Автор Тема: Діти в машині  (Прочитано 11494 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Діти в машині
« Reply #85 : 11 Травень 2012, 14:53:47 »
Цитувати
почав з нього вилазити,плакати,дертися до мене на руки,мусимо їхати в машині або в мене на колінах,або просто саджу його на сидіння поруч і притримую.Можливо,коли купимо більше автокрісло,то буде в ньому сидіти
  ой, сумніваюсь що він ще захоче їздити в кріслі, якщо він вже спробував смак волі, без крісла йому звичайно що цікавіше, більше побачить, більше потрогає, але думаю вам треба поспішити з покупкою. Саме головне, щоб крісло було зручне і розкладалось в полулежаче, бо дитинка в вас ше маленька, буде спати в дорозі. Мому Стасіку вже рік і девять, а він до тепер постійно спить
  ми коли купили крісло групи 1, то він спочатку був не в захваті, але я ремнями затянула з місця рушаєш і вже все норм, думаю він провіряв нас на витримку, а тепер дверку відкриваєш а він вже карабкається на свій трон d27 d27

Offline oksana_mak

• Активна Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #86 : 12 Травень 2012, 23:04:04 »
Наша мала хоч дуже вертка, але в кріслі всиджує, навіть коли я за кермом і їдемо тільки вдвох в село. Але біля неї має бути поїлка, соломка тощо. Так їй веселіше і поживніше.

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #87 : 17 Вересень 2012, 11:18:02 »
Ми недавно купили машину, до того зрідка користувались татовою :8 відповідно автокрісла нема!
Хочу купити  ;)
Дівчата, допоможіть за якими критеріями обирати???
І ще, нам вже 2! Що таке автокрісло не знаємо d100 як до нього привчити дитину???

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #88 : 10 Жовтень 2012, 14:42:48 »
У нас теж автокрісло з самого народження і майже ніколи проблем з цим не було. був правда такий період що вона не дуже щось хотіла туда сідати, хотіла стояти ззаду, то я сідала за руль казала що машина не заводиться бо вона не в кріслі, чекала ще хвилин 15, тоді вона сама залазила в крісло, я виходила, пристібала її і тоді вже їхали. звичайно трохи нервів пішло, особливо коли треба встигнути кудись вчасно бо на це йшло 20-30 хв, але таке було буквально 2 раза, головне звичайно не попустити ні на 1мм, бо потім вже все. а тепер тьфу-тьфу
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline anytka

• Я Найщасливіша Жінка,тому що Я МАМА!!!! :)
  • Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
  • Сім'я - це основа самого важливого в житті людини.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег 7р та Соня 1 міс:)
  • Ваше справжнє ім’я: анна
« Reply #89 : 05 Березень 2013, 11:45:10 »
Соломія, я Вас розумію у мене літом склалась така ж ситуація, коли прийшлось їхати на відпочинок....ми з чоловіком думали купити крісло, але переживали чи він захоче в ньому сидіти,бо до того часу він їздив без крісла, і ми позичили у знайомих , то Малий перше з-задоволенням, сів бо це новинка, а потім,почав вередувати, ми з чоловіком собі нерви не їли...а на те кріселко, посадили ведмедика і приговорювали, що ведмедику все видно.....  але довго вговорювати,нетреба було, він швидко передумав, і тепер з цим проблем нема :) d27

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
« Reply #90 : 05 Березень 2013, 12:55:10 »
Цитувати
особливо "вбиває морально" коли мама сидить на передньому сидінні на колінах з дитиною, навіть не пристібнуті, і що найменше різке гальмування, і дитина головою в лобоворму склі
Мене аж трусить, як таке бачу  d110. Або коли мамаша за рулем і дитина поруч по пасажирському кріслі лазить. До одного місця ті понти і випендрьож, коли йдеться про безпеку.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #91 : 05 Березень 2013, 14:39:44 »
в мене дитина з народження в машині і ще не було такого щоб він був без крісла (тільки в окремих випадках як на таксі їхали). і мене ці слова що дитина вередує і не хоче сидіти в кріслі вбивають d111 d111 d111 а що краще щоб дитина була довольна але собі голову скрутила?!!!!!!!!!! в мене малий теж деколи вередує, не хоче сидіти, але в нього без варіантів, може нити але я його все одно з крісла не витяну! то тільки раз показати і все дитина знає що можна і так їхати і в кріслі вже непоїде!! це ж безпека, здоров*я а в деяких випадках і життя дитини!!!!

Offline квітослава

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна-Марія 2рочки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #92 : 03 Квітень 2013, 12:45:06 »
ми поставили автокрісло заді і сидить.коли даі пиняють то все без проблем.спереді якось не правильно.

Offline lidysa

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #93 : 12 Жовтень 2013, 17:34:40 »
 В мене мала привикла їздити ззаду іто пристібнута  :flv нема ніяких цирків  :flv
Як бачу що їде  d107 такий собі Розумний татко і везе особливо синочка між рулем і собою то мене аж теліпає і не розумію чи той тато слабий чи мама що таке дозволяє!!!А таких багато в мене сестри чоловік так робить то в нас вічні сварки  d105я вже не маю сили сваритись з ними  :oox

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #94 : 24 Жовтень 2013, 08:45:48 »
Можливо хтось знає чи є якісь правила перевезення дітей у вантажних бусах, бо щось ніде не можу знайти інформації. Якщо в ньому тільки 3 місця спереду, то там можна кріпити автокрісло і перевозити дитину? :xmm

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #95 : 27 Жовтень 2013, 23:14:32 »
Цитувати
Можливо хтось знає чи є якісь правила перевезення дітей у вантажних бусах, бо щось ніде не можу знайти інформації. Якщо в ньому тільки 3 місця спереду, то там можна кріпити автокрісло і перевозити дитину?
d30 Я щойно з автошколи  d27 спереду можна перевозити діток вище 2 рочків в автокріслі і тільки в ньому  d100
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #96 : 28 Жовтень 2013, 14:17:21 »
в мене менша деколи їздить спереду, коли старший в садку, бо вона сама ззаді плаче, коли нікого не бачить (крісло до 12 кг обернене задам до сидіння), чоловік зі мною свариться, бо каже, що спереду є подушки безпеки і дітей там не можна возити, але це гон, бо подушки є так само заді, чи то через те, що спереду більший удар при її відкритті, не вїзджаю я в наші закони....
В мене подружка за кордоном працювала нянею і їздила на двохдверній спортивній машині, то мусіла поміняти, бо там не дозволяють возити дітей у двох дверних машинах

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 28 Жовтень 2013, 20:22:05 »
Цитувати
ми поставили автокрісло заді і сидить.коли даі пиняють то все без проблем.спереді якось не правильно.
А коли сама за рулем ? ( в нас наприклад істерика  d12 ) ....я знаю що можна діткам на переді в автокріслі  d100

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #98 : 28 Жовтень 2013, 20:26:22 »
Цитувати
я знаю що можна діткам на переді в автокріслі  ой

категорично ні   d128.....в Європі штраф би такий заплатили за це шо ого-го.......на Україні - думаю теж.....тай для дитини небезпечно
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 29 Жовтень 2013, 21:52:32 »
Цитувати
Дитина, машина і велике горе.
читала цю темку? d111
Краще нехай уже на переді буде  d30

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #100 : 30 Жовтень 2013, 08:39:24 »
Я постійно їжджу з дитиною сама і завжди вона сидить ззаду в автокріслі, ніяких проблем з цим нема, переднє сидіння найбільш небезпечне в машині, туди точно не варто садити дитину.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
« Reply #101 : 30 Жовтень 2013, 08:46:42 »
Цитувати
переднє сидіння найбільш небезпечне в машині
Так-так. У мене дитина (старший, то вже не рахується  d27) навіть не пробує на перед проситись. А найнебезпечніше це місце, бо в разі небезпеки водій інтуїтивно "підставляє" цей бік під удар. Ще вчу дітей по можливості не сидіти ззаду по середині, бо це ще гірше, а часто діти якраз там сидять, або й стоять  d107.