Автор Тема: Дитина б'ється головою об підлогу  (Прочитано 14420 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Re: Дитина б'ється головою об підлогу
« Reply #34 : 18 Грудень 2011, 00:10:58 »
Мій Арсенчик тоже б*ється, але в нього таке вільне падіння, він солдатіком падає на землю( він навіть в клубі мамка так падав), і я також переживаю за голову. постійно ловлю! правда чоловік 2 рази після такого падінн лінійкою по задниці, то він падає тільки тоді, коли чоловік на роботі! Хитрюга!

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #35 : 19 Грудень 2011, 13:29:50 »
Цитувати
правда чоловік 2 рази після такого падінн лінійкою по задниці, то він падає тільки тоді, коли чоловік на роботі! Хитрюга!
Дійсно хитрюга d27, але тепер точно знаєш, що то гра на публіку!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #36 : 19 Грудень 2011, 13:40:39 »
якби в мене малий таке робив, я б швидко на цьому крапку поставила б. Це ж ясно, що це просто коники щоб добитись свого. Не знаю може я і жорстко говорю, але я би такого не терпіла.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #37 : 19 Грудень 2011, 14:18:36 »
Цитувати
якби в мене малий таке робив, я б швидко на цьому крапку поставила б.
А як ту "крапку" ставити d104 Якщо сварити, то ще більше "в азарт" ввійде, а якщо не звертати уваги, то все одно потрібен час...

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #38 : 19 Грудень 2011, 14:39:28 »
Ну що ж дівчата, сказати на це все, почитала я темку-нічого собі d143.От я як лікар і як мама 3 дітям напишу так: прояви такої агресії як деякі з вас тут пишуть у дітей 1-2 років-це ознака неврологічного порушення і швидше за все гіпоксії головного мозку(можливо  при вагітності ще чи при пологах)-тому це треба лікувати! чому? тому що при "таких" приступах до мозку не поступає кров  в достатній кількості-і це ще більше усугубляє гіпоксію надалі-далі це буде погана память, успішність вшколі іт.д. Іншою причиною такого стану дітей 1-2 років може  бути важкий психологічний стан в сім"ї чи там де дитина проводить багато часу-тут простіше- треба усунути дитину від такого і проявляти багато ласки. А от в діток 3-4-5 років такі "пріколи " можуть траплятися час від часу(в жодному разі це не мають бути затяжні періоди, швидше спорадичні випадки).Чому? тому, що дитина йде в колектив, вона починає добре говорити, по- своєму адаптовується в суспільстві, дивить пердачі, мультики, копіює. З власного досвіду_донечки , слава Богу, ніяких коників не катали і не катають, а от з малим бувало.Якраз десь в 3 роки помітила , що при вимаганні якоїсь іграшки почав падати на землю-кілька раз різочкою по попі,але так щоб боліло! трохи терпіння і пояснення і все пройшло-було це разів зо 3-4. А от зовсі м недавно в свої 5 він додумався головою об деревяну підлогу гримнутися, бо менша в нього щось забрала-ми пояснили йому, що голову свою він сам не створив , а йому дав її Бог, тому він не маєправа себе бити і нищити своє тіло, бо ми ж його любимо іхочемо щоб в нас був здоровий син.Він зрозумів, і навіть друзям своїм"таким пріколістам, що б"ються головами" це розказував, тобто він повністю усвідомив свою помилку.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #39 : 19 Грудень 2011, 15:10:22 »
ira 11.06-я розумію,що збоку це виглядає так,ніби мама вже занадто розпустила дітей.Я маю старшу донечку,яка ніколи такого не робила,навіть чесно кажучи ніколи не вередувала,як чогось хотіла.Я її обожнювала,і ми з нею гарні подружки,хоч вона вже підліток.А малі-зовсім не такі.В кого є , чи була хвора дитина,той мене зрозуміє.Не минає і дня,що б я не дякувала Богові ,що ми видряпалися з того кошмару.Щодня дивлячись на них,тепер здорових,я бачу реанімацію недоношених  і погані прогнози лікарів не тільки про здоров,я,але мова йшла і про життя дітей!Я ПРОСТО НЕ МОЖУ ЇХ БИТИ!!!Це не означає,що їм все дозволяється, багато чого не можна, і то категорично не можна.Суто у мене йдеться про надмірну нервозність дітей,яка при любові і хорошій спокійній обстоновці вдома з часом затихає.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sip-marinka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володимир-Ілля, 5,5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #40 : 27 Грудень 2011, 19:15:43 »
ой дівчата.. читаю і все про нас....  малому 1,4..  головою товчеться, кидає всім..... штори обриває ....псіхований... 
і розказувала... і била по дупі.. і  больно била... і нема результату..... d104 d104 d104
теж в шоці від того всього....  і не придумаю  що вже робити... d104 d104 d104 
от почитала - і все-одно нічого не взнала нового.. (про лікарів не хочеться і думати  d107 d107 d107) ....  він і  так хворобливий і антибіотиками вже 3 рази колола...   і колола  в 4 місяці  від того що води казали трохи забагато..  і як подумаю про лікарів  d107 d107 d107 d107 d107
і що робити

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #41 : 28 Грудень 2011, 01:10:35 »
у нас якось починає проходити! Не знаю, може переростає ту дурість!  d111

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #42 : 28 Грудень 2011, 02:22:49 »
Я включила поіний ігнор, як починає себе кусати, то я ще кажу кусай-кусай то не мене болить d141 і відвертаюсь і ніби менше стала таке робити d104
Взагалі, краще не реагувати по можливості (ми ж не залізні) Я все таки вважаю, що моя ще мала, щоб щось зрозуміти, хоч говорити безперечно потрібно!

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #43 : 28 Грудень 2011, 16:16:48 »
У мене Ілля також викидав такі коники-спочатку до року коли що не так-то підстрибував і падав на дупу...Потім зрозумів що не проходить-почав ставати на коліна і головю об землю або об асфальт коли були на вулиці....Тепер він зрозумів що голові боляче і падає на землю-а голову кладе так обережно і повільно що мені смішно стає...Тобто спочатку такі номера вони показують-потім коли бачать що не має публіки, ніхто не звертає уваги-припиняють...Принаймі у нас стало вже менше таких проявів...Але всеодно плаче коли щось забороняю. або не даю....Я так думаю що дійсно у них ще психіка слабка і вони не можуть контролювати свої емоції...Є і елемент тут хитрощів дитини....Та я впевнена що то минає у всіх з часом....

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • щаслива)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
« Reply #44 : 09 Травень 2012, 10:23:58 »
це класична істерія-гра на публіку.лікується відсутністю будь-якої реакції
врятуємо життя василині Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #45 : 27 Червень 2012, 00:14:38 »
Я неодноразово була свідком такої істерики у одної дівчинки знайомих. Причому коли її за таке наказували фізично (сама я противник фізичного впливу на дітей), то вона ще й волосся микала на своїй голові. Це просто нагадувало мазохічну екзекуцію. Пізніше за свою провину дитина сама ж себе наказувала ось таким методом , вже не чекаючи на батьківське покарання. З віком вона це переросла, зате друга дитина в цій сім"ї теж  повторює таку поведінку. Мабуть проблема в них починається з самих дорослих і їх методів виховання та покарання,( коли дитина вже сама прагне відчуття болю.)
В мене була спроба малого такої маніпуляції в магазині, правда без биття головою, а з тупотінням ногами та диким ревом. Вимагання "Кіндера". Зразу проігнорувала і просто пройшла мимо повз. Зразу піднявся, заплакав уже жалібно і побіг доганяти мене. Маніпуляція не вдалася.

Offline Jul4uk

• Своя Мамка
  • Репутація: +487/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #46 : 27 Червень 2012, 02:15:27 »
Мій Олексійко теж інколи полюбляє покапризувати з биттям головою  d111 хоч, в принципі, дитина не вередлива і не плаксива.
Цитувати
.Тепер він зрозумів що голові боляче і падає на землю-а голову кладе так обережно і повільно що мені смішно стає...
І у нас те саме, тільки при цьому головочку ставить на бочок, щоб чоленько не поранити і носик не приплюснути d27

Offline sip-marinka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володимир-Ілля, 5,5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #47 : 03 Липень 2012, 22:39:44 »
в нас вроді тьфу-тьфу пройшло..  тепер  просто  оре  диким криком і плачем.....  :/

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #48 : 03 Липень 2012, 22:59:02 »
Ой, бачу, і мене таке чекає d143 Як реагувати- не знаю. Сьогодні малий дуже вередував, я уваги не звертала, то він став заходитись. Я боюсь дитину доводити до такого d104

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #49 : 04 Липень 2012, 08:29:17 »
У нас варіант не звертати увагу не проходить, найкраще діє швидко переключати увагу на щось мега цікаве d112

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #50 : 04 Липень 2012, 09:26:28 »
і ми до такого дожились, тільки він правда не бється головою, а падає на землю і кричить і ігнор в нас теж не проходить, мене це так бісить, особливо коли дивляться на тебе як на мачуху. Але найбільше бісить, що ну взагалі не чує мене, точніше не слухає d111
І шо тут робити? d104
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!