Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 20593 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дуже вам дякую!Вся надія на Бога!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Руся

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Господу!Всім привіт!Саме перше вітаю всіх дівчат і жінок по імені Софія,Віра,Надія і Любов!Бажаю вам міцного здоров"я і Божого благословення!Довго не писала,пробачте!Та й хотілось відпочити мені та й вам.Пила таблетовану хімію весь цей час.Чесно кажучи,почувала себе від неї жахливо:і біль в шлунку,і тошнота,і діарея,сонливість,в"ялість,тахікардія,небажання взагалі щось робити.Печінкові проби зашкалюють вище норми під час вживання цих таблеток.Коротше від цих таблеток іде інтоксикація організму.Іноді здається,що капання давалось легше,бо 3-5 днів покапався і все,а тут треба пити таблетки щодня.Із-за цих всіх побічних дій на цей тиждень мені відміняли хімію.І цей тиждень я зовсім по іншому себе почуваю.Аналізи,Слава Богу,в нормі.Робила УЗД щлунково-кишкового тракту,теж  дивлячись на те,що вжила стільки хімії,непогано.Правда пишуть і хронічний гепатит-гепатоз,хронічний панкреатит,хронічний холецистит,печінка і жовчевий збільшені,хронічний пієлонефрит.Тобто на печінку я повинна приймати,сказала лікар,2-3 препарати,щоб підтримувати її функцію.Також з нового тижня планую відвідати кардіолога і провірити серце.Поляки мовчать,на жаль.Не запрошують  мене на аналізи.Я дзвонила ще минулого тижня,обіцяли написати цього тижня,так і не написали,я сама написала та мені не відписали.До наступної госпіталізації залишається менше 2 тижнів.Тому не знаю.Покладаюсь на Бога щодо вирішення цих всіх питань.Збір теж стоїть на місці.Дякую тим,хто незважаючи на те чи прошу про допомогу чи ні,завжди мені допомагає і пам"ятає про мене,і розуміє моє матеріальне становище.Я дякую Богу за вас і дякую Богу за тих людей,які щиро згадують мене у своїх молитвах щодня.Вдома в мене вже тиждень "шпиталь".Донечка з животиком,батьки з тиском.Цей тиждень найздоровіша я!))))Та Слава Богу за все!Бо я щодня маю за що Йому просто подякувати і Він знає,що мені потрібно в той чи інший момент.Тому я не втрачаю надії і віри!
Звіт по коштах вже не викладала 2 місяці,тому сьогодні викладаю його.Дякую всім ,хто мені допомагає матеріально!Вся сума,яку я назбирала за цей час пішла суто на ліки  і ту хімію,яку я проходила в серпні.Навіть більше,бо на це йде і моя пенсія по інвалідності 1500 грн. ,бо витрати значно перевищують надходження.І мабуть того і не приходить відповідь з Польщі,бо треба коштів на обстеження.Тому все в Божих руках і я вірю саме в Його допомогу,що саме на той день Він мені дасть все,що мені буде необхідне!Слава Всевишньому за Його Милосердя!Я вас всіх люблю!
А тепер  цифри:на картку Приват банку за період від 30 липня по 30 вересня поступило:23 561 грн.Хай всім вам Господь поверне сторицею(особлива подяка людям,які постійно мені допомагають).
Також дякую Іванюк Наді за 50 дол.,Сочавській Оксані(вчительці школи 10) за 1000 грн.,Черевата Наталя за 200 грн. і за те,що відвідала мене в лікарні,Романів Оксані за 3 л смачного меду,Перцович Наталі(голова БО"Територія добрих справ")за рюкзак і деякі канцтовари для моєї Полі,дякую журнатістам за чудові статті:Наталія Харів,Людмила Лінник,Наталя Кушніренко,Маріанна Іванців і Маріанна Огородник, і Оля Гриців за сюжет на ТРК Раі
Якщо когось забула написати,то пробачте.Я вам всім безмежно вдячна за допомогу!
В цей святковий день бажаю вам всім саме перше Любові.Бог-є Любов!Тому знайте,що Бог любить нас і давайте ми теж Його будемо любити всім серцем і душею!А також бажаю всім,незважаючи на труднощі земного життя,не втрачати надії і віри в Господа.Слава нашому Господу!
Всім вам щиро дякую!Хай всіх вас благословить Господь!
Прошу вас про допомогу у зборі коштів на обстеження в Польщі і на ліки,на які щомісяця йде щонайменше 10000 грн.
Прошу про розповсюдження інформації,де це можливо.І прошу про молитву за моє зцілення!
Реквізити для допомоги Приватбанку: гривня 4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.
долар 4149 4978 7066 2469 Черних Є.П.
євро 5168 7426 0488 2682 Черних Є.П.
Тел. мами 0975923795 Черних Є.П.
Американський сайт для допомоги в доларах з-за кордону Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Всім привіт!Вирішила дати чути про себе.Мала невеликі проблеми з здоров"ям ці 2 тижні.Після свята Надії,Віри і Любові захворіла на цистит.Почала сама вдома пити Канефрон та тільки наробила собі проблем,бо погнала солі і 2 рази в мене була ниркова колька.Це не передати на словах,біль така,що неможливо знайти собі місця.Робила повторно УЗД нирок і сечового міхура,то сказали ,що є цистит і правобічний пієлонефрит.Тому прийшлось пити антибіотик,від якого потім жахливо себе почувала,і блювота була ,і тошнота,і повний розлад кишкової флори.Також робила УЗД жіночої системи і проходила огляд гінеколога,все,Cлава Богу,нормально.Тільки знайшли в мене з правого боку кісту і біль від кісти плюс біль від сечового і правої нирки давали мені сильну біль низом живота.Тому колола кілька днів Диклофенак,щоб полегшити біль.Та тільки я заледве встигла вилікувати цистит,як в мене з"явилась нежить,а вчора ще й підключилось першіння горла і сухий кашель.Ще того тижня я мала лягти в лікарню та перенесли на завтра.Завтра маю прийти на госпіталізацію планову,де мені мають провести стернальну пункцію і спинно-мозгову пункцію з введенням хіміопрепаратів.Також з Польщі лікар відповіла,що на разі не має часу мене прийняти на обстеження,на жаль,адже вона казала попереднього разу,що потрібно що 2 місяці проходити обстеження кісткового мозку.Та виявляється,що ще раз повторно прийдеться здавати кров брату і мені на предмет донорства для підтвердження попереднього результату.Тому я надіялась,що цього разу мені обійдеться аналіз дешевше,а виходить,що мені знов потрібно коштів в районі 50 тис. грн.,враховуючи обстеження кісткового і крові моєї і мого брата на HLA-типування.Також звичайно весь час потрібні кошти на ліки,які я п"ю(самий дороговартісний Гепамерц для печінки).Тому прошу всіх небайдужих допомогти мені у зборі коштів на обстеження закордоном.
Також дуже прошу всіх про щиру молитву,щоб пункції пройшли удачно і безболісно і з хорошим результатом.Я дуже вам дякую за ваші молитви!
На карту Приватбанку з 01.10. по 17.10.поступило:3653 грн.Щиро вдячна вам за матеріальну допомогу!Також по Вестерн Юніон отримала допомогу в розмірі 400 доларів від пані Ольги і 1000 грн. від прекрасної дівчини Ромочки Вітовської.Хай вам всім,дорогі друзі,Господь поверне сторицею!
Хочу побажати всім,хто за мене молиться,хто мене всіляко підтримує Божого Миру,Радості в Ісусі Христі і Божої Благодаті!
Також буду вдячна всім за розповсюдження інформації,за будь-яку допомогу!І буду вдячна за вашу щиру молитву!
Всім Божого Благословення!!!
Американський сайт для допомоги в доларах з-за кордону Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ivanna.

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Тримайтесь, і найшвидшого видужання Вам.

Сказали спасибо: polya

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Слава Ісусу Христу!Дякую всім друзям і просто хорошим небайдужим людям за молитви!Дякую Богу,що пункції пройшли безболісно.Дякую Господу за всі почуті молитви!Дякую своїм лікарям!Слава Всевишньому, аналізи в нормі.З завтрашнього дня повертаюсь до прийому таблетованої хімії,оскільки кашель ,дякувати Богу,пройшов.Відповідь з Польщі так і не прийшла.Ще чекаю.Якщо відповіді не буде,то ,мабуть,прийдеться шукати іншого лікаря,більш відповідального.Звичайно це нелегко знайти дійсно хорошого толкового лікаря,але з Божою допомогою я вірю у вирішення цього питання.
Друзі,дорогі люди, щиро вам дякую за молитви,за слова підтримки,за матеріальну допомогу,за ваші телефонні дзвінки.Дякую усім,хто небайдужий!Бажаю вам всім Любові!Хай у вашому серці буде мир і радість!Будьте здорові!Не ображайте і не ображайтесь!Прощайте один одного і дякуйте Богу за все,за кожну хвилину вашого життя!
На картковий рахунок Приватбанку за період 18.10.-29.10. поступило 3505 грн.Дякую моїм постійним благодійникам за допомогу!Також дякую сім"ї Дащенко і сім"ї Войчишин за допомогу у розмірі 1000 грн. і 3000 грн.Хай вам всім повернеться сторицею!
Також дякую Мар"яні Гавриляк за ліки.Мар"янко,найшвидшого одужання тобі!
Дякую всім хто стежить за перебігом мого лікування на шляху до одужання!Дякую Богу за всіх вас!Бажаю всім Божого благословення!
Також прошу і надалі згадувати мене у своїх молитвах,прошу про репости і розповсюдження інформації,і звичайно про матеріальну допомогу!Буду вдячна за будь-яку допомогу!

Offline Яна555

• Новенька
  • *
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна

+100грн
Виздоровлюйте)))

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Щиро вам дякую за допомогу!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Слава Нашому Господу!Друзі,прошу вибачення,що довго не писала про себе.Не писала,бо не було ніяких новин з Польщі,я все чекала відповіді від лікарки,щотижня їй писала електронні листи,вона обіцяла в листах,що обов"язково напише,що вона про мене пам"ятає.І вчора знову ж таки я їй нагадала про себе в електронному листі і відповідь її мене розчарувала.Вона відповіла,що займатись мною не буде,оскільки вона трансплантолог суто,а мені ще треба обстеження проходити,а то не її обов"язки.Я все розумію,але одного не розумію для чого вона мене тримала пів року на короткому повідку,обіцяла,що вона мене прийме і тут така відповідь.Поступила вона дуже і дуже безвідповідально.Тому я починаю шукати лікаря,який зміг би мною зайнятись і мене обстежити.Тим паче,що ще раз потрібно підтвердити донорство.Надіюсь,що з Божою допомогою мені вдасться знайти дійсно професійного і відповідального лікаря.
Весь цей період я пила таблетовану хімію,того тижня здавала аналізи крові,менш-більш хороші аналізи,Слава Богу,тільки підвищені печінкові проби.Також від цієї хімії мене турбує шлунок і кишечник,турбує тошнота.На цих вихідних простудилась,маю нежить і кашель,тому зараз я лікую простуду,колю уколи від кашлю і протиалергічні,бо дуже сильний набряк носоглотки.На цей тиждень хімію поки що відмінили.Також вже менше місяця залишилось до наступної госпіталізації і спинно-мозгової пункції тут,в м.Івано-Франківську.
Прошу всіх про молитву,щоб Господь допоміг у вирішенні цих питань і звичайно про молитву за здоров"я!
Хочу дуже вам подякувати за допомогу,хочу подякувати людям,що незважаючи на те,чи я пишу чи ні,пам"ятають про мене і допомагають мені.Всім величезне дякую!
Також дякую всім за молитви і підтримку!Молитва-це найцінніший скарб!Я дуже дякую Богу за людей,які за мене моляться!
Дякую вам всім, небайдужі люди!Я бажаю всім вам міцного здоров"я!Хай Господь вас усіх благословить!
На картку Приватбанку за період з 30.10.17 р. по 28.11.17 р. поступило: 9291 грн.
Також дякую Танюші Чорнюк за допомогу в розмірі 50 євро.
Ще раз усім вам дякую за допомогу,за ваші добрі ,чуйні і небайдужі серця!

Offline irynka-bon

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кирил, Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
одужуйте! зробила свій внесок.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Щиро вам дякую за допомогу!Хай вам повернеться сторицею!

Offline Geleta

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Танічка, одужуйте скоріш! А Ви не пробували звернутись у Дебрецен (Угорщина)? Там багато наших лікуються.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам,Оля,за допомогу!В Угорщину категорично ні.Багато поганих відгуків.На разі,я звернулась у одну з клінік Бельгіі,якраз веду переговори,того й поки нічого не пишу,бо вже чекаю конкретної відповіді.Ще раз вам дякую !

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу,дорогі мої друзі.Вибачте за мовчання,трохи в клопотах і чесно не знаю як писати. 20 грудня по плану згідно протоколу для підтримання ремісії я оформилась в стаціонар і мені зробили спинно-мозгову пункцію,важко вдавалось лікарям і за 4 чи 5 разом попали,але попали кудись в судинне сплетіння,була невиносима і різка біль,ніби щось обірвалось всередині,були сльози,була кров в спинно-мозговій рідині. І в аналізі цієї спинно-мозгової рідини виявили клітини 13(норма до 2),тобто лікарі наші написали і розцінюють це як"рецидив і нейролейкемію",але я не вірю,не вірю.Я вірю своєму Господу,я вірю Ісусу,я надіюсь,що це помилка.Після цієї пункції в мене 3 дні жахливо боліла голова,вуха позакладало,ноги і руки ослабли,пішло купа нервів,з ліжка не вставала взагалі. У цей вівторок повторно робили спинно-мозгову пункцію з введенням хімії,слава Господу цей аналіз вже був добрий і сьогодні теж робили таку пункцію і теж вводили хімію,аналіз,слава Богу в нормі.На даний момент мене турбує тошнота .Також  лікарі направляють в Київський інститут раку для вирішення питанння ВДХ(високодозової хіміотерапії) і трансплантації кісткового мозку.Звичайно лікар радить це робити не в нас все-таки,а закордоном і якнайшвидше.Мене вже чекають закордоном в клініці м.Брюселя(Бельгія),Університетьська клініка святого Луки,Польща,на жаль,мовчить,на разі.А так як мені терміново потрібні всі генетичні аналізи пройти,я повинна відштовхуватись від того,хто швидше мені відповів.Лікар з Бельгії щодня консультує по телефону і емейлу,що дуже важливо,що він не мовчить як у Польщі.Єдине,що чекаю,щоб лікар вислав мені запрошення і рахунок,який треба оплатити до прильоту.По словах лікар сказав,що приблизна вартість обстежень буде коло 2000 тис. євро.Також по цьому запрошенню хочу попасти під соціальну програму від авіакомпанії МАУ,бо квитки на літак дуже дорогі,в районі 10000 грн. в обидві сторони.Також будуть додаткові витрати щодо проживання.На території лікарні є готель 20 євро за добу,так як я буду їхати не сама,то це виноситиме 40 євро в добу,ну і послуги перекладача(ціну не знаю,жінка сказала,що піде мені на зустріч і може не візьме грошей за переклад,залежить від обсягу роботи),плюс харчування.Також лікар сказав,що мінімум тиждень там потрібно бути.Ось такі новини,не дуже радісні,але я ще раз наголошую,я вірю Богу,Бог-моя єдина надія.Але з другого боку радісні новини,бо наступні 2 пункції були без клітин.Тому в мене немає причин не вірити Йому.
Тому я прошу в цей святковий час присвятити свого часу молитві за моє зцілення і здоров"я і успішне проходження обстежень.Хай Господь зміцнить мою віру! І звичайно зараз всі мають багато витрат,кожен хоче потішити своїх рідних подарунками.Я буду всім вдячна за самий цінний подарунок від вас-це щира молитва з вірою  і якщо хто має можливість,то допомогти коштами.
Також пишу звіт:на картковий рахунок за період 29.11-29.12 поступило 5 599 грн.Також дякую Наталі Черевата за допомогу в розмірі 30 євро,Ромі Вітовській -1000 грн.,Ярослав Груб"як -100 дол. і Оксана Дорожівська за солодкий подаруночок для моєї доні.
Дякую всім за підтримку,за щирі молитви і допомогу!Хай Господь кожного з вас благословить!І хай віра кожного буде непохитна!Бог у святому Письмі Дав багато обітниць і в мене немає підстав Йому не вірити.Адже навіть таке маленьке свідчення,що голова мене боліла після пункції страшенно,я вже не знала що робити і сказала Боже я вірю як хочеш зціли мене за ніч поки я спатиму і мене цілу ніч турбувала випираюча біль у місці пункції,а на ранок я встала без болі головної і вуха розклало.Тому СЛАВА БОГУ!Господь Живий!Давайте служити Йому вірою і добрими ділами,дотримуючись заповідей Божих.Слава нашому Богу!

Offline bbc

• люблю...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Серце розривається, як приходиться Вам мучитися (((
Трохи підтримала грошима.
Нехай Бог Вас береже! Сил і віри!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам за допомогу!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Дорогі друзі вітаю всіх з Новим роком!Бажаю всім Божого благословення,міцного здоров"я,любові,миру,добра,духовного зросту,радості від рідних!Як і обіцяла виставляю рахунок,який мені сьогодні прийшов з університетської клініки святого Луки м.Брюселя,БЕльгія.Правда пропустили одну букву в імені,але на разі чекаю,поки жінка,яка мене контактує з цією клінікою вияснить чи нічого страшного не виникне при оплаті.Отже,на разі виставили мені рахунок на 900 євро,Слава Богу,звичайно рахунок з приміткою,що на місці буде остаточна сума оплати(так як я й писала раніше,що по словах лікар казав,що приблизно до 2000 євро).Написали,що оплатити не пізніше як за 15 днів до прийому.Звичайно мені треба оплатити цей рахунок якнайшвидше,щоб я могла їм вислати квитанцію про оплату і щоб вони призначили мені дату прийому і заодно відправити на МАУ цю оплату,щоб мені дали безкоштовні квитки.Отже,звичайно в ідеалі цей рахунок оплатити завтра.Дякую Богу,що клініка сьогодні прислала рахунок.Дякую,дорогі мої брати і сестри,за молитву!Дякую від усього серця!Прошу й надалі всіх про молитву з вірою до нашого Бога!Також дякую за матеріальну допомогу небайдужим людям!
На картковий рахунок поступило з 29.12.17.по 02.01.18-   1569 грн. Дякую за допомогу!