Автор Тема: Біатлон (Кубок світу та чемпіонат світу) Календар, обговорення  (Прочитано 5130 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Не знаю, куди втикнути дану темку-пишу тут. Напишу, що я давно є фанатом біатлону :ua дуже люблю цей вид спорту та вболіваю за наших спортсменів роками, також маю кілька любимчиків з іншик країн.  То ж запрошую вас вболівати за нашу збірну у змішаних естафетах. зараз дам ссилочку на сайт, де є розклад змагань, обговорення та рейтинг
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: loraif, bbc

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Привіт усім! Рада, що знайша таку темку. Теж захоплююсь біатлоном вже років 8,  і колись не пропускала жодної гонки. Зараз дітлахи не завжди дають подивитись))  Бачу тут  тільки дві дівчини спілкуються, буду третьою якщо приймете  :)

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Бачу тут  тільки дві дівчини спілкуюються, буду третьою якщо приймете
приймаємо. дуже приємно побачити ще однодумців. завтра гонка. вболіваємо за наших :ua

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Так, завтра спринти в атмосферному біатлонному містечку Рупольдинг. 

Offline loraif

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 18р.,9р.
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса
Рада за дівчат, трошки попрацювати над швидкістю і подіум наш. Як на мене то Бурдигу треба гнати із збірноі і вливати нові сили. Думаю, що із Варванець у майбутньому 'будуть люди' хай лиш 'вбереться в пір'я'. Тай як на хлопців теж непогані результати. Підручний все краще і краще виступае, сьогоднішне його 10 місце якраз це і підтверджуе. А руді брати сьогодні взагалі мене здивували, не сподівалась іхньоі перемоги. d108

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
а я ще й розчарована нашим біатлонним сайтом. заради інтересу беру участь в турнірі прогнозистів. написано було, що багато спортсменів пропускає гонку, а вийшло, що пропустили ті, кого вони не написали, а в жінок брали участь ті, кого вони вказали d111 щодо самих гонок, то я вболіваю за Йоханеса. він мені подобається. за Свендсена дуже рада d53 щодо жінок, то Валя знову здає позиції :( після Різдвяної гонки я надіялась на неї

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
На Валю я б в цьому сезоні не сподівалась. Щось він ій не йде, можливо хвороба не відпускае, можливо відсутність сестри, можливо перегоріла після минулого сезону, де вона була фавориткою, можливо ще якісь інші чинники, невідомі нам. Зате інші дівчата набирають все більших обертів. Подобаеться Абрамова, яка теж, немаючи великого досвіду на Кубку світу, показуе хороші результати. Я ж кажу потрібно вводити нові особи, якщо старі е показують високих результатів. От якраз Бурдига вже який сезон бігае і що? І нічого, взагалі нічого, стабільний середнячок, яку функцію виконуе в команді? Займае чиесь місце. Ну це так, моя суб'ективна думка.

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Минулого року Валя теж виступала без Віти, і виступала набагато краще((( А цього сезону результати розчаровують. Якщо хвороба, може варто відпочити, ніж заганяти себе в ще більшу яму? Радує Підгрушна. Справжній лідер. І Джима просто золотко. На рахунок Бурдиги, то хай ще побуде рік-другий, поки молоді розбіжаться.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
от ми з сестрою розмовляи на цю тему і можливо Валя здала, бо повернулась Підгрушна. ніби капітан вернувся і психологічно їй зараз важко :xmm не знаю, але можливо доля правди в цьому є. от у мене більше питань до чоловічої збірної, от забрали Бєлову, щоб вона їх тренувала і жінки почали гірше виступати, а в чоловіків і далі результати невтішні. невже нема у нас своїх Фуркадів, Бьо...? щось недоопрацьовують як на мене

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
В нас є Фуркади, але немає фінансування, умов для тренувань і тд. Те, що наші спорсменки отримають за місяць, Фуркади отримують в день. І може ісправді Валя погано виступає ому, що лідер вернувся. Хоча в Підгрушноіі не така вдача, щоб пресувати когось. І Валя спортсменка з таким досвідом, напевно, не ламалась  б.  Але після провального сезону, коли всі тренери і фанати чекають більше, критикують, і поливають брудом (деякі), то дуде важко зібратись і знов виступати на вищому рівні.

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
Мене Валя не розчаровуе. Просто я десь підозрювала, що хтось у цьому сезоні буде гіршим, ніж у минулому. Думаю, вона ще покаже на що здатна, але не зараз. Дамо ій шанс.
А от щодо фінансування то так, згідна, хоча чому наші дівчата все ж таки краще бігають, ніж хлопці? Невже наших дівчат фінансують набагато краще хлопців?
А от у північних наших сусідів ситуація з точністю до навпаки, там хлопці виступають значно краще дівчат.

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
В чоловіків конкуренція значно сильніша, бо їх більше. Якщо в нашу збірну обирають з 50 чоловіків (наприклад), то в Норвегії з 400. Пригадую, таку хорошу спорсменку Светлану Слєпцову з рос.збірної. Вона була дуже амбітною і провели два чудових сезони. Потім хвороба, невдалі старти і вже немає її... Сподіваюсь, Валю низькі результати тільки загартують і стануть хорошим досвідом.

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Дівчата, попереду найцікавіші гонки переслідування та мас-старт. А в мене таке питання до вас. Чому ви полюбили біатлон? Що або хто спонукав вас до цього?

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Дівчата, попереду найцікавіші гонки переслідування та мас-старт. А в мене таке питання до вас. Чому ви полюбили біатлон? Що або хто спонукав вас до цього?
тато постійно дивився. а ми біля нього. це єдиний вид спорту (зимовий), який мене захоплює. сама люблю лижі, але не склалось, на жаль. гірські в старшому віці не пішли. не дивлюсь прості лижі, а дивлюсь саме стрільбу, мене вражають швидкості, коли людина має промахи і бореться за призові місця. дуже вболівала за Олену Зубрилову, завжди більше любила саме жіночий біатлон. коли наші перемагають або в трійці практично завжди в мене сльози радості на очах. щодо чоловічого біатлону, то найбільше з усього запамяталась остання гонка в кар.єрі Пуаре, яку він програв Бьорндалену. було прикро, але тоді коментатор сказав, що якби Бьорндален піддався-це було б не по-спортивному. Пуаре вчив Бьорндалена стріляти, а Бьорндален вчив Пуаре бігати. словами на жаль не можу передати чому люблю біатлон, напевне просто люблю і все, без слів :ua

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
І я не знаю звідки любов до біатлону. У мене в сім'і ніхто не в захваті від нього. Дочка взагалі каже, що біатлон для мами це ще гірше, ніж чемпіонат світу з футболу для тата. В хаті мае бути тиша і ніхто не мае чіпати маму, навіть на телефонні дзвінки не відповідаю під час гонки.
Пригадую, що в дитинстві дивилась лижні гонки і хвилювалась за Раісу Сметаніну, а от коли і як переключилась на біатлон не згадаю. Люблю ті моменти коли показують зблизька мішені, поражаюсь, як можна в них попадати з такоі відстані. Не люблю спринти і люблю масстарти. Люблю коли наші в призах і не любила Магдалену Нойнер, бо ій не було рівних, відповідно, не було інтриги.
 І я пам'ятаю ту останню гонку Пуаре і пам'ятаю, що був неприемний осад після неі. Ну і нехай би Бйорндален поступив не по-спортивному і піддався Пуаре, чомусь мені так хотілось. Іноді так бувае правильніше.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Ну і нехай би Бйорндален поступив не по-спортивному і піддався Пуаре, чомусь мені так хотілось. Іноді так бувае правильніше.
от і я цього хотіла, скажем так це було б по-людськи

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Дівчата, ви так гарно описали своії емоції і так щиро  :bo В мене дуже щось схоже з Лайлою. Дивився тато і брат. І на зимових канікулах по телевізору був лише біатлон. І якось я прониклась теж. Також подобається жіночий біатлон більше, напевно, через те, що наші дівчата виступають успішніше. Свою старшу донечку назвала Вітою, здогадуєтесь чому. Дуже позитивні асоціацііі саме з цією спортсменкою. А через два роки в мене народились близнята ;-) Якось в аеропорту в Борисполі випадково зустрілася з Семеранками і трішки поспілкувалась. Вони такі щупленькі, і такі прості і доброзичливі в спілкуванні. Попросила в них автографи, бережу як зіницю ока  :) І знаєте за весь час так і не знайшла однодумців, тільки тато і брат, ну і чоловіка підсадила. А в біатлоні люблю усе - і лижі, і стрільбу, і краєвиди. Найхвилюючим був момент, коли наші дівчата виграли естафету 21.02.2014 р, якраз після розстрілу Майдану. Писати можна багато ...

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
Так, писати можна багато. Якраз під час тих Майданівських подій згадувала Підгрушна, як ій в одній із гонок (вроді під час естафети) російські вболівальники кричали : Падай!
Але вона наша дівчина із Тернополя, не на ту попали. :ua