Автор Тема: Робимо самі для АТО: сітка, стельки, парафінові пічки, балаклави, маскхалати  (Прочитано 61797 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline inna32

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
    Увага ! Дівчата  потрібні залізні баночки різного розміру для пічок- свічок

Звіт за вчора.Ми дуже плідно попрацювали ХристяЯ  :flv, Таня Бухгалтерка  :flv , пані Тетяна :flv, пані Наталя  :flv
           Велика подяка дівчатам що знайшли час і зробили велику роботу бо тільки загальними зусиллями ми зробили 49 шт пічки-свічки і зробили  25 комплектів з баф, мазі, молитов і цукерочків Дюшез, 
  Велике подяка  дівчатам пані Тетяні  d120 що пошила 14 баф та Сніжані  d120 що пошила 5 баф . із флісу що дала Оля Люня  d120
  Велика подяка Наталі Новаковській   :flv що зв"язала ще 6 баф із ниток які дала Ганна Михайлівна  :flv
   Дякуємо дівчатам з Долини що дали нам один літр мазі і я вже всю набила в кіндерські упаковочки.
Дуже дякуємо пані Ярославі  :flv  що вона зробила нам нарізки з картону і принесла 15 баночок.
        То можемо з понеділка прийти запакувати пічки і висилати посилку на передову не чекаючи поки наробимо підголовників.
          Нас маленька жменька людей які вибиваються з сил бо постійно десь біжимо щось відносимо, приносимо, шиємо, ріжемо, пакуємо.  Я трачу час на це що пишу тут не для того, аби хтось просто зайшов і просто читав, а пишу для тих Гарних ,Світлих і Добрих   d120 людей які в Темі і стараються і роблять що можуть.  Даруйте за емоції.    Все буде Україна !  :ua

Пі.Сі.  Спеціально для тих хто думає, що якщо в нього сухі ноги і має світло і тепло вдома то пічки-свчки не потрібні бо так само комфортно жити нашим армійцям в бліндажах і виритих ровах. пояснюю що їм не комфорно бо сніг тане, вода стоїть, і там де вони в полі стоять немає асфальтової дороги і електрики, і вони не справляють дні народження в кабаках і не тусуються в нічнх клубах а їх обстрілюють вночі і вони гинуть на цій проклятій війні і   ви цього не хочете розуміти ,   

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
 :flv  :flv  :flv   Дорогі дівчатка з Весною нас привтали чоловіки з передової. 
 d120  d120  d120 Затишку і тепла в серці всім нашим красуням  бажають командири української армії, нас поважають і дякують нам за нашу турботу і нашу працю для захисників України. Гарні слова  angel1 і тепло стає на серці   [img]http://doodoo.ru/smiles/n 
      Дівчата,  милі і чудові мамки  d9   d9  d9 бережіть себе, своїх діток, батьків, коханих чоловіків.
 Ми Берегині і всі квіти для нас  :flv   :flv   :flv   :ua   

Сказали спасибо: idianka, Люня

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
Привіт дівчата.  d120
             Прийшли нам фотозвіти з передової з підголовниками і позвонили мені щоб я передала всім хто допомагає Велике спасибі ! 
   Дуже всім сподобались і підголовники і мазь і пічки і віршики і малюнки дитячі.  d9  Мені було дуже приємно чути ці слова.
Покажу всі фото при зустрічі. 
        Я зробила 15 баночок зкручених і готових до заливання. Тепер діло за Танею  :flv
  Хто має баночки  приносьте будь ласка нам ми будемо раді
 Дуже дякуємо пані Валентині   :flv за пошиті 11 підголовників з тканини що дала Ганна Михайлівна  d120
Хто зможе приходьте набивати  і телефонуйте мені.   d120   :ua

Сказали спасибо: sjana

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
       Всім привіт.    d120  Нашу темку подивилось за тиждень 300 людей а толку ніякого бо ніхто новий не з"явився.  d128   
Добре що великий інтерес і ніяких дій в сторону збільшення , це показує що трата енергії намарно в писанині. 
 Якщо нас мале коло людей то і звіти нвпевно я не буду писати тут, а буду зачитувати при зустрічах. Хто не проти ?
Думаю який смайлик поставити ? Аби прикольно було ставлю цей    Де тут наші читачі ? d6      Жарт звичайно.
Читайте діткам книжечки, і моліться за Україну бо в тривожний час живемо.   А ми маємо багато роботи і слава Богу робота іде.
    Будемо робити і толоку і зустрічі. 

Бог з тим з ким правда.   :ua  :ua  :ua 

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
                            Доброго ранку мамкам.  d120 
Звіт пишу для тих людей доброчинців хто купив парафін, флісові коцики на бафи, і нитки на в"язання баф.  ;)
    В середу ми відправили на передову :
1.Свічки-пічки - 25 шт. Банки збирали всі активні мамки, крутили ХристяЯ, Таня Бухгалтерка, пані Тетяна з парафіну який купили пан Василь і пан Володимир.
2. Бафи флісові 0 19 шт.   Шила пані Тетяна   :flv і Сніжана   :flv з флісу від Люні   :flvі пана Ярослава Д., бафи в"язані - 6 шт.в"язала Наталя Новаковська  :flv  з ниток від Ганни Михайлівни  :flv .
3.Мазь- крем універсальний - 25 упакочок від кіндера. Варила пані Марія  :flv з Долини з різних компонентів і олії оливкової які давали добрі люди.    Добре що ми встигаємо поробити все поки ще холодно надворі. ,  Фотозвіти прийдуть покажу.

Дівчата хто з Вас має бажання сьогодні піти запакувати і відправити на передову пишіть. Бажано до обіду.  :ua       

Offline idianka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +189/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Святослав - 19, Владислав - 17
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
Маю готові бафи - 29 штук.

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Маю готові бафи - 29 штук.
     Дорогенька Діанка    d120 Ви ЧУДО Боже  :flv  Сьогодні заберемо  а завтра  з підголовниками відішлемо  d120 

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
                     Привіт всім.    :flv
                      Вчора  хлопці отримали посилку  яку я  відправила мнулого тижня. Фотозвіт скинуть на вайбер Наталі П. тому звіт покажу при наступній зустрічі.
  1.   Свічки пічки  25 шт 
  2.  Бафи - 25 шт  Шила пані Тетяна, Сніжана і в"язала Наталя Новакоська
  3. Мазь- крем універсальний - 25 упаковочок від кіндера    Дали дівчата з Долини а формувала в кіндери ХристяЯ :ua

Вчора ми рробили толоку.
Дівчата: ХристяЯ, пані Наталя, Інна32, пані Тетяна, пані Ярослава, пані Інна. дівчатка із Пласту Оксанка і Яна.  Набили 62 підголовника. Всі попрацювали дуже плідно.  Зашили і запакували тільки частину.  Решта ще треба доробляти то хто може прийти зголошуйтесь.
     Дякуємо Ігору Михайловичу   d120 за надані нам кусочки синтепону бо без нього  не було би  зроблених підголовників для армії. 
    Дякуюємо Наталі  :flv  з бібліотеки №6 бо  купила тканину і пошила 20 підголвників і подяка Олі   :flv бо вона покроїла     
   Подяка Пані Валентині  :flv бо пошила 11 підголовників з тканини від Ганни Михайлівни  :flv
   Подяка пані Орисі за пошиті 32 підголовника з тканини від Ганни Михайлівни  :flv  і з тканини від Ганни Петрівни  :flv.     Подяка пані Тетяні за пошиті  підголовники  :flv
     Подяка пані Ярославі за пошиті 23 підголовника з тканини від Ганни Михайлівни  d120 та  із тканини від  Ганни Петрівни.  d120
     Дякуємо від імені наших армійців всім хто шиє, набиває, заливає, пакує, долучається до допомоги армії хто як може.  d120
    Дякуємо Інна32   :flv за активність і принесені баночки, я скрутила всі сім щтук і будемо заливати.

Ми з Інною32  вчора запакували посилку на відправку але не вспіли відправити, 
 1 Бафи -8 шт. Пршила Діана Idianka
  Дякуємо Діані   d120 бо вона купила тканину, пошила  і  вчора принесла 29 баф флісових  То частина пішла в цю посилку а частина піде в наступну.
 2. Свічки- пічки 16 шт,
 3. мазь-крем універсальна 8 упакочок.
 4. Ангелики зроблені дитячими руками принесла Інна 32  d120.
       Дівчата дорогенькі,   :flv  хто сьоодні має можливість телефонуйте мені і відправляйте, бо я сьогодні немаю часу.    d53   Ми всі одне ціле,  Люблю всіх і тримаймося надалі разом. :ua               

Сказали спасибо: sjana

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
Всім привіт.  d120 
       Хто може прийти завтра аби зашити відголовники і запакувати,  і пічки та  вислати на передову ?
     Бажано до обіду пошвидше . Маємо прохання і на підголовники і на пічки .

Велика подяка нашій Тані Бухгалтерка  :flv за те, що знайшла час і  взяла на себе витрати по відправці посилки нашим захисникам на прохання вояка який є музикантом в Хореї Козацькій.  :ua

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
Привіт всім.  d120 Маємо два гарних повідомлення.
                            Перше   це те,  що наші хлопці вже отримали посилку яку відправляла Таня Бужгалтерка і сьогодні зателефонували нам і дуже дякували за все і за підголовники, і за бафи, і свічки-пчки і мазь а особливо їх торкнули ангелики листи які зробиои діти а принесла інна32. Фотозвіт прийде і я покажу при зустрічі.
                         Друге це те, що нам Бог послав двох нових помічниць пані Ярославу і  пані Марію і вони позашивали недошиті підголовники і ми разом  втрьох зробили комплекти і  запакували всі підоловники.
   З минулого разу в нас було запааковано 15 шт. то ми додали 23 бафи, 35 піідголовників і  мазь 50 шт, і по жменьці сушки, віршики-обереи то зформували  50 комплектів з підголовників і ми вдвох я ХристяЯ з пані Ярославою відіслали посилку  для наших армійців.
   В посилку ми ше поклали 16 свчок пічок парафінових  в баночках.  Дякую Богу  d120 за те що зводить нас на добрі діла.
       Велика подяка всім хто шив пані Орися, Наталя і Оля, пані Тетяна, пані Ярослава, пані Валентина,  привозив синтепод і приносив все необхідне ХристяЯ, приходив і набивав пані Наталя і пані Інна, пані Пані Ярослава, Інна 32, пані Тетяна, пакував Інна32, ХристяЯ, пані Ярослава.
                  Дякую хлопцям з офісу які нам допомагали пакувати і допомогли нести до машини і посилки і синтепон.
          Дякую за допомогу автомобілем для перевезення  Людмилі Андріївній за вівторок, а Наталі Антонівні за вчорашній день.
   Дякуємо  п. Василю М за допомогу  і знайте що баночки які ви передавали мені автобусом вже залиті парафіном  і відправлені на передову у вигляді свічок пічок , Дяукуємо п.Ярославу Д.за допомогу по відправці.  Дякую Оксані Румак за допомогою швидкими ручками Оксанки і ,Яни. Гордимося Пластом і любимо Вас дуже.
   Дякуємо Ганні Михайлівні за великий внесок тканини бо ми так багато пошили і  ще шиємо . 
Дякуємо Діані і дякуємо Вероніці за 40 упаковочок від кіндера і вони теж вже поіїхали з маззю на передову.  Людоньки якщо когось пропустила то  вибачте і нагадайте та  я допишу.   
              Слава Україні ! Героям Слава !  і честь людям які захищають нашу країну, а ще повага всім хто допомагає нашій армії.   :ua

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
                           Доброго ранку. d120 
В минулий четвер 30 березня ми робили толоку та набили і зашили 66 підголовників.  d41
Велика подяка дівчатам які пошили пдголовники, бо кожен викроював час і не спав, не відпочивав а шив і кроїв :
    Сніжана   :flv пошила - 18 шт. Пані Ярослава  :flv пошила - 12 шт. Ще ми мали пошиті з минулоо разу і не набиті підголовники.
    Дякуємо пані Ярославі бо вона організувала і привела з собою ще трьох дівчат. Дякуємо Пласту за двох помічниць. Дякую від імені захисників всім хто працював в четвер. ХристяЯ,  d120  пані Ярослава,  d120  пані Марія,   d120 Наталочка,   :flv пані Надя,   d120 Оксанка   d120 і Віта,  d120  Таня Бухгалтерка,   d120 пані Наталя  d120 і пані Інна  d120.     
   Дякую дівчатам з Долини за мазь- крем який  вони зварили в тому числі із олії оливкової яку поофірувала Ulana, а я ХристяЯ за суботу набила в кіндери . Дякую всім хто збирав кіндери : Пласт і пані Ярослава.
         Дякуємо пані Марії за принесений гусячий жир для приготування мазі, то сьогодні я передам його на Долину для травниці. 
     Подяка Наталі Антонівні за машину для привезення синтепону.
     Подяка Ігору Михайловичу за наданий синтепон.Тепер тільки треба прийти і зробити комплекти і запакувати та відправити на передову.
Дорогі мамки ! Пишіть хто може прийти завтра у вівторок бажано зранку ?     :ua 

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
 d120  Христос Воскрес !   d120  Воістину  Христос Воскрес !   d120  Воскресає Україна !  d120

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
 d120  Всім привіт !  Шановне панство  d9
     1. Хто має на руках пошиті підголовники зателефонуйте і приносьте, будь ласка  :flv
     2. Хто має бажання прийти і допомогти  запакувати і відправити все що ми зробили минулого разу   українській армії зголошуйтесь   :ua

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
                       Доброго дня всім мамкам.  d120
       Хочу подякувати всім хто був з нами і хто є і підтримує українську армію  :ua
       Скоро буде святкування Дня Незалежності України Я би хотіла від нашого імені зробити невеличкі подаруночки нашим хлопцям захисникам.  Хто має рідних близьких на передовій напишіть мені в приватне повідомлення.  d120

Знайшла я  ось  такий вірш :

Горить земля на Сході України,
Тремтить і стогне рідна, неділима,
Прокляття сльози роз'їдають рани,
Болить душа за вбитими синами.
Як перестануть постріли лунати?
коли в кімнаті тихо плаче мати,
у відчай пала молода дружина,
як добре, що мала іще дитина
не розуміє- батька не вернути,
О Боже мій, так не повинно бути.
Хіба для цього ми живемо в світі?
радіти ж народились наші діти,
любов дружині треба дарувати.
У щасті й радості повинна жити мати.
Плачу туман навіки перестане,
коли молитви світлий день настане.
Молитва сина, дзвін про допомогу.
Тільки від Бога буде ПЕРЕМОГА!
(В.Кириченко)

Сказали спасибо: Cестра Керрі

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
    • Награды
    d120 Вітаю всіх мамок доброчинців від імені наших захисників з Днем Незалежності України !  :ua 
   Сьогоднійшній військовий парад показав якою сильною стала наша українська армія  :ua І в тому є і Ваша заслуга : всі дівчата  які з самого початку війни стали підтримкою для нашої армії : ЛюдаВ  d120 , Женя Жучок  d120 , Діана Ідіанка  d120, Ірочка Марочка  d120 , Наталя NataA  d120, пані Ліля  Сестра Кері  d120 , Оля Софіко  d120,  Христина Кріска  d120, Інночка Інна32   d120 та її мама пані Валентина  d120 ,  Альона  d120 ,  Іринка Грета Ківі, пані Галина Бідняк d120, пані Валентина  d120, пані Інна  d120, пані Наталя  d120, пані Анастасія  d120, пані Тетяна  d120, пані Ірина  d120, Наталя Новаковська  d120, пані  Орися   d120 та її донечка Наталя  d120, пані Наталя  d120, пані Оля  d120, пані Тетяна Бухгалтерка  d120, пані Оксана  d120 , пані Ярослава  d120 та її сестра Марія  d120, Наталя  d120, дівчата з Пласту Оксанка   d120, Юля  d120 ,  пані Людмила  d120, пані Наталя  d120,  пан Ігор Сусяк  d120,  Наталя Антонівна  d120, Ганна Михайлівна  d120, Ганна Петрівна  d120, дівчата з м.Долина пані Наталя  d120, пані Світлана  d120, пані Марія  d120, пан Володимир та його колектив з офісу  d120, Ігор Михайлович  d120 , пані Марійка   d120 та її сестра з м.Надвірна пані Наталя  d120, пані Євгенія  d120,  та всі дівчата хто тут є і жертвував свою працю та купляв олію для  виготовлення мазі , хто давав тканину, шив, пакував, не спав  а ночами працював і молився за нашу армію  :ua
               Дякую Богу що дав мені можливість знати Вас усіх і разом з Вами допомагати нашій українській армії  d120   :flv                 :ua  Слава Україні !  :ua

Сказали спасибо: Kriska, Cестра Керрі, sjana