Автор Тема: Біатлон (Кубок світу та чемпіонат світу) Календар, обговорення  (Прочитано 5122 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Не знаю, куди втикнути дану темку-пишу тут. Напишу, що я давно є фанатом біатлону :ua дуже люблю цей вид спорту та вболіваю за наших спортсменів роками, також маю кілька любимчиків з іншик країн.  То ж запрошую вас вболівати за нашу збірну у змішаних естафетах. зараз дам ссилочку на сайт, де є розклад змагань, обговорення та рейтинг
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: loraif, bbc

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
з Фуркадом дійсно якась фігня вийшла. зазвичай на останньому етапі біжать найсильніші люди (або найстабільніші) Фуркад зміг би скласти конкуренцію як мінімум Шипуліну

Offline loraif

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 18р.,9р.
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса
Дааааа, а, може, дійсно Рупольдинг не для наших біатлоністів? :xmm

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
не знаю, дійсно невезуха якась :( правда мене Джима сьогодні порадувала. не знаю чого чекати від естафети завтрашньої :xmm

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
А Бьорндален сьогодні видав  d111. Невже роки свое беруть.
Коментатор наш сьогодні так втішився коли Фуркад обігнав Гаранічева  :flv .
Я, до речі, вчорашню чоловічу естафету дивилась у записі на 'матчі' то іх коментатор з таким притиском на перемогу росіян коментував гонку. Наші ведучі в цьому плані не такі амбітні, а там, по словам коментатора, росіяни просто ЗОБОВ'ЯЗАНІ вигравати чуть не кожну гонку.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
а я люблю Губернієва, не знаю чи вчора він коментував чи ні, але дуже завжди по-теплому вболіває за наших, бо наш коментатор інколи сообі дозволяє лишнього. політична ситуація складна, але я вважаю, що в спорті не повинно бути. ну а щодо перемоги росіян, то треба віддати належне їхній чоловічій збірній-вони дійсно одні з найсильніших. я сьогодні була шокована Гаранічевим-він не є супершвидкий, а тут змагався на рівні з Фуркадом. в мене практично в кожній збірній є симпатичні візуально біатлоністи та біатлоністки, в російській збірній найбільше Шипулін подобається
п.с. я думаю, що сьогодні просто не гонка Бьорндалена. він ще своє покаже. його тренування покладені більше на чемпіонат світу, думаю там він має на меті проявити себе по максимуму :bo

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
УРАаааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!! Ви це бачили, бачили??? Дівчата МОЛОДЦІ. Підгрушна не віддала перемоги Далмайер, це особливо радуе.
 Заради цікавості зміряла після гонки свій тиск 186/125 і пульс 101. Цей біатлон мене в могилу загонить. Іду пити таблетки.
Вітаю усіх вболівальників з перемогою наших дівчат в естафетній гонці. :ua :ua :ua

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
я сьогодні ревіла від щастя. останній раз так плакала під час естафети в Сочі. після кола Валі думала, що здурію... але ж обійти стоячу білоруску, а потім Підгрушна... ну просто зробила не можливе. до речі, мені теж не сподобалось, що Губернієв сьогодні поховав перше місце нашої збірної протягом всього останнього кола (я чесно теж не вірила, що Підгрушна справиться), але вважаю, що цього не варто було говорити :/  як красиво вона зробила Далмаєр на фініші... я думала вона здається, пропускає... от що значить досвід та мудрість... Лаура ще молода і окрім юнацького запалу не знає всіх нюансів. це було вражаюче красиво d9 слава нашим дівчатам :ua

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
додаю відео
це інший канал та інший коментатор. наше перше місце ховали всі... всі, крім Підгрушної... молодчинка. от зараз читаю коментарі, пишуть, що закривала коридор і т.д. після бою кулаками на махають... ну і сподобався жарт про нашу збірну:* у нас 0+0+0+0+0+0+Валя*

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
Хай пишуть, що хочуть. Німці хотіли виграти шляхом найменшого опору наших дівчат. Там три смуги, хай би Далмайер виходила собі на іншу смугу і вигравала. А то думала, що Підгрушна просто так посунеться і дасть ій лижню. Хочеш чесноі перемоги-шукай чесних шляхів, а не чекай, що тобі іі подадуть на блюдечку.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Лариса, ви по першому національному дивились? просто цікаво, що в коментарях фукають цей канал

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
 Так, по 'першому' і нічого там не було, щоб фукати. Навпаки, останні метри то було враження, що коментатор сам біжить. Такий потік слів в підтримку і хвилюванням, аж захекався. Не знаю, що могло когось образити. :xmm d104

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
та я теж думаю, що от якраз наш коментатор мав би чуть не сам з Лєною бігти... дивний у нас народ... я от хочу в неті нарити саме наше відео... кінцівку глянути... п.с. не дивлюсь стараюсь не дивитись по Першому каналі гонки (вже коли не тягне Матч, то доводиться), бо тоді наші погано виступають.. не знаю чому

Offline bbc

• люблю...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Молодці чемпіонки!!! Дуже рада за них!!!! d41

Offline loraif

• Активна Мамка
    • Награды
А я от зараз буду переглядати повтор на 'матчі' хочу послухати іхні коментарі.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
подивіться, особливо останнє коло. аж взлив мене :maf я розумію, що можна думати все що завгодно, але ж не казати гоп до фінішу... п.с. їхнє 4 місце несподіванка, вот їхня команда скочила вище голови. я по правді не думала, що вони й в 8 заїдуть. віддала перевагу білорусам (хто ж знав, що одній зі спортсменок стане погано :() в них сильна чоловіча збірна (правди ніде діти) і слабка жіноча. у нас навпаки. ми йдем другі в загальнокомандному заліку серед жінок, а росіяни серед чоловіків

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
пресконференція призових місць

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
я розумію, що після драки кулаками не машуть, але в мене одне питання:  Валя в цьому сезоні ну взагалі не в формі, навіть в масстарті не була, а вот Абрамова була, то чого Валю ставити, нехай форму набере, я як побачила, що буде Валя бігти, то чоловіку так і сказала, буде в нас штрафне коло... а найбільше молодчина Варвинець!!! так, звичайно, Лєна не пустила Данмайер, вона молодець, але подивіться, як виступила Варвинець!!! одним словом, вітаю всіх вболівальників з перемогою  :bo