Автор Тема: Мріяла про кар*єру.Думала бабусі битимуться. хто з дітьми сидітиме  (Прочитано 1355 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ви б читали уважніше  :(

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мріяла про кар*єру.Думала бабусі битимуться. хто з дітьми сидітиме.Вже 14 років ніби домогосподарка.Борюся з депресією .особливо зимою.Малюю натюрморти.ікони.різне в дитячий садок.Займаюся вазонами.ГОловне відчувати свою значимість.Явідчула їїколи відібрало ноги.Мене не було кому замінити.я зрозуміла.як багато яроблю.

Online Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +161/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Цитувати
я щось нерозумію в чому проблема? Діти великі, що саме заважає працювати?
Ну наприклад в моєму випадку хоч і доросла дитина-роботу знайти ніяк не можу-освіти нема .стажу теж .плюс вік за 30...Трохи попрацювала нянею-подобалось але мама дитини-готка..рокерша...Протрималась я всього 3 місяці..пішла бо не хмогла дивитись як над дитинкою знущаються
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
якщо вмієте малювати то малюйте, вяжіть або ще щось. заносьте в Ортус там можна продавати власні роботи

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Можна виставляти на мамці свої роботи, з радістю будемо купляти для себе і на подарунки, скоро Миколая Новий Рік Різдво Валентина..., а забирати можна з дому( буде та ж роздача)  :love2