Автор Тема: Спілкування з ДАЇшниками  (Прочитано 4191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +444/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Спілкування з ДАЇшниками
« Reply #17 : 20 Січень 2015, 21:04:46 »
Roxa, я маю на увазі не конкретного водія, а ті маси недолугих, які їздять нашими вулицями. Це не всі такі, звичайно, але тих поганців зустрічаємо щодня на наших вулицях. І при кожному поскрипуванні гальм перед людьми на пішоході, чи свідомі не пропуски пішоходів на переходах, світлофорах і т.п. я щиро вірю, що той водій опиниться сам в такій ситуації шкірі пішохода. Адже все вертається, ви вірно замітили.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Morska24

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #18 : 22 Січень 2016, 15:33:52 »
ой ніколи не забуду свою першу історію зустрічі з Даїшником d30. Посварилась я з хлопцем і вирішила їдучи додому заїхати одним колесом у кувет, подзвонити до нього і сказати що мов я забоксувала і не можу виїхати, але сталось не так як гадалось..., була погана погода і обочина виявилась дуже глибокую, так що я перевернула машину і посадила її бочком, майже на капот.., дзвоню я хлопцю тай кажу ситуацію.. І тут звідкись надїжають Даїшники (було це на трасі) , права.., що сталося..., кажуть що створила неприємну ситуацію на дорозі, і що забирають права.., я плачу.. гіркими сльозами.., кажу що хотіла так з хлопцем помиритися.., вони канешно не зрозуміли.., але якось витягнули вже хлопці машину, він питає хто мій хлопець тай даючи йому права каже : "не сваріться більше, і відвезіть її додому бо ще зараз кудись заїде"  І це без ніяких грошей.., тому думаю що вони також бувають людяними, принаймі були в моїй ситуації. Так як було це давно, зараз явно б не зробила таких дурниць d30

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
« Reply #19 : 16 Лютий 2016, 21:53:37 »
ой ніколи не забуду свою першу історію зустрічі з Даїшником d30. Посварилась я з хлопцем і вирішила їдучи додому заїхати одним колесом у кувет, подзвонити до нього і сказати що мов я забоксувала і не можу виїхати, але сталось не так як гадалось..., була погана погода і обочина виявилась дуже глибокую, так що я перевернула машину і посадила її бочком, майже на капот.., дзвоню я хлопцю тай кажу ситуацію.. І тут звідкись надїжають Даїшники (було це на трасі) , права.., що сталося..., кажуть що створила неприємну ситуацію на дорозі, і що забирають права.., я плачу.. гіркими сльозами.., кажу що хотіла так з хлопцем помиритися.., вони канешно не зрозуміли.., але якось витягнули вже хлопці машину, він питає хто мій хлопець тай даючи йому права каже : "не сваріться більше, і відвезіть її додому бо ще зараз кудись заїде"  І це без ніяких грошей.., тому думаю що вони також бувають людяними, принаймі були в моїй ситуації. Так як було це давно, зараз явно б не зробила таких дурниць d30
і що ми не зробимо заради коханого.

Offline ANastya

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #20 : 03 Березень 2016, 11:11:24 »
зараз з цією новою поліцією зовсім не зрозуміло як спілкуватися

Offline Yasya.dj

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #21 : 04 Березень 2016, 14:32:10 »
зараз з цією новою поліцією зовсім не зрозуміло як спілкуватися
Та чого незрозуміло, спілкуватися як з іншою будь- якою людиною. Чогось люди відносять їх до якоїсь спеціальної категорії. Нормальною виходить з ними бесіда,  не потрібно першими нападати, з метою самозахисту

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #22 : 04 Березень 2016, 20:13:51 »
Не порушувати ПДР - то можна взагалі не спілкуватися. А вже як порушили, то вести себе відповідно, щоб не стати зіркою ю-тубу  ;)  ДАйці просто самі провокували, щоб їм щось дати, а ці не провокують - якщо ти правий, то лапші типу "пані, та за то забирають права" вішати не будуть. Лиш би не попсувались...