Голосування

Коли ви повністю відмовились від підгузників?

До року
Від 1-1,5 року
від 1,5 -2 років
від 2-2,5 років
від 2,5-3 років
після 3 років і пізніше    

Автор Тема: Як привчити до горщика? - 2  (Прочитано 13832 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Як привчити до горщика? - 2
« Reply #17 : 22 Квітень 2014, 21:22:19 »
А я щось думаю що мала не попроситься на горщик серед ночі  :xmm Хіба вже попісяє в ліжко кілька раз і зрозуміє, що після того стає мокра  d104

Бо ось тиждень тому вона ще благополучно мовчки пісяла в підгузник d143

Ну таке, побачимо...

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #18 : 22 Квітень 2014, 21:26:30 »
Цитувати
Хіба вже попісяє в ліжко кілька раз і зрозуміє, що після того стає мокра
Точно зрозуміє, як попісяє
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #19 : 22 Квітень 2014, 22:51:14 »
Цитувати
А як ви перейшли і коли на безпідгузникові ночі?
А ми ще перейшли десь в 10 місяців, після припинення ГВ :bo звичайно бувають періоди Запісьок, але то таке...от минулого тижня в нас якессь суцільне нічне пісяння d111  то в неділю ми приїхали з села і вона просто залізла на ліжко і....попісяла d111  мене за попередній тиждень вже так дістав цей запаз запісьок, постійної стірки і зміни білизни d24 що я в ярості сказала Насті : Все сьогодні спиш в своєму ліжку (бо ми ще дотепер разом спимо)...і вона чемно пішла спати в ліжко :bo  незнаю, що з того вийде але на цей раз я вже налаштована рішуче (правда 2 ночі я майже не сплю, бо психологічно важко...якось непривично без неї, я постійно буджуся, верчусь і мацаю чи вона сухенька :oox)
Надіюсь моя дитина ніколи не додумається проситись вночі на горшок, бо щось собі таке не уявляю, привикла що спати треба цілу нічку d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #20 : 22 Квітень 2014, 23:02:43 »
В мене малий ще досі вночі проситься пісяти!!!! Але це десь година 12 ночі, часто я ще й не сплю!!!от взяв собі в привичку перед сном не пісяти, а потім в 12 пісяє!!! Для мене це не проблема, горщик поруч, попісяв, і все... я спокійна,бо тепер буде спати цілу ніч сухенький!!! ;)

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 22 Квітень 2014, 23:06:53 »
Цитувати
В мене малий ще досі вночі проситься пісяти!!!! Але це десь година 12 ночі, часто я ще й не сплю!!!от взяв собі в привичку перед сном не пісяти, а потім в 12 пісяє!!! Для мене це не проблема, горщик поруч, попісяв, і все... я спокійна,бо тепер буде спати цілу ніч сухенький!!!
Аналогічно.
Більша проблема для мене, що мала тепер не хоче спати в свому ліжку, а тільки біля мене у позі "зірочка" d111 Як лягаю і дивлюсь на неї, то тішусь, що мале близенько, я можу її ще 10 разів поцьомати d9, але коли протягом ночі її ноги 10 разів на мені, то починаю денервуватись :xo-xo
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 22 Квітень 2014, 23:30:50 »
Цитувати
але коли протягом ночі її ноги 10 разів на мені, то починаю денервуватись
Ага, якщо ще пів року тому ці "ноги" біли не так відчутні, то тепер в мене справжні синячки...ото вже дістаю від дитини в 2 роки z5

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 23 Квітень 2014, 09:00:53 »
Цитувати
Ага, якщо ще пів року тому ці "ноги" біли не так відчутні, то тепер в мене справжні синячки...
Пів року тому мале прекрасно спало цілу ніч в свому ліжку, а останні два місяці вперто кожного разу, як я її перекладу, знову лізе на мене

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #24 : 23 Квітень 2014, 12:56:20 »
Цитувати
А ми ще перейшли десь в 10 місяців, після припинення ГВ

ОГО  d107 То ви ранесенько так з тими пампіками справилися  mish

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 23 Квітень 2014, 13:55:27 »
Цитувати
То ви ранесенько так з тими пампіками справилися 
Я чесно навіть не памятаю як то вийшло, хіба треба на форумі шукати :xmm але це була незапланована акція d27 дитина так придумала, просто Гв припинилось і вона почала спати цілу ніч, і відповідно нічого вночі не їсти, то я один раз дивлюсь памперс сухий, другий раз :bo.... тай попробували Без них спати, і супер (ну звичайно що без проколів не буває)
А ми сьогодні вже не пісяли вночі :bo, напевне закінчився наш період нічних запісьок можна трішки передихнути ;)
Вчора ми гуляли без пампіка, то я старалась кожних 5 хв. питати чи вона не хоче пісяти...і що ви думаєте, поки я побігла на 2 хв. в магазин вона взяла і попісяла, то в нас вже таке 2 раз :oox   незнаю як то має бути то привчання...напевне вона ще не розуміє що на вулиці без памперса, і треба проситись, хоч з іншої сторони і просити не було кого, так як я відлучилась. Мабуть, ще почекаю трохи, коли в шортиках будем ходити, тоді простіше

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #26 : 23 Квітень 2014, 14:09:19 »
В мене Настя категорично не хоче пісяти на вулиці. Були на пікніку більше 5 год,скільки не садила її-ні в яку d104
Вона якось один раз впісялась на вулиці під час прогулянки і чомусь дуже налякалась,плакала сильно,можливо через це d143
А вночі ми до сих пір з памперсом :xo-xo вона ще пісяється і в мене підозра,що не один раз d143
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #27 : 23 Квітень 2014, 21:18:56 »
Цитувати
В мене Настя категорично не хоче пісяти на вулиці.
   В мене Тіма також не хотів на вулиці пісяти, тому що знав, що треба пісяти на горшик чи в унітаз, ми ж йому саме так говорили, коли тільки до горшика привчали  d112 Він так і говорив "Не буду на травичку пісяти, буду на горшик". Нам допоміг приклади інших діток. Ну і ще пару разів приходилось додому вертатись перевдівати штани, а це вже не так цікаво як гуляти, тому і робили висновки, що краще попроситись попісяти, ніж вертатись додому. Але ще проколи бувають, тобто не пісяється, а може трошки піснути в штани, коли забудиться.
    А на ніч ми вже пару тижнів не вдіваємо памперс. Якщо перед сном не п"є, то витримує всю ніч. А якщо нап"ється, то змушена ставити будильник і садити на горшик.Але обов"язково треба попередити, коли воду п"є, що вночі буду будити, в інакшому випадку буде істерика. Це так ми починали. А ось вже другу ніч сам просився  :)

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #28 : 24 Квітень 2014, 16:10:58 »
Ого то ми тільки такі відсталі мій ще цілий памперс надзюрує на ніч і на обідній сон,не знаю що робити будити навіть і не думаю,хіба якось сам перестане пісяти тоді і зніму памперс!якось раз я була його поставила без памперса на обідній сон то він попісявся проснувся,плакав бідний і мені його шкода стало то я з тим вирішила почекати!!Тимбільше він вже давно спить у своєму ліжку в іншому кінці спальні тому якщо навіть буде проситися то я не почую,краще б навчився цілу ніч не пісяти бо мені тепер вночі встати це каторга вже відвиклося!

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 24 Квітень 2014, 18:17:59 »
Цитувати
Ого то ми тільки такі відсталі мій ще цілий памперс надзюрує на ніч і на обідній сон,не знаю що робити будити навіть і не думаю,хіба якось сам перестане пісяти тоді і зніму памперс!якось раз я була його поставила без памперса на обідній сон то він попісявся проснувся,плакав бідний і мені його шкода стало то я з тим вирішила почекати!!
     А ми як раз і почали з обіднього сну ще пів року тому. То просто перед сном ми ходили пісяти і він витримував декілька годин  d112 і так запам"ятав, що памперса не має, тому буде покрий, якщо попісяє. А на ніч я ще і сама не думала знімати памперс, але Тіма сам не захотів його вдівати після того, як відчув як зручно ходити і спати вдень без нього, тому вабору не було  d112

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #30 : 24 Квітень 2014, 22:25:55 »
в мене малий коли від памперса відмовлялись теж спочатку не хотів на вулиці пісяти, не розумів чому нема горщика!!! Але я якось в ігровій формі, давай полиємо кущик, травичку... і так навчився!!! тепер навіть любить надворі попісяти, каже - мама холи я полию це девево ;)

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 24 Квітень 2014, 23:11:24 »
Цитувати
каже - мама холи я полию це девево
     В мене сестра страдала від таких "поливань"  :)Її малий хотів кожне дерево так поливати  d30 раз десять міг сходити пісяти поки вони гуляли

Offline tanola

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #32 : 07 Травень 2014, 17:26:34 »
добре відучувати від горщика літом. не вдягаючи памперс на вулиці і вдома. якщо дитина обпісяється - можна швидко і легко переодіти. дитина скоро починає розуміти, що їй не комфортно, коли вона мокра, та й без памперса (в трусиках) значно комфортніше

Offline Ромашечка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня 2 роки 6місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #33 : 08 Травень 2014, 18:29:34 »
Ми також користуємося пампарсом тільки на ніч хоча буває що він сухий зранку.Проте на горшок не проситься я сама кладу зразу коли просинається після сну але інколи закатує істерики і не хоче сідати тоді говорю що бери песика  або лялю і клади їх пісяти інколи допомагає.На вулицю також ходимо гуляти без пампарса бо нехоче одівати та останні рази все обходилося і вона на вулиці не пісяла.Не знаю як привчити її до самостійності в цій справі. :xmm