Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 21109 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Терпіння ,Божого Благословення,сил і міцної віри.міцного здоровячка ,адже в Бога немає нічого неможливого.Молимося за вас.

Сказали спасибо: polya

Offline K.Меlnik

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
теж долучилася, нехай Боженька вам допомагає

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Всім привіт,мої дорогі!Вибачте,що довго не писала.Перша причина,що зламались одночасно і ноутбук, і телефон.Тільки вчора принесли мені з ремонту,а по-друге після блоку хімії я й не мала сил щось писати.Три доби без перерв  я провела під капельницею.Тяжкувато лежати і спати і при цьому капатись.На третю добу почалась тошнота і рвота,і гарячка,і тахікардія,і дуже сильний тремор,аж підскакувала по ліжку.На разі,тільки сьогодні не тошнило і не рвала,надіюсь,що пройшло.Щовечора температура і озноб,збивається 3-4 години,але надіюсь,що і гарячка вже піде на спад.Дякую Господу Богу нашому,що Він мене тримає і не дає впасти з сил.Дякую вам за ваші молитви,це для мене дуже важливо.Дякую за вашу моральну і матеріальну підтримку!За 10 днів на рахунок поступило 5757 грн. Дякую всім!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ivanna.

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Перерахувала трохи грошей. Бажаю Вам та Вашим близьким сили та терпіння пережити це випробування. Виздоровлюйте.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую щиро кожному з вас!Хай вас Бог Благословить!

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Танюша тримайся ти сильна жінка!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Привіт всім,мої дорогі друзі,всі ті,хто мене підтримує!Велика Слава Богу,що температура і тошнота пройшли,а також аналізи позволяють розпочати другий блок хіміотерапії.Завтра почнуть капати другий блок хімії і знов три доби безперервно.Прошу всіх про спільну молитву за успішне проходження хімії,за здоров"я!Дякую всім вам за ваші молитви,за вашу підтримку моральну і матеріальну.За 5 днів на рахунок поступило 1352 грн.Дякую всім,хто не забуває про мене.Хай вас всіх Благословить Господь!

Offline ЖУ-ЖУ

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 5 міс
Хай Боженька допомагає, трошки перевела

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Доброго вечора всім моїм друзям!З Божою поміччю і вашими молитвами пройшов другий блок хіміотерапії.Все було,як і в першому блоці,температурила пару днів,була відсутність апетиту,тошнота,рвота,тахікардія,є деякий токсичний вплив на печінку.На разі п"ю ліки для печінки.На наступний тиждень запланована люмбальна пункція і третій блок хіміотерапії.Цей блок має капатись 2 різні хіміопрепарати,один буде новий,який ще мені не капали,має тривати 5 днів підряд.Як завжди прошу про спільну молитву,про моральну і матеріальну підтримку,адже хіміопрепарати недешеві і підтримуюча терапія теж виносить великих коштів.Дякую вам всім,що ви мене підтримуєте і про мене не забуваєте.За 10 днів на картку поступило 1021 грн.Дякую вам,мої благодійники!Хай вас Благословить Господь!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Вітаю усіх Надій,Вірочок,Любочок і Софій з днем ангела!Бажаю вам Божого Благословення!Хай ваш ангел-охоронець завжди буде поряд і оберігає вас від усього лихого,затуляє вас своїм крилом від бід і невзгод!Будьте здорові і щасливі!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Доброго вечора всім моїм друзям!На завтра у мене призначена люмбальна пункція з введенням хіміопрепарату в спинний мозок.І завтра,або післязавтра почнеться третій блок хіміотерапії.Прошу у всіх про молитву,щоб все пройшло добре!Дякую всім за ваші молитви,за вашу моральну підтримку і за матеріальну допомогу!За 5 днів на рахунок поступило 1752 грн.Дякую вам!Дякую Богу за Його Милосердя!

Offline lesinka79

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис -10, Назар-4
Тримайтеся і вірте, усе мусить бути добре. Завтра перекинути вам трошки грошей і буду молитися за вас. Солодких снів, думайте про хороше. На добраніч.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Привіт усім!Насамперед хочу привітати всіх з світлим святом-святом Покрови Пресвятої Богородиці!Бажаю усім Божого Благословення,хай вас усіх Матінка Божа оберігає своїм Покровом від бід і нещасть,наповняє ваш дім миром і благодаттю,любов"ю і здоров"ям.І ще вітаю усіх чоловіків з державним святом-днем захисника України!Тепер декілька слів про себе.Відбула я 5 днів хімії.Дякувати Богу все пройшло добре.Була тошнота,трохи рвота,але пройшло.Також турбує періодично тахікардія і по аналізах є токсичний гепатит,це все такі не зовсім приємні побічні дії хіміопрепаратів.Наразі здаю аналізи через день для контролю показників крові.Приймаю підтримуючу терапію для серця і печінки.На понеділок назначили наступний аналіз.Цей тиждень до мене майже щодня приходила донечка,все питається в мене :Мама,а коли тебе вже зовсім відпишуть з лікарні?.Приходиться казати,що ще трішки.Але,на жаль,це трішки довготривалий процес,тому бажаю всім нам,і моїм рідним,і моїм друзям,і всім,хто мене підтримує,ну і звичайно мені, терпіння,міцної віри і надії на Бога,що все буде добре.На разі,закінчився по протоколу 17 тиждень лікування,а по протоколу передбачено чи то 52,чи то 55 тижнів,точно не пам"ятаю.Тому прошу вас всіх мене підтримувати насамперед молитвою,також для мене важливі ваші слова підтримки,ваші дзвінки і повідомлення,мені дуже приємно.Також всім вам дякую за вашу матеріальну допомогу,бо я не знаю,щоб я без вас всіх робила,кошти йдуть дуже великі на лікування.Тому прошу вас,хто має можливість,хто меншу,хто більшу,для мене важлива кожна гривня,підтримати мене матеріально.За 10 днів на рахунок поступило 550 грн.Дякую всім!Хай вам повернеться сторицею!

Сказали спасибо: @Лисичка@, Lena 88

Offline Лесенько

• Свідома Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • На все воля Божа!
    • Награды
 d120 Доброго вечора! Перекинула дещицю для Вашого одужання! Хай Бог діє у Вашому житті за Вашою вірою!!!!

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Тримайтеся Танюша,сили вам,ви вже сильна духом,а тіло теж буде здорове,головне тверда віра.Божого вам благословення,хай Матінка Божа оберігає вас і вашу сімю.перкинула трошки. d120 d120 d120 d120 :flv

Offline Tanjusja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 7 років, Віктор, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Приєдналася. Виздоровлюйте!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам дівчата!Хай вас береже Господь!

Сказали спасибо: Лесенько