Автор Тема: Стригти чи не стригти?  (Прочитано 25325 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oksano4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Танюшка 20 років. Владік 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Стригти чи не стригти?
« Reply #17 : 04 Грудень 2010, 12:30:21 »
Я теж вважаю,що стригти дитину під "нуль"-це просто знущання над нею,адже кількість волосяних цибулин закладена генетично і жодне бриття тут нічого не змінить.Краще набратись терпіння і регулярно підстригати дитинку,тоді і волоссячко буде міцніше і рости буде краще.А "розумні"бабусі нехай самі побриють голову собі,може стануть "Золотоволосками"? d142
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #18 : 07 Грудень 2010, 20:03:18 »
Я взагалі про таку традицію стригти під "нулик" у рочок навіть не чула. Немає такої у нашій родині. Ні з моєї сторони, ні з сторони чоловіка. Дійсно, це якесь знущання над дитиною.  d110

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #19 : 08 Грудень 2010, 09:34:25 »
Мабуть не всі уважно прочитали те, що було написано мною вище. Тому якогось конструктивного діалогу по темі не вийшло. Питаня ж не стояло в тому, щоб побрити дитину, бо їй виповнився рік, а по "традиції" всіх дітей після року бриють наголо. Питання в тому, що в дитини поганенько росте волоссячко. Приблизна швидкість росту волосся - 1 см. в місяць. Нехай дати дитині ще скидку 6 міс, поки лежить. Тому в річної дитини волосся вже могло б бути 6 см. Але мій доцік, який народився волосатим, у волоссячку поки не прибавив. Знаю і маю факти, що якщо дуже коротко підстригти, тоді волосся дійсно починає рости ефективніше + міняється сама структура - з"являється доросле волосся. Синочка постригла, повторюсь, тому що півголови росло і її постійно підстригали, а друга половина майже не рухалась. Чи мала дитина така ходити, з одного боку оселедиць, з другого - лисина. Для когось це взагалі імідж - в друзів синочок майже завжди лисий, але в нього і тато лисий - от вибрали вони собі такий стиль і їм дуже пасує. Вчора бачила ще одного хлопця, якого десь в кінці червня побрили - зараз гарне густе волосся і його багато. Тобто факти про це говорять - якщо підстригти, волосся росте краще, ніж до стрижки. Тому мені хотілось почути іншу думку, коли не стригти, як воно росте? Адже такого досвіду не маю. А щодо того, що якщо волосся ще до року прикриває дитині очі, то звичайно стригти, щоб дитина себе комфортно почувала. А ще є мами, які так шкодують "такі гарні кучерики" в своїх синів, що потім хлопці ходять з косами по плечі і тільки по одягу можна здогадатись, чи хлопець це, чи дівчинка. На рахунок того забобону, що не стригти до року, в мене є цілком адекватне пояснення - до року в дитини затягується тім"ячко, тому всілякі маніпуляції з головою не є бажаними. І ще, на рахунок того, "що я б ніколи..." , як кажуть "ніколи не кажи ніколи". В мене самої зовсім нещодавно був такий стан, що я хотіла позбутись свого волосся, просто не було тоді практичної можливості (піти в перукарню), а потім якось перегоріло. Так що життя непередбачуване і бути категоричним (навіть в таких дрібницях) зовсім не потрібно.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #20 : 08 Грудень 2010, 09:49:00 »
Олюся, роби як ти вважаєш за потрібне...Якщо погано росте потрошки підстригай...У мене Іллюша таким кудлатим народився-але особливо спереді, а ззаді де потилиця теж залежане було....То я просто підстригаю чілку щоб в очі не лізла і трошки ззаді-то воно різко почало відростати  ну ззаді....Думаю до весни  порівняється зад з передом.....І я припустим дуже люблю кучері Іллюшини, тому буду так мінімально підстригати.....Якщо ти бачиш що волоссячко не дуже швидко росте-можеш кінчики трішки підстригти.....

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #21 : 08 Грудень 2010, 09:57:48 »
snakewife я думаю, все рівно колись доведеться дитину стригти. І після того волосся буде краще рости. Не знаю, чи писала я, але мене мама постійно стригла, лиш у школі я вже мала косичку. І волосся в мене все рівно тонке та слабке, як татове. Андрія свого ми не брили наголо, а просто машинкою підрівняли,я не хотіла аби серед літа лиса ходила. І волосся  в нього густе та міцне, знову ж таки, як у чоловіка. А Назарка ми підстригли, то видно, що волосся в нього тонше, як у мене. І відростає повільніше. Так що я думаю, що коли б не стригли, які б експерименти не проводили, все рівно буде волосся як закладено генами.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #22 : 08 Грудень 2010, 10:07:14 »
Абсолютно погоджуюсь з Ірою(Джет)...як закладено генами....має бути густим чи тоншим-то вже по генам....Єдине що коли не швидко росте-то все ж підстригати кінчики щоб швидше росло запросто...Я от припустим народилася лиса...І мене не стригли батьки...а в рік як почало лізти, таке густе і кучеряве...І скільки б не стригли воно вже таким і залишалось...От тільки підстригали кінчики аби швидше росло, хотіли щоб волоссячко довше було...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #23 : 08 Грудень 2010, 10:16:14 »
от аналогічно,  я народилася лиса і мене мама стригла та й стригла, а воно ніяк...  d104 В чоловіка мого і сина такі шевелюри, що просто кайф пальці в зачіску запустити, а я, дівчина, ходжу з якимось пиптиком, пінки для волосся купую  :/

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #24 : 08 Грудень 2010, 10:23:13 »
Напишу свою думку. Коли я була маленька, то мене постійно стригли коротко, поки не пішла до школи. Волосся маю, дякувати Богу, непогане, не надто густе, але не нарікаю. Але після цих своїх стрижок я отримала страшенний комплекс і свою старшу донечку не стригла взагалі від народження,тільки підрівнювала кінчики. Як результат - дуже тоненьке, постійно запутане волоссячко. Зараз її переконати підстригтися неможливо, бо ходить на танці, то постійно має бути заплетена в "гульку", хоча, я б стригла вже, бо стільки моїх і її нервів йде на те, щоб зранку заплітатися, що жах!!! Можливо, десь тут і спрацювали гени, але в наших родинах або з густим волоссям, або кучеряві, а такого тоненького нема ні в кого. Тому я себе виню, що не підстригла її маленькою (не налисо, бо я б цього не пережила). Мені здається, що коли б я її постійно підстригала, то волоссячко ставало б твердішим, міцнішим.
Тому висновок мій такий - малу дитину треба стригти коротко, поки волоссячко не набере сили, бо навіть потім ті резиночки, якими ми заплітаємо ще таке ніжне волоссячко, напевно, теж шкодять і не сприяють нормальному зміцненню. Молодшу донечку планую стригти.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #25 : 08 Грудень 2010, 10:26:37 »
Не думаю, що волосся росте пропорційно до того, як за коротко його підстрижуть. Головне зістригти витончені кінчики щоб дати так би мовити "стимул" волоссю рости. І не обов"язково стригти коротко.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 08 Грудень 2010, 10:32:39 »
Цитувати
бо навіть потім ті резиночки, якими ми заплітаємо ще таке ніжне волоссячко, напевно, теж шкодять і не сприяють нормальному зміцненню
От в цьому то і вся справа. Моя перукарка мені сказала, що резинка для волосся - це просто шок. Вона обламує і розслоює волосинки і через це волосся рідшає, а ще заплетене в хвіст волосся не дихає. Я вже сама перейшла на заколки-крабики і бачу результат.

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #27 : 14 Січень 2011, 14:10:35 »
Моїй донечці 1,7 і волосся росте дуже повільно і нерівномірно, і взагалі воно дуже тоненьке і негарне... ззаду вже можна хвостик зав"язувати, а спереду майже лиса, всі думають, що то хлопчик. Теж довго вагалася, стригти чи не стригти... і все ж минулого тижня наважилася обстригти трохи кінчики, надіюся, що до літа воно трохи підросте і моя Настя вже буде схожа на дівчинку...javascript:void(0);

Offline Мака

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #28 : 14 Січень 2011, 14:57:42 »
мене в дитинстві стригли дуже коротко, бо волосся було як пушок і я вдячна за це мамі, бо зараз в мене здорове гарне волосся  d140

Offline Лілічка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #29 : 24 Січень 2011, 15:43:56 »
   Я також виступаю проти стрижки "під нуль". У малого такі кучерики симпатичні, шкода зістригати. Його в рік підстригли символічно хресні батьки: 4 тоненькі пасма з чотирьох боків голови, тепер я то волоссячко зберігаю. А потім ми йому тільки чілочку підрівняли, щоб в очі не лізла. Я б напевно ревіла, як корова, якби побачила свою дитину лисою, як бубен. d81

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #30 : 24 Січень 2011, 23:34:41 »
я малій підстригла гривку, і над вушками, бо її чухало, а так то солідарна з тими хто проти стрижки під нуль, це ж в голову зимно, і ващє, ви десь бачили щоби мавпа чи пес своє чадо голили? і нічо у всіх шерсть кльово росте
я за життя в гармонії з природою і генетикою :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #31 : 24 Січень 2011, 23:57:43 »
Ми теж особливо не стриглися, до року підрівнювала гривку, бо лізла теж в очки, а на потилиці була лиса d16 А потім так почало рости, що ми вже самі хочемо її в перукарню відвезти і трохи постригти, бо чесатися і заплітатися не хоче (а я її й розумію) і бігає по хаті як мауглі d112 Думала сама попробувати, але вона так крутиться, що потім точно треба буде під машинку рівняти d27

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 25 Січень 2011, 10:24:29 »
А я Робіку теж гривку підстригла, зняла зайві пасма над вушками і кінчики порівняла. А ще лишила ззаду хвостик такий милий. Ну не супер рівно вийшло, але нічого :)

Offline galina@@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #33 : 25 Січень 2011, 21:18:48 »
Ми стригли свого синочка дома і в Антошці, після року вже 3 рази і волоссячко краще почало рости, бо спереді лисий був. А зараз він ніяк нехоче постригтися, хочу тільки трошки над вушками зняти, то ніяк d104