Автор Тема: Історії для душі  (Прочитано 12182 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Надійка1986

• Я щаслива!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Re: Історії для душі
« Reply #102 : 23 Грудень 2011, 16:26:17 »
"Не мала баба клопоту- купила собі порося" d27 d27 d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #103 : 23 Грудень 2011, 23:32:36 »
Краще одна година нормальної мами , чим 24 години ідіотки... це про декрет d27
Щоб жінка не задавала дурні питання, вона повинна постійно працювати.... d140 d140 d140

С возростом мужчина удачно компенсирует своем умом и сообразительностью то, что теряет в ТЕРДОСТИ И ОБЬЕМЕ d112
Путь к серцу женщины НЕ ЛЕЖИТ d27

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #104 : 24 Грудень 2011, 00:00:48 »
 d140 Старість,це коли голова починає нагадувати нижню частину спини спочатку за формою,а потім і за змістом.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #105 : 24 Грудень 2011, 00:04:02 »
А мені подобаються слова Будди навіть в щоденник собі виписала,дуже влучно сказав про людські почуття:
"На свете не существует пожара более сильного, чем страсть.
Акулы более свирепее чем  ненависть,
И урагана более опустошительного чем зависть"

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #106 : 24 Грудень 2011, 00:05:33 »
Цитувати
Старість,це коли голова починає нагадувати нижню частину спини спочатку за формою,а потім і за змістом.
d140 d140 d140супер!!!!

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 24 Грудень 2011, 00:21:18 »
А ще мене добили гуцули,якщо є такі на форумі-приєднуйтесь,народна творчість Прикарпаття невичерпна,невмируща і.......навіть не можу описати.
 Гуцули кажуть:
 Сидит мовчит як дупа в гостях.
 Їхав би с глухий та темний колінами по асвальті.....( це порушнику на дорозі)
 Друга жінка як другий Святвечір ( це про другий шлюб,тобто вже не так урочисто і мож не вітрачатись)

"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
« Reply #108 : 24 Грудень 2011, 00:27:11 »
Цитувати
А ще мене добили гуцули,якщо є такі на форумі-приєднуйтесь,народна творчість Прикарпаття невичерпна,невмируща і.......навіть не можу описати
Маріанна і не кажи, я дуже люблю з Тисмениці до Франківська їхати сільськими пижиками.Заряд позитиву на цілий день гарантовано. Треба буде пару реплік записати...

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 24 Грудень 2011, 00:55:35 »
Конче записувати,бо ще наші дітки з того посміються.

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #110 : 24 Грудень 2011, 01:45:02 »
тише едешь - фиг доедешь
Я человек и ничто человеческое мне не чуждо
Я птица вольная, хочу - лечу, хочу - падаю

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #111 : 30 Грудень 2011, 02:01:14 »
може це якісь післяродовий синдром?
я не виправдовую.просто чула всякі історії d16

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #112 : 17 Липень 2012, 00:16:55 »
Натрапила на таку статтю, вона перекладена з російської так шо вибачайте за помилки
Парадоксом нашого часу є те, що ми маємо високі будівлі, але низьку терпимість, широкі магістралі, але вузькі погляди.
Витрачаємо більше, але маємо менше, купуємо більше, але радіємо менше. Маємо великі будинки, але менші сім'ї, кращі зручності, але менше часу. Маємо кращу освіту, але менше розуму, кращі знання, але гірше оцінюємо ситуацію, маємо більше експертів, але й більше проблем, кращу медицину, але гірше здоров'я.

П'ємо занадто багато, куримо дуже багато, витрачаємо занадто безвідповідально, сміємося занадто мало, їздимо дуже швидко, гніваємося занадто легко, спати лягаємо занадто пізно, прокидаємося занадто втомленими, читаємо занадто мало, занадто багато дивимося телебачення і молимося надто рідко.

Збільшили свої домагання, але скоротили цінності. Говоримо занадто багато, любимо занадто рідко і ненавидимо надто часто. Знаємо, як вижити, але не знаємо, як жити.
Додаємо року до людського життя, але не додаємо життя до років. Досягли Місяця і повернулися, але насилу переходимо вулицю і знайомимося з новим сусідом. Підкорюємо космічні простори, але не душевні. Робимо великі, але не кращі справи. Очищаємо повітря, але забруднюємо душу.
Підпорядкували собі атом, але не свої забобони. Пишемо більше, але дізнаємося менше. Плануємо більше, але добиваємося меншого. Навчилися поспішати, але не чекати.
Створюємо нові комп'ютери, які зберігають більше інформації та вивергають потоки копій, ніж раніше, але спілкуємося все менше. Це час швидкого харчування та поганого травлення, великих людей і дрібних душ, швидкого прибутку і важких взаємин, Час зростання сімейних доходів і зростання числа розлучень, красивих будинків і
зруйнованих домашніх вогнищ. Час коротких відстаней, одноразових підгузників, разової моралі, зв'язків на
одну ніч; зайвої ваги і таблеток, які роблять все: збуджують нас, заспокоюють нас, вбивають нас ... Час заповнених вітрин і порожніх складів. Час, коли технології дозволяють цього листа потрапити до вас, в той же час дозволяють вам поділитися ним або просто натиснути «Delete»
Запам'ятайте, приділяйте більше часу тим, кого любите, тому що вони з вами не назавжди. Запам'ятайте, скажіть добрі слова тим, хто дивиться на вас знизу вверх із захопленням, бо це маленька істота скоро виросте і його вже не буде поруч з вами. Запам'ятайте і гаряче притисніть близької людини до себе, тому що це
єдине скарб, який можете віддати від серця, і воно не варто ні копійки. Запам'ятайте і говорите «люблю тебе» своїм коханим, але спочатку дійсно відчуйте.
Поцілунок та обійми можуть поправити будь-яку неприємність, коли йдуть від серця. Запам'ятайте і тримайтеся за руки і цінуйте моменти, коли ви разом, тому що одного разу цієї людини не буде поруч з вами. Знайдіть час для любові, знайдіть час для спілкування і знайдіть час для можливості поділитися всім, що маєте сказати.
Тому що життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів, а кількістю моментів, коли від щастя захоплює дух.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #113 : 09 Листопад 2012, 16:26:46 »
незнала де створювати цю темку, тому створила тут...
отже, дуже хочу поділитися з вами Молитвою до Ісуса Христа, знайденою на Святому Гробі Ісуса Христа, можливо комусь допоможу, сама молитимуся :) перечитайте зміст і зрозумієте в чому її сила :)
Коли мій Син (каже Мати Божа) вийшов на Єрусалимську гору, його спіймали євреї. З погордою і ненавистю на голову поклали терновий вінок, і все Його Обличчя вмилося Святою Кров’ю. Ісус говорить: «Дорогі мої! Мій хрест є тяжкий, і ранить побите тіло і вся Кров тече по хресті. Сьогодні Божий день – п’ятниця. Якби знайшовся хтось, щоб цю молитву читав кожного дня, а в п’ятницю три рази, то чого просить дам йому (згідно з Божою волею). Усіх обдарую ласкою, красою, мудрістю, і врятую йому трьох осіб з родини, чи інших за яких молився. За три дні до смерті дам знати час, коли це станеться, а після смерті покладу золотий вінок на його голову.» Мати Божа стоїть під хрестом Свого Сина, і переносить його страждання. Ісус говорить: «Іване, ти мій вірний слуга, візьми мою Матір за руку, і веди, щоб вона не бачила моїх страждань на хресті». Іван говорить: «Сину Божий я візьму твою матір за руку, відведу від хреста і потішу, як батько своє дитя, щоб вона не бачила твого страждання на смертнім хресті, яке з болем відчувається в її серці» В цей час здригнулася земля, потемніло сонце і місяць, а Матір Божа каже: «Це син мій переносить тяжкі муки, страждання на своїм хресті». Покапали краплі Крові Ісуса Христа, коли він йшов на Голгофу. Галбверт –кат, знайшов один лист на Святому Гробі Ісуса Христа, який був захований в одній касі окремо від срібла і грошей. Каса була власністю хана Батия, імператора Христина, царя Давида і Святої Єлизавети, Мальти, Дори і Гранети. І всі вони хотіли знати про страждання Ісуса Христа. Ісус говорить: «Було 63 воїни, 180 раз мене били кулаками в плечі. Я прийняв 40 цвяхів і каменюк, 32 рази мене тягнули за бороду і підносили за волосся. Потім на Голгофі мене били палками. Я був поранений 100 разів і битий 308 раз. Тоді впало 5432 каплі Крові, і за мною наглядала 31 людина. Я вмирав в другій годині, в п’ятницю. Коли пробили моє Серце я відходив 120 разів. А тих, що мене били було троє». УВАГА! Ті, хто будуть читати мій лист матимуть силу і перевагу над злом. Якщо читати цей лист пятнадцять років за кров, яку пролив наш дорогий Спаситель, то тоді з неба простяться йому п’ять гріхів, а також усі пекельні муки. А якщо помре раніше то буде йому прийнято, якби прожив пятнадцять років, і пролив свою кров за віру. Для того хто читає цей лист, Я зійду з неба, і заберу його душу до неба, а також душі його рідних аж до четвертого покоління. А той, хто носитиме цей лист при собі все, тому ніколи не буде важко у справах. Усяке зло відійде геть від нього, а також якщо він величатиме Пречисту Матір Божу. 
Святий Григорій говорить, що інший лист був знайдений в іншому місці, і написаний золотими літерами. «Збережи цей лист, написаний 16 січня 1750 року. В неділю не працювати, бо Я вам дав шість днів на працю, а сьомий, щоб молитися. Святкуй цей день, щоб Спаситель простив наші гріхи. Не забувайте давати милостиню сиротам і бідним, тоді ваш рід буде благословенним і багатим. Якщо не повірите в цей лист, то напущу на вас велику чуму, голод, війни і великі захворювання. Зазнаєте силу небесного грому і землетруси. Це буде вам великою заплатою за невірство! Хто не вірить і скриє цей лист від людей, той буде покараний на Божому суді. А якщо будете величати і читати цей лист, і будете просити прощення своїх гріхів, а також будете читати цей лист іншим, тоді ваша душа ніколи не загине, а буде врятована від усього злого і напасті. Амінь.» Люди! Вірте в муки Спасителя, який прийшов на землю заради нас! Цей лист дав один монах Камгор, який був на Святому Гробі Господньому. Пишіть, давайте цей лист людям, щоб каялися, бо про це просить всіх сам Господь Наш Ісус Христос! Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас грішних. З вірою прикладіть цей лист до болючого місця або кровотечі – станеться чудо! Вороги не можуть вам заподіяти ніякої шкоди. Носіть цей лист при собі, і він захистить вас від злих людей і поганих сусідів. Нехай Господь Бог з небес завжди кличе нас грішних. Якщо дати цей лист неплідній жінці, то стане – плідно! А той хто його носить все при собі, то біля нього є Ангел – Хоронитель, Архангел Михаїл і Всемогутній Бог. В ім’я Отця, і Сина, І Святого Духа. Амінь. Не кляніться іменем Господнім, знищить вас! А в устах завжди майте Бога, прославляючи його. Амінь.

Молитва до хреста Святого. Всемогутній Боже, котрий терпів на хресті за всі наші гріхи, будь завжди при мені. Хрест Святого Ісуса Христа, допоможи мені отримати від тебе спасіння. Хресте Святий, віддали від мене всяке нещастя і зло. Хрест Святого Ісуса Христа, вирятуй мене від усяких нещасть душевних і тілесних. Ісусе Назарянине, розіп’ятий, май милосердя наді мною, і визволь мене від зли духів. Амінь. Молитва до хреста Святого була знайдена в Єрусалимі, в гробі Ісуса Христа. Дата і число не було визначено. Цю молитву цісар Карл по віднайденню передав до Риму Папі. Увага! Обітниця молитви! 1. Хто цю молитву відмовляє, читає чи слухає, або носить при собі – не помре несподівано, не потоне, не згорить, і ніяка отрута не зашкодить йому. Запевняю, що скоро вилікую його! (Ісус) 2. Коли дану молитву буде відмовляти невіста, що має стати матір’ю, - щасливо приведе дитину на світ. 3. Якщо людина має хворобу: нервову, параліч, падачку чи рак, нехай цю молитву прикладає до болючого місця. 4. Тих, що цю молитву для інших переписують – благословити буду, (каже Спаситель), а тих, хто висміює її – зіщлю на них покуту! 5. Ця молитва охоронить ваш дім від урагану, землетрусу, вогню, війни, від усякої нечисті, від злого повітря, голоду і поганих людей. 6. Хто щоденно відмовляє цю молитву, за три дні перед своєю смертю матиме від Бога знак про годину смерті. Ця молитва на честь і славу Дорогоцінної Крові Ісуса Христа, Воплочення його, через яке Господь Бог допровадить нас до життя вічного – правдива, як те, що Ісус народився у Вифлеємі, був розіп’ятий у Велику П’ятницю, і на третій день Воскрес із гробу!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +586/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #114 : 10 Листопад 2012, 13:31:13 »
Мені чомусь останнім часом приходять слова пісні:
"Жить не торопись,
 иногда богаче нищих тот, кто не успел скопить.
 Жил один еврей, так он сказал, что всё проходит..."
Але якось не виходить жити одним днем z2

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
« Reply #115 : 06 Грудень 2012, 09:48:35 »
Йде по вулиці чужій Струнка, гарна жінка. Зразу видно, люди добрі, Що то українка. Вчора лиш вона була У людей служниця, – А сьогодні вихідний І вона цариця. Гарно вбрана, причесана Фарбовані губи. І що це вона служниця Не скажете, люди. Це не жінка, а золото, Що тут говорити, – Вміє шити, вишивати, вміє і в’язати. Та всього, що вона вміє Не можна сказати. Може випити вина і пожартувати, На весіллі за столом може заспівати. Й детерсивів вдома хоч вона не мала Але вся її посуда і без них блищала. На Україну в наше село італійку взяти, То даю я, люди добрі, голову відтяти, Що прийшлося б через тиждень нам її ховати. Бо в Італії вона Нічого не робила. Лиш дивилась телевізор І з того втомилась. Вранці, ще вона лежить У своїй постелі Каже в неї не болять Лиш одні «капеллі» (волосся). Вип’є каву у постелі З’їсть зо два «біскотті», Сигарету закурить – І по всій роботі. То полежить на дивані, Телевізор включить І як він вже надоїсть, То служницю мучить. Не так склала рушники, Пилюка на стелі. Застелила не ту простинь На її постелі. Вазу ставиш не туди, – Їй з боку видніше. Треба трошечки туди, А може лівіше. І підлога не блищить, Бо добре не мила, Певно, знову не дала В воду детерсива. Однак ходить до обіду, Бо час вона має. Бо ж сама вона не робить, Лиш нерви тріпає. Так і хочеться нераз Такій господині Взяти «скопу» і пройтись У неї по спині. Приготує за годину Обід з фабрикатів. За обідом тільки зирка Чи їсиш багато. Скільки п’єш води стаканів, Бо ж така розтрата. Ложки викине в сміття,- Йде відпочивати. Йде «Яга», нарешті, в ліжко І лягає спати, Тобі треба по обіді Все попрасувати. Сорочки, труси, шкарпетки, Від мештів шнурочки І рівненько поскладати Носові платочки. Й не забути о четвертій Каву їй подати, Бо забудеш, то уже Не прийдеться спати. Буде пиляти «перке», А хто його знає. В нас належачи ніхто Їжі не приймає. Потім прийдуть діти з школи, Пропаща година Бо пуста й не вихована Тут кожна дитина. Писки, вереск, завивання Ніби, у звіринці. Отаке тут приходиться Терпіть українці. То ударить тебе в ногу, То язик покаже. А що так робить не можна – Сеньйора не скаже. Хай вони хоч святих Із стін познімають, Тільки хай вони її Зовсім не чіпають. Мабуть, тому і на старість Їх діти кидають. І наймають українок, – Хай їх доглядають. Стара хвора італійка Нам руки цілує. Українка її миє, Вдягає, годує. Її діти, на поріг Лиш зайдуть до хати, «Тутто бене» (все добре), – І мерщій із хати тікати. Має четверо дітей – Синів й доньок має, А сьогодні українка Її доглядає. Тож зберіться по «євраці» Усі італійці І поставте пам’ятник Нашій українці. І встеліть усе підніжжя Лавром і квітками. Вона його заслужила Своїми руками. Поклоніться їй у ноги, – Вона заслужила, Усю вашу Італію Підмела, помила.

Offline SweetHoney

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
« Reply #116 : 06 Грудень 2012, 17:53:45 »
Гарна темка, від мене +
Насміялась!!! Настрій відмінний... Народ скаже - як зав'яже!!!

Ну і від мене декілька

З дурною головою - ногам нема спокою
Хто дорогу скорочує, той вдома не ночує
Любов зла - полюбиш і козла...

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #117 : 09 Грудень 2012, 21:19:59 »
" Нічо,нічо,вулиці теж треба комусь замітати!" Коронна фраза мого тата в періоди мого застою в шкільній науці. Все життя буду пам"ятати!

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #118 : 09 Грудень 2012, 22:18:25 »
Цитувати
Нічо,нічо,вулиці теж треба комусь замітати!
d140 d140 d140 Оце тато - філософ! Так ненав"язливо і доходчиво прищепив бажання вчитися! Молодець! z4 z4 z4
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]