Автор Тема: Яку автошколу ви б порадили?  (Прочитано 33834 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ChelseaАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Яку автошколу ви б порадили?
« : 05 Вересень 2011, 00:45:29 »
Хочу стати водієм, але не знаю з якого боку підійти до цього питання.
Відвідувати автошколу щодня напротязі двох місяців немає можливості.
Раз на тиждень пробувати їхати з чоловіком поруч - мало що дає.
Будь-ласка поділіться своїм досвідом, як і де ви вчилися керувати авто.
Бо їхати самій - це оде, а коли позаду в автокріслі твоя дитина, то маєш бути впевнена,
що навиків, які ти маєш вистачить аби справитися з будь-якою ситуацією на дорозі:
бабця яка лізе під колеса, водій що тебе підрізає.
Чула від багатьох знайомих, що автошкола нічого не дає, окрім проходження екзамену.
Не хочу заплатити за курси, два місяці вчити правила ,отримати права, але не вміти добре їхати.     

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Яку автошколу ви б порадили?
« Reply #1 : 05 Вересень 2011, 01:18:02 »
Цитувати
Раз на тиждень пробувати їхати з чоловіком поруч - мало що дає
Цитувати
Чула від багатьох знайомих, що автошкола нічого не дає, окрім проходження екзамену.
З першою думкою згідна, а з другою ні. На мою думку, відвідувати автошколу потрібно, бо інструктор зможе вас навчити тому чому не навчить чоловік. Бо чоловік є своя людина, він може на вас накричати, а ви на нього, типу, "Чого ти на мене кричиш?", а може і не кричати, і ви так би мовити "не відповідально" ставитесь до навчання. А інструктор - це чужа людина, перед якою вам соромно, якщо ви чогось не знаєте і не вмієте, і ви старанно виконуєте всі вказівки. Ну, принаймі у мене так було. Мене чоловік ніяк не міг навчити їздити взад, я чомусь дуже боялася їхати. Я їхала взад, а дивилася вперед  z5. А на водійських курсах з інструктором моментом, з першого разу все получилося. І я цьому дуже рада. Напевно, багато що залежить і від інстукторів, і їхнього бажання з вами їздити, і чомусь вас вчити. Ми з інстукотром постійно виїжали в центр міста, де пробки, багато машин, а також їхали на трасу і вдосконалювали, як рушати і зупинятися, і таке всяке  :).
Я вчилася у автошколі на Чорновола недалеко від стадіону. Інстуктор - Сергій Богданович, якщо не помиляюсь, це вже було 6 років тому.
Тому всім раджу відвідувати заняття в автошколі і вчитися їздитися, щоб потім не було, як в анекдоті "Права купив, а їздити не купив"

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #2 : 05 Вересень 2011, 08:28:14 »
Цитувати
Це абсолютно не правильна думка, навпаки краще починати з нуля з інструктором, в них вже вироблений алгоритм навчання і крім того ви не ризикуєте власною машиною, бо в разі чого інструктор затормозить. Я перший раз сіла за руль з інструкторм і зимою по снігу поїхали в місто і все нормально. Ніхто мене додатково не доучував їздити, я просто після навчання сама сіла за руль і поїхала, звичайно були деякі помилки, пару разів на подвір"ї неудачно розвернулася, але це найкращий варіант, коли надієшся тільки на себе, ніж коли збоку якийсь робич "на голову капає". Доречі моя порада, краще вчитися їздити саме взимку, тоді практика буде краща і літом їхати буде взагалі без проблем. А на рахунок школи, то порадити не можу, бо я вчилася ще в 2004 році в Угорниках, тоді інструктор нормальний попався, а як там зараз не знаю.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #3 : 05 Вересень 2011, 08:34:28 »
Цитувати
Раз на тиждень пробувати їхати з чоловіком поруч - мало що дає
Отак мене вчили їхати , я навчилася, їздила поки не розбили татову машину, добре що всі живі залишились.

Цитувати
що автошкола нічого не дає, окрім проходження екзамену.
Я згідна з Жасмин, що треба вчитись в автошколі. Хоча сама тільки планую, бо ще не маю часу на навчання. Тато хотів купити мені права, але я відмовилась. Хочу нормально навчитись їздити, бо після аваріїї за руль не сідала, а якщо сяду то з інструктором.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #4 : 05 Вересень 2011, 08:37:29 »
Якщо нема часу, то в крайньому разі можна не ходити на теорію, я так робила, бо тоді вчилася і не мала можливості, а правила вивчила дома, а на практику обов"язково треба ходити.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #5 : 05 Вересень 2011, 13:12:10 »
Десь вже була схожа темка, то я точно писала, що ходила в автошколу на Довгій і дуже задоволена (але ходила на всі заняття без винятку). По теорії був вроді викладач Нагорняк, а з практики Грошев - вимогливий дядько, але як вийкладач супер!

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #6 : 05 Вересень 2011, 13:41:57 »
Мене тато вчив водити з 11 років. А в 17 років купив мені права, але я сама їздити боялася, то тато в автошколі домовився з іструктором, щоб він зі мною 2 рази в тиждень їздив. Тільки після тих занять я почала самостійно водити, запамятала правила. А до того, то завжди надіялася на тата і головою не думала.
Автошколу не можу нажаль порадити, бо я вчилася в Тернополі, але думаю, що треба там провчитися, але після того самій їздити, щоб мати практику.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #7 : 06 Вересень 2011, 13:24:55 »
а хтось вчився в автошколі на Чорновола? як вам?

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #8 : 10 Вересень 2011, 22:42:18 »
Я вчилась в Автошколі на Довгій, ходила на всі лекції: по теорії були вечорами, а на практику я записувалась коли мала час, бо паралельно вчилась в університеті, дуже зручно було. Дуже задоволена навчанням, іспити в ДАІ вдалось здати самій без жодних хабарів :)

Offline galja

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #9 : 10 Вересень 2011, 23:15:57 »
я вчилась біля Велесу,мені порадили і не жаліюсь.А авто школа дає багато корисного на майбутнєШшо і в якій ситуації поводитись,Я не жалію шо пішла вчитись
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Айрен

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #10 : 11 Вересень 2011, 22:55:57 »
Мене чолові довго вчив нічого в нього не получилося d30, на 2 місяці вагітності я записалася в школу (часу вільного багато було)  проходила всю теорію за практику доплачувала. і яке здивування мого Саши було коли я сіла і спокійно поїхала (звичайно він сказав що я просто нехотіла вчитися коли він мене вчив)  а і кстаті правила я знаю краще чим він.

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #11 : 25 Вересень 2011, 14:37:39 »
Я теж планую сідати, нарешті, за руль, але на жаль не можу визначситись з автошколою. Живу біля парку, з дітьми протягом дня ніхто не може посидіти, тільки інколи вечором. Порадьте, чи є десь заняття у вечірню зміну?
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #12 : 11 Жовтень 2011, 11:37:44 »
Я навчалась в автошколі, яка знаходиться на вулиці Довгій, правда ще 4 роки тому.  Заняття нам були ввечері двічі на тиждень на 18.00. А так, як я працюю кожен день, то на практичні заняття записувалась на обідню перерву. Навчанням у школі я дуже задоволена, інструктор теж хороший попався. Правда після автошколи я так і не їздила, бо не маєм ще власної машини.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline хрустик

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
  • Мій молодший гарбузик
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: христина
Зібралася нарешті здати на права. Спершу думала купити права, але чоловік відмовляє, радить походить, повчитися. От і почала шукати автошколу. Порадьте хто і куди ходив? Які враження? Скільки платили? Які були проблеми, недоліки?

Offline annuchkaif

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мірик
  • Ваше справжнє ім’я: анничка
« Reply #14 : 21 Жовтень 2011, 21:36:19 »
я ходжу в міжшкільний комбінат на Новгородській, кажуть що непогано ( ціна - 1250 грн + 60 літрів бензину), ще чула, що непогана автошкола на Довгій, а так мені здається, що не в школі справа (правила ж усюди однакові), а від інструктора все залежить

Offline Irunochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікусічка
  • Ваше справжнє ім’я: Іринка
« Reply #15 : 21 Жовтень 2011, 22:13:24 »
І я вчилася на Довгій... на лекці теж ходила всі - лекції класні z4, там прікольний мужик ввів, завжди анекдоти розказував, але в тему, легше запамятовувались правила дорожнього руху... А на рахунок інструктора - зовсім не задоволена. Пояснюю чому:
1. На заняття часто не приїжджав, завжди в нього якісь справи... Так одного разу не витримала, пішла до директорки і пожалілася, що я витрачаю свій час, плачу гроші, а практичних занять майже немає... Одним словом, бензину списують, зарплату получають,а віддачі ніякої... Після того трохи частіше іздила, але всерівно вони там дають год, здається 34год, якщо не помиляюся, то до 12год можливо відздила
2. Як не дивно інструктор до мене прямо чіплявся, навіть цілувати ліз, фууу, як нагадаю d110, я була в повному шоці - старий мужчина, а думає що він огогго. 2 дівчат від нього перевелося до іншого інструктора, потім і до мене дійшло чому, переводитися не було сенсу, майже закінчували заняття. А такий пошлий, бабнік настоящий!!! кажу "заберіть руки",а він "та я нічого", а я в той момент вбити його готова була. Завжди на каву запрошував, одїїїїїним словом не люблю я такого.
Навчання є навчання, а як хоче сексу - то хай і шукає дам хоча б свого віку, і саме головне вони там всі в змові - лектор теж. Раз їздила з ними (вони на уроках їзди свої питання вирішують, то цемент на квартиру відвезли, то якусь пшеницю  купляєм і т.д. ) - домовлялися вони між собою, кого б то в сауну взяти, дівчата вуха відпадали!!!
Така рада була як права получила, нарешті закінчився той с...дром!!!

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #16 : 21 Жовтень 2011, 22:18:09 »
а я вчилася в ПТУ 15 , лектор класний і інструктор теж, ніхто не чіпався  z5 відходила всі лекції і від"їздила все що було по плану, але скільки то коштувало вже не памятаю бо то було 10 років назад  d112