Автор Тема: Домашні приколи  (Прочитано 3139 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline wwwild

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Домашні приколи
« Reply #17 : 23 Грудень 2013, 19:30:04 »
Ще з домашніх приколів.
Я щось на кухні варила (або аджику на закрутку, або якесь рагу - вже не памятаю).  вийшла буквально на пару хв.  d100
Приходжу - а моє вариво звисає із стелі сталактитами  d107 Покликала чоловіка, поржали двоє  z5 d140, а він потім це все відмивав  d30
Мораль: 1. Треба накривати кришкою все що вариться (або більшість)
2. Коли виходите із кухні на 5 хв - беріть із собою таймер, або не дивіться в цей час телевізор  d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #18 : 23 Грудень 2013, 19:41:01 »
Почитала ваші дописи про рибу і можу сказати що нас така більшість d27 Мені ще колись подруга,яка тільки одружилась розказувала свою мега історію як вона вбивала дома живу рибу, а ми всі ржали дружньо, але це було ще колись коли ми всі жили з батьками а вона вже окремо з чоловіком,бо рано заміж вийшла) А от тепер і я поняла що вбити рибу для мене - це щось нереальне, про кур чи півників то взагалі мовчу :oox Я хоч і дуже люблю мясо та рибу та якби не було кому з тварин робити м'ясо то стала мабуть би вегетеріанкою, бо в самої рука на таке не підніметься d112 Пам'ятаю, що коли ми з братом були ще малі і якщо батьки додому приносили живу рибу то слізно просили не вбивати її, напускали у ванну чи миску води і запускали туди рибу, а батьки чекали поки ми полягаємо спати і брались до справи...на ранок вже була жарена рибка z5    

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +631/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #19 : 19 Червень 2014, 15:12:28 »
Ой дівчата що у мене було  d16 поставила варити компот чекала-чекала коли він закипить потім надоїло тай думаю іду на секундочку подивлюсь, що на Мамці нового..... і що я забула за той компот  d111 потім пів дня плитку відмивала разом з підлогою
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #20 : 18 Серпень 2014, 17:35:00 »
І я прикол розкажу  :flv Було це ще у чудові студентські роки, коли хотілось бути худою при мінімумі зусиль. Порадила одногрупниця чайок, добрий такий  d30, їж все що хочеш а ввечері його випиваєш і вже о 5 ранку до 8 з туалету не виходиш. Але на пари встигаєш! Живіт при цьому крутить дико - але ж струнка будеш! Ну я звичайно купила і пила декілька разів аж поки не зрозуміла що ТАК мучитись - то вже не моє......Пройшов може десь місяць, упаковка з чаєм стояла з усіма іншими чаями. Нагадаю що чай був добрий, чимось каркаде нагадував. І от одного разу приходжу з пар - мама до мене - ти брату навіть на очі не показуйся! Я -чого? І розказує мені мама: Прийшов він ввечері, мама - будеш їсти? Він - ні, після роботи був на дні народженні, щось так живіт болить, може щось не то з"їв, бігаю в туалет. Їсти не буду, лиш ЧАЮ вип"ю тай спати лягаю......Зранку, йде на роботу, мама-снідати будеш? Він - ні, певно отравився на ДН., все болить і п****с страшний, істи не можу, от лиш тільки ЧАЙ поп"ю тай іду на роботу.......В обід приходить з роботи, мама - ну як ти? Він в зажурі - не знаю що то таке зі мною....Посідали обоє на кухні, думають що ж він таке їв? перебирають варіанти - може від того....а може від того....і тут мама видає - а може ти її (тобто мій) чай пив? Він - який-такий чай? Мама -ну вона (тобто я) п"є, щоб у туалет ходити......ВІн  d24 d24 d24  - в мене планьорка зранку, а я вилітаю як дибіл з кабінету (він тоді був начальником відділу у держ.установі)....Короче, крику було......А я що, винна чи що  d30 тим більше чай йому подобався бо тільки його з поміж інших вибирав  d100 Але потім як якийсь новий чай з"являвся на кухні то брат завжди питав чи бува не Я його купила   :)

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
« Reply #21 : 18 Серпень 2014, 23:36:06 »
Ото бідака. Справді дуже смішна історія. Я чуть не плакала так реготала...:))) певно кг 5 скинув. d140 d140 d140

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #22 : 12 Вересень 2014, 15:39:09 »
 d140 d140 d140 d140 Тетяна. а я плакала від сміху  d140 d140 d140

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
« Reply #23 : 19 Вересень 2014, 06:13:25 »
н-да. я підлітком сама рибу ловила відрами, навідь хробака насиляла. потом чистила патрошила і жарила. а коли бабуся курку патрошила то взагалі кайфувала, ніразу не пропускала. зате тепер коли купую курку домашню прошу голову і лапи забрати. з рибою теж.

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
« Reply #24 : 19 Вересень 2014, 06:25:37 »
о розкажу вам свій прикол. поїхали ми з чоловіком раз в "Бізон". я в мебельни, він в автомаг. виходжу з магазину (ну як жнка неможу швидко) і залітаю в машину. повертаю голову і бачу що на мене дивиться великими очима якись офігевший мужик а в мене одна думка що за х.. сидить в моїй машині. ми б напевне так довго сиділи якби я не побачила через 1 машину свого чоловіка який мені махає. я мовчки вийшла... мужик напевне довго ще в ступорі був. а мій як з мене ржав.

Offline Улянчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег, Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #25 : 19 Вересень 2014, 12:52:22 »
Ото я насміялася. А той мужик, мабуть, в ступорі по сьогоднішній день. Побільше би такого позитиву.

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +248/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #26 : 16 Жовтень 2014, 23:23:59 »
Мій чоловік минулого року прийшов з корпоративу і вночі вставав пити компот, але попутав баняки і зранку каже :" Якийсь цього разу узвар несмачний".Ато я звечора відварила сушені гриби і зранку дивлюсь-вода випарувалась чи що... Ржали обоє довго, він напився води із варених грибів  d27 і навіть не поняв шо то шось не то... z5

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #27 : 16 Жовтень 2014, 23:51:30 »
Ох, за компот з грибів-ульот. d27 d140

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +198/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #28 : 31 Жовтень 2014, 17:08:44 »
класна темка :bo
я так насміялась d41 d41 d41

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +344/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #29 : 31 Жовтень 2014, 17:30:57 »
Розкажу вам історію не про рибу а про курку. :chitaju Була я тоді ще в школі клас 10-11. Мама як ішла на робоу то писала нам записку кожному що зробити. В каструлі курка подивися чи добре обчищена на вогні попали і звари бульйон. d26  Ну я гонорова до каструлі а там куски курки і лапи з кігтями мене як відкинуло підійти не можу. стою плачу. Думаю що я маю робити бо в руки не візьму. А зробити мушу бо ж прийде мама з роботи і мені буде встидно телефонів мобільних ще тоді не було відносно подзвонити сказати я не могла. Іду до сусідки на поверх нижче думаю вона мені то все зробить. А її немає. Пришла стою дивлюся на кастрюлі пішла в татову шафу шукати інструмент. Найшла два пінцети але такі робочі довгі великі. Одним притримую другим чищу. Отакими зусиллями зварила той бульйон. Правда його їсти я не змогла. І вірете ще певно не один місяць на вигляд бульйону мене відвертало. mish Мама прийшла так сміялася казала що треба було не варити тай все . Але завжди була така як мама сказала треба зробити.

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #30 : 31 Жовтень 2014, 19:14:36 »
Клас на темка :bo Розкажу Вам і я свого приколу- було це давно, я ще була у школі, батьки вирішили робити домашній паштет та пішли на базар купляти все необхідне. Я прийшла із школи і щось шукала на балконі, стояла така велика каструля накрита кришкою я її відкриваю, а там рило свині ЦІЛЕ і дивиться на мене своїми ОЧИМА mish я так перелякалась, дотепер згадую z5