Автор Тема: Дитина б'ється головою об підлогу  (Прочитано 12304 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Дитина б'ється головою об підлогу
« Reply #17 : 16 Грудень 2011, 09:48:08 »
Оля, мені здалося, що твоя Яна взагалі дуже спокійна, таких дітей можна хоч 3-х зразу мати d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #18 : 16 Грудень 2011, 09:49:09 »
Цитувати
Те все вже й забулоя, зараз нагадала і думаю невже з Арсеном те саме чекає
не факт, он Назар мій не бився башкою і на підлогу не падав. Ну жбурне табуретку та й по всьому  d27

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #19 : 16 Грудень 2011, 09:50:38 »
В мене Настя в злості ще трощить ігрушки і рве книжки і то такий грубий картон, що я би з такою швидкістю не могла порвати d16

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #20 : 16 Грудень 2011, 09:53:41 »
Оля, мені здалося, що твоя Яна взагалі дуже спокійна, таких дітей можна хоч 3-х зразу мати d30
та нє, це просто скорпіоніще таке скритне, вона режим "сніжинка" включає перед чужими  d30 а так вона нормальна дитина, Дєня більш покладистий був, але й дуже комунікабельний, а ця скритна і з характером, хоча я все одно знаю, як з нею поводитись і на що "натиснути". Але в неї також є достойний хороший приклад у вигляді Дєньки, ну і я дійсно усвідомлюю, що мені попались нормальні діти, з ними "можна жити", як мені кажуть мами урвителів.  z5

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +919/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #21 : 16 Грудень 2011, 09:54:27 »
Цитувати
що я би з такою швидкістю не могла порвати
Я вже в який раз переконуюсь, що діти мають якусь не дитячу силу d30

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #22 : 16 Грудень 2011, 10:07:50 »
Цитувати
трохи показує норов, але от коли вона мене б"є, то я її просто цьомаю
моя після того як пішла в садочок також почала битися-копатися, а цього року нова фішка - ще й плюється d16. Намагаюсь спокійно їй пояснити що так негарно. А коли розійдеться міцно обнімаю і цьомаю і тримаю поки вона не заспокоїться і кажу, що я її люблю  :*
Іноді роблю вигляд, що я обіделась (але не посміхаюсь d128), то вона приходить обіймає і просить вибачення  d25

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #23 : 16 Грудень 2011, 10:11:43 »
як мені пощастило, що мої такого не робили і не роблять, правда скачуть безупину...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #24 : 16 Грудень 2011, 10:16:00 »
Дівчата, почитала і від серця відлягло, виходить то такий період в житті дітей d104 Мій Олег головою не б'ється але страшно заходиться, аж синіє, лежить на підлозі розмахує руками- ногами, може кинути чимось d16 Я вже так хвилювалась, не могла знайти цьому причини, адже і при вагітності була спокійна, і вдома ми з чоловіком розмовляємо тихо, ні разу не сварились, на дитину тону ще не підвищувала, а тут таке d111 Але звідки в таких маленьких дітей стільки злості і нервів?

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #25 : 16 Грудень 2011, 10:21:15 »
Цитувати
як мені пощастило, що мої такого не робили і не роблять, правда скачуть безупину...
Моя до того всього теж скаче
Цитувати
е  Але звідки в таких маленьких дітей стільки злості і нервів
Це просто незрілість нервової системи. Адже нам також не все подобається і ми ображаємось, сваримось, злостимось...а дітки поки невміють керувати своїми емоціями і поводяться імпульсивно

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #26 : 16 Грудень 2011, 10:22:28 »
Цитувати
Мій Олег головою не б'ється але страшно заходиться, аж синіє
Мій теж деколи може зайтися, то я одразу досить сильно по лиці б"ю, або по попі. Коли дитина від чогось заходиться, потрібно знайти сильніший подразник і тоді проходить.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #27 : 16 Грудень 2011, 10:22:45 »
Цитувати
Моя до того всього теж скаче
Моя так само, ще добре як з чогось низького, а пару разів вилазила на спинку дивана і звідти стрибала d111, зовсім страху не має.

Offline Vitusia

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій - 7 р., Анна - 4 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #28 : 16 Грудень 2011, 10:26:47 »
Nin4iko, не хвилюйтесь, то така дитина. Це називається характер, і це - на все життя, бо коли він перестане битися головою, то придумає щось інше. Так і в  мене зі старшим синочком, до трьох років він отак іноді бився головою, істерики мені часто закатував, і я все думала, що то я не правильно його виховую, а найгірше те, що всі родичі ходять і кажуть ...що ви з дитиною робите...виховуйте правильно!!! Люди просто цього не розуміють...що ти так стараєшся для цієї дитини, а то нічого не допомагає, що кожного разу після істерики ти тратиш десь годину часу аби все дитині пояснити, а того стає на пів дня d111 d111 d111 d111 Що робити? - Перш за все заспокоїтися самій, не винуватити себе ні в чому, потім заставити дитину припинити битися головою, але не дати те, що вона просить, хай краще поплаче... бо інакше буде просто катастрофа, повірте!!!!
А головне, з такими дітками - не дупоскати конфіктних ситуацій (ця іграшка не продається/отой великий дядя не дозволяє її купити/ведмедик/зайчик/твій друг Іванко купив собі таку іграшку, і вона зразу ж поламалася/якийсь нечемний хлопчик напевно хотів на неї подивитися і поламав.. а тобі навіщо поламана іграшка, ми тобі краще купимо нову, і таку, що працює) Шукайте, що допоможе вашій дитині! Зараз моєму синочку майже 8 років, він сам ходить по магазині з візочком, скидає туди все, що йому подобається, а потім підходить до мене і з 8-10 іграшок ми залишаємо переважно щось одне, дійсно потрібне! Але ви собі не уявляєте скільки сил і часу у це вкладено!

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #29 : 16 Грудень 2011, 10:40:29 »
Цитувати
що всі родичі ходять і кажуть ...що ви з дитиною робите...виховуйте правильно!!!
Оце точно d109
Цитувати
Перш за все заспокоїтися самій, не винуватити себе ні в чому, потім заставити дитину припинити битися головою, але не дати те, що вона просить, хай краще поплаче
Якщо це щось погане, ніколи не дозволю, в таких ситуаціях завжди керуюсь фразою Комаровського, що не було ще такого, щоб стая йшла за дитинчам, дитинча має йти за стаєю.
 Те, що син заходиться, то я вже не боюсь, знаю, що максимум він може втратити свідомість, то треба вчасно підхопити, щоб не вдарився (в нас ще до такого не доходило), але я стараюсь вдавати, що не звертаю увагу, він тоді так смішно привідкриє очі, гляне, що я чимось іншим зайнята і починає стихати, та варто мені тільки повернутись на пів градуса - і все спочатку d111

Offline Vitusia

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій - 7 р., Анна - 4 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #30 : 16 Грудень 2011, 10:48:04 »
Дівчатка, ви зрозумійте одне - як тільки ваша дитина вас зрозуміє, така проблема зникне назавжди!!!! Питання тільки в тому як дитині це все пояснити, щоб вона зрозуміла  :( Тут, як то кажуть треба шукати індивідуальний підхід)))

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #31 : 16 Грудень 2011, 11:01:00 »
Цитувати
зовсім страху не має.
мої теж не мали страху, взагалі нічого не боялись, стороннім дуже дивно було, але ми так виховуєм, що нічим не залякуєм, просто пояснюєм, тепер у 4роки вже є набиті шишки, тому більше обережності від досвіду власного, ніж від залякування
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #32 : 16 Грудень 2011, 11:56:52 »
О, і в моїх були такі істерики-що огого! Мені здається,що в цей час дитина навіть не усвідомлює,що робить.Якось Іринка кричала десь 3години підряд! Я думала викликати швидку ,але злякалась,що заберуть в неврологічний диспансер.А Антонінка-нервус ще той-в істериці дреться на стіну,товче головою куди небуть d111Все спираю на нервовий стан недоношених діток, 2 операції ,реанімації.Але знаєте,дивлюся з часом дітки по малу заспокоюються.Як згадую рік тому-повний жах, а зараз помалу нервовість пропадає.

Offline Nin4ikoАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #33 : 18 Грудень 2011, 00:02:21 »
Ото почитала та й трохи легше стало  :), що то не тільки в мене така проблема. Будемо пробувати не звертати увагу, бо пояснити в момент, коли кричить і гупається головою, просто неможливо :(