Автор Тема: Кишенькові гроші  (Прочитано 6247 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NataliNIO

• Діти це щастя!У мене їх два!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +429/-0
    • http://nionatali.gallery.ru/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарій-19 років,Остапчик-9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Кишенькові гроші
« Reply #17 : 22 Вересень 2011, 00:09:44 »
Я даю раз в тиждень 50 гр (це вже 3 рік),з них кожен день на проїзд 4 гр ,а 6 на їжу(канапку теж даю з собою)..Різні ручки ,резинки ,блокнотики ,наклейки не купував ніколи!завжди щось заощаджує,бо потрібні гроші на вдосконалення велосипеда.
Життя коротке, тому - порушуй правила, прощай швидко,цілуй повільно,люби щиро,смійся нестримно! І ніколи ні про що не шкодуй!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #18 : 22 Вересень 2011, 01:14:15 »
Я гроші кишенькові не даю, хіба зрідка, якщо дитина сама попросить. У нас з дівчатами була розмова на тему "А чого другі батьки дають дітям, а я ні?" І ми вирішили, що краще вони самі куплять собі булочку, чи ще щось, в тому магазині де я знаю що буде свіже і смачне, ніж в шкільній столовій, а я не буду знати, що там вони їдять.

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +133/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #19 : 22 Вересень 2011, 23:28:49 »
Я теж не даю кожного дня кишенькових грошей, тому що всі тратяться на блокнотики , замальовки і т.д.
Вище дівчата говорили про синдром покупця, отак і в моєї доці, є гроші відразу тратить на що небуть  d111

Коли шось хоче, того чого у неї немає тоді даю,
Намагаюся поянювати, що потрібно а що ні    :)

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #20 : 23 Вересень 2011, 00:06:40 »
Цитувати
Намагаюся поянювати, що потрібно а що ні
Таня, і як успіхи в пояснені ;)? Я товчу як горох об стінку - не потрібно, а мені малий аргументує - в інших є.
 Ми з ним мали йти в Арсен на 5-д кіно, але якось так траплося, що не пішли, а тепер, який він "учень" d109, то певно до випускного за мої гроші не потрапить туди d128 d109. Він мені говорить, що вже в його класі ВСІ були, а він не був, а я аргументую - насолоджуйся своєю унікальністю. Мавпування. Те саме з грошима.  d112
Ще малий розказував, що в їхньому класі діткам за хороші оцінки платять! А Ви таке практикуєте?????

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #21 : 23 Вересень 2011, 00:18:18 »
Цитувати
Ще малий розказував, що в їхньому класі діткам за хороші оцінки платять! А Ви таке практикуєте?????

Ми пробували того року, але щось з того толку не було. Не склалось. Цього року баба дівчатам таке запропунувала - за 12 балів 10 грн. Я ж кажу - закруто!

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #22 : 23 Вересень 2011, 01:30:38 »
Цитувати
мені здається, що за оцінки платити не варто. це ж обовязок дитини вчитись. Ну звичайно, якщо дитина по якомусь предмету не встигає чи не хоче вчити, але обіцяє виправитись і як нагороду в кінці четверті (чи як там тепер...) отримає бажану річ - то це нормально. але за кожну дванадцятку - це дійсно круто. Це добре, поки діти маленькі і ще початок навчального року, предметів мало і оцінок мало. А потім як почнуть приносити по 5 дванадцяток щодня ...d30

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #23 : 23 Вересень 2011, 01:45:45 »
Цитувати
А потім як почнуть приносити по 5 дванадцяток щодня ...

Ну аж так, то не буде. В нашій школі дуже рідко ставлять 12. Хіба дитина вивчила бездоганно.

Offline лізок

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ліза
« Reply #24 : 23 Вересень 2011, 02:19:07 »
Сама педагог, вважаю заохочення дуже важливим у навчанні, але не  d128 за кожну гарну оцінку.  За підсумкові оцінки так!!! та й не кожна дитина може приносити 12, дуже важливо оцінювати старання, відношення до навчання, покращення оцінок. Нам дорослим платять за роботу, для дітей навчання також робота, але всі винагороди добре поєднувати і з виконанням різних дрібних домашніх обов’язків.   

Offline Сніжана

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
« Reply #25 : 23 Вересень 2011, 06:03:35 »
Цитувати
Ще згадала, що коли ходила в перший клас, то завжди мамі здачу приносила. А потім підросла і порозумнішала , почала збирати

Деякий час також практикували залишати Анничці здачу. Але виявилось, що вона почала сприймати це як певну обовязкову плату за те що сходить в магазин. Довелось від цього відмовитись. Тепер вважаю що дитина повинна приносити здачу, а вже батьки потім вирішують чи віддати дитині чи ні. А що стосується кишенькових грошей, то зараз даємо щодня невеличку суму 3-5грн, але в подальшому плануємо поступово збільшувати періодичність щоб дитина вчилась економити і планувати свій бюджет на триваліший час.

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #26 : 23 Вересень 2011, 11:20:44 »
А мені тато завжди давав гроші за гарні оцінки в кінці чверті, але я була доброю дівчинкою і тратила їх тільки на якісь прікольні зошити, олівці і т.д z2. Я так старалася принести гарний табель - бо це був для мене стимул!Тому в цьому нічого поганого не бачу!Але тато помер, коли була у 8 класі, гроші припинилися, АЛЕ вчитися на 5 продовжила до кінця своєї науки!

Offline Ghanet

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілля-5 роки, Настя-11 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Евгенія
« Reply #27 : 04 Жовтень 2011, 14:04:24 »
Я дуже грошима дітей не балую,можу дати 1 або 2 рази в тиждень.Ато що необхідно даю їй з дому;чай,яблуко,печенье.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #28 : 04 Жовтень 2011, 14:48:46 »
Я даю по 2 гривні десь 2-3 рази в тиждень. Заходила спеціально в шкільний буфет, пояснювала, що купувати неможна. Мій Макс давно знає, що таке шкідлива їжа, але іноді не втримується. Як правило, коли посилаю в магазин приносить на здачу апельсини чи яблука.

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #29 : 04 Жовтень 2011, 15:41:05 »
Цитувати
приносить на здачу апельсини чи яблука.
Яка чемнезна дитина! А мій одного разу приніс якусь їстівну пасту у тюбику, смерділо жахливо, а виглядало ще гірше - після цього заборонила купувати щось за здачу. Домовилися, що він здачу приность додому, а я вже вирішую давати йому гроші з здачі чи ні.  Особливо, коли його хтось з чужих дорослих (моя сестра, бабуся...) просить піти в магазин за покупками - обов"язково віддавати ВСЮ здачу.

Offline Мілана*

• Невиправна оптимістка
  • Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія
  • Ваше справжнє ім’я: Мілана
« Reply #30 : 11 Жовтень 2011, 12:09:57 »
Я пам"ятаю, що нам мама давала на неділю, і ми вже вчилися  правильно їх розподіляти, але брат міг використати за два дні, а потім в мене просив.
Якби ж то можна було перевірити, що діти купують, бачиш цих школярів, які купують сухарики, чіпси, всяку гидоту :(

Offline Ramiata

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ростик 9 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #31 : 17 Жовтень 2011, 14:50:14 »
Мій малий наступного року їде до школи,і мене луже хвилює проблема сухариків і чипсів,зараз він теж має кішенькові копійки, і купляє конфетку чи жуйку,але коли в когось баче чіпси і сухарики то просто очі не зводить з тих "делікатесів",це зараз поки він під наглядом ,а що буде коли піде до школи просто страшно ...
Але я рахую що дитина повинна вміти розпоряджатися коштами складати статті витрорат)))

Offline Vitusia

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій - 7 р., Анна - 4 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #32 : 06 Листопад 2011, 13:11:48 »
Ramiata, не хвилюйтесь, усе буде добре, просто перед школою треба буде з дитиною посидіти, і все їй пояснити...але це стосується не тільки сухариків і чіпсів, є багато такого, що треба перед школою обговорити. Ми з моїм синочком десь години три на ці всі теми розмовляли...я теж дуже переживала перед першим класом...але виявляється наші діти вже дорослі, і все розуміють))

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #33 : 06 Листопад 2011, 14:11:53 »
Цитувати
Ramiata, не хвилюйтесь, усе буде добре, просто перед школою треба буде з дитиною посидіти, і все їй пояснити...

Треба пояснити не тільки чому але й наслідки цього поїдання. Я взяла пачку якоїсь "поживної хімії", інакше ці сухарики, чіпси...і д.п. не називаю, і з дівчатами своїми залізла в інтернет, почала вичитувати як називаються всі ці добавки Е-...,і чим вони шкідливі. Віриш, тепер як приходять мої дівчата в магазин то на цю хімію не дивляться, а як просять щось їм купити, то перевіряють самі чи нема там добавок Е-...! Вони і до тої розмови в мене не їли всяку хімію, ну хіба хтось пригостить, чи я могла 1 раз на рік купити, а тепер з цим ще легше.