Автор Тема: Дитина б'ється головою об підлогу  (Прочитано 13422 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Дитина б'ється головою об підлогу
« Reply #68 : 01 Жовтень 2012, 12:57:11 »
У нас новий прікол-серед ночі Тоня встає,йде по довгому темному коридорі мовчки,потім сідає перед дверима і починається концерт.Так було 2дня підряд.На 3 день  вночі сідала під балконними дверима.На 4 ніч(сьогодні)залізла під розложений диван(під мене)і там реве.Я ледве її там за ноги витягла. z5Дурдом. d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #69 : 02 Жовтень 2012, 13:30:08 »
Цитувати
У нас новий прікол-серед ночі Тоня встає,йде по довгому темному коридорі мовчки,потім сідає перед дверима і починається концерт.Так було 2дня підряд.На 3 день  вночі сідала під балконними дверима.На 4 ніч(сьогодні)залізла під розложений диван(під мене)і там реве.Я ледве її там за ноги витягла.
Люда, насмішила!!! d140 d27 d140
я в дитинстві теж була лунатіком, то раз в шафу лізла, думала то двері в туалет, а раз на балконі опинилась
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #70 : 02 Жовтень 2012, 22:08:37 »
У нас теж був такий період.Десь в 1.4-1.5 малюк лягав на підлогу (не плакав)і так хотів домогтись свого.Переважно такі капризи були тільки дома.Я не звертала увагу ,я тоді брала його улюблені іграшки і демонстративно гралась ними,могла собі щось наспівувати.ПРосто не звертала на капризи увагу.МАлюк тоді дивився,що я граюсь і перставав капризувати ,підходив до мене і ми грались разом.Так ми дуже швидко забули про лягання на підлогу.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #71 : 03 Жовтень 2012, 09:39:34 »
Мої лягають і плачуть ще досі.Тоня може лягти в банку,супермаркеті,на вулиці.Раз заповзла аж під лавку d27 у дворі.Ми такі,норовисті.Саме дивно,що такі коники вони показують лиш мені, --в садку-самі чемні діти групи. z5

Offline tetka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #72 : 06 Жовтень 2012, 15:40:45 »
І в нас деколи істерика починається,а я ще більше тоді кричу на малу,щоб не вчилась таке робити.

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #73 : 15 Лютий 2013, 15:25:35 »
В мене теж малий бється головою, але він не обстіни чи передмети, а нас б'є, якщо йому щось не подобається!!!! Може так бахнути, що одного разу тату ніс розбив!!! Тоді ми ще такого не чекали!!!! Зараз всі знаємо, що таке може бути і тому поводимося акуратно!!! Особливо він любить так буцьнути няньку!!! Мені так незручно перед нею! Надіюсь цей період у нас скоро мине :)

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #74 : 15 Лютий 2013, 15:37:56 »
Білосніжка   ваш метод самий дієвий  z4
просто діти люблять такий собі "спектакль" розігрувати, а якщо публіки нема, то кому показувати?  d112
в нас теж таке було......минуло дуже скоро, коли засильно головою вдарився..... d27
зрозумів що то болить і зовсім не потрібне...
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #75 : 15 Лютий 2013, 17:10:21 »
     І в нас малий починав битись головою об підлогу коли йому було приблизно 1,2. Він раз попробував, я намагалась не звернути увагу.Він набив собі не велику шишку. Потім якось ще так зробив, коли йому щось не сподобалось, але вже дуже легенько і обережно, я так само намагалась йому показати,що я на це не реагую. На цьому наш досвід в цьому і закінчився. Якщо не реагувати,то дитина зрозуміє що це робити не варто.

Offline bee_2000

• Активна Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #76 : 17 Лютий 2013, 00:12:55 »
а моя дитина бє себе зі всієї сили руками по голові або воллосся рве...я їй пояснюю що так не можна робити, але ніякого результату то не дає)) d110 d16 я думаю, що то вони переросуть.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #77 : 17 Лютий 2013, 00:31:26 »
А я і забула, що у нас таке було  :8 десь у 1,5-2 роки. Малий бився головою об стіну, підлогу і об наші з чоловіком голови  d111. Коли сильніше - бідний плакав, але потім йому перейшло. d27
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #78 : 17 Лютий 2013, 00:35:59 »
о,  у нас теж така сама проблема -  d111...то може стояти і битись головою об стінку то нераз як лупне мене чи чоловіка чи когось хто до неї наблизиться, своєю головою в чоло...іто так всім іншим боляче а їй наче ні d104  тільки весело або погляд здивування чому-то хтось ойкув d30 То себе руками по голові, я їй завжди пояснюю що не можна, показую що потрібно гладити а вони тільки витріщить очі :)  поблимає на мене і далі своє d112

Offline geromi

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #79 : 08 Березень 2013, 07:53:09 »
з одногт боку я рада що багато в кого є чи була  така проблема,  а потім пройшла.Мій синочок теж постійно б ється головою об підлогу або ручками себе по голові.Я надіюсь що це скоро пройже.Я завжди йому підставляю руку,коли він починає це робити,а він відходить далі і б  є в підлогу.Виглядає не дуже радісно.

Offline Бенджаміна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 7років, Яна 1рік 4місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #80 : 20 Березень 2013, 07:44:59 »
дієвий метод, як відучити дитину бити головою в підлогу, не звертати на це увагу. дитина ж не б"є просто так, щось цими діями вимагає. а якщо побачить що ви не реагуєте, то перестане. провірено особисто

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #81 : 21 Березень 2013, 16:54:34 »
Цитувати
дієвий метод, як відучити дитину бити головою в підлогу, не звертати на це увагу. дитина ж не б"є просто так, щось цими діями вимагає. а якщо побачить що ви не реагуєте, то перестане. провірено особисто
звертай, не звертай увагу, але з часом це точно пройде  d27
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #82 : 04 Червень 2013, 23:52:54 »
Дівчата,я пару днів назад бачила таку картину в поліклініці,малому 1,8р. він просто стояв з мамою в черзі на медкомісію,а потім зривався і починав битись головою до плитки на підлозі.Це просто жах.За 15 хв,яких ми там були -це було 3 рази.Його мама не звертала уваги,але це не помагало.Я думала,що найгірше це коли дитина сідає на землю,коли щось не подобається,а виявляється є ще й такі способи істерики. Тут можна порадити тільки терпіння і надіятись,що це пройде. d112

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #83 : 05 Червень 2013, 00:10:14 »
Моя мала лупила себе по обличчю до останнього, я зі словами "не стесняйся стукни сильней" взяла її руку і коли та збиралася себе "очередной" раз лупнути по обличчю, трохи допомогла, щоб вдарила сильніше, вона звичайно заплакала, але з тих пір не б"є себе по обличчю...

Але упаси Боже не робіть так само з головою об стінку d30 d30 d30

Offline Lyama

• Тільки після народження дитини можна зрозуміти, що таке справжнє щастя. Щастя – це БУТИ МАМОЮ.
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маргаритка і Тимофійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #84 : 12 Червень 2013, 11:26:48 »
Мій Тимофійчик також голівкою б'ється до твердих предметів, але я не звертаю уваги.