Голосування

Коли ви повністю відмовились від підгузників?

До року
Від 1-1,5 року
від 1,5 -2 років
від 2-2,5 років
від 2,5-3 років
після 3 років і пізніше    

Автор Тема: Як привчити до горщика? - 2  (Прочитано 11041 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Як привчити до горщика? - 2
« Reply #51 : 15 Травень 2014, 15:34:17 »
Ой дівчата ми ще досі у памперсі на ніч і на денний сон і як писала раніше що пісяє в горщик коли я перепитаю ато забуває і надзюрює у штани тільки на вулиці проситься!!!Чесно скажу що з другою дитиною я до 2-ох навіть згадувати не буду про горшок!!!Пробувала вже пару разів ставити на денний сон без памперса безполєзно обдзюрюється плаче я не буду мучити дитину!!!

От дівчата в мене питання нам в червні у садок як думаєте то нормально просити щоб вони його ставили спати у памперсі??????????
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #52 : 15 Травень 2014, 15:41:38 »
Я знаю що кладуть ще в підгузниках - ну так моя знайома казала, що дуже багато діток ще в підгузниках в яслах  d143

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #53 : 15 Травень 2014, 15:55:42 »
Цитувати
От дівчата в мене питання нам в червні у садок як думаєте то нормально просити щоб вони його ставили спати у памперсі??????????
Залежно від садка, у нас категорично не можна, в разі аварії без проблем нанічка все міняє-переодягає, але в садку вони моментально засвоюють горщик, там ж всі аравою біжать перед і після сну,ахто проколеться, то ще й обсміють, мій Олег один раз в садку навіть не попісявся, а якось криво на горшок сів і трохи штанців намочив, то потім жалівся, що діти сміялись з нього, я й сама чула поки в роздягалці була, не скажу, що його це травмувало, але він від тоді дуже дотошно пісюн поправляє коли сідає на унітаз, моститься, і коли я часом спішу його трошки, то він мене сварить і нагадує той випадок d112

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #54 : 15 Травень 2014, 16:08:37 »
в нас в садку вдівали памперси

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 15 Травень 2014, 16:14:39 »
Якщо всіх гуртом кладуть пісяти то це для нас бо мій Тарасик таке любить він навіть якщо ми гуляємо то показує мені де його ставити пісяти бо він раніше там пісяв, знаєте як песик мітить на своїх місцях d140 Та я от  і надіюся що він піде у садок і нарешті до нього дойде що пісятися то не гарно!!! d24
Ми йдемо у ясла то я думаю що спочатку можуть бути проколи то ж маленькі дітки!

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #56 : 15 Травень 2014, 16:52:58 »
А я так переживаю за ці "аварії"...уявляю вже картину, як моя дитина ходить в запісяних штанах і її ніхто не переодягає mish mish  оце в мене тепер такі сни-ужастіки про садік d27
Бо от ми приїхали в село, то вона тільки останні 2 дні нормально проситься, а спочатку то горшок не той що дома, то забуде...коротче зміна обстановки не на користь горшку d111

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #57 : 15 Травень 2014, 17:48:05 »
    Я думаю у садках спочатку у всіх можуть бути проколи , особливо в яслах. Хтось заграється, хтось до нового місця буде привикати. В мене Тіма в Смайлику взагалі пробував цим маніпулювати. Перший день як прийшли туди без памперса(до цього вже дома сам ходив, мене і не треба було), то тільки зі мною хотів йти в туалет і відповідно не відпускав мене зі Смайлика,  міг піснути кожні 10-15 хвилин, тільки щоб я не йшла. Я ж дурна дуже переживала як то так він там сам обпісяний буде, але після одного такого жахливого для нас (впершу чергу для мене) дня, я сказала хватить і лишила його там як і було до цього, тільки з купою одягу. І нічого пару занять його по разу переодягали на заняті, пару занять йому нагадували, а тепер все ок, проситься сам. Тому буває різне  d112, але треба впершу чергу мамі до всього бути готовою

Offline Іляна

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрій; 5 р.
« Reply #58 : 15 Травень 2014, 17:52:54 »
Цитувати
Я просто ну чесно, не розумію, ну чого тут паритися, невже ви дійсно думаєте, що дитина в памперсі в школу піде? Для мене б це була проблема тільки в одному випадку - коли б в мене не було грошей на підгузники . Нащо витрачати свій час і нерви на той горщик, напрягати дитину, якщо прийде час - сяде і на горщик, і на унітаз, і все буде добре.
Паритися точно не варто, навчиться. Тільки літечко наближається, жара... Як згадаю як минулого року синулі було жарко спати. Мені так було його жаль. Тим більше знайомий лікар-педіатр насварив. Каже що малим мужчинкам "гріти пісюна" ні в якому разі не можна d128

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 15 Травень 2014, 19:48:10 »
а в мене ще прикол мій коли лягає на обід спати то починає мама хочу пісяти,через три мінути хочу какати навіть якщо перед тим робив це діло але так щоб відтягнути час і я кажу тиж тільки це робив а він відразу у плачі що страшно хоче не знаю теж мною маніпулює але сварити його не хочу тож бігаємо по пару разів туди сюди.
але взагалі він такий хитрун знає куди треба пісяти, знає коли, бо навіть іграшки висаджує на горщик але ще сам не бігає треба підгадати!

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #60 : 15 Травень 2014, 22:19:56 »
Цитувати
Паритися точно не варто, навчиться. Тільки літечко наближається, жара... Як згадаю як минулого року синулі було жарко спати. Мені так було його жаль. Тим більше знайомий лікар-педіатр насварив. Каже що малим мужчинкам "гріти пісюна" ні в якому разі не можна
Ну але рік-півтора всі "гріють пісюна" і не заморочуються горшком, а потім починається - вже пора, а сусідський вже ходить (то фігня що через раз), а ще як баби підключаться... :oox

Offline Ymk@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ymk@
« Reply #61 : 15 Травень 2014, 22:26:18 »
Мені он тоже лікарка читала лекцію, що тепер мами ліниві і роблять все так, щоб ім було на руки легше, памперси в 2 рочки (хай навіть для страховки в далекій дорозі) то мамина лінь, а те що в 2 роки дитина грудна, вона бачить лиш те, що мама, тобто я  d100 не хочу шукати інших шляхів і методів заспокоєння, вкладання спатки дитину. Не знаю чи є в неі діти, чи то іі погляд збоку, але мене то не дуже схвилювало. Головне, що вона добре лікує і є хорошим спеціалістом в своій галузі, а як виховувати свою дитину я сама розберусь.
І вам раджу не заморочуватись на всякі поради лікарів на цю тему.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #62 : 15 Травень 2014, 22:33:16 »
Цитувати
а в мене ще прикол мій коли лягає на обід спати то починає мама хочу пісяти,через три мінути хочу какати навіть якщо перед тим робив це діло але так щоб відтягнути час і я кажу тиж тільки це робив а він відразу у плачі що страшно хоче не знаю теж мною маніпулює але сварити його не хочу тож бігаємо по пару разів туди сюди.
То вже багато дівчат писали про ці маніпуляції, в нас було таке пару раз, знаєш що я зараз кажу:Горшок також спить, будем пісяти як встанеш. Діє нормально d27

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 15 Травень 2014, 22:40:28 »
подивлюся може подіє але він в мене в такі казки не дуже вірить :)

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #64 : 15 Травень 2014, 23:02:15 »
І в нас проблема з горщиком, ну ніяк не хоче ходити туди d112 Я правда зара особо цим не парюсь бо часу немає,але щодня запитую чи йдем на горщик пісяти,то відповідь одна і та ж - НІ  :/ Ну не знаю я вже що придумати, в туалет теж не хоче ходити,мала каже що туди ходить мама і тато і знає що має ходити на горщик але не хоче. Один раз налила туди води,сіла на горщик і каже - пісь-пісь d30 Такщо я теж в очікуванні того моменту коли вона нарешті хоть раз щось наробить у горщик) Тільки батьки інколи дістають питаннями чи мала вже нарешті ходить на горщик і баба моя завжди питає, а як кажу що не хоче на що баба каже - ну то привчай,ти ще з 10м ходила на горщик. Такщо родичам щось пояснювати просто немає сенсу...бо я ж геній з 10м ходила на горщик)  :oox

Offline Galochka...

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галочка
« Reply #65 : 16 Травень 2014, 01:05:09 »
Цитувати
а ще як баби підключаться...
Цитувати
Такщо родичам щось пояснювати просто немає сенсу

Таке враження, що ми всі тут сестри і маємо одинакових родичів  d27

Offline Мар@

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 5 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #66 : 16 Травень 2014, 12:01:12 »
дівчатка, дякую, за підтримку)))) якось спокійніше стало))) тай правда діти різні ... хтось швидше виростає, хтось повільніше... прийде час сам зрозуміє)))))))))))) НАДІЮСЯ!!!! що час прийде по швидше  d27

Offline Окся

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мирончик
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #67 : 16 Травень 2014, 12:51:17 »
і я "лінива" мама :), пару раз посадила Мирона на горщик, він попісяв, поплескав собі. я так раділа, а потім один чи два дні не поклала на горщик бо були в гостях. то він забув. тепер кладу він пручається, я й не наполягаю. Прийде час сам зрозуміє. думаю що варто просто час від часу пропонувати.