Автор Тема: Діти індиго  (Прочитано 1289 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline олюсичкаАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ліна 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Діти індиго
« : 25 Січень 2014, 19:25:19 »

Діти Індиго: хто вони?

Хлопчик на тлі неба Зараз часто можна почути вислів "діти індиго". Що він означає? Хто вони, ці діти? Ненсі Енн Тепп − ясновидиця. Вона бачить ауру людини - колір його тонкого тіла. Вона займалася дослідженнями в Державному університеті в Сан-дієго. А в 1982 році написала книгу під назвою "Як колір допомагає краще зрозуміти твоє життя". Це, мабуть, перше відоме видання, у якому визначаються моделі поведінки "нових" дітей. Ненсі класифікувала певні типи людської поведінки по кольорах спектру сонячного світла і, керуючись інтуїцією, створила вражаюче точну і наочну систему. Метафізична по суті, книга вельми цікава, і буває забавно побачити деякі свої риси в цій системі, і дивно, наскільки вона точна.

Для тих, хто думає, що класифікація людей по колірних групах виглядає чудно і цікава тільки тим, хто захоплюється метафізикою, ми можемо запропонувати книгу доктора філософії Хартмана Тейлора, видану в 1998 році під назвою "Кольоровий код: ще один спосіб побачити себе, свої відносини і своє життя».

Так хто ж такі Діти Індиго? І чому ми їх так називаємо? Саме Ненсі Енн Теп вперше звернула увагу на те, що з’явився новий колір серед аур людей. Темно-синій, його ще називають індиго. Не так давно почали народжуватися діти з новим кольором аури. І ці діти мають спільні риси.

Визначимося: дитина Індиго — це така дитина, яка володіє новими незвичайними психологічними характеристиками і моделями поведінки. Це означає, що люди, що взаємодіють з подібними дітьми (особливо батьки), щоб досягти успіху, повинні змінити свій підхід до них, методи виховання і способи лікування. Ігнорування нових моделей поведінки дітей може привести до психічної нестійкості і розладу мислення у тільки вступаючої в життя юної істоти. Завданням цієї статті є визначення терміну, класифікація і науковий опис характеристик дітей Індіго.
Існує декілька типів дітей Індиго, і далі в цьому розділі ми змалюємо їх детальніше. А поки ми хотіли б познайомити вас з найбільш загальними поведінковими моделями, характерними для таких дітей. Вам знайомо що-небудь з приведеного списку десяти найбільш поширених якостей Дітей Індиго?
1. Вони приходять у світ із почуттям власної гідності
2. Вони відчувають, що вони "заслужили бути тут", і дивуються, коли інші цього не розділяють.
3. Вони не сумніваються у своїй значимості.
4. Вони не признають абсолютних авторитетів і вважають, що і вони самі, й оточуючі завжди мають свободу вибору.
5. Вони просто не роблять звичайних речей; наприклад, ненавидять стояти в чергах
6. Вони розгублюються, стикаючись із консервативними системами, де, замість прояву творчої думки, треба чітко виконувати традиції
7. Вони часто бачать раціональніший спосіб, щоб щось зробити вдома чи в школі, але оточуючі часто сприймають це вороже, як небажання виконувати правила та пристосовуватися до системи.
8. Вони здаються некомунікабельними, якщо не знаходяться в своєму колі. Якщо поряд немає нікого з подібним способом мислення, вони часто "згортаються всередину себе", відчувають, що їх ніхто не розуміє. Школа для них дуже часто є украй складною в соціальному плані.
9. Вони не реагуватимуть на дисциплінарні зауваження ("Почекай, ось прийде додому твій тато і побачить, що ти наробив" − не працює).
10. Вони не посоромляться сказати Вам, якщо їм щось потрібне.
Існує чотири типи дітей Індиго, кожен з яких має свою певну життєву програму:

1. ГУМАНІСТИ: Вони служать масам і мають намір працювати з людьми: це майбутні лікарі, юристи, вчителі, моряки, бізнесмени й політики. Вони дуже активні, комунікабельні й здатні розмовляти з ким завгодно, як завгодно довго, у дуже дружній манері. У них дуже стійкі переконання. Фізично вони незграбні, і через свою активність іноді можуть "врізатися в стіну", забувши "включити гальма". У дитинстві вони не можуть зрозуміти, як це можна грати тільки з однією іграшкою. Вони вивалюють з ящиків абсолютно все, що є, а потім можуть пограти, а можуть і взагалі ні до чого не доторкнутися.
Якщо ви попросите таку дитину прибрати свою кімнату, то вам доведеться неодноразово нагадувати їй про це, тому що зазвичай віна розсіяна. Звичайно, вона почне прибирати, але як тільки їй на очі попадеться яка-небудь книжка − сяде і почне запоєм читати її, і забуде про все на світі.

2. КОНЦЕПТУАЛІСТИ: Цей тип Індиго занурений у свої проекти значно більше, ніж усі останні. Це майбутні інженери, архітектори, дизайнери, астронавти, пілоти і військові. Вони не бувають неповороткими і зазвичай добре складені. Вони хочуть управляти, і найчастіше об´єктом управління стають їх власні матері, якщо це хлопчики. А якщо дівчатка, то під управлінням у них зазвичай виявляється батько. Якщо вони втрачають свого батька, це створює величезну проблему в їх житті.
Цей тип Індиго має схильність до згубних звичок, особливо до наркотиків у підлітковому віці. Батьки повинні спостерігати за їх поведінкою вельми пильно, і, коли вони починають ховати речі або говорити що-небудь ніби "Не заходь в мою кімнату", не завадило б з´ясувати, що вони приховують.

3. ХУДОЖНИКИ: Ці діти набагато чутливіші, ніж представники інших категорій Індиго. Зазвичай вони легкої статури, хоч і не завжди. Вони занурені в різного роду мистецтва. Вони схильні до творчості, це майбутні вчителі і художники. До якої б сфери людської діяльності вони не звернулися, вони завжди зберігають творчий підхід. Якщо вони йдуть в медицину, то з них виходять непогані хірурги або наукові співробітники.
Коли вони приходять у мистецтво, саме з них виходять видатні актори. У віці 4-10 років вони можуть перепробувати себе в півтора десятках видів творчої діяльності, недовго позаймавшись однією справою і потім закинувши її. Тому "Ніколи не купуйте інструмент - краще беріть його напрокат!" Індиго-художник може працювати одночасно з п´ятьма або шістьма різними інструментами, а досягнувши підліткового віку, він вибирає один з них і стає майстром у вибраній області.

4. ЩО ЖИВУТЬ У ВСІХ ВИМІРАХ. Це четвертий тип Дітей Індиго. Коли їм виповнюється рік або два, ви вже не можете їм нічого сказати. Вони відповідають вам: "Я знаю. Я можу зробити це сам. Залиш мене". Це ті люди, які несуть у світ нові філософії й нові релігії. Вони можуть бути задираками і забіяками, тому що не вміють пристосовуватися, як інші три типи Індиго.

• Активна Мамка
    • Награды
Re: Діти індиго
« Reply #1 : 25 Січень 2014, 19:25:52 »
давайте ділитися надзвичайними якостями своїх діток

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #2 : 25 Січень 2014, 19:30:34 »
А, я не давно, щось таку статтю читала, що по ній, наше покоління-то діти індіго, а наші діти то вже діти-кристали?! :chitaju

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #3 : 25 Січень 2014, 19:45:28 »
ага от статтю найшла
Цитувати
Якщо у вас є діти, раджу придивитися до них уважніше. Ваша дитина бачить дивні сни, дивує вас зненацька серйозними питаннями або говорить із рослинами? Якщо ваша дитина замкнутий, малоразговорчів, неохоче спілкується з іншими дітьми, цілком може виявитися, що він - так званий "дитина-кристал" .

Всі ми чули про дітей індиго. Індиго - це колір, в який забарвлена їх аура. - Ну і що? - Запитаєте ви. Виявляється, справа не тільки в кольорі аури. Їх поведінка разюче відрізняється від звичайного людського. Вони незалежні, їх важко виховувати нашими звичайними методами. Вони не визнають авторитети. Їх важко змусити щось робити проти волі. Їм важко вчитися у звичайних школах. Діти-індиго непосидючі і заперечують багато чого з звичного для нас освіти.

Вважається, що перші діти-індиго з'явилися в 40-х роках минулого століття. Це їх вважали хіппі в 60-х роках і панками в 70-х. Суспільство відкидало їх, що цілком природно і зрозуміло. Втім, вони і не потребували затвердження чи якомусь уваги з боку доброчесної суспільства.

Можна сказати, що діти-кристали - це наступна форма дітей індиго. Про дітей-кристалах вперше заговорили наприкінці 20 - початку 21-го століття. Дослідники помітили, що їх аури на фотографіях, зроблених спеціальними приладами, мають не круглу, а кристалічну форму. До цього всі знімки людської аури мали круглу форму.

Діти-кристали відрізняються від нормальних дітей ще разючіші, ніж діти-індиго. Ці діти незалежні, ігри звичайних дітей їх мало цікавлять. Тому в звичайних дитячих садках і школах, звичайно ж, їх очікують проблеми зі спілкуванням. Також можна відзначити пізніше розвиток мовлення у подібних дітей. Хоча останнім часом велика кількість дітей починає нормально говорити років до двох. Психологи це пояснюється дуже просто: діти-кристали і так все розуміють. У них немає необхідності в мовному спілкуванні, тому що вони мають яскраво вираженими телепатичними здібностями. Вони думають, що дорослі розуміють їх, тому що самі можуть читати думки.

Пізніше, почавши говорити, діти-кристали так само важкі в спілкуванні. Складність полягає в тому, що вони дуже гостро відчувають сутність людини. Їх марно обманювати. Тому, якщо вони бачать нещирість у ставленні до них дорослого, замикаються в собі.

Вважається, що діти-кристали - це наступний етап розвитку людства. Мабуть, так було і на зорі людства, коли неандертальці і сучасні люди могли співіснувати поруч.

Діти-кристали дуже люблять природу. Їм не треба прищеплювати це почуття на уроках природознавства. У них це закладено самою природою. За їхніми словами, вони можуть розуміти мову тварин або навіть рослин. Учені проводили наступний досвід. Підключивши до стебла пшениці спеціальну апаратуру, здатну вловлювати електромагнітні коливання, вони обшпарюємо корінь рослини окропом. За показання приладів, у цей момент спостерігався сплеск хвиль. Рослина практично "кричало" від болю. Здається, слова дітей про почуття рослин небезпідставні.

Ще одна здатність дітей-кристалів - передбачення майбутнього. Самі того не усвідомлюючи, вони з легкістю можуть передбачити недалеке майбутнє.

Що найцікавіше, таких дітей (як це на нас схоже!) Лікарі часто записують у розряд дітей з різними психічними відхиленнями.

Якщо ваша дитина володіє подібними здібностями, варто бути до нього удвічі уважним. Діти-кристали дуже вразливі. Не потрібно водити такої дитини до психіатрів. Просто необхідно допомогти йому розкрити свої здібності. Погляньте на світ очима своєї дитини.

Хто читав Кліффорда Саймака, пам'ятає "мутантів" , як їх назвав письменник, з фантастичного роману "Місто". Це яскраво виражені індивідуалісти. Вони могли жити, спокійнісінько обходячись без людського суспільства. До того ж володіли здібностями телепатії. Дія в романі відбувається саме на рубежі 20-21 століть. Роман був опублікований в 1944 році. Як міг у той час письменник передбачити це?
як на мене якась нісетніця, особливо про ауру над людьми , яку ніби на фото спеціальних....
я не визнаю цього терміну-діти індіго, вважаю, що є просто діти з певними особливостями психологічними і характерними, які тим чи іншим відрізняються від основної маси дітей.
 хоча якщо до тої градації на категорії то моя старша -художник, все купилаїй вже від бісера до полімерної глини, квілінг, скрапу, тільд, акварель, мольберти, валяння з шерсті, плетіння лент, кос.....о це нескінчений список, використовується це все по кругу, поки що довгої зупинки не було ні на чому)))) очікуємо d27

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #4 : 25 Січень 2014, 19:49:21 »
Цитувати
ага от статтю найшла
О, докопалась до істини! d27 Цікаво, яку назву для наступного покоління вигадають! d143

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 25 Січень 2014, 22:38:47 »
мусимо визнати те,що сьогоднішні дітки розвиваються набагато швидше,моя мама не перестає дивуватися,що от я у віці своєї доці багато речей не знала.Все це безперечно новітнім технологіям,швидкому прогресу,моя Ліна швидше освоїла планшет,ніж я сама

Offline Vika131079

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #6 : 04 Березень 2014, 16:07:06 »
...Кожна дитина-це особистість,а наука констатує це по свому!!!...Кожен приходить в цей світ для чогось!!!......

Offline Tysia

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик,1.2 р, Настуся 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #7 : 12 Березень 2015, 16:26:33 »
моя дитина, коли я собі лежала, бо думала, що отруїлася підійшла до мене і каже, у мене скоро буде братик, і через тиждень я дізналася, що вагітна, потім узі показало, що хлопчик, одного сонячного дня, коли не було ані хмаринки, доця каже, мама, завтра буде дощ, і такі схожі ситуації з нами трапляються регулярно. Один біоенергетик казав мені, що діти, особливо до того віку, поки не навчаться добре говорити, бачать тонкий нематеріальний світ, у них дуже тісний звязок з Богом, вони інколи розказують як нам здається якісь небилиці або фантазують, а насправді це включається память з попереднього життя.

Offline Kreollina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +10/-0
  • Не бери за истину то, что видишь чужими глазами.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка Юлічка
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #8 : 23 Березень 2016, 14:04:12 »
а мені цкаво б почитати не тільки окремі статті на цю тематику, а й цілі книжки. якщо це десь є таке то підкажіть де
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]