Автор Тема: Поради жінкам за кермом  (Прочитано 15383 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Поради жінкам за кермом
« Reply #51 : 24 Липень 2012, 14:40:37 »
Я за кермом більше 3-х років. Якщо можу дати якусь пораду, то лиш таку - робіть все поступово, поки не відчуєте себе впевнено на наступний етап не переходьте. Я спочатку їздила лиш до зупинки (живемо у власному будинку і зупинка реально далеко), щоб дитину по холоду в садок не тягати. Через тиждень-два доїхала до великого супермаркету. Поступово я освоїла місто. Завжди наперед продумувала дорогу туди і назад, щоб не розгубитись на дорозі - куди ж мені повертати. Все получається, просто це не та справа де варто спішити!!!!!

Offline fragile

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #52 : 24 Липень 2012, 15:55:07 »
Цитувати
просто це не та справа де варто спішити!!!!!
я вважаю, що тут в прямому сенсі немає куди спішити, тобто я про швидкісний режим і його перевищення. Часто їду за містом з оптимальною швидкістю щодо наших доріг (для мене це десь 80-90 макс) і дуже дивуюсь, коли мене обганяють автівки жахливої якості, ну або назвем їх не жахливої якості, а жахливих показників краш тестів чи дорожніх реалій, як то жигулі 20-30 річної давності, китайські "непонятки", недавно навіть автобус обігнав типу Богдана d30 Я завжди всім уступаю дорогу, просто коли задумусь, що вони їдуть 110-130, доплюсовую при лобовлму зустрічному як мін 60, то на 170-190 їх навіть не відшкребуть від металу, та так само, як і на 110-130 плюс нуль (дерево, наприклад), чи перевертиш... Тому я собі і своїм пасажирам даю шанс, і дуже шкода, що багато хто не розуміє, що він такого шансу не має, а все завдяки тому, що хочеться все і пошвидше. Як доказує практика, все одно виграти можна декілька хвилин того часу, чи їдучи 60-80, чи 100-150, тут фізика не спрацьовує, коли, щоб дістатись з точки А до точки В, витрати часу дорівнюють шляху, поділеному на швидкість... ідеальних умов на дорозі не виникає. А небезпеки багато, хоча спричинюють її самі ж водії - учасники цього руху.

Offline Dymcya

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #53 : 24 Листопад 2012, 00:31:22 »
В нашому місті і не тільки, маршрутки це просто зло. Я з малою постійно їду кудись, то тихенько не спішу нікуди, бо чесно дуже страшно інколи. Таке враження що вони не знають ні правил руху і взагалі в них прав немає.

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #54 : 26 Листопад 2012, 16:21:31 »
Цитувати
Якщо можу дати якусь пораду, то лиш таку - робіть все поступово, поки не відчуєте себе впевнено на наступний етап не переходьте.
Згідна!Я взагалі починала з того,що вставала 5.30год ранку і сама їздила по кругах,це ж добре,немає ні машин ні пішоходів.Тепер їду тільки по окраїнах міста,в місто заїджала тільки декілька раз вечером.Дньом ше не наважуюсь d112.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #55 : 23 Квітень 2013, 08:16:14 »
дівчата водії-початківці, не перймайтесь "мужиками", які кричать чи сигналять Вам, якщо щось не так, хай згадають себе, коли починали і вчились їздити

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #56 : 30 Квітень 2013, 20:33:43 »
В мене такого не було, щоб помало вчитися їздити по околицях чи зранку-вночі коли немає машин. Я відразу стартанула із пробок Києва, коли купували машину в Києві і приганяли із чоловіком її у Франківськ. І так практично 2/3 дороги до Франківська проїхала я, решту - чоловік. Ви собі не уявляєте як трусилися коліна у щойно купленій машині, коли навігатор із окраїни Києва "повів" нас до Франківська через центральну частину Києва. Я була просто в шоці. Наші пробки, в більшості 2 смуги, рідне місто, в якому ти хоча б орієнтуєшся мінімально - це як сємічки ))) А там 5 смуг, Закрутаси доріг і багато рівнів доріг, розмітка, знаки d111... Зато після такого екстріму я відразу дуже впевнено себе відчула за рульом. Ах, ну да... Автоматична коробка передач - Best of the best d9

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +452/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #57 : 30 Квітень 2013, 21:43:13 »
Саша,оце ти пережила  d107

А в мене щастя - чоловік останнім часом зайняв НАРЕШТІ нормальну позицію - беру машину коли мені треба,забираю інколи його з роботи,по місту взагалі не боюсь їхати.
Кайфую коли їду сама  d53 з музичкою ;)

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
« Reply #58 : 30 Квітень 2013, 22:50:21 »
В мене чоловік дуже багато часу в відрядженнях, тому десь 70% часу їжджу на машині я. Коли він приїжджає - я чемно сідаю на місце пасажира. Але, мені комфортніше на місці водія. Зараз уже важкувато вагітною їздити, бо ремінь безпеки перетискає живіт - це дуже не комфортно. Тому зараз із задоволенням сиджу і дивлюся в віконечко, поки він рулить ))) А спочатку переживала, дивилась по сторонах, так як водій... бо ми ж обоє без досвіду були.
Взагалі в мене колись, коли ще не було машини, було одне місце у Франківську, яке я здавалось ніколи сама не зможу проїхати. Це виїзд із Миру під міст на Вовочинецькій до вокзалу. Особливо зранку в час пік. Кожного разу як їхала на роботу маршруткою - повторювала собі: "ні, я ніколи тут сама би не проїхала". Про цей страх я розповіла співробітнику і він мені сказав одну фразу, яка мене змінила: "Якщо ти водій і сідаєш за кермо для тебе має не існувати місць, куди ти боїшся їхати. Якщо боїшся - взагалі не сідай за кермо. А як вже сіла - їдь всюди без виключень". Цим правилом і керуюсь ))) Їду всюди, куди потрібно, не залежно від часу доби. ;)

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #59 : 05 Травень 2013, 10:26:26 »
я вперше сама їхала зранку а час пік перед 8 ранку в обласну в пасічну, то біля Овену теж ноги тряслись, але нічого, все склалось досить не погано... і всю вагітність проїхала, навіть в день пологів зранку ще керувала

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline Aleks5

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем 4 роки
« Reply #60 : 23 Вересень 2013, 14:46:42 »
Я думаю, що краще це зробить жінка-інструктор. Бо інструктор і учень мають однакову логіку. Та і жінки більш терплячі

Offline Aleks5

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем 4 роки
« Reply #61 : 23 Вересень 2013, 14:52:40 »
Це Вам так не пощастило. А за кермом може бути й чоловік. Зараз багато неуважних водіїв, як жінок, так і чоловіків

Offline NaticGal

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка, 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #62 : 19 Березень 2014, 16:16:06 »
Дівчата, останнім часом помічаю, що в чоловіків, у яких жінки за кермом виробляється комплекс неповноцінності, особливо у тих, де машина в руках тільки у жінки. Я вважаю, що так немає бути, ми ж жінки. А якщо машина є у жінки і у чоловіка - міняються стосунки. Це все не стосується великої необхідності в машині. Це просто мої спостереження. Мені чоловік не раз казав, давай купимо тобі машину (їздити вмію), а я не хочу, мені просто приємно, коли він мене кудись підвозить.

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #63 : 19 Березень 2014, 16:21:13 »
Цитувати
Дівчата, останнім часом помічаю, що в чоловіків, у яких жінки за кермом виробляється комплекс неповноцінності, особливо у тих, де машина в руках тільки у жінки.
Це якийсь абсурд d104, машина має бути в руках того, кому вона більше потрібна, в ідеалі звичайно їх має бути дві d27
Цитувати
а я не хочу, мені просто приємно, коли він мене кудись підвозить.
Я машиню їжджу кожного всюди, куди мені треба, на роботу, в садок, гуртки, магазин і т. д., навіть не уявляю як би то мало бути, щоб чоловік по декілька разів на день відпрошувався з роботи, щоб мене кудись підвезти, яка в цьому логіка. Думаю, що не залежно від статі, люди мають бути максимально мобільними і не створювати собі зайвих проблем, привези/відвези і т. д.

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #64 : 20 Березень 2014, 14:57:02 »
Цитувати
Я машиню їжджу кожного всюди, куди мені треба, на роботу, в садок, гуртки, магазин і т. д., навіть не уявляю як би то мало бути, щоб чоловік по декілька разів на день відпрошувався з роботи, щоб мене кудись підвезти, яка в цьому логіка. Думаю, що не залежно від статі, люди мають бути максимально мобільними і не створювати собі зайвих проблем, привези/відвези і т. д.
Коли була без машини то для мене було важко подзвонити чи до чоловіка чи до свекра....мол приїдь забери мене  d111
хлопці навіть сварились зі мною чого не дзвоню і не кажу що треба кудись підвезти чи забрати  d30
Тоже мало уявляю життя без машини, адже це так зручно тим більше якщо є дитина, і ти нікого не обтягуєш в житті!  d112
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ива

• Когда в доме есть дети, идеально чисто может быть только в вазочке с конфетами))
  • Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #65 : 28 Березень 2014, 22:43:17 »
Найважливіша порада - не сідати за кермо, небезпечно для життя z5
так ось чому мій чоловік мене не пускає за кермо d27 d27 d27

Offline Ива

• Когда в доме есть дети, идеально чисто может быть только в вазочке с конфетами))
  • Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #66 : 28 Березень 2014, 23:01:37 »
ну і що мені робити, якщо маю водійські права і велике бажання кермувати, а коханий супружник не дає водити його машину d112 d112 d112

Offline Ива

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #67 : 29 Березень 2014, 18:33:49 »
хто б не був за кермом, чоловік чи жінка, пам*ятайте про культуру водіння - пропустіть пішохода, будьте толерантрі з іншими водіями, не сигнальте без потреби... ми ж хочемо жити в європейській країні? можемо все змінити на краще.... давайте почнемо з себе :flv