Автор Тема: А як ви ставитеся до тих людей, які вам заздрять?  (Прочитано 2836 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Можливо, я не в тому розділі створила темку. То, нехай модератори перенесуть на свій розсуд.
Ось, в мене є сусідка, скільки я живу в своїй квартирі, стільки вона мені заздрить. У всьому, мабуть. Постійно я в неї на язиці, навіть інші сусіди казали. Мені, в принципі, має бути всерівно, але якось, деколи, неприємно...
Хотілось би знати вашу думку щодо таких, кого "жаба душить".

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
мене такі люди засмучують, виснажують!
Заздрість це взагалі така річ жахлива! фу :(
Здавалося б,як кажуть : Та що ти переймаєшся, тішся, що тобі заздрять, значить тебе беруть в приклад і т.д.
Я притримуюсь того, що кожному своє і в кожного по-різному!

А що, вона вас обговорює, що саме ..?

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 7 років, Іринка - 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я боюся таких людей.Є звичайно завжди в оточенні люди, що заздрять, але ситуативно. От сталося арне щось, дізнались, позаздрили і забули. А таких, як от у вас, постійних, боюся. Це найгірше зло - заздрість, вона примножує злобу, вона виїдає і заздрісника зсередини, і виснажує невинну людину. А ще заздрісники- дуже слабкі люди, їхня сила тільки у такому гидкому ставленні до інших.

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Тірамісу, як ви гарно все описали :bo
таких людей потрібно усувати з свого оточення, якщо таке можна. Або сказати їм про те, що вам не подобається!

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +179/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
є в мене така сусідка, це просто щось страшне і смішне було, щось побачить - і вже "ого, сила", "кілько куштує" і т.д., потім все розносила по селі, але так сталося, що
Цитувати
таких людей потрібно усувати з свого оточення
ми з ними посварилися (я писала на форумі), звичайно, на нас вилилося купу бруду, обмов і прокльонів, бо то такі люди, що краще не зв"язуватися, але вже тепер не чіпає і маю спокій  :maf
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
на нас вилилося купу бруду, обмов і прокльонів, бо то такі люди, що краще не зв"язуватися, але вже тепер не чіпає і маю спокій
краще потерпіти таке трохи і потім жити своїм життя, а не думати, що ти постійно під чиїмось прицілом :(

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +179/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
та справді добре - не прибігає, не ахкає-охкає, нічого не визичує -  :bo
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Ольга, ну як душить жаба, то нехай задушить врешті решт  d27

Доречі в назві темки помилочка механічна  ;)

А чому саме вона заздрить?

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
А чому саме вона заздрить?
Тому, що не складається життя її дітей... А тепер і її Бог наказує, за все те "добре", що бажала та робила іншим. Дуже негативна людина.
Цитувати
Я боюся таких людей.Є звичайно завжди в оточенні люди, що заздрять, але ситуативно. От сталося арне щось, дізнались, позаздрили і забули. А таких, як от у вас, постійних, боюся. Це найгірше зло - заздрість, вона примножує злобу, вона виїдає і заздрісника зсередини, і виснажує невинну людину. А ще заздрісники- дуже слабкі люди, їхня сила тільки у такому гидкому ставленні до інших.
Згідна з вами. Але я не боюсь, просто вона мені, та й не тільки мені, огидна.

Offline AngryM

• Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Стараюсь уникати.... ато осад неприємний від спілкування залишається... а загалом, ми всі одне одному *заздримо* або думаємо що не заздримо  ;) тільки от різниця в заздрості існує.... От хтось щось має... клас... молодець... хочу також так... треба старатись щоб і в мене було :) - я так заздрю=)  от шкода тільки тих людей... які і собі нічого хорошого в житті не зроблять, та ще й іншим помішають... навіть своїми чорними думками... :(
Раніше я думала, що людина більше не плаче, коли дорослішає, але виявляється, що тоді-то якраз вона і починає плкати, дізнаючиь, що відбувається у світі.

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
це означає що менше треба розказувати про свої досягнення,покупки,плани,мрії....навіть якщо ви впевнені що ця людина не заздрить а "щиро радіє" що у вас все гарно..краще мовчати...менше знають-краще сплять d143
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
Оце справді так, Слава! Саме тому я навіть на форумі така малослівна:)) а якщо чесно, заздрісним людям я співчуваю:( колись нам викладачка з психології розказувала, як навчитися не заздрити іншим.. Я знаю, що ми всі тут не такі, але раптом на форум завітає сусідка Керрі і їй цей метод допоможе стати щасливою:) Як колись мені... Так от, хто заздрить, щасливим ніколи не стане, бо щось чуже йому виглядає кращим ніж своє... Наприклад, розміри чужої квартири чи риси обличчя іншої людини, чи успіхи сусідських дітей, чи заробітки чужого чоловіка, чи... Але не все одночасно.. А щоб перестати заздрити комусь треба спробувати уявити, що людина, якій хочеттся заздрити - це ви.. Ви на її місці і чи зможете в цьому випадку бути щасливими? Якщо довідатися ближче про життя цієї людини обов'язково знайдеться таке, чим не захочете мінятися... І хай менша квартира, але люблячий чоловік, хай в когось кращі риси обличчя, але вища освіта у вас... Хай в когось діти мають кращі оцінки, але вони не цілують і не кажуть мамі щодня, як вони її сильно люблять... Хай в їх чоловіка величезна зарплата.. Але вони не мають часу сісти разом перед телевізором і подивитися улюблене кіно, коли діти засунуть... Можна довго писати, але я надіюсь всі зрозуміли, що я (а колись моя викладачка) хотіла донести до людства :)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Дякуєм тобі Сонятко, за практичну пораду  ;)

Offline Jenni

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Я теж стараюсь особливо не розказувати про себе не надто близьким людям. Серед друзів у мене немає таких, щоб могли заздрити по-злому. за останні 5-6 років я повністю вичеркнула зі свого життя подружок, в яких я не впевнена на 100%, залишились тільки випробувані часом. Впринципі мені нема чого  заздрити, ніякими багатствами чи  особливими досягненнями похвалитись не можу, хоча є такі люди, що можуть тобі заздрити тільки за те, що ти краще виглядаєш чи одягаєшся. Таких людей краще уникати. Взагалі заздрять вбільшості людям, які себе високо несуть, виставляють все своє життя на показ, яскраво одягаються, ведуть публічне життя, цим вони притягують злі погляди. Я до таких не відношусь.

Offline Jenni

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Моїй мамі все життя заздрили, вона видна жінка, навіть зараз в 65 років вона ходить на каблуках 10-11 см. походкою королеви. Вона завжди притягувала цікаві погляди чоловіків і заздрісні погляди жінок.  Сусідки  і співробітниці їй часто ворожили, правда то на неї  не дуже діяло, бо має сильну енергетику і ніколи не вірила у все це.

Offline козька

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр,Євгеній
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
заздрять нещасні та, ображені життям люди. Ті, які щасливі та життєрадісні зайняті іншим, їм не до цього :)

Offline малявка))

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 2.6р
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
я дуже боюся такого,бо заздрість ні до чого доброго не призведе