Автор Тема: Страшилки з нашого життя  (Прочитано 15550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Страшилки з нашого життя
« Reply #34 : 18 Жовтень 2011, 13:34:38 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
а потім з-за тої штори ніби з балкону хтось заходив і душив мою бабусю до синяків на шиї, а потім відпускав і йшов геть.
Ну це вже реально страшно d107 і небезпечно для життя d30
ну так і тема про страшилки ;)

А у меня когда бабушка умерла, то мы в тот дом квартирантов взяли, а у них близняшки родились и они говорили, что среди ночи первый год после смерти бабушки, когда младенцы плакал кто-то кроватки качал и они успокаивались  d108
а це вже мило  d3

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #35 : 18 Жовтень 2011, 13:41:53 »
народ, ви що тут такі всі "пуджені"???  z5
я якось була в бабці, то почала раптово клямка на дверях рухатись, ніби хтось хоче відкрити  d107 я в шоці, а потім заходить кошак бабцін, якого дали з міста, то виявилось, що той міський кошак був навчений сам відкривати двері  z5 z5 z5 - ось як все просто пояснилось
хоча одного разу я стикнулась з ситуацією, яку не можу пояснити... d130
а так, то звичайно вірю, що існують різні сили, але намагаюсь так жити, щоб з ними не стикатись, не провокувати, сильнно не вірити у все підряд, тобто я вас не трогаю - то й ви мене не трогайте. А реально боятись треба живих, а не мертвих :( - бо немає інколи страшнішої істоти, як людина  d104

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 18 Жовтень 2011, 13:46:19 »
в однієї живе домовик, то вона щовечора лишає в кухні на столі на тарілці різні солодощі, а на рано їх нема, а від цукерків залишаються папірці.
отак і повіриш на 100% ... ок, а якщо цукерки не будуть зникати? то ніхто не живе?
а оті домовички, що продають як сувеніри, в мене на холодильнику висить, хто знає, вони мають якесь відношення до реальності чи то просто сувенірчики??

спробую сьогодні вночі щось лишити, думаю, зустріну ті печенька зранку  d142

І у всякі "магічні" впливи, ритуали і т. д. я так само не вірю, виключно в енергію.
ну так ритуали - то теж спрямування енергії. Багато читала про те, що головне, не те, наскільки ти точно слідуєш ритуалу, а наскільки ти віриш у нього щиро, яку енергію наскільки цілеспрямовано передаєш. Так що таке, деякі речі можуть робитися і без нашої в то віри. Це як не бачити суслика, а він є ;) ;) ;)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #37 : 18 Жовтень 2011, 13:46:40 »
Цитувати
А реально боятись треба живих, а не мертвих
Чиста правда, мені все так бабця каже, бо вона живе біля цвинтаря і відповідно я коли була маленька все там гралася d30 і якось так привикла не боятися.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #38 : 18 Жовтень 2011, 13:49:14 »
Цитувати
ну так ритуали - то теж спрямування енергії.
Ну з таких ритуалів я можу повірити в медитацію, якісь там прийоми йогів. А не вийти десь там опівночі на перехрестя, чогось там насипати, через плече сплюнути (це я так образно) і воно тобі збудеться d112

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 18 Жовтень 2011, 13:50:07 »
народ, ви що тут такі всі "пуджені"???  z5
я якось була в бабці, то почала раптово клямка на дверях рухатись, ніби хтось хоче відкрити  d107 я в шоці, а потім заходить кошак бабцін, якого дали з міста, то виявилось, що той міський кошак був навчений сам відкривати двері  z5 z5 z5 - ось як все просто пояснилось
ну атк кіт - то кіт, а як тебе хтось зза штори душить до синяків???

чоловік розказував, що коли був малий, от багато часу проводив у своєї баби в Калуші. Ну а в них особняк і на другий поверх ведуть такі стрьомні сходи, власне, така собі крута драбинка  d107 ну і раз чоловік ще був малий, десь років 5, то летів з тої драбини і прямо відчув, як майже біля підлоги його хтось підхопив і обережно поклав.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 18 Жовтень 2011, 13:54:43 »
А не вийти десь там опівночі на перехрестя, чогось там насипати, через плече сплюнути (це я так образно) і воно тобі збудеться d112
не знаю, що на те сказати. ХТО придумав саме таку послідовність дій і НА ЩО конкретно воно має діяти... не знаю, звідки то, але раз люди робили, значить, просто так не робили, якби воно все була туфта і не збувалося... Може в чомусь і є нісенітниця, може вищі сили, вселенська Мудрість і Справедливість якось то фільтрують....

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #41 : 18 Жовтень 2011, 13:57:28 »
Цитувати
ну і раз чоловік ще був малий, десь років 5, то летів з тої драбини і прямо відчув, як майже біля підлоги його хтось підхопив і обережно поклав.
ну це вже явно не домовий,то напевно Ангел-охоронець :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 18 Жовтень 2011, 13:59:29 »
може і ангел, раз є домові, то точно мусять бути і ангели. І навпаки ;)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #43 : 18 Жовтень 2011, 14:01:04 »
Цитувати
просто так не робили, якби воно все була туфта і не збувалося...
Ефект плацебо, людина в то вірить і воно їй збувається (принаймні з погляду тої людини їй так може здаватися). До будь-якої події можна прив"язати якийсь магічний підтекст і можна знайти логічне пояснення, то вже хто до чого більше схильний. Це з тої серії, що дітей, обв"язаних червоними нитками і ще якимись штуками постійно врікають, а дітей без всяких цих магічних амулетів - ні d112

Offline Agata_000

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Агата
« Reply #44 : 18 Жовтень 2011, 14:08:44 »
Тепер розповім я z5 Але це вже не про домовика d16
І так:

В мого чоловіка є сестра по татові, вона працює в Італії а сюди приїжає кожне літо у відпустку на місяц и облаштовує квартиру, яку купила за зароблені гроші.
Якось літом вона прийшла до нас в гості, а в мене дома є чорний кіт, по її слова і по відношенню до кота ми помітили що вона дуже любе котів, але от мій Кітті (так звати кота) чомусь її з самого початку не злюбив d104 Вона його пробувала взяти на руки, гладити а він протсо виривався і до крові її царапав!
Піся цих всіх "ніжностей" з котом ми пішли пити чай на кухню, і якось слово за слово почали говорити за її роботу в Італії. Вона почала розказувати, що наглядає за старою бабусею, яка вже 2,5 роки лежача, не говорить, має кругом трубки, знати і таке всяке через шо її годують! І от розказує, що ця бабуся частенько по ночам з кимось говоре (хоча з людьми вона не говоре d112) НУ і каже, що якось її це настрожило і вона вирішила підслухати, що бабця там бурмоче собі під ніс. Підійшовшо до дверей (а вона живе в сусідній кімнаті), вона побаччила шо над бабцею стоїть силует чи тінь якась згорбленого чоловіка... прислухавшись вона чула наступне:

Бабця: -О, ти вже прийшов з роботи?...
Почекавши пару секунд, ніби слухаючи відповідь...
Б: - а як добирався?...
-.....
Б: - а чому не машиною?...
-.....
Б: - так мені сьогодні вже краще!

ну і так далі...
     Люда (сестра) каже "- Я була в шоці d107", і каже, що після цьогго всього частенько в тому будинку де вона живе з цією бабусею відбуваються дивні речі: хлопають шкавчики на кухні, відкриваються двері які мають ручку тільки з одної сторони, соваються стульчики по підлозі ну і т.д.

ПІсля цих всіх розповідей мого кота наче хто поміняв, він почав на кухні бід меблями витягати дошки і там ховатись, я мусила його звідти витягати бо не могла зрозуміти, що сталось d143 Витягнувши кота з під кухоних меблів я забрала його собі на руки і тримала, а від бідняшка почав вириватись і ховатись за моєю спиною, тут ми поняли шо він шось побачив, після 10 хв такого сидіння він з ужасним с трахом на морді і в очах почав дивитись в даль коридару і відступаючи назад шипід... Ми були в шоці... d107   З того вього він знов втік під меблі і ми його не чіпали!
Після цього всього ми налили ще по кружечці чаю і почали далі говорити взагалі про інше, а тут ні з того з сього в нас в кімнаті з великою силою хлопаються двері так як при протязі (хоча в нас на той час всі вікна були закриті)...Ми з чоловіком в шоці, сидимо як всрані (вибачте за слово), і тут починають ручки самі нажиматись на дверях, всякі дрібнички летіти з полок, скрипіти паркут. Після цього я взагалі сижу, говорити не можу бо комок в горлві став, чоловік старається мене заспокоїти але сам сидить чуть не плаче, а сестричка його дивиться на нас і сміється з словами " - та ви чого? я вже до цього звикла"... сказала шо в неї дома ну тобто тут на квартирі яку вона купила за роблені гроші постійно щось таке твориться d107

Короче довго ми про це говорила, трошки заспокоїлись і з того всього пішли курити на балкон, а перед цим чоловік перевівши все на прікол бере всі двері в квартирі в тому числі в ванну, кладовку і кухню захлопує і каже " - а давайте подивимся чи шось буде і чи повідкриваються" ну ми посмілись тай пішли на балкон, виходим з балкон а вони всі відкриті... блііііііін... я тобі взагалі чуть не вмерла d111

Через пів годинки Люда пішла додому і все стало на свої місця і кіт вийшов з своєї схованки, але всеодно з перешуганою мордою d27 Від тоді я ще більше боюсь лишатись дома сама а в по ночам в туале хожу тільки з чоловіком або взагалі терплю до ранку)
КІм мій до тепер коли відкриваються вхідні двері десь ховається, і часто просто сидить на них і дивиться  великими зляканими очима зd104

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #45 : 18 Жовтень 2011, 14:26:28 »
Ну історія d107 Справді містика якась.

Цитувати
В нас в Тисмениці є жінка і люди кажуть що вона собі так вигріла. І з собою весь час під пахою носить песика, навіть якщо везе коляску з дитиною то той пес з нею. Вона колись так собі заробляла, а тепер має шубний магазин і кажуть хто навіть зайде просто подивитись на шось, то обовязково там шось купить. Сусіди які з нею посварились, то одна померла а другої дочка розвелась з чоловіком.
Дівчата, я працювала в тисмениці не один рік і місцеві мені розповідали за ту жінку і ще за дідка якогось, який розводить цих ч... типу на продаж. Хтось навіть казав, що був у того дідка і той підняв таку ніби дверку в підлозі, а там комірчина якась і сидять ці ч... і очками блискають. Я якось скептично до цього оставилася, але вже не вперше таке чую від різних людей. Якоби ці ч... це на зразок джинів, поки вони у тебе є, виконують все. І люди їх купують чи висиджують для матеріального достатку. Ще по чутках, ледве не у всіх в Тисмениці, хто успішно торгує хутрами, є ч...

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #46 : 18 Жовтень 2011, 14:29:34 »
Цитувати
Дівчата, я працювала в тисмениці не один рік і місцеві мені розповідали за ту жінку і ще за дідка якогось, який розводить цих ч... типу на продаж. Хтось навіть казав, що був у того дідка і той підняв таку ніби дверку в підлозі, а там комірчина якась і сидять ці ч... і очками блискають. Я якось скептично до цього оставилася, але вже не вперше таке чую від різних людей. Якоби ці ч... це на зразок джинів, поки вони у тебе є, виконують все. І люди їх купують чи висиджують для матеріального достатку. Ще по чутках, ледве не у всіх в Тисмениці, хто успішно торгує хутрами, є ч...
А де той дідок живе, що джинами торгує? d30

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 18 Жовтень 2011, 14:31:10 »
Та десь там чи в самій тисмениці, чи в селі якомусь по сусідству

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #48 : 18 Жовтень 2011, 14:31:56 »
Цитувати
Та десь там чи в самій тисмениці, чи в селі якомусь по сусідству
Прикольний бізнес d140

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #49 : 18 Жовтень 2011, 14:34:25 »
Цитувати
А де той дідок живе, що джинами торгує?
Давайте СП организуем!!!! d140

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 18 Жовтень 2011, 14:39:19 »
ха-ха. З містичних фільмів жахів пам"ятаєте про угоду?