Автор Тема: Писемна творчість наших мам (вірші,оповідання,казки)  (Прочитано 22142 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
а я вам кину ще одну казку....
ДІВЧИНКА І ДОЩ
 В одному дивному місті жила маленька дівчинка. Там було все як у нас:день переходив у ніч, а ніч знову у день, падав дощ і світило сонце, були зима, весна, літо та осінь. Кожен день дівчинка прокидалась вранці  та йшла поливати свої улюблені квіти.Світило сонце, цвірінькали птахи і дівчинці було радісно на душі.
Але бувало, що вона прокидалась і з неба падав холодний дощик.  Тоді їй ставало дуже сумно. Дівчинка підходила до вікна та дивлячись як лопотять краплини дощу по-підвіконню плакала, а сірий дощик здивовано дивився на неї. Йому ставало так сумно, що він і сам починав плакати і тоді краплини ще з більшим завзяттям падали на землю.
Одного ранку прокинувшись, дівчинка   побачила безліч сонячних зайчиків які весело гасали по кімнаті. Вона швиденько одягнулась та побігла на двір. Там яскраво світило сонце і було так гарно, що вона вигукнула
«Я  хочу, щоб цей мерзенний дощик ніколи не падав. Він такий холодний і противний».
Вітер-пустун, почувши ці слова розкуйовдив білі кучерики та почав так дмухати , що небі хмарки розбіглись і все що наплакав дощик вмить висохло. Так пройшов тиждень, місяць, потім два місяці. Сонце нещадно палило і на землі почало все висихати: ріки, озера, болітця. Листочки на деревах почали чорніти та скручуватись, трава , квіти і все живе-поволі помирати.
І зрозуміла дівчинка, що таке дощик, і як він потрібний, але нічого вдіяти не могла. Вона сіла на порозі своєї хатинки та гірко заплакала. Але сталося диво-зі сліз  утворився струмок, а потім річка. Незабаром вода стала випаровуватись і в небі з‘явилась перша маленька хмарка. А вже через декілька хвилин на землю впали перші каплі дощу. Так, це падав той самий ,сумнй ,сірий дощик. Але дівчинка, як ви думаєте, вона знову  сумувала?
Ні, ні і ще раз ні. Вона босоніж плигала по калюжам та радісно сміялась.   Так, вона потоваришувала   з дощиком,  і тепер коли він довго не з‘являється, вона стоїть біля вікна  і з радістю на нього чекає  .

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Віктуся,клас.В мене аж мурашки по шкірі! z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ПОЗИТИВНААвтор темы

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
polya  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
На здоров"я!Просто справді дуже класний вірш! :)

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
МОЯ ІСТОРІЯ

.....молитимусь, щоб зусилля не були марними!

Вона сиділа на кухні за столом і складала список того, що він повинен ще встигнути зробити до від»їзду.

В її тілі боролися дві душі, одній з яких  хотілося мати поруч чоловіка, коханого, батька своїх дітей, а інша розуміла, що він головний годувальник сім»ї, і якщо не можливо мати все ТУТ завдяки своїй праці, то треба пробувати ТАМ, далеко від дому, але де є змога відкласти зароблене, якщо вже не для себе, то ради дітей, ради здійснення їх мрій і легших буднів.

Крик рвався з душі, адже вони ніколи не розлучалися надовго і обоє розуміли, що побачення буде нескоро.

Вона не плакала, бо поруч було двоє синіх очей, які вже хіба що по скапу гладитимуть щетину на обличчі в татка. Але треба триматись. Бо пояснити словами ще комусь свій жаль не вистачить сил…

Він пішов тихо, тільки поцілував дітей. Трішки почекав перед  домом  ніби обіцяючи йому невдовзі і класну теплу шубку, і шапку з метало черепиці, і огорожу як модний аксесуар.

Сльози почали лити вже як всі поснули. Спинить їх не могли ні коньяк, ні залишки вина, недопитого на її день народження. Здавалось голова не витримає думок, руки терпнутимуть  без обійм, а серце рватиметься, коли за тиждень обидвоє спитають «де тато?»

ЗАРОБІТЧАНИ  - чи довго ще це слово розбиватиме сім»ї, заставлятиме плакати юних дружин і беззахисних дітей, що на вихованні у літніх родичів????

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
Оксана, в мене сльози на очах d107

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
І в мене також...І мурашки по шкірі забігали. І мій чоловік все частіше заводить мову про далекий заробіток z2
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Оксана, в мене теж сльози d35 важко було читати, бо в багатьох така ситуація.... дружина з дітками на руках, а чоловік далеко... і тільки скайп їх і об’єднює... це страшно, але життя таке у наших людей... боляче відпускати в "нікуда"  і розумієш що виходу нема, бо заради дітей зробиш все  d16

+1 дуже сильно передані відчуття

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ксюшик,аж сльози навернулись!А я тільки що саме свому чоловіку казала,що мабуть йому треба їхати за кордон,бо тут щось не получається z2

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
всім спасибі за підтримку .

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
І у мене сльози від усвідомлення того, що я це вже пережила. Оксана як я тебе розумію... Правда наш тато в четвер уже повертається. Повір розлука не така довга як здається. От уже і пролетів час, а здавалось, що попереду безкінечність на самоті.

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +332/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
 Оце історія!!! Душу розриває! Реву... d35  d35 d35 d35 ніби то мій чоловік має їхати.
 Як мені шкода ті сім"ї , які мусять жити від зустрічі до зустрічі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ПОЗИТИВНААвтор темы

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Ксюшик   сильно..... дякую +1

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
А мої батьки так живуть ціле життя, відколи мені було 10р

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
tanuxa, але вже зате вам легше ....мого чоловіка батьки теж як ми поженилися подалися з а кордон, з тих пір помагають чим можуть. але вже ні роки ні сили не ті. тай про себе треба подумати. от і приходиться.... :(

кому ще цікаво про що ми ... див стор. 1     :8 d142

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Кшюшик, тримайся, вас з чоловіком мають рятувати від болю розлуки оті маленькі ніжні оченята та тепленькі ручки ваших діток. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!