Автор Тема: Коли вдома стало тихо  (Прочитано 6605 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Re: Коли вдома стало тихо
« Reply #34 : 20 Жовтень 2011, 17:05:53 »
Цитувати
- наполовину стирчить з пральної машини
- облизує татові черевики
- розмазує мамину косметику по зеркалу, розмальовуючи своє відображення
- старанно облизує ввімкнену у розетку зарядку до телефону
- відкриває дисковід музичного центру і намагається примоститися на нього попочкою
- відіслала 84 СМС на один номер
-турболиво перекладає свіжу жойно попрану та вигладжену білизну в корзину для брудного.
-миє руки в унітазі
-розлила десь воду, швидше за все на диван, сидить і рівномірно розмазує
- розлила на кухні олію і тепер ретельно присипає цукром
Це все мої діти реально робили  d27
-викидає з шафів все на землю
-риється в мусорці і викидає туди все,шо криво лежить
-облизує віник
-обмальову ручкою дивани і речі..
-чистить унітаз йоршиком
-кидає домашню трубку плавати в унітаз, так моя мобілка уплила назавжди  d140

Online Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #35 : 20 Жовтень 2011, 18:03:36 »
-їдять масло з ножа,риються в старшої доці в шкільних речах,одягають літом куртки і шапки і так ходять,не проти залізти в сервант до нового сервізу... d16 d16 d16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #36 : 20 Жовтень 2011, 22:50:09 »
Цитувати
Або відкрити ноутбук і повитягувати половину кнопок, і маю майже ювелірну роботу на цілий вечір.
ой і мій таке недавно зробив, я ще досі кілька кнопок ніяк примостити не можу d111.
А вчора розмалював моє трюмо рожевим лаком і відірвав зі стіни мохнату шкуру разом з цвяхами і кусками тієї стіни. Наш тато був у шоці d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мила мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +196/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #37 : 20 Жовтень 2011, 22:56:12 »
Цитувати
Або відкрити ноутбук і повитягувати половину кнопок
а ми так і віддали моєму татові ноутбук без кнопок з надією що їх позакладає(тоді у мене була нагода якнайкраще вивчити розташування букв на клавіатурі)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #38 : 20 Жовтень 2011, 23:00:50 »
Моя старша Христя одного разу, як ще в школу не ходила написала у баби на стіні велику букву А.  Якраз після ремонту... d27 А ще недавно дивиться на ту букву і каже " Ну і хто ж так негарно пише?" z5

Offline l_vladyka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #39 : 20 Жовтень 2011, 23:06:12 »
Якщо дома тихо, то мій молодший (3.5 років) у ванні. Останнє, що там зробив - речі з кошика для білизни покидав у миску з водою, а потім акуратно назад поскладав. Видушену в раковину зубну пасту я вже взагалі не розглядаю як шкоду з його боку, звикла...

Offline RomaS

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 10 років, Єлизавета 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Романа
« Reply #40 : 20 Жовтень 2011, 23:20:03 »
моєї малою поки що найулюбленіше місце - це де є вазони, вона там ховається і землю викидає навколо і якщо встигне, то ще в кулачку по хаті порозкидає, я коли побачу питаю, що зробила, неможна і забираю її, а вона йде і ту руку що з землею втирає в колготи аба штани і каже яяй яяй яяй.... А ще один прикол, сидить бавиться дивлюсь в мить її нема, а вона ховається під столом і там ходить пісяти або какати, коротче зробила собі під столом туалет

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #41 : 20 Жовтень 2011, 23:23:54 »
О, Алла Неподарунок від мене вже смс з 10 получила... вона в мене була перша в списку на моб d112. А так то моя красунька вміє вмиватись кампотом з кружки, витгувати заварку і перекидати її в чай... виймати всі мої і чоловікові труси і пялити на себе... малювати блиском для губ нігті... всього зразу і не згадаєш.

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #42 : 20 Жовтень 2011, 23:25:23 »
О, а якось (добре шо більшість мами сидять на форумі) дістала мою прокладку, відкрила і чіпляла собі ніж ніжками на колготи.... то я мало по землі не валялась зі сміху  :)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +486/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #43 : 20 Жовтень 2011, 23:27:55 »
Моя мала так само СМС-ки розсилає або дзвонить до когось d27 Я деколи можу зразу не замітити, а потім мені лише передзвонюють, що я хотіла d30

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #44 : 20 Жовтень 2011, 23:31:39 »
в мене Маркус вчора помади наївся..так собі тихонько сидів і як шоколадку цямкав...я писала якраз конспекти і як то побачила,була в шоці як він її розкрутив z5

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #45 : 21 Жовтень 2011, 00:03:01 »
моя коли їсть варене яйце, то білок об'їдає, а жовток так подробить дрібнесенько і довкола себе розсіє, що пару днів добуваю нізвідки і збираю.
 :)
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #46 : 21 Жовтень 2011, 00:10:23 »
оце я насміяласа з ваших дітлахів d27 аж не вірю що мене таке саме чекає z5

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #47 : 21 Жовтень 2011, 00:29:49 »
Цитувати
моя коли їсть варене яйце, то білок об'їдає, а жовток так подробить дрібнесенько і довкола себе розсіє, що пару днів добуваю нізвідки і збираю.
о, то також і про мою доцю. А ще вона обов"язково сама має те яйце почистити  d111 пів години сидить над мусоркою  d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 21 Жовтень 2011, 01:20:58 »
-витягують все з шафи і лягають на полички спати  z5, якщо малий, а йому 1 рік, не може сам туди залізти, то доця йому помагає  z4
- ще може доця попрати малого у стіралці - поможе йому залізти в барабан і крутить як може туди-сюди, а він бідолаха щаааасливий  z5
- порозкидати взуття, все переміряти, пооблизувати і повитягати всі-всі до єдиного шнурки з взуття, то улюблена справа  d111
- а вчора донечка, їй 3 роки, накидала рибкам в акваріум смаженої печінки, бо ті "бачиш голодні, їсти хочуть, так-так"  d108
- а пульт від телика не знаю де вже ховати, бо вічно знайдуть і таке понаклацують і вічно над ним б"ються d105
- натягають обидвоє на голову свої горшки і бігають по хаті поки хтось не влупиться в стіну чи один в одного і вже плачуть  d79
- "їде поїзд" - перевертають на кухні табуретки, залазять туди і їдуть.... але хоч би їхали спокійно, а то "беруть з собою їсти"  d142 (брат мій як їхав в поїзді то брав їсти і мала це запам"ятала) - масло з холодильника, батон з стола чи котлети - і то все по коврах  d111, по табуретках, по одязі - я пів дня маю що мити
- відкриває малий пилосос і витрісає в кімнаті мусорний бачок - в хаті як після урагану - попробуй знайти і себе і його в тій кіптяві  d107
- витягують з шафи на кухні відро (десь на літрів 5) з цибулькою і грають у футбол, а як "м"ячики" надоїдають, то їдять їх  z5 а потім хором розтирають рученьками очі і плачуть  d140
-у ванній всі миючі засоби - то чудесні якісь іграшки  d109 - доця сама відкриває двері і починається.... Добре, що не було випадків з "вскриттям" якихось засобів, але ретельне неодноразове облизування пройшла кожна з наявних баночок  d142
- днями малий зірвав пломбу з лічильника з гарячою водою - прийшлося викликати на опломбування  d108
- кабель від стаціонарного телефона відірвали від плінтуса
- ще в хаті є кабель від кобельного - і його відірвали  d143
- витягують шухляди з шафи собі на ноги  z5 спочатку голосно плачуть, а потім так товчуть тими шухлядами, що деякі вже попроломлювали  d109
- дістали майже порожну склянну бутилочку від ліків, відкрили шафу де стоять банки з медом, засешеними травами, ізюмом, фасолькою.... і ще було декілька банок трилітрових від компоту (вже порожніх) і почали ті банки відкривати, витрісати з них все, а малий взяв собі порожню банку і почав вкидати туди оту маленьку склянну бутилочку від ліків. ОООО скільки то було радості від того гуркіту  -я прилетіла з балкону  d6 то вже 2 трилітрові банки були розбиті  d107
- і комп"ютер і ноутбук в нас також є кому ремонтувати коли щось ламається  d142 та  й не обов"язково щоб щось ламалося - і так можна ремонтувати  d112
- і телефон мій мобільний як десь відриють, то так дзвонять, що аж в гаю шумить. Мені потім ще цілий день як не колишня одногрупниця, то продавець з якогось там магазину, чи мій адвокат чи ще той хто стане "власником щасливого двінка" видзвонюють і питають чого я їм дзвоню  d107
- і юних садоводів і агрономів в нас хоч відбавляй - ну все вже попересаджувала. Доця завжди спостерігала як я це робила - то була для неї теорія, а тепер вона приступила до практики - поглиблює знання і вміння  d112 а молому завжди наполегливо "рекомендує" скуштувати чудо-грунт  d59 - бач, від нього розумнішим стають  d30  d111 А деякі класні вазони уже відійшли у вічність  d18
- відкрила 5літрову бутлю з водою (то вода відстоювалася для рибок) витягнули каструлі з шафи і варили їсти. Більше води було на підлозі ніж в каструлях і волосся на голові встигли обидвоє помити  d75
- страшенно люблять малювати олівцями, фломастерами, шоколадками по стінах, по шафах

А я так стараюся  d79  так аж впріваю від них  d102 Ще щось як згадаю, або знову вчудять, то ще напишу  d100

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #49 : 21 Жовтень 2011, 01:35:29 »
Ой, Ляна, я обовязково дам твій пост прочитати моїй свекрусі (як приїде з курорту) d30 d30. А то вона все каже, що мій Владюсік самий нечемний d105. А тут от які діти-приколісти z4.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 21 Жовтень 2011, 01:45:25 »
Світлана, може не треба  d100
Та я жартую - показуйте. Це вони в мене чемні, я постійно стережу їх, а це вони умудряються витворити за долісекунди   d108 страшні живчики  d27 Я коли сиджу тут на МАМЦІ то вони труться біля мене - щоб я їх бачила, а як починають знову летіти кудась, то і я лечу  d6 d6 d6