Автор Тема: Фобії  (Прочитано 14734 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lu

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Re: Фобії
« Reply #119 : 09 Березень 2013, 00:05:29 »
Цитувати
А я сама собі роблю уколи
Це мені ліпше навіть не уявляти, воно мені таке ж страшне, якби ти написала - А я сама собі ріжу вени :)))

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #120 : 09 Березень 2013, 00:09:44 »
Цитувати
А я сама собі ріжу вени

А є і такі, нажаль d111

А ще я боюся замкнутого простору, в ліф заходжу з острахом, і на 6 поверх піднімаюся пішки d111

Ночі боюся. Сплю завжди з нічною лампою, та ще й такою, що світить майже як денна z5. Чоловікові приходиться накриватися з головою, або пов"язку на очі натягати z5

Боюся дивится триллери. Раніше любила, а зараз боюся.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #121 : 09 Березень 2013, 00:11:56 »
а я вже давно хочу навчитись колоти, інколи це так потрібно а нема кому d104  та правда після пологів мене так скололи і скапали що аж вени боліли і до тепер виступають інколи :(  такщо в мене частково на уколи та капання теж фобія,надіюсь з часом все забудеться і я як колись буду пофігістично до цього ставитись d30

Offline Lu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #122 : 09 Березень 2013, 00:17:19 »
Так все, переставайте відписувати про уколи, вени і капельниці. А то я заходжу почитати дописи по темці і відчуваю себе мазохісткою, знов читаю про свою фобію. Давайте краще про милих павучків поговоримо, чи про щуриків, про висоту і замкнуті простори, про трилери і про що ще хочете :)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #123 : 09 Березень 2013, 00:25:30 »
Аааааааа, Лу, я не до такої степені боюся
Цитувати
милих павучків поговоримо, чи про щуриків, про висоту і замкнуті простори, про трилери
, що аж не можу про це говорити z5, так що давайте поговоримо d27

Моя одна знайома так боїться змій, що тікає з кімнати, коли бачить їх по телевізору d111

Я наприклад нормально сприймаю відео про павуків, там і всю повзучу нечисть, просто вживу їх ненавиджу і дуже гидую, тою утваррю! От вживу якби побачила то мене б сіпало певно d111 d111

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #124 : 09 Березень 2013, 00:33:40 »
я аналогічно, по телевізору чи на малюнку то пофіг, а вживу то капець...і ще як на зло ті павуки мене з дитинства переслідують - то у ванну залізе коли миюсь,то у душі по павутинці на голову спускається, то по руці лізе ну якийсь нефарт повний d112 d30

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 09 Березень 2013, 00:36:41 »
Те саме і зі мною, чого вони до мене липнуть, ну ніхто їх не помічає, а моє всевидяче око ну мусить побачити d111
А же залізе зараза в таке місце, що ну ніяк прихлопнути не можу, от і мучаюсь, всю ніч не сплю, бо ж може в ліжко заповзти, а тоді мені торба d107

Offline Lu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 09 Березень 2013, 00:40:06 »
Я навпаки по телевізору люблю дуже розглядати всяких павуків, жуків, дивних істоток в збільшеному розмірі, такі милі страшилки. А наяву бриджуся трохи, ну наприклад тараканів, але не те що боюся, а просто як уявлю - де вони лазили, в які какашки, то ж не брати в руки і розглядати ) А по телевізору цікаво.
А от зі зміями гірше. Я б не назвала фобією це, оскільки добровільно не раз ходила в тераріум їх розглядати, але на руки б не взяла. А деякі люди вдома тримають, фє. Я один раз бачила репортаж як змія втекла в каналізацію і мені потім пару ночей снилось, що я відкриваю кришку унітаза, а там змія :)))))

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 09 Березень 2013, 00:46:28 »
от і мучаюсь, всю ніч не сплю, бо ж може в ліжко заповзти, а тоді мені торба  -  d27 було таке і в мене, коли малеча була ще зовсім манюня якось встала вночі погодувати її і побачила на землі павука і то такого що аж серце в пятки заскочило d107,чекала довго поки він кудись заповзе,бо боялась щось з ним зробити а чоловіка не хотіла будити d30  потім ту дирку куди він заповз заклала чимось і спокійно заснула а на ранок чоловік каже - о,дивись твій павук повзе d27  як він виліз не знаю, але потім просила щоб його акуратно викинули на вулицю,бо поприте що я їх дуже боюсь та не можу вбивати d112  дуже шкода тому завжди когось прошу кудись викинути на вулицю :)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #128 : 09 Березень 2013, 00:48:32 »
Боже, а я б серед ночі розбудила чоловіка, хай робить щось з ним.
Е, нє, я б"ю зразу і на місці не вагаючись, бо знаєш, як відпустити, то ще вернеться z5

Offline Lu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #129 : 09 Березень 2013, 00:57:01 »
А я павучків люблю. В мене на кухні один живе, я йому навіть кличку дала - Доктор Веб. Розмовляю з ним і деколи підгодовую - відкриваю вікно, щоб налетіли комашки :)
От скажіть, нафіга його боятись, невже йому нема що робити, як заповзати Вам у якусь дирку. Ой, перепрошую  :8 Ну ви поняли  d100

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #130 : 09 Березень 2013, 00:57:39 »
В тому то моя проблема - боюся так що аж паралізує мене на місці d27  а вбити не можу,не знаю,рука не піднімається d112 і дивитись як його хтось буде тлумити теж не можу,тож завжди кричу - тільки не вбивайте,викиньте!  d27

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #131 : 09 Березень 2013, 01:00:29 »
От скажіть, нафіга його боятись, невже йому нема що робити, як заповзати Вам у якусь дирку - ось це відповідь на питання чому я не можу вбити його, він ж ні в чому не винен, то все моя психіка d30 і я розумію що не вони мене знаходять а я їх,але на жаль нічого з цим поробити не можу d112

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #132 : 09 Березень 2013, 01:01:55 »
А я один раз дуууууже боялася підійти до того страшка (павука), так взяла паяльник (ну така штука, якою газову плиту запалюють) і спалила його заживо  d107

А мокрицю у ванній побачила, то кип"ятком її обдала, вона скукожилась і баєньки  z5

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #133 : 09 Березень 2013, 01:04:41 »
Як це ні в чому не винен?????????? З площі, чого це він лізе у мою приватну власність, хай тусується собі в Джунглях z5

Offline Lu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #134 : 09 Березень 2013, 01:08:40 »
Цитувати
взяла паяльник (ну така штука, якою газову плиту запалюють) і спалила його заживо 

А мокрицю у ванній побачила, то кип"ятком її обдала, вона скукожилась і баєньки
d140 Ну ти і мародьорка, фільми жахів знімати можна. А рибу живу ти як вбиваєш, очі їй виколупуєш? :) Дівки, певно нас скоро виженуть з цієї теми, бо флудимо :)

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #135 : 09 Березень 2013, 01:20:26 »
Stacey, знаючи тебе не здивуюсь шо ти так павуків маслаєш d27 то певно все робота))) d112  я щось так ще не загартувалась, ще нема такої сміливості, нікого приглушити не можу,навіть рибу...якби б мене викинули на безлюдний острів то певно б або здохла з голоду або б харчувалась травою і водорослями d27