Автор Тема: Біатлон (Кубок світу та чемпіонат світу) Календар, обговорення  (Прочитано 6021 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online ЛайлаАвтор темы

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Не знаю, куди втикнути дану темку-пишу тут. Напишу, що я давно є фанатом біатлону :ua дуже люблю цей вид спорту та вболіваю за наших спортсменів роками, також маю кілька любимчиків з іншик країн.  То ж запрошую вас вболівати за нашу збірну у змішаних естафетах. зараз дам ссилочку на сайт, де є розклад змагань, обговорення та рейтинг
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: loraif, bbc

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Сьогодні Валюша дуже порадувала, молодчинка! Може піймала кураж і далі буде все краще  і вище  :bo. Радує стабільність Олени і Юлі. На Чемпіонаті Світу мають непогані шанси. Дуже не сподобалась Соукалова, якось так легко здалась німкені.. Можна було ще поборотись як на мене.
Loraif ви писали, що не дуже любили Нойнер. А мені навпаки вона дуже подобалась. Так останні роки їй не було рівних, з нею боролись лише Даша і Кайса. А ось коли я почала дивитись біатлон в Нойнер якраз був перший дебютний сезон. І тоді я була просто в захопленні як така молоденька спортсменка і так запросто перемагає у досвідчених спорстменок, в Андреі Хенкель, Каті Вільгельм і ще однії німкені Мартіни (прізвище забула). Ще в неї такі були перепади сильні - могла бути і 50, а могла і 1 з хорошим відривом. Напевно, через таку інтригу полюбила біатлон.

Не знаю як ви, дівчата, але трохи сумую за біатлоном часів Нойнер, Юнсон (Екхоф) і Тури Бергер. Хоча остання мені не подобалась за славетну булочку (памятаєте?), але вона могла навязати дуже пристойну конкуренцію.

Online ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
булочку
d27 ага
я не любила Нойнер якраз тільки перший її сезон, вона мені здалась вискочкою, а потім уже подоболась і я за неї вболівала. Але найбільше крім наших я люблю Дашу (жаль, що вона пропускає цей сезон :() теж за Валю рада. вона молодчинка була сьогодні. але мене швидкості наших дівчат не радують, якщо чесно, стрільба налагодилась більш-менш, але по бігу їх багато обганяє :xmm

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Так, мені Даша дуже до вподоби. Особливо за те, що поїхала з Росії і виступаєє за Білорусь. Вона дуже помагає своїм подругам по збірній і взагалі прикольна дівчина. Ососбиов запамятався етап в Обергофі, коли вони замість стійки, стріляла лежачи  :) І наступного року стріляла не по своїм мішеням. а чому пропускає? Початок сезону трохи пропустила.

Online ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Початок сезону трохи пропустила.
читала, що через хворобу пропустить повністю 2015-2016 сезон. так, вона дуже кумедна, бувало, що й їхала не туди, але мені вона подобається дуже. трошки неуважна, але це тільки доводить, що вона просто людина, яка інколи може помилятись. от Кайса мене дивує цього року, я думала, що вона буде 100% мати великий глобус

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Зараз в Кайси непогане місце в заліку, і розрив не ддуже аж такий великий. Може сили береже? А мене ще дивує Мірі Гьоснер, чекала від неї більшого прориву.

Online ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А мене ще дивує Мірі Гьоснер, чекала від неї більшого прориву.
і я чекала. в неї реактивна швидкість, стріляти правда поки не вміє. але щось бачу, що не пішло їй. і швидкості не показує

Online ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
 d41 який Підручний молодець сьогодні :ua

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Підручний промазав два рази, якби хоч один раз, то був би на подіумі, а взагалі, це його сьогодні найкращий результат, бо до цього найкраще було шосте місце...

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Підручний безумовно молодець! Ще б трішки і змагатиметься на рівних з Фуркадами і Бьо. Підгрушна надійний боєць! А Даунмаєр спрвді творить історію.

Online loraif

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 18р.,10р.
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса
Хочеться вірити, що Підручний виходить на стабільну форму, бо не хочеться думати, що то одноразовий виступ як було із Санфіліпо. Підгрушна, звісно, молодчина, але я маю сподівання на Абрамову. Подобаеться вона мені. Ще поки не розкатана, з швидкістю непогано, підучитися стріляти стоячи і показуватиме хороші результати.
Ваще згадували Туру Бергер то вона мені нагадувала бронепоізд, у неі був такий специфічний важкий, напористий біг, ну чисто враження, коли бику чіпляють на очі таке забрало. А ще поговорюють, що у Даші відносини з Бйорндаленом. :xmm

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Цитувати
А ще поговорюють, що у Даші відносини з Бйорндаленом.

Online loraif

• Активна Мамка
    • Награды
Ого, а його колишня схожа на Веру Брежневу, гарна жінка.

Online ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
дуже красива жінка. Бьорндален як спортсмен хороший, а як людина видно не дуже... правда не знаю, хто ініціатор їх розлучення. жінка йому ж віддала не мало, не багато 14 років... то так, ліричний відступ

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Сьогодні натрапила в соцмережах на маленьке привітання Кайсі. В неї сьогодні день народження  :flv, але більшу частину дня провела у готелі, бо на вулиці падав сильний дощ. Люблю цю біатлоністку за те, що вона чи не єдина у своїй країні представляє так достойно біатлон.

Online loraif

• Активна Мамка
    • Награды
Сказати, що я розчарована естафетою то нічого не сказати. Я злюща і ніякого виправдання Підручному не знаходжу. Йому, мабуть, забрало впало.  d24 :maf

Online ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
 d24 гонка була цікава в загальному. але я так надіялась на наших, особливо коли Семенов класнюче провів етап. Німці молодці, з 3 колами мати місце в шістці найкращих. Підручного певне зурочили, я до речі розчарована і індивідуальною гонкою в його виконанні, він спочатку сезону був стабільнішим

Online loraif

• Активна Мамка
    • Награды
А мені найбільше сподобався етап Кільчицького. Так, я не вірно виразилась, сама естафета була дуже цікавою. Все так мінялося, як у калейдоскопі. Не дуже розумною, як на мене, була ідея поставити Фуркада на другий етап. Завтра моі улюблені масстарти.  :ua