Автор Тема: Робимо самі для АТО: сітка, стельки, парафінові пічки, балаклави, маскхалати  (Прочитано 59999 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
Дівчата вчора зранку закинула в середину каркаса кульок з порізаними клаптиками, вибачайте не мала
як плести, тай ви писали що охочих плести більше ніж тканини.
вечері проходила уже стоїть нова сітка, моя мала мала пару клаптиків хакі тканин тож ми всі
дружно з сімєю трохи по плели.

Offline ZhychokАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Погода підпортилась, нам треба кудись перетягнути сітку щоб дощ не падав і ми могли далі продовжувати плести, в кого які ідеі?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Synjooka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 29.09.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
як на мене перетягувати не варто. можливо краще купити клійонку і зробити тент

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
На вулиці на холоді під дощем і вітром ніхто не буде плести. Треба кудись перетягнути її. Але куди  :xmm
Тент не варіант  d112

Offline ЛяЛя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • мама двох сонечок
    • мій бісерний світ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
згідна, що в таку погоду тент не варіант - руки будуть мерзнути, не зможемо вправно вязати. може, в проствіту попроситись? там вроді центр прийому допомоги для біженців, може, і нас приймуть?але там прийдеться розраховувати лише на себе, перехожі не зайдуть)
Никогда не сомневайся в своей привлекательности. Запомни: весы врут, люди завидуют, а зеркало вообще, кривое!))))

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
Поки як варіант можна хоча б під колони Укртелекому перетягнути, там багато місця і люди ходять.

Offline ЛяЛя

• Свідома Мамка
  • мама двох сонечок
    • мій бісерний світ
    • Награды
Дівчата. хто має час, киньте кольори потрібних тканинв лялякалку, там точно більше людей побачить
Никогда не сомневайся в своей привлекательности. Запомни: весы врут, люди завидуют, а зеркало вообще, кривое!))))

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
На вулиці на холоді під дощем і вітром ніхто не буде плести. Треба кудись перетягнути її.

Не скажіть, сьогодні і під парасольками плели, але, справді, руки мерзнуть, довго не витримаєш.
Пані Галя (на фото вище в чорній сукні і білому піджачку) від п"ятниці там. Сортує тканину, ріже, плете, закликає перехожих, забезпечує зберігання тканини. Просто Людина від Бога.

Сьогодні дощ таки нагнав нас. Бог нам допомагає: стою на зупинці, під"їхало 4 маршрутки і прямо на мене з однієї із них виходить пан Олександр, котрий ніс для нас 2 величезних кульки камуфляжної тканини. Віднесли разом у вагончик на зберігання.
      Порадились та пішли глянути в Просвіту. Думаю в приміщення нас не дуже пустять для вільного доступу, але перед входом є досить нормальний квадрат бруківки під покрівлею, де ми могли б приміститись з каркасом. Звичайно, треба ще питати дозволу у п. Волковецького С.В., тому такий варіант ще під знаком питання.

Цитувати
Поки як варіант можна хоча б під колони Укртелекому перетягнути,
Там дозволяють, але не на довго.

Дівчатка ще треба поновити плакати з інформацією. Все вщент вимокло.

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
Хочу завтра приєднатись, але не маю тканини. Чи є зміст йти?

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Цитувати
Чи є зміст йти?
Так, Юлечко, приходьте. Справа від сцени стоять коробки із надписом "Місце для тканини" всередині в них є порізані смужки тканини, беріть їх і переплітайте.

Тканина є. Вже й порізана. Люди приносять готові смужки, але перебирайте її, бо багато синтетичних ткан. і підкладка, а вона абсолютно не підходить. Сьогодні знімали знову багато з сітки такої тканини.

Синтетичну думаю також використаєм згодом, тому її окремо відсортовуємо.  Таку "синтетичну  маскувальну сітку" можна передати в Делятин, думаю їм там стане в нагоді також.

Вибачте, але хочу запостити сюди
Цитувати
Вчора ми познайомилися з людиною з дуже символічним іменем – МИРослав. Він щойно повернувся із зони АТО та погодився розповісти нам про ті реалії, які існують всього за декілька сотень кілометрів від нас.

«Привіт, українці! Мене звати Мирослав, мені 26 років, і я родом з Івано-Франківська. Нещодавно я повернувся із зони АТО, і вирішив розповісти свою історію, надіюсь, що вона хоч трошки розворушить свідомість наших людей, які, здається, не зовсім розуміють, що в країні війна. Я поїхав на схід добровольцем ще в липні. Одразу відчув, що мушу бути там, навіть всупереч волі батьків. Коли приїхав, то спочатку було дуже тяжко, поки не адаптувався до зовсім іншого життя. Основним завданням нашого батальйону була перевірка автомобілів на наявність зброї і її вилучення. Зазвичай, все було доволі спокійно, але найбільшою проблемою було те, що там літає багато безпілотників за допомогою яких ворог дуже просто відслідковує наші позиції. В цьому плані Україна дуже програє Росії. Протягом певного часу ми навчилися орієнтуватися, - якщо літає безпілотник, то наступного дня варто чекати обстрілу артилерії (установки «Град»). Дуже вдячний хлопцям, які там були довше часу, вони нас навчили правильно робити окопи, що допомогло зберегти життя під час обстрілів.
Найприємніше, що можу згадати, це коли у визволених містах нас зустрічали маленькі діти з жовто-блакитними прапорцями. У такі моменти зникали будь-які сумніви щодо правильності перебування там, вони дуже піднімали нам бойовий дух, і ми розуміли, що просто повинні залишитися заради них. Також дуже підтримували жителі Запорізької області. Нас завжди дуже тепло зустрічали, годували, одягали. На жаль, існує така тенденція, що чим далі на захід України, тим люди в загальному байдужіші до того, що відбувається. Українці ніби не розуміють, що в них у країні – війна. Ми перетнули цілу Україну на військовій техніці за дві доби. Тобто, всім треба усвідомити, що від війни їх оберігає лише 2 дні дороги»
‪#‎ЗарадиЖиття‬ ‪#‎АТО‬ ‪#‎Доброволець‬

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Люда, ото ви молодці, я хотіла бути з малим, але вдалось вибратись з дому аж під дощ, то зробили круг на автобусі і вернулись додому. Я буду завтра, не цілий день то точно, але буду, і піду в просвіту домовлятись, Люда надіюсь зі мною, може ще хтось піде з нами?

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
Я зможу десь з 11 год. підійти, і поки не змерзну бути

Offline ЛяЛя

• Свідома Мамка
  • мама двох сонечок
    • мій бісерний світ
    • Награды
завтра піду на секонд біля себе, там останній день, постараюсь щось вибрати. футболки підходять?склад не всюди пише, але в основному 80-90 % котон

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
  Я сьгодні була десь поплела півгодинки в районі 13 години. Підходили молоді дівчата, запитували, трохи плели. Там дуже зручне і людне місце. Може дійсно варто перенести до укртелекому на кілька днів поки дощ. Біля просвіти значно глухіше.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ЛяЛя Так футболки підходять,тільки різати їх треба не вздовж косички, а поперек, бо скручується якщо вздовж

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Цитувати
я хотіла бути з малим, але вдалось вибратись з дому аж під дощ, то зробили круг на автобусі і вернулись додому.

Жень, та добре й зробили, бо з дитиною при такій погоді туди ні,ні  d128
Сама он промерзла добряче, хоча довго не була. Бережемо здоров"я та тепло одягаємось. Від рукавичок без пальчиків я б нині не відмовилась і від теплого чайочку (вже замовила термос на Ікеа), а ще гумачки б не помішали.  d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Кому потрібна компанія, я буду десь по 11 :)