручки, чи їсти сміття з смітника. Тобто доходить після двох разів"поглажувань" по попі. За першим разом щось ніяк.