Автор Тема: Авто в кредит  (Прочитано 8014 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline КсюшикАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Авто в кредит
« : 10 Жовтень 2011, 22:35:59 »
Дівчата може хтось щось скаже як воно зараз. хочемо машину в кредит, таку щоб і я могла їхати коли треба. але:

- не можемо вибрати банк (якщо більш - менш лояльніші умови, то банк так собі, хто зна чи не закриється допоки платитимем)
 - варіант з дешевим конфіскатом кажуть повний розвод.

може хтось щось порадить, бо перечитала відклики по банках, то взагалі виходить не варто зараз зв"язуватись. ще й кажуть криза друга на носі...

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: Авто в кредит
« Reply #1 : 10 Жовтень 2011, 22:40:15 »
Як на мене, то краще назбирати і купити, ніж дійсно зв"язуватись з тими кредитами. Одне діло пралка в кредит чи холодильник, а квартира чи машина це дуже серйозно! d104

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #2 : 10 Жовтень 2011, 22:43:04 »
я теж вважаю,що краще може взяти якусь подешевше,але не в кредит.В нашій державі дуже з цим туго.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
« Reply #3 : 10 Жовтень 2011, 22:43:58 »
ми також хочемо машину але чоловік сказав шо в кредит не буде брати, бо то собі дорожче

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #4 : 10 Жовтень 2011, 23:17:59 »
Зараз не той час і у нас не та країна.Переплатите дуже багато,бо відсотки зараз дуже високі.Але є ще кредити,які пропонують самі виробники.Просто йдете у салон і вам там розкажуть.Там відсотки не великі,але перший внесок 20-30 %

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #5 : 10 Жовтень 2011, 23:22:58 »
Я думаю краще взяти кредит, а не збирати ціле життя на машину, бо так можна ніколи не назбирати. Головне правильно оцінити свої сили і не брати супер дорогу машину, а потім думати як то повертати, і звичайно вибрати нормальний банк, а не якийсь лохотрон. Не те, щоб я була прихильниця кредитів, але в нашій державі і з нашими зарплатами можна ніколи ні на що не наскладати. Тому краще по трохи сплачувати в місяць і вже користуватися тим, що хочеться, бо гроші все одно знецінюються і від того, що вони будуть стояти на купці задоволення від життя не отримаєш.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 10 Жовтень 2011, 23:38:08 »
так в тому то і справа,що гроші знецінюються,і машина теж ой як знецінюється,нова машина тільки виіжджає з салону,і зразу падає в ціні.І в місяць там теж достатньо получається платити.Якщо є на перший внесок гроші,то можна ще трошки зібрати,і купити якусь недорогу,і якись час відкласти,і купити потім кращу.Ну це суто моя думка,просто це зобовязання,і ти мусиш платити,і нікого не ікавить чи ти маєш чим дітей годувати,прийшов час,плати.Доречі Ксюшик,я якщо не помиляюсь,то наша Свєтік мала машину в кредиті,то можеш в неі попитатись що і як.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #7 : 11 Жовтень 2011, 01:53:22 »
Цитувати
Доречі Ксюшик,я якщо не помиляюсь,то наша Свєтік мала машину в кредиті,то можеш в неі попитатись що і як.
ой дівочки мала я таке добро аж 5 років, цього року в червні робили останній платіж - то це у нас був день  свободи і ми його відмічали шампанським,  d41
ну що можу сказати - ніби добре, бо ті гроші важко було би відкласти бо все б найшлася потреба з них потягнути, але все таки краще не брати тої машини і ходити пішки,
коли ми брали машину чоловік був на роботі, я в декреті, жили на одну зарплату, деколи свекруха помагала 50-100євро в місяць бо була на той час в Італії, платили вчасно, правда у всьому собі відказували, ставало зарплати чоловікової на саме основне, шось нормальне одітися чи піти десь відпочити - то такого не було,але коли я була вагітна другий раз то в лютому скоротили під час кризи 2009р чоловіка з дуууже класної роботи - оце був повний капець  d111 як згадаю  d16 d16 d16 з грошей були тільки дитячі 970грн, і з них треба було 1300 віддати банкові, я не знаю як ми тоді вижили, бували такі моменти що по декілька днів не мали за що хліб купити, моя мама якраз тільки поїхала в Францію, роботи ще не мала, помогти не могла, а свекруха робила ремонти,нам і не зручно було в неї постійно просити гроші, бо розуміли що всі гроші йдуть на ремонт, якось викручувалися потрохи самі, але найгірше було коли ввечері я давала дитині останню порцію суміші і плакала бо не знала чим нагодую доцю зранку  :( :( :( чоловік більше року скитався по різних роботах і так нічого не знаходив, що лиш не пробував, навіть в нерухомості був, памятаю як приніс 300грн додому за півроку то я незнала як ними натішитися  z2 але дякуючи Богові і добрим людям ми викарапкалися з тих проблем, чоловік знайшов роботу, потрохи повіддавали борги, і зажили весело і щасливо  d30 тепер хоть можем собі щось позволити  :) і тепер я нізаякі гроші не хочу тих кредитів !!!!!!!!!!!

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #8 : 11 Жовтень 2011, 03:04:11 »
Як ми купляли машину ,то мали більшу частину грошей (продали стару машину), трохи позичили в мого брата, трохи в чоловікового (тут все-таки віддавати без відсотків) І взяли гроші в кредит в Ощадбанку без застави з поручителями,але то вже не багато 15000грн, на три роки, в місяць платили по 360грн. Це не велика сума ,хоча на той час може і не маленька була, але чоловік працював ,то було нормально. Вже давно заплатили і забули, а чоловік думає вже яку б то кращу машину купити.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #9 : 11 Жовтень 2011, 08:16:21 »
В нас була хата кредит і машина, але ще давніше, вже давно ті кредити сплатили і забули, а відкладати гроші в мене якось не получається, а от кожен місяць по-трохи повертати є можливість. А без машини дуже складно, принаймні нам, бо живемо трохи далеко від центру. Тут головне не брати щось таке, на що буде йти вся зарплата, а краще заплатити максимум першого внеску, а потім то решту собі по трошки повертати.

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #10 : 11 Жовтень 2011, 08:41:03 »
Я згідна з Оксаною, але теж радила б брати не машину в кредит, а гроші, і купити за них машину бу, і оформляти кредит в гривнях, а не у валюті, і читати умови про змінення ставок на протязі терміну кредитування. Я не експерт , але мені здається, що так вигідніше.
Тому що знаю по собі, що я б ніколи не могла б відкласти гроші на машину чи квартиру, з нашими зарплатами, хіба десь на заробітки їхати, або мати тата мільйонера d27

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #11 : 11 Жовтень 2011, 08:44:25 »
Цитувати
і оформляти кредит в гривнях, а не у валюті,
Це точно, треба оформляти в тому, в чому отримуєш зарплату, інакше можна так влетіти. Моя мама так була оформила хату в доларах, і це велике щастя, що ми сплатили всю суму буквально за тиждень до того, як долар різко піднявся, інакше було би дуже туго.

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #12 : 11 Жовтень 2011, 08:46:51 »
для мене слово кредит рівносильне петлі на шию, за ті гроші, що потім треба банку відвалити, можна і 2 машини купити, а з такою нестабільністю щодо роботи ніхто не знає, чого чекати завтра, тому йти на такий крок дуже ризиковано, але це чисто моя суб"єктивна думка,
от вчора сиділа на сотці в кімбо і читаю вивіску на банку аваль "гроші в хороші руки 10000 грн всього за 356 грн в місяць без поручителів, чесно кажучи не маю поняття чи то нормально, чи багато, але я б на таке не пішла, а то б потім ні їсти ні спати не змогла, якби знала, що в мене за спиною кредит висить

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #13 : 11 Жовтень 2011, 08:50:30 »
В мене завжди кредитки в рух йдуть d30, звичайно там нема якихось космічних сум, але буває так, що мені треба терміново треба грошей сьогодні, а вони будуть завтра (це так образно), то я її і використовую, і якось спокійно до того ставлюся, чи може вже так просто звикла, кредитками користуюся вже десь 7 років.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 11 Жовтень 2011, 10:35:12 »
Оксана,звичайна кредитка,то зовсім інша справа,ти взяла 1000грн наприклад,і завтра ти повернула ту саму тисячу,без любих відсотків,ми також такими кредитками користуємся по потребі.От нам треба було недавно вкаласти гроші,і то терміново,то ми продали дорожчу машину,і поки що купили дешевшу,а з часом відкладемо потрошки,і візьмемо щось краще.Ми ж могли взяти ті гроші в кредит,і сплачувати рокі зо два,але якось спокійніше без них.

Offline КсюшикАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
« Reply #15 : 11 Жовтень 2011, 11:06:30 »
дякую дівчата що відгукнулися. бо я вже тиждень мучуся. чоловік каже що я боягузка...ми цього року закрили кредит по машині. купили в кредит, але одразу сплатили пів ціни якось. то на 5 років нам вийшло було 600 а згодом 650 грн в місяць. на заг. дохід для сім"ї 3000 ми не жирували але жити можна було. але і відсотки в нас були 9,9%. машина лада калина . за час кредиту не попали в неї ні копійки. ідеальна машина для сім"ї як ми. міняли масло колеса і якось рульову бо скрипіла. все за 5 років. та продали, бо стояла без діла. я їхати на ній не вмію. і строго хочу автомата. і то страшно. а чоловік має 2 робочі. а машина має їхати а не стояти. ще зиму відстоїть і ржавітиме, тому й продали.

а зараз хочем частину грошей заплатити перший внесок і взяти матіза. але відсотки в 2 рази більші. + оформлення страховка ... все таке дороге, що  d111 на 5 років переплатим до 15-18 тис. грн
дай бог аби їздила добре. і робота була. але в нас час нічого не знаєш. найкращі умови по моєму в плюс банку.
от сидимо і думаєм варто чи ні... d143 d111 d111

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #16 : 11 Жовтень 2011, 11:08:25 »
Ксюшик, в нас теж було авто в кредит, крім того, знаю трохи ту всю кухню ще й по роботі, так що маю до тебе запитання:
ви плануєте нове авто чи бу???
у вас вистачить офіційних доходів, щоб банк погодився вам взагалі кредит взяти???
коротше, реально, можу тоді допомогти як і консультацією, так і супроводом, але попереджаю, що витрати несуться великі, починаючи від постановки на облік, де ти сплачуєш всі ті платежі + пенсійні фонди, потім страховки, які для кредитних авто є дорожчими, ніж для "чистих", потім нотаріуси, застави, ще вилізають комісії банків за оформлення, потім ще за платежі - ну коротше, тяганини повно. В моєму випадку мені банк ледве дав кредит, хоча я ПП і свого підприємця заповнюю повністю, про що я й приносила підтвердження...
коротше, в приват зможу допомогти конкретно, а тут тільки загальні нюанси
ми коли позбулись нашої машинки, то хоч змогли той кредит погасити, а багато хто і машину продає, а банку ще винен получається (в нас машинка була гарна, тому нормально продалась). А так платили по 3800 в місяць + страхівка в рік 7000 (це при тому, що з величезними знижками, бо я в страховій працювала). Тепер їздимо на нашій старенькій - комфорту мало, але колеса є, зато кредиту того немає z4