Голосування

Коли ви повністю відмовились від підгузників?

До року
Від 1-1,5 року
від 1,5 -2 років
від 2-2,5 років
від 2,5-3 років
після 3 років і пізніше    

Автор Тема: Як привчити до горщика? - 2  (Прочитано 11509 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kapitoshka

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліночка 2р
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Як привчити до горщика? - 2
« Reply #136 : 18 Січень 2015, 13:35:18 »
Та я вже дивлюся, спостерігаю. Моя сусідка каже, що ії синочок ходить по хаті голенький, і коли хоче пісяти то просто сам сідає на горщик( йому 1,7р)

Offline Yevgeniya

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Орест, д.н. 25.06.13
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #137 : 27 Січень 2015, 01:07:36 »
Наша історія "Горщик".
У синових 9 місяців серед іграшок ми поставили горщик. Іноді садили на нього малюка в штанцях просто посидіти (таке сидіння тривало декілька секунд буквально). В цей же період під час приймання ванни ми виробили ритуал: перед купанням тримали сина стоячи і казали "пісь-пісь" - він дзюркав і дуже радів цим звукам. Після вдалого виконання завжди хвалили - казали "молодець".
Після року памперс вдома не одягаємо (тільки на ніч). Я запаслася старими штанцятами і тільки встигала їх переодягати на початках. Тут головне регулярно садити на горщик. Спершу синуля не завжди хотів сідати (вигинався, кричав), але через раз та й звик. Від тоді какаємо тільки на горщик, а щодо пісяння, то в хаті довелося нові килими поховати і постелити старий.
Коли Оресту було 1,2 роки, ми їздили на море. Брали зі собою накладку на унітаз - не виникало жодних проблем.
Тепер малому 1,7 роки і ми уже 2 місяці пісяємо стоячи. Для цього я на початках ставила у горщик пластмасову квіточку і казала, що ми будемо пісяти на квіточку. А ще я вчу сина одразу виносити за собою горщик.
"Аварії" ще трапляються і попереду повна відмова від підгузників, але до цього моменту проблем з горщиком у нас не було.

Offline Indi

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 21.07.14
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #138 : 27 Січень 2015, 01:16:24 »
Моя мала коли какає завжди витягує язичок сміється і починає тиснутись,от як це все діло перенести на горшок поки не уявляю, пару раз її клала над унітазом,умивальником пісь пісь казала,вона явно ще не соображає що робиться)))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline zelena- kon-333

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-0
  • Мій номер тел. 0992202599
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Олена Чучвала
« Reply #139 : 27 Січень 2015, 12:49:39 »
Мій малий сідає на горшок без проблем... Може тому що ми купили самий простий і дешевий горшок... Бо в знайомої з прибамбасами... То не хоче в нього пісяти... Бавиться!

Offline Yevgeniya

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Орест, д.н. 25.06.13
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #140 : 27 Січень 2015, 15:18:08 »
У нас, до речі, теж найпростіший і чи не найдешевший горщик  d100

Offline Femida

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангеліночка, 18.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #141 : 08 Лютий 2015, 17:19:51 »
У нас із донею були "складні стосунки" з горшком. Починала я її висаджувати десь близько 1 р. і щось вона зовсім не асоціювала з пісянням, то в неї була іграшка: вона складала до нього кульки з кубиками, перевертала, на голову одягала. Трохи згодом я підловила, щоб вона у горщик попісяла, похвалила за це. І наче процес пішов, але треба ж було мені посадити її на горщик і не дивитися телевізор. Словом, не помітила я як вона хотіла встати з горщика, не впоралася з координацією і впала. Наче не сильно вдарилася, але налякалася добре і вже не хотіла на горщик сідати категорично. Заховала я горшок у шафу на 1 місяць, щоб мала забула про ту прикрість. А вона не забула. Не хотіла сідати і все. Коли вже їй було 2 роки, то я додумалася до того, що включала мультики чи давала цукерки за те, що вона на горшок сиде. Це вже в такому розпачі я була. Аж соромно за це. Мала моя сідала на горшок, але пісяти йшла на коридор на ламінат (догадувалася, що на дивані чи коврику буде мокра пляма) при цьому трохи присідала, щоб ножки собі не намочити. А сталося "чудо" (почала пісяти на горшок), коли побачила, як це робить її двоюрідний братик, доні тоді було 2 р. 2 міс. При цьому вона багато раз бачила як дітки на вулиці пісяють, я нібито сідала на горщик пісяти - нічого не допомагало.

Online Магнолія

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
  • синок - моє щастя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег, Святослав
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #142 : 08 Лютий 2015, 23:41:24 »
Мій малий теж, коли сидить на горшку, то хоче то іграшку, то книжку. Просто так сидіти йому нудно d30

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #143 : 01 Березень 2015, 09:11:30 »
А ми ходимо на горщик коли встигну посадити. Деколи перед тим починає колготки між ножками шарпати, то значить тре на горшок. А буває і сама мені принесе))))) а починалось все місяців в 7-8 тоді ми в нього складали іграшки і витягали, коли малеча привикла до обновки, почали розказувати для чого він і після сну висаджувати....так і навчились. Ну звичайно бувають всякі дні, деколи не хоче сідати на горщик ))) але памперс в хаті я не одягаю взагалі

Offline Марися

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #144 : 10 Березень 2015, 22:45:43 »
Горщик у малого також був іграшкою пісяв де хотів  d27

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +234/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
« Reply #145 : 11 Березень 2015, 01:15:49 »
Цей горшок взагалі дуже болюча тема. Нам 1,8, знаємо вже цифри до 5-ти, букви від А до Д, а от з цим горшком ну просто капець :xo-xo Спочатку зробить все в штани,а потім йде на горшок. Всьому швидко вчиться,ну а з цим ніяк в нас d24 d24 d24

Offline Марися

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #146 : 11 Березень 2015, 13:21:37 »
А може пробуйте зразу на туалет вчити.Я так малого вчила.

Offline Марися

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #147 : 11 Березень 2015, 13:22:57 »
Але в принципі то ще трохи заскоро,в 1.8 букви знаєте?

Offline xxxtanywaxxx

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #148 : 11 Березень 2015, 13:36:44 »
Я малого привчила до горщика в 2,2роки, до цього часу він взагалі не признавав горщик. Привчився до горщика за 2 дні. Тепер терпить, може навіть в ночі терпіти до ранку і на прогулянці. Всьо пройшло досить легко.
Ничего не может быть лучше, чем держать на руках частичку себя...

Offline Tysia

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик,1.2 р, Настуся 4 роки
« Reply #149 : 12 Березень 2015, 18:53:24 »
привчати потрібно мяко, не сварити, не нервуватися, бо то лише затягне і відкладе процес, для кожної динити свій час, раніше чи пізніше кожна дитина сяде

Offline Irinessa

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #150 : 12 Березень 2015, 19:37:48 »
Ми почали ходити на горшок, та навіть не на горшок, а спочатку на унітаз,дуже пізно ( у 2,3)... мала ніяк не погоджувалася сідати на нього. Я десь вище вже писала, що як садила на горшок, вона репетувала жахливо, тікала...то я сильно і не наполягала. Мене це не дуже тривожило, хіба мою свекруху.... бо он племінниця у 1,2 йде на горшок, її діти "опше в 5 міс ходили на горщик" d112, а моя в 2,2 не сідає навіть.... проте її думка мене щонайменше хвилювала.
І от якось одного дня ми з чоловіком пішли по магазинах майже на весь день, мала сиділа з сестрою і ,о чудо, моя Настелла повела сестру до туалету, стала біля унітазу і сказала "пісь пісь")))
Сестра посадила на її унітаз і та попісяла d41 d41 d41 ( ми одразу купили сіделко в Епіцентрі з тої радості z5) ...а з часом і з горшком вона подружилася. d27 Доти нізащо була б не сіла ні на те ні на те... Ось так просто і легко дитина сама вирішила,що вона вже доросла і пора на унітаз d53
Так що, дівчата, не партеся і не їжте собі нерви і дитя не дратуйте тим горшком... не хоче,не треба... всьому свій час і в кожної дитини це індивідуально... прийде час сяде дитя на той горшок... єдине памперси зараз в ціну золота d107 mish, тому звісно що краще в горшок але...

Offline T@nush@

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана, 2 рік 4 місяці
« Reply #151 : 16 Березень 2015, 19:16:49 »
Моїй 2 роки. На горщик сама не проситься, тільки коли посаджу, тоді попісяє. А покакати у нас проблема. На горщик не хоче і все. Памперс одягаємо тільки на ніч і на пргулянку.

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #152 : 18 Березень 2015, 23:15:03 »
Ми на горщик під настрій ходимо, може сама прибігти сісти і зробити свою справу, буває що я нагадаю, то вона піде, а може і не піти. Але помітила, що коли вона з голою дупою бігає, то сідяє на горщика частіше, а може в трустках всістись і так попісяти, або не хоче знімати, або не розуміє (хоча вміє вдягтися і роздягтися сама) А буває, що заграється, я не нагадаю і в штанці зробить свою справу. Думаю скоро все налагодиться і ми зможемо від підгузників відмовитись.