Голосування

Коли ви повністю відмовились від підгузників?

До року
Від 1-1,5 року
від 1,5 -2 років
від 2-2,5 років
від 2,5-3 років
після 3 років і пізніше    

Автор Тема: Як привчити до горщика? - 2  (Прочитано 12481 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Як привчити до горщика? - 2
« : 21 Лютий 2014, 20:35:36 »
Попередня тема тут:

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline krapochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Re: Як привчити до горщика? - 2
« Reply #1 : 21 Лютий 2014, 21:27:19 »
Цитувати
Таких випадків колись у школах було багато
і у школах, і в садочках. Я, наприклад, пам'ятаю теж попісяла в садочку вже будучи трохи старшою, бо дуже боялася під час тихої години попроситися. Нас сварили за те, що просилися під час сну. Треба було йти до сну і після. А ще пам'ятаю, як рушником няня відлупцювала  d105, бо я не могла зап'ятати свої ініціали на рушничку. Дітей лякають, сварять. Ось і трапляються "аварії", за як потім ще більше сварять і соромлять.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #2 : 22 Лютий 2014, 00:27:56 »
Цитувати
Ось і трапляються "аварії", за як потім ще більше сварять і соромлять.
Ну, так дівчата ви всі вірно пишете, але ж то немає ніякого звязку між привчанням до горщика в ранньому віці, і попісяними штанами в школі, як написала перша користувачка (непамятаю нік)

Offline krapochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #3 : 22 Лютий 2014, 08:42:36 »
Думаю такі ситуації трапляються незалежно від того, коли дитина почала ходити на горщик, але ж оці примусові привчання і "дресирування" дають про себе знати. От я раніше писала, як хлопчик звинувачував маму, що вона йому не підгадала попісяти. Це може означати тільки те, що привчання проходило під строгим контролем. Мама бігіла за малюком, нагадувала йому, можливо примушувала, а тут не нагадала.  
Цитувати
він аж плаче і вигинається дугою, де ж так можна силою.
А оце взагалі  d128 d12 знущання. Що мама хоче ци добитися?
Думаю, потрібно вчити дитину спорожнятися не конкретно в горщик, а навчити, щоб дитина усвідомлювала, чого вона хоче, як з іншими фізіологічними потребами. От навіть скільки є таких випадків, що діти хочуть тільки в конкретний горщик, тільки в конкретному місці, тільки вдома тощо.  d104
Ох, не просто це все  :xmm  d112

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Еліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #4 : 08 Березень 2014, 15:02:25 »
Це дійсно все складнвати. Ми он тепер почали помалу сідати на горщик. Для початку я просто малій перестала на день одівати підгузник, тільки на ас сну і прогулянки, щоб вона розуміла, що вона робить. Стараюся приблизно вгадати, коли вона має попісяти і сажаю на горщик. Поки вон сидить її чимось забавляю, щоб вона не вставала (непосида доня ще та :) ). А коли вона попісяє, то показую свою радість. Але оц вгадування получається максимум 3 рази на день. На рахунок какання, то інколи вона сама сидить і покакає, а найчастіше, коли вона починає тиснутися я її сажаю на горщик. І теж її дуже хвалю, що вона покакала в горщик. Але це все без усяких заставлянь і криків.
Просыпаешься и слышишь это родное пыхтение в детской кроватке… подходишь… а малыш с серьезным видом изучает свои ручки… увидев тебя, маленький ротик расплывается в обворожительной улыбке… это ведь и есть СЧАСТЬЕ!

Offline ВікторіяS

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #5 : 08 Березень 2014, 15:43:31 »
а мій малий пісяє що 10хв,бо багато пє води....купили горщик але йому не підійшов.....треб з вищим підйомом між ніжками  :xmm

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #6 : 19 Березень 2014, 10:48:19 »
Цитувати
Ми он тепер почали помалу сідати на горщик. Для початку я просто малій перестала на день одівати підгузник, тільки на ас сну і прогулянки, щоб вона розуміла, що вона робить. Стараюся приблизно вгадати, коли вона має попісяти і сажаю на горщик. Поки вон сидить її чимось забавляю, щоб вона не вставала (непосида доня ще та посмішка ). А коли вона попісяє, то показую свою радість. Але оц вгадування получається максимум 3 рази на день. На рахунок какання, то інколи вона сама сидить і покакає, а найчастіше, коли вона починає тиснутися я її сажаю на горщик. І теж її дуже хвалю, що вона покакала в горщик. Але це все без усяких заставлянь і криків.
Це точно про нас сказано.
Ми ще разом миємо горщик.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 04 Квітень 2014, 22:35:01 »
А ми вже тиждень як використовуємо тільки один підгузник на ніч  ;)

Відбулося все рівно тиждень тому назад, і опа - жодного проколу, навіть на вулиці і в місті...

На ніч ще вдягаю, але і зранку вже буває сухий підгузник  :no-no

Offline neonila

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років і 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #8 : 08 Квітень 2014, 10:18:13 »
Може хтось поділиться досвідом. як навчити хлопчика пісяти стоячи, а то ми як дівчинка. А скоро літо.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #9 : 08 Квітень 2014, 11:48:49 »
Цитувати
Може хтось поділиться досвідом. як навчити хлопчика пісяти стоячи,
У нас цими справами татко займався, показав і навчив, як справжні мужики то мають робити d27

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #10 : 15 Квітень 2014, 18:06:07 »
в нас виникла проблема. в мене максим від коли спить без памперса(пів року точноє) ні разу не пісяв в трусики вночі, деколи просився на горщик вночі сам. а цього тижня вже три ночі підряд просинається мокрий, сьогодні з обіднього сну знов мокрий. вже не знаю що з ним робити, питаюсь вночі чи хоче пісяти каже ні.  мама каже  що то в нього якісь проблеми з сечо видільною системою

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #11 : 15 Квітень 2014, 18:25:54 »
     Ми як прийшла весна повністю нарешті відмовились від підгузника  d41 Хоча бувають проколи  :( Ну, наприклад, мій Тімка страшенно заігрується. Якщо він чимось цікавим дуже сильно зайнятий, то може забутись піти в туалет  d112 Дома без проблем, на вулиці, якщо гуляємо самі, також все ок, але якщо він гуляє з дітьми чи десь  в дітячій кімнаті , чи на заняттях, то треба йому нагадувати. Іноді буває, що хоче пісяти, а до останього терпить. Навіть дома може йти в туалет(вже давно ходить туди сам) і ще пів години гратись, якщо по дорозі його щось зацікавило. В таких випадках бувають проколи. На ніч ми теж вже без підгузника, але треба раз в ночі посадити на горшик, тому що любить на ніч напитись води  :( і міцно спить, забувається  d112

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 22 Квітень 2014, 20:45:17 »
Дівчата, розказую я далі наші горщикові справи  d27

Отже, сьогодні пробую першу ніч без підгузників, бо вже було 6 ночей "сухих".

Тобто з завтра ми вже абсолютно відмовимся від підгузників  :no-no

А як ви перейшли і коли на безпідгузникові ночі?  :xmm

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 22 Квітень 2014, 20:55:41 »
Настя, ми відмовились від пампіка, якраз в такому віці, як ви, на той момент Олег, ще пісявся 2 рази вночі d111, перший тиждень було до 2-х аварій d112, наступні через раз по разу, і так "сошлі нанет", тобто Олег перестав пісяти вночі взагалі,
 бо вставати на горщик він катигорично не може спросоння, десь біля 3-х були приколи, він коли пісявся, то навіть мене не кликав, сам знімав мокру піжамуі зсувався на інший кінець ліжка d27, навіть мене не кликав,
а зараз, то вже звісно, як "переп,є" на ніч, то може й на горщик зганяти d9

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 22 Квітень 2014, 21:00:57 »
Цитувати
навіть мене не кликав, сам знімав мокру піжамуі зсувався на інший кінець ліжка

Оце прикол  d140 d140 d140

А моя мала дико боїться попісяти/покакати у ванну коли купається, і це щовечора у нас починаються ледь не істерики  d111

А все почалося з того, коли вона раз покакала у ванну і тааак злякалася того що виплило, що ледь не вистрибнула з ванни! Ледь не какашкофобія якась  :oox

Отаке...

Тепер я розумію зміст тої темки на форумі "А ваші дітки пісяють у ванну", бо до того я щось не дуже розуміла для чого темка  d143

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 22 Квітень 2014, 21:06:41 »
Цитувати
А моя мала дико боїться попісяти/покакати у ванну коли купається, і це щовечора у нас починаються ледь не істерики 

А все почалося з того, коли вона раз покакала у ванну і тааак злякалася того що виплило, що ледь не вистрибнула з ванни! Ледь не какашкофобія якась  oox

Ага, і в нас схоже було, і то відносно не давно, пару місяців тому,
 малий купався і перший раз, якимось чином какнув d100, Боже, як він ревів d24, він так страшенно налякався, аж заходився mish, не знаю, чи то він подумав, що то кров, чи, що d104, при тому, що ми ніколи його не гнобили з туалетним питанням, навіть" фу, хто навоняв" для нас не допустимо :no-no, то ледь заспокоїли, але потім з чоловіком так насміялись поки ванну відмивали, і Олега, і міліон іграшок, з якими він купався d111 d111 d111

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #16 : 22 Квітень 2014, 21:19:24 »
Цитувати
А як ви перейшли і коли на безпідгузникові ночі?
Теж після того, як було кілька сухих ночей ;)
Мала майже щоночі проситься попісяти, тобто хниче через сон, а я питаю, чи хоче пісяти. Якщо хоче, то каже "Аха" і я саджу на горщик, який звечора тримаю біля ліжка, щоб не плентатись напомацки до ванни
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]