Автор Тема: Просвітницький проект«Моя щаслива сім’я і Я»2015  (Прочитано 3139 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +919/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
В рамках тижня Подружжя в Україні
Тиждень Подружжя – це щорічний проект тривалістю в один тиждень (в травні), коли увага всієї країни зосереджена навколо цінності подружнього життя та шлюбу: медіа присвячують новини, передачі та статті подружній темі, на телеекранах транслюється родинне кіно; бізнес пропонує подружнім парам знижки та спеціальні пропозиції на свої послуги; церкви присвячують цій темі спільні молитви та недільні богослужіння; громадські організації зосереджують свої заходи навколо цінності шлюбу та сім’ї, а всі ми долучаємось до святкування Тижня Подружжя, разом посвячуючи цей тиждень побудові міцних гармонійних стосунків в своїй родині та шлюбі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ГО «Центр свідомого батьківства «Дівія»

підтримка і співпраця:
Департамент  соцполітики Івано-Франківської ОДА,
ГО «Сім’я майбутнього»,  громадські організації міста,
кафедра соціальної психології ДВНЗ «ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА»,
ОПЦ, жіноча консультація №1 та №3
магазин «МАМА купи», прокат дитячих товарів «Малючок»,
центр дошкільного розвитку дитини «Маленький Енштейн»
компанії «Kimberly-Clark», Huggies, Kotex,

інформаційна підтримка: www. MAMKA .info

Мета: популяризація цінності сім’ї, підвищення рівня культури батьківства в суспільстві та обізнаності  мешканців Івано-Франківська та області  в сфері батьківства, материнства та гармонійних стосунків в сім’ї.
Завдання:  сприяти:
підвищенню кількості та якості рівня природних пологів шляхом інформування майбутніх мам про їх переваги «Природні пологи – крок у щасливе дитинство»;
підвищенню числа запланованої та бажаної вагітності, інформуючи молоді пари про методи природного планування сім’ї;
зменшенню рівня девіантного материнства та кількості абортів шляхом просвітництва (семінари, перегляд фільмів);
покращенню та оздоровленню стосунків в подружжі, в сім’ї за допомогою тренінгів, психологічних вправ і методик (з позитивної психотерапії, арт-терапії, тілесно орієнтованої терапії, музикотерапії, казкотерапії;  позитивні афірмації, малювання)
Цільова група.  Запрошуємо
подружні пари, особливо в період планування, очікування дитини;
батьків, які хочуть налагоджувати по-справжньому близькі стосунки з дітьми;
студентів та людей різних професій та інтересів, котрі зацікавлені більше дізнатись про взаємини в сім’ї, додати гармонії в своє життя та любові в стосунки.
План реалізації проекту: проведення  семінарів на різні тематики, які стосуються сім’ї.
Місце проведення: Центр свідомого батьківства «Дівія»

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола 37/3, тел. 0342 508088, 095 3079898,
E-mail:divija2006@yandex.ua У програмі для Вас підготовлено і передбачено семінари:

(участь по запрошеннях, або попередня реєстрація:
смс (ваше ім’я, прізвище та день і семінар, який плануєте відвідати)  на тел.:0953079898
чи на форумі www. MAMKA .info в розділі Дівія, тема «Просвітницький проект «Моя щаслива сім’я і Я»)

П’ятниця, 15 травня 2015 року
о 17год

практичний семінар «Гігієна новонародженого. Практичні поради по догляду за дитиною. Рекомендації від Huggies», ведуча Олександра Скора, медичний представник, медичний консультант-волонтер центру свідомого батьківства «Дівія»

Понеділок, 18 травня 2015 року
о 17год

семінар «Все про дитячий імунітет. Міфи і правда», ведуча Сем’янчук Віра Богданівна, практикуючий лікар-педіатр, дитячий імунолог, к.м.н., доцент кафедри дитячих хворіб ПО ІФНMУ, член Всеукраїнської Асоціації дитячих імунологів.

Вівторок, 19 травня 2015 року
о 13:30

Спільно з кафедрою соціальної психології
ДВНЗ «ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА» для студентів
інтерактивний семінар «Жіночі таємниці або що потрібно знати про репродуктивне здоров’я дівчини, жінки», ведуча Вікторія Маклєцова, лікар акушер-гінеколог, консультант-волонтер з медичних питань центру свідомого батьківства «Дівія»

Середа, 20 травня 2015 року
о 16год

практичне заняття «Спеціальна гімнастика для вагітних – практичне заняття з підготовки до пологів», тренер Роксолана Нестерак – лікар кардіолог І-категорії, доцент кафедри внутрішньої медицини ІФНМУ, інструктор по фізичній підготовці вагітних жінок, волонтер центру свідомого батьківства «Дівія»

Четвер, 21 травня 2015 року
о 18год

інтерактивний семінар «Емоційні мови любові до наших діток», ведуча Ольга Зуєнко – практичний психолог, психотерапевт, арт-терапевт, психолог-волонтер психологічної кризової служби м.Івано-Франківська, ведуча авторського курсу студії розвитку та творчості «МІД» м.Калуш

П’ятниця, 22 травня 2015 року
о 18год

інтерактивний семінар «ВІН і ВОНА. Закони партнерства», ведуча Ольга Шологон – практикуючий психолог, арт-терапевт, ведуча жіночої психотерапевтичної студії ЦСБ «Дівія», член УСП та Асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Яка вартість семінару?

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +919/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Це безкоштовно d53

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +659/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дуже хочу потрапити сюди
Понеділок, 18 травня 2015 року о 17год
семінар «Все про дитячий імунітет. Міфи і правда»
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Kshysja

• Своя Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка, Соломійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Хотіла б записатись на
о 18год

інтерактивний семінар «Емоційні мови любові до наших діток», ведуча Ольга Зуєнко – практичний психолог, психотерапевт, арт-терапевт, психолог-волонтер психологічної кризової служби м.Івано-Франківська, ведуча авторського курсу студії розвитку та творчості «МІД» м.Калуш

П’ятниця, 22 травня 2015 року
о 18год

інтерактивний семінар «ВІН і ВОНА. Закони партнерства», ведуча Ольга Шологон – практикуючий психолог, арт-терапевт, ведуча жіночої психотерапевтичної студії ЦСБ «Дівія», член УСП та Асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області

Мартинець Христина

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
Хочу потрапити сюди:
семінар «Все про дитячий імунітет. Міфи і правда», ведуча Сем’янчук Віра Богданівна, практикуючий лікар-педіатр, дитячий імунолог, к.м.н., доцент кафедри дитячих хворіб ПО ІФНMУ, член Всеукраїнської Асоціації дитячих імунологів.

Запишіть ще мікробочку і Smirol Олю сюди
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Хочу записатися на ось цей семінар.
вірніше хочу на всі,але зможу мабуть лиш на цей d24

Offline Наталі Волошка

• Т
  • Своя Мамка
  • Репутація: +75/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 10.01.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Мене, будь ласка, також на
семінар «Все про дитячий імунітет. Міфи і правда», ведуча Сем’янчук Віра Богданівна, практикуючий лікар-педіатр, дитячий імунолог, к.м.н., доцент кафедри дитячих хворіб ПО ІФНMУ, член Всеукраїнської
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Honda Надя

И добрые делать дела.

Offline Fiduccia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам, Агата
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Мене запишіть, будь ласка, на
 Понеділок, 18 травня 2015 року о 17год
семінар «Все про дитячий імунітет. Міфи і правда», ведуча Сем’янчук Віра Богданівна

та на Четвер, 21 травня 2015 року о 18год
інтерактивний семінар «Емоційні мови любові до наших діток»,

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
А мене запишіть на 22 травня на семінар " він і вона" до Ольги Шологон.

Offline Наталі Волошка

• Т
  • Своя Мамка
  • Репутація: +75/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 10.01.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
На Він та Вона також запишіть, будь ласка, мене і Білик Люду.
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ще мікробочку на Він і Вона
И добрые делать дела.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +380/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
о 17год

о 18год

мене будь ласка сюди запишіть   :flv
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline М@мульк@

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Добрий день! Прошу зареєструвати мене на такі семінари:
Четвер, 21 травня 2015 року о 18год

інтерактивний семінар «Емоційні мови любові до наших діток»,

П’ятниця, 22 травня 2015 року о 18год  інтерактивний семінар «ВІН і ВОНА. Закони партнерства»

Offline Галина 13

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Привіт!Дуже хочу відвідати такі семінари,-15 травня "Гігієна новонародженого" ведуча Олександра Скора ,18 травня "Все про дитячий імунітет. Міфи і правда". Ведуча Сем'янчук Віра Богданівна. Та 21 травня "Емоційні мови любові до наших діток" ведуча Ольга Зуєнко. Дякую.  :flv

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
мене на такі запишіть Лазарук Надя
о 17год

о 18год