Автор Тема: Анекдоти про жінок за кермом. Смішні випадки з життя.  (Прочитано 12431 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dmilof

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януля 2.6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Молода жінка, зупиняє машину в авторемонтній майстерні замінити колесо, і після того, як усе необхідне зроблено, звертається до майстра:
- Знаєте, у мене ще одна проблема... Якщо до мене в машину підсаджується чоловік, то після поїздки завжди залишається якийсь неприємний запах...
Ну, майстер сідає до неї в машину:
- Давайте перевіримо...
Мадам з ходу набирає дику швидкість і несеться по місту підрізаючи всіх, кого тільки можливо, і порушуючи всі мислимі й немислимі правила. Робить коло по місту, вертається до майстерні.
- Ну от, знову, почуваєте запах?
Майстер:
- Почуваю??? Так я в ньому сиджу!!!

Курсантка тисне на газ при русі і, не відпускаючи педаль, каже: - Не заважайте, Шумахер так само починав

Як завжди поспішаючи Люсі наїхала на пішохода.
- Ну от, знову! - Кричить потерпілий. - Будьте уважніші, ви і вчора мене збили!
- Пробачте, - лепече Люсі, - я вас не впізнала ...

Курсантка надсилає повідомлення на пейджер: - Мені сьогодні приснився страшний сон, що ми під час водіння впали з мосту, і я вирішила врятувати Вам життя і не ходити на водіння.

Блондинка їхала по сільській дорозі і побачила двох зв’язківців, які дерлися на телефонні стовпи.
- От ці селюки ідіоти! – презирливо фиркнула вона, повернувшись до своєї супутниці. – Вони, напевно, подумали, що я ніколи не управляла автомобілем! :)

Offline ТопІТоп

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +400/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
О, фари я теж періодично не включала, одного разу застрічні машини блимали поки я не зрозуміла що й до чого, іншого- їду по незнайомій дорозі (вирішила затор об'їхати) і думаю чого мною так гепає, вроді би й ям нема..., а то й фар теж не було. d104 А про "бабу за кермом" то вже в нас крилатий вислів. В Криниченьці розверталась і перед машиною якісь два вуйки тусувались, чоловік каже: "посигналь їм щоб не підсунулись під машину", ну я пі-пік, вони підскочили, один з них і каже: "відійди, не бачиш-баба за рульом"...
СП АліЕкспрес, меламінові губки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки після СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nikimam

• Запізнившись з вихованням - не поспішайте з докорами.
  • Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка, дівчинка, Марко,хлопчик
  • Ваше справжнє ім’я: Нина
дівчата я вважаю що жінки гарно водять, головне не спішать. А анекдоти складають чоловіки, бо більше ж не знають чим нас задіти, хоча самі їздять інколи гірше жінки, а дорогу не вступають та й літають як навіжені, ось так. але анекдоті дійсно веселі d30
Я зрозуміла, що не можна обертатися назад, не можна навіть намагатися обертатися назад. Життя - це вулиця з одностороннім рухом.

Агата Крісті

Offline Tanya Kuzenko

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка 4,5 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня Кузенко
Мені в дворі пробили колесо, я звичайно цього не замітила d100 і умудрилася відвезти малу в садочок так.... я не знаю, як я не відчула цього d91 тільки машина при натиснінні педалі тормозу ДУЖЕ різко гальмувала  (я подумала що то дощ випав і мені так гарно гальмівні колодки промив і тепер вони краще спрацьовують :xmm).... головне "джентельмени" обертали голови аж на 180градусів, але ні один не показав мені пальцем, що то така халепа в мене сталася)))) потім коли побачила - передзвонила чоловіку, приїхали друзяки і все поремонтували..... колесо прийшлося викинути, бо його добряче пожувало...  от так я проїхалася по маршруту дім-садочок-дім

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +144/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Цитувати
дівчата я вважаю що жінки гарно водять, головне не спішать. А анекдоти складають чоловіки, бо більше ж не знають чим нас задіти, хоча самі їздять інколи гірше жінки, а дорогу не вступають та й літають як навіжені, ось так. але анекдоті дійсно веселі
В якійсь мірі правда. Бо от зараз, коли вже більше 6 років за кермом, як їду з чоловіком поруч, який близько 20 років за кермом то деколи хочу його вбити. Він дуже порушує правила, їде незважаючи на пішоходів, тобто "валить як трактор", як подумаю що ми могли б з ним зустрітись на якомусь нерегульованому перехресті, то волося дибки стає.

Offline Іванна Шпільчак

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 2 ,10
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Зустрічаються два друга. Один каже:
- Ну все, я втратив машину!
- Чому? В аварію потрапив?
- Та ні, дружина отримала права!

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Прикольно все.
Мені подабається такий вираз:
Що шофер має дві радості - коли купує машину і коли продає!

Offline Романна

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата 1 рік 2 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Романна
а я от хороший водій  d141

Offline R_oksana

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій -- 22, Юрій -- 18
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дякую за позитив, останнім часом його дуже не вистачає.