Голосування

Коли ви повністю відмовились від підгузників?

До року
Від 1-1,5 року
від 1,5 -2 років
від 2-2,5 років
від 2,5-3 років
після 3 років і пізніше    

Автор Тема: Як привчити до горщика? - 2  (Прочитано 11517 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Як привчити до горщика? - 2
« Reply #170 : 10 Травень 2015, 12:45:09 »
Моя доця в 7м., сідала на горшочок і почала какати в горшок, я вже привикла, а після року - нів"яку d24. А десь через місяці два сама почала проситись і до двох років вже і наніч не хотіла вдягати підгузник, хоча деколи аварії ставались...

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Дівчата, а не втікає ваша малеча з горщиків - не зсувється, не сповзає?Бо в нас було ніби все ок, садила на горщик вже з 7-ми місяців, то спочатку трохи забавляла, і ніби гарно все виходило. Але відколи мала почала сама вставати, а тепер вже і сама ходити - я навіть памперс їй стоячи вбираю, не те що на горщик посадити не можу, постійно десь рветься бігти  :( Читала в Комаровського, що дитину можна привчати до горщика від 2 до 3 років. але так шкода втрачати наявні результати  :(

Offline div4unk@

• даю пораду тільки коли її потребують :) в ін випадках - просто ділюсь інфою
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +202/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Поки що ні ) Хоча вставати вже вміє. Привчайте якось до дисципліни на горщику або чекайте, коли дитині перейде. Терпіння вам.
Ми часто разом сидимо - кожна на своєму  d27
Комаровський майже у всьому правий, крім туалетних справ
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline liss

• Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Цитувати
Читала в Комаровського, що дитину можна привчати до горщика від 2 до 3 років
Ні, раніше - з 18 місяців, тобто в півтора року і щоб було літо. І він каже, що можете привчати і з народження, але результати будуть не раніше 2-3 років. В моєму розумінні "дитина ходить на горщик" - це сама може підійти, зняти трусики і зробити свою справу, або нормально дати мамі сигнал про своє бажання, а не оте підловлювання... Він говорить, що всеодно будуть у всіх "аварії" до 2,5 років.
Цитувати
в нас було ніби все ок, садила на горщик вже з 7-ми місяців, то спочатку трохи забавляла, і ніби гарно все виходило
десь я детально читала, ось приблизно
Цитувати
Если ребенок начинает справлять свою нужду в горшок в 7-8 месяцев, это связано с привязкой рефлекса, но никак с осмысленным решением малыша. А вам нужно научить ребенка ходить на горшок именно осознанно!
В мене є знайомі, в яких дітки також колись сідали на горщик, а після року - вже ні  d104

Ну і звичайно, що втікає, моє мале взагалі не розуміє такого - сидіти на одному місці більше 10 секунд, то ще ж і від характеру дитинки залежить, інші сидять, щось розглядають, можна чимось забавити - це для мене з області фантастики.

Offline Маряна2012

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
I мене так було у 8-9 мiс начебто сидiв на горшку, i досить часто не даремно, але за кiлька мiс почав кричати на горшку i силою втримувати його не було сенсу, а от у 1,5 р - вже простiше, реагував на зауваження що треба попiсяти, i так i сидiв-граючись доки це не зробить (ну в межах розумного до 5 хв) i так дуже швидко привчився. А вночi сонного один раз пiднiмала i пiдставляла горшок на стоячи (так як хл.)Так i вiд памперсiв швидко вiдучила.

Offline bYlka18

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #175 : 19 Травень 2015, 17:26:18 »
Нам 1,5, на горщик не сідає категорично, вигинається, плаче.

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +774/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
« Reply #176 : 19 Травень 2015, 22:49:20 »
Нам 1,6 d120 Ми також ще недавно нізащо не хотіли сідати на горшечок d24 Спочатку я почала залишати малу вдень в одних трусиках, і коли вони намокали пояснювала, що вони мокрі і неприємні, а як переодітись, то стає сухо. Малеча коли пісялась прибігала і казала ''моко''. Потім я почала садити ведмедиків, зайчиків і інші іграшки на горшечок і їх розхвалювати. Мала походила, подивилась і ми вже майже тиждень ходим сухенькі d69 Підгузки одягаю лише на сон і на прогулянку d53 Скоро і на цей час з ними постараємось попрощатись :)
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Іndena - жіноча, чоловіча та дитяча білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якісна біжутерія для мамусь і донечок.Заколки,резинки,обручі,сережки...  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,дитяча література,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна для всієї родини. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nata55555

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
  • Нам 1 рочок
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #177 : 23 Травень 2015, 23:18:23 »
Ми теж спочатку ніяк не хотіли сідати, але потім взяли горщик в іншу кімнату і обернули другою стороною. Так ми почали регулярно поливати квіточку, щоб росла у качечки і одночасно я давала чимось бавитись :)

Offline mobyty

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Діма, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #178 : 26 Травень 2015, 08:49:58 »
Щоб почати привчати дитину до горщика, треба перш за все не одягати підгузники в дома.  Дитинка буде бачити процес, відчувати дискомфорт, треба навіть трохи викликати відразу в неї до мокрих штанців чи трусиків. За успіхи на горщику хвалити всією сім'єю )) і поступово прийде успіх

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #179 : 26 Травень 2015, 09:33:16 »
Таня, ми так само робили як Ви описали, то дома проситься, а от на вулиці ще боіться пісяти d130

Offline luxury

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
я малій все тримала купку книжечок коло горщика тому вона завжди рада там була сидіти, і зараз біля унітаза завжди стоїть якась її "література"  :)

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
« Reply #181 : 04 Червень 2015, 21:28:36 »
Похвала дуже допомагає в цій справі, і головне не сваритись, а все дитині пояснювати і підбадьорювати в разі невдачі)))) моїй доні 1.6 то ми вже й на вулиці без памперса цілий тиждень d41, а от наніч ще вдягаю.

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +265/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #182 : 04 Червень 2015, 21:45:11 »
Ми теж цілий день без памперса,крім ночі і прогулянок. Проситься сам,іноді сідає на горшок,а іноді пісяє на стоячи,бо хоче як тато d27 ,а сьогодні покакав вдруге на горщик,але теж стоячи,ще добре,що попав d30
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +96/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #183 : 06 Червень 2015, 12:14:37 »
привіт. :hiдівчаточка,нам майже рік,а малий не ні разу ,"нічого"не зробив у горщик,дивлюсь тут дітки від 7міс.вде у горщик какають,а я свого сажу а він боїться встає,до мене ручки тягне.
як хоч так зробити щоб він не боявся?
він коли сідає ,в нього попа провалюється і він боїться.то що є різні розміри горшка? d27
може варто менший купити? d104
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
« Reply #184 : 06 Червень 2015, 12:57:09 »
Юліє, В нас самий звичайний горщик, найдешевший, як казала знайома «ковбойський капелюх» z5 від дуже зручний. А от кріселка не раджу і музичні деколи лякають діток. Але не силуйте маля до горшка, не хоче значить не час, бо лише гірше буде

Offline ameba

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Люблю свого синочка!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #185 : 06 Червень 2015, 13:11:59 »
і мій провалювався,купила менший-він і на цей сідати не хоче

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +265/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #186 : 06 Червень 2015, 13:56:33 »
Ми теж найпростіший купили,спочатку ним грався,іграшки складав,а як сам захотів,то вже використовує по призначенню  d30
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!