Автор Тема: Поради жінкам за кермом  (Прочитано 16339 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lsk2406

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
  • Орхоман"ячка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нестор 2009, Злата 2011, Захар 2013
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Поради жінкам за кермом
« Reply #119 : 07 Липень 2014, 20:17:49 »
У мене права з 2000 року, а за кермом власного авто я вже 8 років, до того іноді їздила на чужих авто з власником на пасажирському сидінні. І можу впевненно сказати, що жоден водій не навчиться по-справжньому самостійно керувати авто, поки не сяде за кермо власного автомобіля без домоги когось збоку! Я це заявляю, як колишній учень і, як колишній інструктор (чоловіка їздити вчила я, ще й будучи вагітною).  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +270/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #120 : 27 Вересень 2014, 22:58:09 »
Цитувати
я ще трохи боюся сідати за кермо, бо не знаю габаритів машини

а я думала, що це тільки я така одна  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irunka

• Своя Мамка
  • Репутація: +177/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, Людочка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #121 : 27 Вересень 2014, 23:16:18 »
Цитувати
я ще трохи боюся сідати за кермо, бо не знаю габаритів машини

а я думала, що це тільки я така одна
і в мене такаж проблема, бачу ями і стараюсь їх обминути а виходить навпаки якраз в них і влітаю. Я вже думала смайлики на капоті приліпити  z5

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #122 : 28 Вересень 2014, 00:30:51 »
 :hi я вже за кермом, мабуть зараз якраз місяць як сіла.
 Так що приймайте до гурту ;)

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
« Reply #123 : 28 Вересень 2014, 11:24:07 »
 Улянка, вітаю тебе! Гарних доріг та сусідів по маршруту d30
Я вже стільки їжджу, правда з чоловіком, та досі відчуваю тільки свою ліву половину машини. Правою все в ямі. А коли виїжджаю з паркови то кожного разу таке враження, що правим бампером зачіплю крило сусідньої машини  d27
Може то меншу машинку просто треба :xmm

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #124 : 28 Вересень 2014, 11:33:48 »
Цитувати
Може то меншу машинку просто треба
Просто до кожної машини треба звикнути,  якщо пересідаю на якусь іншу, то треба пару днів, щоб на 100% її відчувати, а на своїй я їжджу кожного дня, то проблем нема, проїду в будь-яку щілину d27

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
« Reply #125 : 28 Вересень 2014, 11:37:55 »
Класно)) треба самій сідати беез допомоги збоку і бути сам на сам з машиною. Я таке поки рідко практикую :(

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #126 : 28 Вересень 2014, 12:16:12 »
nadinka_m треба кожен день їздити хоч трошки, але обов'язково кожного дня і без супутників. Маршрут вибирайте, той, що вам додає впевненості. Як тільки відчуєте розслабон у спині і кайф у голові,  все - ви водій на все життя! Після цього вже навикі нікуди не подінуться. Ну, і ще - не в трасах щастя, їздити по місту обов'язково!!! Ті люди, що сівши за кермо, відразу їздили по місту, набагато швидше адаптовувались, ніж ті, що на початках трасували.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 28 Вересень 2014, 15:38:57 »
Цитувати
Класно)) треба самій сідати беез допомоги збоку і бути сам на сам з машиною. Я таке поки рідко практикую
все ж я хотіла б порадити, що потрібно мати таки свою машину (мається на увазі та, на якій їздитимеш в основному саме ти). Я брала уроки кілька разів на своїй машині, то процес "звикання", відчуття габаритів... у мене сформувався автоматично (вірніше - іншої машини ще не знаю). На початок, думаю, і цього достатньо

Offline lenad

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #128 : 28 Вересень 2014, 15:42:10 »
Я мала Чері QQ (така по розміру як матіз - маленька, багато де можна було втиснутись і пропхатись нагло), а зараз ми купили Рено канго (на двох,тепер на чувачі зкидатись потрібно хто їде на машині  d24) - для мене це вже камаз  z5. І тепер вже страшно сідати. Дівчата, хто як переборює в собі це таке страшнюче відчуття страху на дорозі ?

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #129 : 28 Вересень 2014, 15:49:33 »
Цитувати
І тепер вже страшно сідати. Дівчата, хто як переборює в собі це таке страшнюче відчуття страху на дорозі
треба просто сідати і іхати! Тоді відчуття страху пройде.
Мені допоміг з ним позбутись інструктор: після 2-х уроків на майданчику вивіз мене на Галицьку в час пік (вірніше, скерував, а я повелася d27), а потім Довга (найбільш страшний перехресток для мене), знову галицька, Дністровська... Коротше, у нього не було "складних" шляхів для мене, завжди відповідав: "та ідемо собі, поїдемо куди захочемо".
Натомість мій тато: "туди не їдь, там важко, там ти не проїдеш..." d111 ось такі люди і формують відчуття страху. Тому треба просто сідати за кермо, прислухатись до порад, проте не слухати слова, які сіють паніку

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #130 : 28 Вересень 2014, 15:54:42 »
Цитувати
Дівчата, хто як переборює в собі це таке страшнюче відчуття страху на дорозі ?
Навіть не знаю, в мене як такого страху ніколи не було d104, страшенно люблю їздити і хотіла навчитися ще з раннього дитинства, відколи себе пам"ятаю.

Offline lenad

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #131 : 28 Вересень 2014, 16:08:15 »
Цитувати
страшенно люблю їздити і хотіла навчитися ще з раннього дитинства, відколи себе пам"ятаю.
І я страшенно люблю машину і руль. Коли проїзжає класна машина повз нас - ми з чоловіком разом обертаємось за нею (наші друзі навіть сміються над нами,що мому чоловіку повезло зі мною - разом машини любимо, ми навіть разом на авторіа торчимо). Від коли себе памятаю вічно у тата на колінах кручу руль, а він передачі і педалі. Коли без чоловіка їду потихеньок не спішу і не хвилююсь. Тільки як він поруч сидить - все , в мене паніка і відчуття що щось таки роблю не так

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #132 : 28 Вересень 2014, 16:27:57 »
Цитувати
Як тільки відчуєте розслабон у спині і кайф у голові,  все - ви водій на все життя! Після цього вже навикі нікуди не подінуться. Ну, і ще - не в трасах щастя, їздити по місту обов'язково!!! Ті люди, що сівши за кермо, відразу їздили по місту, набагато швидше адаптовувались, ніж ті, що на початках трасували.
Я за рулем 2 роки. Зараз їжджу на такому автоматі, що часом собі про щось думаю своє, а руки і ноги самі все роблять. Я кайфую за рулем. Просто словами не описати. d9 Не боюсь їздити ні грама. Коли ми купили машину, а це було в Києві, то я переганяла машину до Франківська (маючи практику тільки їзди у автошколі) то буквально після їзди по пробкам Києва - я їхала без проблем. Але в мене із самого дитинства була картинка перед очима - я за рулем машини їду далеко-далеко :) Я мріяла і знала, що буду водити машину. Так і сталось.
Вже і були аварійні ситуації в мене. Одна із них коли по голольоді мене несло на іншу машину, але я зуміла вивернутись і не потрапила у аварію. Тоді сама із себе була в шоці, тому що реакція була в долях секунди. Потім ще довго руки і ноги трусились і не могла прийти до тями, що могло б бути і як я зуміла так все зробити, щоб не потрапити у аварію  :oox
Дівчата, порада єдина - не бійтесь, їдьте і не задумуйтесь над кожним рухом ніг та рук. Ви маєте відчути машину і просто відпустити страх.

Offline oleksandralesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Два синочка
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #133 : 28 Вересень 2014, 17:07:47 »
А я почала їздити коли  d101, до самих пологів. Вже на девятому місяці животик не влізався за руль, було трошки не удобно, але зато коли мене зупиняли гаїшники то навіть не провіряли документи, відпускали тільки питали куди їдете, а я жартома в роддом, родити.Зараз малий в 4 роки знає як рушати як передачу переключати, в нього машина це щось...А в дома така колекція машин, і завжди хоче ще... Ось так я в перше сіла за руль, і насолоджуюсь вже років 5.

Offline lenad

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #134 : 28 Вересень 2014, 19:32:50 »
Цитувати
Зараз їжджу на такому автоматі, що часом собі про щось думаю своє, а руки і ноги самі все роблять
Ох...автомат  d9 d9 d9. В нас механіка... деколи в мене таке відчуття, що мені ніг не вистачає. На автоматі їхати одне задоволення. Нічого - мене не покидають мрії що я колись собі на автоматик такий манюююнький зароблю і буду шикувати  d41

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #135 : 28 Вересень 2014, 19:41:44 »
Цитувати
Дівчата, хто як переборює в собі це таке страшнюче відчуття страху на дорозі ?

Мені таке ще треба перебороти. Взагалі їздити сама не дуже хочу, але вже вкрай треба.