Автор Тема: Фобії  (Прочитано 17115 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
Re: Фобії
« Reply #68 : 14 Жовтень 2011, 11:07:17 »
А я боюсь мурашок, чоловіка це дуже смішить... :8

Offline Natali_89

• Свідома Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #69 : 15 Листопад 2011, 00:22:38 »
А я боюсь, коли мене намагаються на плечі висадити  d16 ще з дитинства, хоча так висоти ніби не боюсь. І води глибокої боюсь, бо плавати не вмію. Одного разу чоловіку вже довелось мене рятувати, коли на річці течія понесла в глибші води і накрила з головою  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natali_89

• Свідома Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
« Reply #70 : 15 Листопад 2011, 00:27:26 »
А ще льодової арени боюсь і коньків. Скільки разів не ходила, ніяк не можу навчитися нормально кататися через страх впасти. А чоловік навпаки, любить кататись на коньках і намагається всіма правдами і неправдами мене потягти з собою, а я себе почуваю як на каторзі. І злюсь страшенно, що в мене не виходить,і в результаті дістається бідному коханому  d112

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #71 : 15 Листопад 2011, 01:02:44 »
Вперше побачила цю темку, почала читати, стало страшнувато  d16, скільки всяких різних фобій. Почала шукати свої фобії і шукати на них причину...
багато моїх фобій з дитинства - боюсь і обминаю гадюк ( мама не дозволяла це слово вимовляти вголос, всі навколо говорили, як це небезпечно) d128
боюсь кладовищ, не те що боюсь, але завжди якось моторошно ( колись був такий „гарний„ радянський старий фільм, і там була дужа страшна розповідь про кладовище і фраза „ а там мёртвые с косами стоят„) d30
боюся темноти, особливо коли треба пройти по неосвітленій дорозі десь 100м, а ще великі дерева там ( коли було 9-12 років, ми збиралися в селі на посиділки, і великі „діти„ розказували страшилки, що там по дорозі вночі ходять величезні чорні пси з великими ланцюгами) d112
    Думаю, що на кожну нашу фобію є причина, деколи самій смішно, коли ловлю себе на таких дурницях, але взагалі ставлюся до цих речей дуже серйозно, бо деколи фобія викликає стан шоку, тремтіння в усьому тілі, ми не можемо контролювати себе, а це вже зовсім не смішно. Стараюся мої фобії просто обминати, якщо це можливо :(

Offline Танюська

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #72 : 15 Грудень 2011, 11:38:46 »
Ненавиджу тараканів  d107 d107 d107 я як його бачу то аж німію, я його навіть вбити не можу, верещу і тікаю. Слава Богу, що зараз їх дуже рідко можна побачити. А моя подружка боїться слимаків  d27 d27 d27, вона навіть не може про них слухати, а вони її переслідують як на зло, на одному вона навіть поскальзнулася і впала  d111 d111, цирк. А я ще боюся собі щось зламати тому взагалі не підтримую екстрім в будь-якому прояві, всі це знають і називають мене сикухою, а я це називаю здоровим глуздом  :8 :8

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
« Reply #73 : 15 Грудень 2011, 11:55:16 »
у мене теж фобій хватає: я жахливо боюся ліфтів, особливо якщо треба десь на 10 пов. їхати, боюся висоти, боюся пяних і чокнутих.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #74 : 15 Грудень 2011, 12:00:07 »
Цитувати
боюся пяних і чокнутих.
Це вже не фобія, а здоровий глузд d27, хто ж їх не боїться...

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #75 : 15 Грудень 2011, 12:02:32 »
а в мене Арахнофобія — страх павуків
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #76 : 15 Грудень 2011, 12:08:01 »
а я ненавиджу комашню!!!!  d106
можу спокійно реагувати на бджіл, павуків, "сонечок" і комарів (їх просто вбиваю). А все решту, бррр, всілякі метелики, стрекози, гусениці, фу, пишу і мене аж трусить... далі не пишу... особливо метелики

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
« Reply #77 : 15 Грудень 2011, 12:19:14 »
Цитувати
ніколи в солярій лежачий не ляжу!!! , та й стоячий не закривала до кінця.
о точно ше соляріїв боюсь - турбо особливо, коли ше вентилятор в тебе над головою гудить d127

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #78 : 15 Грудень 2011, 12:29:19 »
я боюсь тільки змій. інші мене не лякають.
а ще, незнаю чи це фобія, мене дуже нервує коли хтось щось робить зі своїми ногтями примені - мене починає тіпати   d129
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #79 : 15 Грудень 2011, 13:01:41 »
Цитувати
а в мене Арахнофобія — страх павуків
О-о, павуки d107 d107 d107 d107В мене не просто страх, в мене якийсь шизік по-поводу павуків, мене починає передьоргувати коли їх бачу, а волосся реально стає дибки, не розумію просто звідки цей страх, таке враження ніби я в минулому житті була мухою  d27 d27 а так-то більше нічо не боюсь, ну хіба що висоти d143
Цитувати
а ще, незнаю чи це фобія, мене дуже нервує коли хтось щось робить зі своїми ногтями примені - мене починає тіпати
d140 d140 Я думала що це тільки в мого чоловіка така муля, він теж не любить таке d27
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #80 : 15 Грудень 2011, 13:06:27 »
Цитувати
ніколи в солярій лежачий не ляжу!!! , та й стоячий не закривала до кінця.
о точно ше соляріїв боюсь - турбо особливо, коли ше вентилятор в тебе над головою гудить
Мені страшнувато стало в соляріях закриватись після перегляду фільму Пункт назначення ( там де дві дівчини згоріли в лежачих соляріях d107)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Танюська

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
« Reply #81 : 15 Грудень 2011, 13:11:40 »
Я метеликів тоже терпіти не можу. Ми як робили весілля то нам запропонували феєрверк з метеликів, я чуть не матюкнулася  d110 d110, то на мене так подивились ніби я слаба, а то не я слаба а вони. ФУФУФУ d111 d111

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #82 : 17 Грудень 2011, 22:17:04 »
фу,боюсь змій...
а ше, постійно переживаю чи закрила вхідні хатні двері d130 це фобія напевне якась,бо в мене так і в сестри такий страх і в тата..можемо кілька раз вертатись з дороги поторокати ручку дверей
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #83 : 26 Квітень 2012, 11:30:35 »
Я наприклад страшно боюсь води,звичайно не тієї,що з-під крану,а великої,глубокої ,з великими хвилями.Дуже б хотілось в круїз,але я не попливу ні на чому,боюсь."Титанік" дивилась,одним оком і то час від часу його закривала,а в той момент,коли показали маму з дітками(з третього класу),як вона їх заспокоювала і пригорнула до себе в ліжку,усвідомлюючи,що їм зараз прийде кінець,то я так ревіла,як ненормальна і навіть зараз коли пишу про це,то навертаються сльози.
На другому місці в мене стоїть фобія замкнутого простору: ліфт,я в нього не заходжу,навіть,якщо він супер-пупер -новий.Я пішком  z5.В солярій,особливо вертикальний,боюсь.Памятаю,що перед весіллям ходила в АРС(вони,ще тоді були на Мазепи) і там був вертикальний солярій,так-як красота вимагає жертв,я в нього зайшла пару раз,але всі ті рази я двері лишала привідкритими  z5,не знаю чи я цим якоїсь шкоди наносила тому солярію,але я реально боялась,що як закрию до кінця,то потім не зможу відкрити і згорю  z5 z5 z5 заживо.Через якийсь час,як подивилась фільм(здається "Кінцеве призначення",як там двоє дівчат в солярії згоріли),і все варіант  загару в солярії для мене закритий назавжди  z5

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
« Reply #84 : 09 Травень 2012, 14:32:52 »
Ого, стільки фобій  d16 У мене можна сказати є одна дійсно фобія - це страх виступати перед аудиторією людей  d108 В мене починається справжня паніка, серце виривається, перед очима темніє, в горлі комок і ноги як ватні робляться! Ось...А є ще просто страх, коли наприклад вночі встаю в туалет, скрізь темно. Туди йду нормально, а ось назад мені страшно того що треба повернутися спиною до темного коридору  d110  d30 Аж мурашки по шкірі, і намагаюся дуже швидко зайти до кімнати  :) Ось і все  d112 Більше нічого і нікого не боюся  z5 Змій і ящірок різних навіть люблю  :8 Павука взяти в руки - без проблем, тільки щоб не дуже великий був  d27

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."