Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 15141 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Всім доброго і Благословенного дня!Ось і закінчився мій другий курс хіміотерапії.Велика Слава Богу,що все пройшло добре!На разі мене виписали додому до 2 листопада,а на 2 листопада призначена наступна госпіталізація,тобто початок третього курсу хіміотерапії.Поки знаходжусь вдома і вже встигла десь застудитись,на вихідних була гарячка до 38,5,є чхання і збільшились гланди,боляче ковтати.Думала відпочину від ліків,але приходиться знов пити ліки.Також досі турбує тахікардія,а особливо ще й на фоні гарячки.На сьогодні здала аналізи в поліклініці,чекаю на результати після обіду,бо дуже не хочеться раніше призначеного часу повертатись в лікарню.Тому покладаю всю надію на Бога і вірю,що він мені допоможе вийти з цієї застуди.Тому як завжди найперше про що я всіх вас прошу мої любі-це молитва.Спільна щира молитва творить чудеса.Я вже не раз в цьому переконувалась і Слово Боже це підтверджує:"Ще поправді кажу вам,що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ,то коли вони будуть просити за неї,станеться їм від Мого Отця,що на небі!бо де двоє чи троє в Ім"я Моє зібрані,там Я серед них."Амінь(Матвія 18:19-20)Дякую Богу за Його велике Милосердя!Дякую Богу за вас мої дорогі!Також прошу вас про матеріальну допомогу,бо лікування дуже дороговартісне і без вашої допомоги мені не обійтись.В середньому курс лікування виносить біля 50 тис. мінімум.Два курси хіміотерапії обійшлись приблизно в 150 тис. грн.Дякую вам мої благодійники,що ви допомогли оплатити мені це лікування.За 10 днів на рахунок поступило 1595 грн.Дякую вам за те,що ви собі деколи в чомусь відмовляєте заради того,щоб допомогти!Люблю вас і бажаю вам всім міцного здоров"я!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Лесенько

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Танічка, тримайся! Все буде добре!

Сказали спасибо: polya

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую,Люда!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Трохи напишу новин про себе.Цей цілий тиждень бігала щодня в лікарню здавати аналізи,які були просто жахливі,що навіть лікар казала,що вона не розуміє чого.В понеділок температура впала  і за це велика Слава Господу Богу нашому,що обійшлось без антибіотиків.В четвер була на УЗД лімфатичних вузлів,на шиї вони збільшились до 1,9 см з двох боків,також була у Лора і вона сказала,що така реакція на вірус в зв"язку із моїм діагнозом,сказала,що треба лікувати нежить,що горло вже краще дякувати Богу.У вівторок маю йти на повторну здачу аналізів і по аналізах мій лікар вирішить чи я почну 3 курс чи ще прийдеться відкласти на кілька днів.Нежить правда,на жаль,посилився.Але я покладаю надію на Бога,що аналізи у вівторок будуть кращі.Як завжди від мене велика вдячність вам всім за ваші молитви і вашу підтримку!Хай вас всіх Благословить Бог!Також щиро вам дякую за вашу матеріальну підтримку і прошу про подальшу матеріальну допомогу,адже лікування потребує великих коштів,яких  у мене немає.За 5 днів на рахунок поступило 364 грн.Грошей,на жаль, поступає менше та я вірю,що все буде добре і прошу вас про допомогу,бо кожна гривня важлива і наближає мене до мети.А мета в мене одна:це повернутися до дитини здоровою.Я думаю,кожна мама мене зрозуміє.Тому вірю,що ваша щира спільна молитва,поєднана з матеріальною допомогою обов"язково мені допоможе пройти всі ці випробування.

Також прошу всіх тих,хто зареєстрований в Фейсбук і має друзів за кордоном поширити це посилання :

Дякую вам всім! :*

Сказали спасибо: Lena 88

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім доброго вечора!Пишу вам здому,бо ще лікуюсь від вірусу.У вівторок здавала аналіз крові,вже кращий,ніж того тижня,дякувати Богу.Та лікар сказала,що ще мушу вилікувати свій нежить,щоб розпочати 3 курс хіміотерапії.На разі капаю різні краплі,п'ю таблетки і готую себе морально до лікарні.Надіюсь,що через вихідні нежить пройде і тоді я зможу продовжити лікування.Дякую всім за підтримку і моральну,і матеріальну!Дякую всім,хто молиться за мене!Хай вас усіх благословить Господь!За 5 днів на рахунок поступило 3590 грн.Всім дуже вдячна!Хай Бог вам пошле міцного здоров'я і хай вам повернеться сторицею.

Offline соломія-анастасія

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: соломія 5 р. анастасія 2 р.
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
Таня одужуйте вірте і Бог допоможе.молимось за Вас

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам!

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Трошки  допомогла, виздоровлюйте!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дуже дякую вам!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Пишу вам уже з лікарні.Сьогодні насичений день.Зробили уже стернальну пункцію,вийшло трохи неудачно,бо два рази проколювали грудну клітку і на жаль не змогли набрати кісткового мозку для аналізу.Потім робили люмбальну пункцію і теж два рази проколювали,не могли ліквор взяти.Але,Слава Богу,таки натрапили за другим разом і взяли ліквор,ввели хімію.Тепер ще чекаю на внутрішньовенне введення двох хімій.На завтра запланована чергова спроба взяти кістковий мозок.Прошу всіх ппо молитву,щоб все пройшло добре і щоб аналізи були хороші.Всім дякую за вашу підтримку,молитви,теплі слова.Хай вас всіх благословить Бог!

Сказали спасибо: Маша86

Offline Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +185/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
Одужуйте! Все буде добре

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам!

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Кожного разу сльози на очах, коли читаю  ваші дописи. Дай вам Бог терпіння.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую за підтримку!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Доброго вечора всім,мої дорогі!Дякую Богу нашому,що аналізи хороші і що сьогодні обійшлося без стернальної пункції,що по тій каплі,що вдалось взяти з грудної клітки зробили аналіз кісткового мозку.Сьогодні капали підтримуючу терапію на серце і печінку.Вен практично немає,а ті,що єдуже тонкі,тому приходиться мучитись,щоб не ставити поки підключичний катетр,бо і так вся в шрамчиках з двох сторін від нього.Дякую Господу за Його милосердя!Дякую вам за ваші молитви і підтримку.Також дякую за матеріальну допомогу.За 5 днів на рахунок поступило 3003 грн.Хай вам всім повернеться сторицею!Божого Благословення вам!

Offline Лесенько

• Свідома Мамка
  • Репутація: +152/-0
  • На все воля Божа!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
 d120 Я прийшов, щоб ви мали життя
Івана 10:10
Молюся за зцілення Тетяни!

Offline polya