Автор Тема: Робимо самі для АТО: сітка, стельки, парафінові пічки, балаклави, маскхалати  (Прочитано 54236 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ymk@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ymk@
Завтра з котрої години?

Offline ZhychokАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Сітка так і має бути зараз натягнута тобто взагалі коли завгодно

Наступну сітку хочем такого плану:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polianna

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Поліна
Які ж ви молодці!!! За можливістю обов'язково підійду.

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Женя, то ви ще плестимете? На понеділок лоскутки не пізно буде привезти?
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я сподіваюсь що ми цілим Франківськом будем плести стільки скільки буде треба, точно не пізно :)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
І знов тут тиша :(
Хто сьогодні буде йти?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Йду зараз в'язати, через 30 хв буду, кому потрібна компанія, підходьте!

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
Я буду завтра десь о 17 напевно, після роботи, зразу з тканиною.

Online совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
 Ви дуже молодці.!!!
 Я якось приєднаюсь, як тільки мене хтось згодиться підмінити з малюками. Вже найшла багато брудножовтого кольору одягу, понарізаю смужок. 

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, приходьте, не маєте часу самі плести, давайте хоч тканину. Сьогодні якщо чесно було дуже сумно припрошувати людей коли від тебе відвертаються, ховаються один поза одного і хіхікають. Крім нас - вчорашньоі компаніі ніхто більше тканину не приніс. Ніхто! Сітка стоіть в самому центрі і ніхто... Сумно... Сьогодні ми звязали гіршу сітку бо не було кольорів тканини, вчорашня незавершена, а ця ще сумніша... Будем сподіватись завтра буде краще, але тканини практично більше нема. Вся надія на вас, ми вже винесли з дому все що підходило...

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я обов'язково привезу, але тільки в понеділок, на жаль.
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Сьогодні набагато менше людей нам допомагало... Здавалось навпаки, другий день, буде більше...

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Сьогодні набагато менше людей нам допомагало... Здавалось навпаки, другий день, буде більше...
Треба комусь одному не соромитись і ходити людей запрошувати. Я вчора 2-х хлопців майже заставила допомагати, бо вони сиділи на лавці і всеодно не були заняті, але інші, на жаль, тікали і "часу не мали."  d104

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Запрошували, ще й як.
Молодесенька мамочка з маленькою донечкою красунечкою, котрій 5-6 місяців. Дівчинку тримала однією рукою, а другою плела та запрошувала перехожих!!!!!!    
 Дуууууже їй вдячна, можливо, то наша форумчанка, то ж признавайся, з мене плюсище і велика повага.

Там, де піклування лише про власну шкіру і добробут поступає місце бажанню робити щось не для себе, але для інших – починається Людина.

Offline аспіранточка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Треба іти допомагати дівчатам. Сьогодні тільки дізналась про акцію. Попереду вихідні, буде час, приєднаюсь  :)

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Кольори такі мають бути  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Осінні сітки мають бути жовті (а в нас вони переважно темно-зелені з коричневим), а тим паче на Донеччині, де дуже мало лісів, а переважають степи з пожухлою (навіть влітку) травою та глиняним жовтуватим грунтом.

Цитувати
Друзі, УВАГА! Потрібен РЕПОСТ та Ваша участь!

Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів:

Друзі! Наш заклик про допомогу у виготовленні маскувальної сітки розлетівся просторами інтернету та від багаточисельних перепостів дуже викривився. Тому ми публікуємо АПДЕЙТ нашого оголошення!

По Україні в нас автономно працює вже майже 20(!) груп у містах, що виготовляють сітки. Це: Київ, Одеса, Миколаїв, Харків, Полтава, Лубни, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Черкаси, Дніпропетровськ, Золочів, Краматорськ, Луцьк, Тернопіль, Кривий Ріг, Чернівці, Хмельницький та Дніпрорудне.

Всім групам потрібні матеріали та допомога у плетінні!

Різні групи використовують різні техніки, тому сітки, виготовлені в Дніпропетровську, дуже відрізняються від тих, що виготовлені в Києві та Полтаві. Але ціль у нас одна - маскувальна сітка має сховати від ворожого ока наших героїв!

Тому якщо Ви хочете допомогти одній із робочих груп, обирайте, який саме спосіб Вам підходить найкраще:

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

1) Потрібні РИБАЦЬКІ СІТКИ з капронової нитки, з клітинкою 3Х3 або 4Х4 см.

2) МАТЕРІАЛ ДЛЯ ПЛЕТІННЯ: тканини, обрізки тканин, речі б/в з НАТУРАЛЬНИХ волокон, х/б або з великим вмістом натуральних волокон земляних кольорів, неяскраві, відтінки зеленого, відтінки бежевого, хакі, камуфляж; ВАЖЛИВО! При горінні не має плавитись, спалахувати, диміти та стікати краплями.

3) Нарізати МАТЕРІАЛ смужками шириною 3 см. і довжиною не менше 30 см. і до метра.

4) У КИЄВІ приносити, привозити, приходити: з 10-ї до 20-ї в будь який день, окрім неділі в "Каптерку", по вул. Сагайдачного, 12, в арочку у двори.

5) У МІСТАХ УКРАЇНИ, де у нас вже працюють групи, ви знайдете координати у нас на сторінці і можете допомогти саме їм: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

6) ВСІ, хто бажають приєднатися, але не мають робої групи у своєму місті і готові її організувати, пишіть на нашу сторінку. Ми допоможемо її створити і Ваше місто також буде плести!

7) Будемо вдячні за допомогу з матеріалом будь-якому ШВЕЙНОМУ виробництву, у котрого залишаються обрізки тканин необхідних кольорів і яке готове їх віддавати нашим групам в роботу!

8) Будемо дуже вдячні організаціям, котрі із настанням холодів та дощів, допоможуть нам із просторим і освітленим приміщеннями для плетіння сітки.

9) Ми знаємо про те, що скоро ЗИМА і, в теорії, Армії необхідна і біла сітка. АЛЕ! Зараз у нас завдання - забезпечити сіткою захисного кольору відповідно до сезону. Тому зараз плетемо сітку кольорів осені - неяскраві зелені та коричневі, беж та хакі. Крім того, ми дуже сподіваємося, що цього року нам не доведеться плести сітки кольору снігу. Тому простирадла покищо тримаємо вдома і не ріжемо.

10) Нам не підходить джинсова, пальтова тканина в роботу чи та, що має відблиск і буде прекрасною мішенню для снайпера.

11) Не купуйте тканину спеціально для нарізання полосок на плетіння сітки! Купіть на ці гроші краще хлопцям термобілизну, цигарки чи шоколаду. А нам в роботу досить і х/б речей, що можна взяти в найближчому секонді.

12) І останнє: Ми знаємо про те, що наші сітки недосконалі та потребують захисту від води та вогню. Скоро сезон дощів, сітки будуть добре набирати вологу та від ворожого вогню їх не врятує нічого і горіти вони будуть.

АЛЕ правда в тому, що краще хай сітка буде мокрою, а наші хлопці будуть живими, аніж в страшних опіках від синтетики, яка за секунди горить і обліплює все тіло! Крім того, ми працюємо над цим питанням, щоб зробити наші сітки водо- та вогнестійкими. У вас є ідеї, як це зробити? Діліться!
У вас є потужності, де можна сітку обробити спецрозчином? Допомагайте!

"Майстер-клас із плетіння сітки" ВІДЕО: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Всім добровольцям волонтерського фронту безмежне ДЯКУЄМО! за ВАШ ЧАС, СИЛИ ТА БЕЗКОРИСНІСТЬ!

СЛАВА УКРАЇНІ!!

І ДЯКУЄМО ЗА РЕПОСТ!