Автор Тема: Криза третього року....  (Прочитано 18460 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Криза третього року....
« Reply #17 : 05 Січень 2011, 16:49:26 »
Цитувати
Я виходжу з неприємних ситуацій різними ультиматумами - "не поприбираєш в кімнаті, все повикидаю (і справді беру пакет для сміття і починаю кидати в нього розкидані речі
У нас це не працює, він навпаки заходиться в істериці коли я викидаю.

А на Арсіка діє таке,коли я кажу-позбирай іграшки я з тобою поскладаю пазли чи включу мультик чи поклеєм наклейки чи помалюєм

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #18 : 06 Січень 2011, 13:24:58 »
О, Таня, в нас таке саме, як ставиш ультиматум - зразу крик і сльози, і може пів години плакати... Тільки треба якось переключати увагу на щось інше чи якесь цікавіше заняття d143 Але в нас це ще через те, що мала як тільки починає плакати, то і тато, і бабуся дають їй все що захоче, а я виходить ні... хоч я їм сто раз вже пояснювала, що це ще гірше... ну і будь мудра.

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #19 : 06 Січень 2011, 14:15:32 »
Цитувати
мала як тільки починає плакати, то і тато, і бабуся дають їй все що захоче
Так не має бути d128 Але куди дітись від тих "добрих" бабок..................... d143
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #20 : 06 Січень 2011, 14:26:19 »
О, і в нас така ситуація, тільки в нас не бабка добра, а татко. Ніякі ультиматим не помагають, чи я спокійно її порошу, чи строго, все одно буде кричати і будить малого. Мене вже то так достало. І уявляєте, вчора моя Таня вперше приревнувала, але не мене, а татка свого любимого, коли він взяв Денисика на руки. Так розплакалася, а я їй кажу давай я з тобою побавлюся, а тато з Денисиком, а вона ні і все. І то все через те, що тато більше позволяє за маму і не сварить. Я вже змучилась йому пояснювати що так не має бути, що це тільки гірше, а до нього не доходить, каже що не може її насварити. І через те вона весь час біля нього крутиться, а мама їй не потрібна.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 07 Січень 2011, 11:32:59 »
Валя, та в мене теж так d27 Бо тато приходить ввечері замучений з роботи і щоб дитина не капризувала дозволяє все що можна і не можна, а мама весь день виховує d27 А потім ще чоловік може мені сказати, що то я її розбалувала d30

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #22 : 07 Лютий 2011, 11:40:25 »
І в мене така ж ситуація - от і виходить, що мама погана, бо постійно сварить і не дозволяє на голову вилізти :(

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #23 : 08 Лютий 2011, 16:45:11 »
А ми вже помаленьку долаємо цю кризу, от тільки іграшки охоче позбирають разом зі мною, мені досить тільки сісти поряд і притримати пакет для іграшок. Бо всякі способи пробували і ультиматуми, і наказання, але спокійніше для моїх і їхні нервів саме цей спосіб. Раніше злилась страшенно, аж серце боліло, думала, що насварю і позбирають, а виявилось, що на прозьби і крик іде більше часу, ніж коли сісти рядом і допомогти............
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #24 : 08 Лютий 2011, 17:01:54 »
В нас зараз вдома нрмальна ситуація, хоче щось нове робити, прошу поскладати те що порозкидав, деколи допамагаю йому, загалом спокійніший став. А от на вулиці починаються чудеса, тікає від мене, не слухається,тягне все до рота з землі, на вулиці мама йому не потрібна, я йому роблю зауваження, погрожую що підемо додому чи дядя чужий забере, а він робить своє.  я без каляски дальше двору боюсь вийти. Він може впасти на землю і не хоче вставати d16 d111

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 10 Лютий 2011, 12:22:48 »
В нас теж таке може статися, якщо кудись не хоче йти, то стане і хоч тягни, ні в яку, ще й вередує... Дома періодами, то спокійно тиждень, спить добре, то тиждень карпизує, вночі встає і хоче мультики дивитися d111

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #26 : 10 Лютий 2011, 15:45:42 »
Цитувати
вночі встає і хоче мультики дивитися
d27 Мій тільки уві сні бурмотить "Мама кісі пістолет" це означає щоб я включила кліп де дядя з пістолетом і на червоній машині

Offline Наталя 15

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #27 : 11 Лютий 2011, 23:27:45 »
Сашенька завжди був надзвичайно спокійним і виваженим хлопчиком і тут в 3 роки як почалось... Крики,істерики,спори. В мене вже самої скоро почнеться криза. Я вже боюсь його зачепити. З оного боку розумію,що підкорятись істерикам не можна, з іншого-шкода дитину. Може не переставати плакати впродовж години, а далі його вже починає трясти.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #28 : 12 Лютий 2011, 22:07:47 »
Ми якраз уже це минаємо, але, що було d16, спокійна з народження дитина перетворилась у маленького, не контрольованого монстрика, а саме основне, що як вже почне плакати, то вже ніщо і ніхто його заспокоїти не може - процес може і більше години тривати, як коли, тут вроді заспокоїться, а потім щось як нагадає d111 і знову....

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #29 : 20 Лютий 2011, 00:00:35 »
Дівчатка, як я вас розумію  d16.І ми не хочемо вчасно лягти спати, а вкладання триває пів, а то й цілу годину. І те дай і інше. А коли грається чи чимось іншим займається, то як не по її - падає на підлогу і так плаче, що аж верещить (і при цьому наявність сліз необов"язкова  d111 ), а ще при цьому сильно б'є ногами по підлозі. До меншого синочка не ревнує, але завжди намагається зробити щось мені назло (що стосується заняття з малюком), а так, то дуже любить з ним бавитися  d41. Щодо того, щоб ставити ультиматуми типу "ти зроби те, що хочу я, а я тобі дам те, що ти хочиш чи зроблю..." то в нас не працює. Тим паче, що стараюся такі ультиматуми не ставити, бо чула, що потім дітки виростають і далі ставлять уже самі батькам ультиматуми, або змушують батьків до чогось конкретного, або може бути найгірше - діти виростають "просто звірями", а мені дуже не хочеться такого. Отож даю робити їй на свій вибір, але потім зауважую їй, що було неправильним, чи поганим і чого вона впала (чи вдарилася, щось не змогла скласти разом, щось поламалося і т.д.) Скоріше б ця криза минула, а то інколи сил не вистачає, таке враження, що в самої криза почнеться, а тут ще синочок підростає d41, невже чекати такого самого d16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline Юлія Воробйова

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
  • :))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 2008року
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #30 : 16 Березень 2011, 05:13:30 »
Ой читаю ваші історії,а самій так на душі!!! Вірю  мамульки що сил нема,...вірю що  кришу деколи  зриває... і дуже важко  втриматися аби не тріснути добряче вреднюху!!!
Мій Максимка від народження напевно в тій кризі,скільки вже памятаю то постійно все робить наоборот, неслухає, мама непотрібна,тато баба супер!!!! На вулиці скандали (я вже чесно кажучи навіть нехочу з ним на вулицю виходити) бо всі на ту пародію зглядаються...і чують  всі окружні двори! І саме головне стараюся....Я не сторонник насильного заставляння, компроматів,перш за все треба з дитиною розмовляти! як психолог, при кожному поганому поступкові....просто питати спокійно: Чому ти так зробив? якщо мовчить капризує?! ще раз запитатися і постаратися знайти ту золоту серединку: Чогож всетаки ваша дитина хоче ? Чо їй(йому) незподобалося????і мирно запропонувати: давай зробимо так як ти хочеш....а ти потім поможеш мамі,щодо одягання ( просто розкладіть гардероб того що можна на даний момент одіти і нехай дитина сама вибере що одіти?! якщо ви йдете на вулицю (а гуляти хочу а одіватися ні....ставите дитину в коридорі а самі в шутку на 30 секунд виходите з квартири---стоїте під дверима... заходите і кажите що мол....піду без тебе бо я одіта а ти ні......НАШЕ ЗАВДАННЯ ДОНЕСТИ ДИТЯЧОМУ РОЗУМОВІ!!! ЧОМУ ТРЕБА РОБИТИ ТАК І ТАК....ПОЯСНИТИ НА ПРИКЛАДАХ....ІГРАШКИ РОЗКИДАНІ ЗБИРІТЬ КРУПНІ ХАЙ ЗАШПОРТАЄТЬСЯ 1-2-3РАЗИ ТОДІ НАГЛЯДНО ЗРОЗУМІЛО ЧОМУ ТРЕБА ЗБИРАТИ ІГРАШКИ!!!!!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #31 : 16 Березень 2011, 07:49:44 »
Ох , а в нас, здається, криза якраз почалась. Скандалів на вулиці Андрій не влаштовує, але в хаті  d111 То він хоче піжамку, то вже в майці спати. То я зайшла перша в кімнату, а він хотів перший "мама вийди, бо я хочу перший". То я наварю їсти, знаю, що любить і рибку з бульбою і макарони і огірочок, а мале ні в яку, то не хочу і то не хочу. Кажу, ну то на, бери баняки і вари собі сам. Починається плач і слова "а я ще замаленький, мені не можна до плити". Лишила голодним... Ходить, плаче, порсить їсти, далі їсть  три ложки і баста  d111 Ну ясно, що на поводу стараємось не йти, щось пояснити, запитати в дитини. Але як капризує - ну то які тут можуть бути причини в нього? Дивиться на мене та й плаче. Мене беруть нерви, бо ніякі методи виховання не помагають. Ставим поки в кут або відносим в іншу кімнату, хай рьоває там і не лякає нам Назара  d111

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #32 : 16 Березень 2011, 13:24:53 »
Цитувати
Ох , а в нас, здається, криза якраз почалась.
щось ви трохи припізнились
Цитувати
То я зайшла перша в кімнату, а він хотів перший "мама вийди, бо я хочу перший"
знайома мені ситуація, а ще в ліфті він має нажимати кнопку і першим виходити, і гроші в маршрутці має платити......... d111, мене тішить, що ми вже це переростаємо

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #33 : 16 Березень 2011, 13:37:29 »
та в нас оце "перший" також, я думала, пройдений етап. А тут на вихідних знов почалось. То була міні-криза, а зараз вже "друга хвиля"