Голосування

Що ви виберете для своєї дитини, книги чи планшет?

Куплю книжки, яких не вистачатиме
Закачаю книги на читалку (планшет), який дитина носитиме до школи.
Закачаю книги на читалку (планшет) з міркування ваги. Планшет менше важить.
Шукатиму, ксеритиму, друкуватиму книжки, бо їх не замінить жоден девайс.

Автор Тема: Електронна книжка (планшет) до школи, як альтернатива підручникам.  (Прочитано 2768 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lyudmylkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цього року моя донечка йде в 4-ий клас і нас одразу попередили,що книг на 4 і 7 клас на всіх не вистачить,щоб ми шукали альтернативу. Ніби це питання вирішилось в нашому Управлінні освіти,але книжок ми ще досі так і не отримали. Я знайшла цікаве посилання з усіма підручниками в електронному форматі. Тож думаю,чи може все ж планшет замінити підручник.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
В мене коліжанка для синочка семикласника придбала читалку, завантаживши всі підручники.

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
  • Життя прекрасне!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стася, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
В мене співробітниця купила синові в четвертий клас читалку - але каже що ще подумає чи давати, бо коштує дорого d107 - можуть вкрасти, або загубити d128. Моя дитина взагалі умудрилася на планшет сісти, сенсор полетів, А в школі і катаються на рюкзаках в яких лежатиме планшет d16. З іншого боку це зручно - не треба  таскати підручники :bo

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Планшет однозначно ні, а от якісна електронна книга- цілком прийнятний варіант,мені здається навіть краще- щоб дитина ті кілограми не носила, але то явно не для першачка, всеж покупка не дешева, а такі малі діти не надто уважні, тож загубити, розбити, зламати- не так і важко  d143

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +195/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
ну добре, читалка-планшет... а як Ви собі уявляєте дії Вашої дитини на звернення вчителя: "Відкриваємо книжку на сторінці (напр.)56"? що буде дитина робити? а їх в класі 30
доречі, ми також йдемо в 4-й клас

Сезон меду 2017 відкрито!

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Це дуже просто в чому проблема, відкриває дитина книгу і обирає сторінку, для сучасних дітей це зовсім не проблема

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Так само гортає сторінки, або вводить номер 56, в чому проблема?  d104 Тепер 3-х літки з технікою краще вправляються, ніж батьки, не говорячи про такий простий девайс, як букрідер, там ж ідентична кількість сторінок, можна переходити по темах і розділа. У вас є досвід користування електронною книгою? d143

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • життя прекрасне
    • Награды
мені здається, все ж для школяра простіше тримати в руках книгу. це моє переконання.  а як буде- побачимо, 1-е вересня не за горами.

Offline Teri

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 13 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Я теж вагаюся, чи давати планшет замість тих кілограмів, основна причина вагань - поламає сама, або хтось, або пропаде...)

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Я проголасувала за 4-й варіант і сумніваюся, що зміню свою думку, хіба пізніше, коли дитина підросте. Мені здається, що друкований підручник менше шкодить зору і серйозніше сприймається, ніж будь-який гаджет, які діти часто сприймають як іграшку і "модну штуку". До того ж у підручнику можна щось підкреслити собі олівцем або помітити. А планшет може розрядитися, зламатися і т.д. і що тоді робити?
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Іра123

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 5 рочків. Яна 3 рочки.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Підручники, це добре... ;).ми ж на них виросли .... :bo але все йде вперед....зчасом учні в школі, студенти... будуть використовувати тільки електронні книги, планшети і.т.д А наша влада все робить ,щоб це прискорити....підручників для всіх діток в бібліотеці не вистачає ,тратитися  час, нерви і гроші  на ксерокопії і щоб знайти потрібну інформацію...... d6 або купити книжку яка коштує немало.... d111 Мене це чекає через 2-ва роки ....співчуваю теперішнім батькам школяриків... :xmm

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • життя прекрасне
    • Награды
Цитувати
Я проголасувала за 4-й варіант і сумніваюся, що зміню свою думку, хіба пізніше, коли дитина підросте. Мені здається, що друкований підручник менше шкодить зору і серйозніше сприймається, ніж будь-який гаджет, які діти часто сприймають як іграшку і "модну штуку". До того ж у підручнику можна щось підкреслити собі олівцем або помітити. А планшет може розрядитися, зламатися і т.д. і що тоді робити?
підтримую 100% читалки-планшети будуть сприйматись як гра і як елемент чим попонтувати, хто кращий, дорожчий має.

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +587/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
я категорично проти
влада вмиває руки, ця безкоштовність освіти вже зведена нанівець і полягає тільки в тому, щоб не платити за вхід в приміщення школи і в мізерній=безкоштовній зарплаті, давайте купимо дітям читалки, бо держава не друкує...

ви уявіть, що дитина буде мінімум 4 уроки дивитися на планшет, напружувати зір, на перерві ще бавитися..
я за 2 комплекти книг: один для дому, один зберігати в класі, тоді й носити такий важкий портфель не треба

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Цитувати
Ключик: полягає тільки в тому, щоб не платити за вхід в приміщення школи
Ну, це досить відносно. У мене дитина ще жодного разу не була в школі, а я вже здала 300 грн. на ремонт класу і 300 грн. на підручники чи спец.зошити, навіть не знаю. Так що наш вхід не такий вже й безкоштовний, а "то ли еще будет..."

Цитувати
ви уявіть, що дитина буде мінімум 4 уроки дивитися на планшет, напружувати зір, на перерві ще бавитися..
От і я про те ж. Досить того, що вдома з планшета не витягнеш, я проти планшета в школі, принаймні поки діти малі (початкова школа точно).

Цитувати
я за 2 комплекти книг: один для дому, один зберігати в класі, тоді й носити такий важкий портфель не треба
А це з області фантастики, хто таке профінансує, коли грошей на підручники і так не вистачає. Хоча, звичайно, було б непогано. А купувати самому додатковий комплект далеко не кожен зможе, особливо з теперішніми цінами.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • життя прекрасне
    • Награды
Цитувати
Ну, це досить відносно. У мене дитина ще жодного разу не була в школі, а я вже здала 300 грн. на ремонт класу і 300 грн. на підручники чи спец.зошити, навіть не знаю. Так що наш вхід не такий вже й безкоштовний, а "то ли еще будет..."
такт-так, зараз почнеться фонд школи, фонд класу, день вчителя, день народж. вчителя, харчування...

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +587/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
А купувати самому додатковий комплект далеко не кожен зможе, особливо з теперішніми цінами
планшет чи читалка теж не копійки коштує і його крім вас ніхто дитині не профінансує d104

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Моя дочка вже й в 3 класі частину підручників мала на читалці. Школа далеко, дитина сама їде додому пижиком і я не готова вішати на неї портфель вагою 5-6 кг. На цей рік (теж 4 клас) читалка по-любому.