Автор Тема: Мріяла про кар*єру.Думала бабусі битимуться. хто з дітьми сидітиме  (Прочитано 2858 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline 6029997Автор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 14 і 8
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мріяла про кар*єру.Думала бабусі битимуться. хто з дітьми сидітиме.Вже 14 років ніби домогосподарка.Борюся з депресією .особливо зимою.Малюю натюрморти.ікони.різне в дитячий садок.Займаюся вазонами.ГОловне відчувати свою значимість.Явідчула їїколи відібрало ноги.Мене не було кому замінити.я зрозуміла.як багато яроблю.

Offline малявка))

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 2.6р
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
і в нас нема кому з малюком сидіти,а чужій людині не довірю,от і пішли всі плани шкереберть :( :( :(

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
і в нас нема кому з малюком сидіти
Для мене взагалі дивна така постановка питання d104, якщо сім"я вирішує народити дитину, то нею мають займатися лише батьки, а не бабусі/дідусі, вони вже свій обов"язок виконали, коли своїх дітей виховували.

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Ви праві.Але поєднати кар"єру і дім не кожному під силу .Особливо. коли діти починають хворіти.А чоловік не має часу допомагати.Тисне почуття вини.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
Для мене взагалі дивна така постановка питання , якщо сім"я вирішує народити дитину, то нею мають займатися лише батьки, а не бабусі/дідусі, вони вже свій обов"язок виконали, коли своїх дітей виховували.
Погоджуюся на всі 100%.
Взагалі, чим більше вільного часу, тим більше його не вистачає. А коли починає працювати і плануєш час, то стає аж дивно від того, що все встигається
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Я теж так думала. Була в цьому впевнена.Але хроніна втома,потім проблеми зі здоров"ям спустили з небес на землю.А осуду люського стільки...Та я й сама колись багато чого не розуміла.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
В мене теж хронічна втома, бо працюю практично цілодобово, але я не скаржуся. Так, деколи здають нерви і болячки постійно чіпаються, але нічого, я підліковуюся і себе налаштовую на те, що прорвуся

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Ви оптиміст.Це дуже добре.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Ні, я песиміст, але просто маю мету і йду до неї

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Але поєднати кар"єру і дім не кожному під силу .Особливо. коли діти починають хворіти.А чоловік не має часу допомагати.
це правда. в мене творча сімя, гастролі, концерти, вистави. 2 роки була в декретиі, дитина хворіла, не довірила її нікому. вона така малюсінька, але "дякуючи нашій державній допомозі" вийшла на роботу через 2,5р. у нас дитина гастрольна, часто сидить в залі(якщо є з ким), або за кулісами. АЛЕ у нас ще є така БАБУСЯ, яка в любий час кидає все і їде до нас(з іншого регіону), щоб залишитися з малою. бувало навіть таке, що ми просто ішли в ресторан на урочисту подію чи весілля, а вона приїзджала. тай під час гастролів мала залишається в селі. тож  тут мені повезло.
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
просто маю мету і йду до неї
  це правильно і мені здається, що хронічна втома є у всіх!!!!
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
В мене теж є мета.Я хочу заробляти гроші.Надіюсь інтернет мені в цьому допоможе.Це не просто жадоба до наживи,а  спроба повернути почуття впевненості в своїх силах і завтрашньому дні

Offline Люся К

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Наталя
бажаю вам реалізації всіх ваших планів !!!!!!!!!!! головне бажання, а вихід знайдеться!!!!! і не падати у відчай!!! головна карєра у вас уже є - це ваші діти і ваша сім"я!!!!!!!!!!!! повірте, буває так, що  для когось це тільки мрія! ось наприклад я починала писати дисертацію, думала піду в декрет і буду вдома писати, та не так чклалося, як гадалося. потім хотіла повернутися до роботи, та через фінанси, я зрозуміла, що житло для мене важливіше, ніж диплом(на вагах було або дисертація або власне житло) хоча можливо колись (як я люблю жартувати на старість ще довершу і це)

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Дякую за побажання і підтримку.Інколи є у нас вибір.А інколи тільки здається.що ми щось вирішуємо.

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
6029997 ви робите добрі,корисні справи ,  у вас є два синочки, є для кого жити, і Господь нам дає випробування не за щось , а для чогось!

Online Калинович

• Активна Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
6029997, я лише хотіла вам написати, що інтернет дає багато можливостей для розвитку і заробітку. Тільки варто не боятись і ризикувати, вчитись і не здаватись. Ви побачите, ви можете навіть набагато більше, ніж самі від себе сподіваєтесь. А коли ви зрозумієте собі ціну, і ваші близькі будуть гордитись вами. З депресією треба боротись самій - тут ні лікарі, ні ліки не допоможуть. Я би вам радила найти в Ютуб лекції психолога Ковалева - мені свого часу помогло. В нього прості і дієві поради. Подивіться фільм Секрет, в ньому є  зерно правди. Дивіться гарні фільми, поки малюєте, слухайте  аудіокниги, гарну музику, і все буде якнайкраще, я вам це обіцяю  :bo

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
я щось нерозумію в чому проблема? Діти великі, що саме заважає працювати?