Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 17165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline соломія-анастасія

• Активна Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: соломія 5 р. анастасія 2 р.
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
З Божою поміччю у Вас все буде добре

Сказали спасибо: polya, gruzinochku

Offline polianna

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Поліна
перерахувала трохи...тримайтеся!!!з Божою поміччю ви все подолаєте!

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +919/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
перевела щойно
Швидкого одужання!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Привіт усім!З Божою поміччю відкололи 4 дні хімії.Сьогодні здавала аналіз крові.На жаль,аналіз не дуже.Гемоглобін впав до 78 і тромбоцити поодинокі,тому на завтра мені потрібна кров і тромбоконцентрат.На завтра було заплановано капання хіміопрепарату,але аналізи підвели.Хто з чоловіків має 3+,прошу відгукнутись!Також пишу звіт по коштах,за 10 днів на рахунок надійшло 3869 грн.Всім дякую!Дай Бог всім здоров"я!Прошу всіх вас про спільну молитву!А також не забувати підтримувати мене морально і матеріально!Всім Божого Благословення!Хай Господь Бог нас всіх Благословить і дає нам здоров"я!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды

5 серпня о 18.30 у Сімейному Фітнес Клубі "Анастасія" буде проведене тренування Кардіо+прес, а кошти, зібрані за нього, підуть на лікування Тетяни!
Вартість цього тренування - 50 грн. Ми дуже заохочуємо, якщо ви можете пожертвувати більше, на вході буде стояти скринька для пожертв!
❗Прохання про максимальне поширення інформації ❗
Попередній запис за тел. адміністрації 0666-50-53-83
Тренування проведе інструктор Оксана Рудик.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Таня, виздоровлюйте, головне вірити і не опускати рук, Ви потрібні своїй донечці. Хай Бог Вас оберігає!
Переказала трохи грошей

Сказали спасибо: polya

Online Ауроратен

• Своя Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Танічка, одужуйте!
Дуже багато дівчат вболівають за Ваше здоров'я! Далеко не кожна, хто молиться за Вас, переживає  і хоче допомогти, відмічаються у цій темці. Але ми постійно заходимо сюди - чекаємо від Вас хоч пару слів. Сил ВАм, віри і скорішого виздоровлення!

Сказали спасибо: polya

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам всім дівчата за молитви!Дай Бог вам всім міцного здоров'я!                                                                                                                                                                                                       Того тижня мене виписали додому на відновлення сил перед другим курсом хіміотерапії.На 2 день мого домашнього перебування в мене піднялась температура.Температурила 4 дні,пила ліки,здавала аналізи в лікарні,але дякувати Богу,в неділю гарячка спала,правда виліз флюс.Цього понеділка їздила до стоматолога,вона відкрила мені зуб,гною,хвала Богу,не було.Правда пила антибіотики і робила содові полоскання,сьогодні стоматолог мені промила зуб і поклала тимчасову пломбу на тиждень.Цього тижня я вже почуваю себе набагато краще,ніж того тижня.Молитва справді зціляє,Бог добрий і милосердний!Дякую ще раз всім і бажаю всім Божого благословення!
 Від 19.07.по 05.08. на рахунок поступило 6215 грн.Всім велике дякую за допомогу!

Сказали спасибо: Олівія

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Добре, що ви вже вдома, рідні стіни лікують ...сил вам і здоров'я побільше...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім доброго дня!Того тижня відпочивала трішки в селі,дихала свіжим повітрям,пила молочко з-під коровки і їла домашню сметанку.)))Дякую Богу,що почуваю себе непогано,волосся почало трішки виростати,донечка каже,що багато сивого волосся маю.Каже мені:мама я думала,що ти блондинка,а в тебе відростає чорне і сиве волосся)))Дякую вам всім мої рідні,що ви за мене переживаєте і молитесь,я вас всіх люблю і дуже вдячна Господу,що ви в мене є!Прошу завжди пам"ятати про молитву за мене,адже щира молитва до Бога-це основні ліки для мене.Дякую вам всім,хай вас всіх Бог благословить!Також звітую,що за 10 днів на карту поступило 3006 грн.Дякую всім за матеріальну підтримку.Хай вам всім вернеться ваше добро сторицею!

Сказали спасибо: bbc

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
До 25-ти річчя Незалежності нашої України проводимо черговий благодійний ярмарок випічки (солодощів домашнього приготування - випічка руками господинь нашого міста, які долучаться до ярмарку).
Кошти будуть переданні потребуючим дітям та дорослим, які зараз боряться зі страшними недугами і так мріють бути вільними...Незалежними від хвороби та насолоджуватись життям.
Життя та здоров'я - це найбільший дар і тільки в цьому полягає справжня свобода та незалежність.
Не будьте байдужими!
Не проходьте повз!
Допомогти і справді легко!
Достатньо приділити певну увагу та зусилля!

Хто має бажання спекти щось на цю ярмарку або прийти допомогти продавати випічку пишіть!
Всі подробиці в групі в фейсбукДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ярмарка відбудеться 24 серпня о 16:00-19:00
Стометрівка (вул.Незалежності 17), поруч двох недіючих фонтанів, біля стоматологічної поліклініки

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Вітаю всіх зі святом!Бажаю Божої ласки і благословення Господнього!

Сказали спасибо: Ауроратен, Mariyka

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім доброго і Благословенного дня!Дякую сердечно усім,хто прийняв участь у благодійній ярмарці.Дякую організатору Люда Сокол (Lyudochka Sokol),дякую Тетяні Залуцькій,Галі Батюк,всім дівчаткам,які напекли купу смачнезних смаколиків,які допомагали продавати і дякую всім,хто придбав ці смаколики і цим самим підтримав нас!Бажаю всім Божого благословення і міцного здоров"я!А найголовніше я хочу подякувати Господу Богу нашому за те,що подав мені ласку бути сьогодні присутньою з дочкою на цьому святі,я безмежно щаслива,що Бог подав мені сил і здоров"я бути серед таких добрих і приємних людей!Дякую тобі Боже і Слава Тобі!На благодійному ярмарку було зібрано 5276 грн.Дякую всім щедрим людям,знайомим і незнайомим за те,що відвідали цю ярмарку.Велике дякую Танюшці Залуцькій-Харишин за те,що вона дуже активно продавала смаколики.Також на карточку за 10 днів поступило 1466 грн.Дякую всім!Хай Бог оберігає вас і ваші родини!Також прошу не забувати про молитву за мене!На 29 серпня призначено стаціонарне лікування,тобто другий курс хіміотерапії,тому прошу про спільну молитву,щоб все пройшло добре.Дякую всім!

Це посилання на мою групу в фейсбуціДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Бажаю всім гарного і світлого недільного дня!З 29 серпня я знаходжусь в лікарні.Зробили аналізи і пункцію -результати хороші,Слава Богу!Другий курс хіміотерапії ще не розпочався по певних жіночих причинах.Прошу всіх молитисьза успішне проходження другого курсу.Дякую всім за ваші молитви,хай Бог вам дає міцного здоров"я!Також за 10 днів на рахунок поступило 1490 грн.Всім дякую,хай вам повернеться сторицею.Дякую усім,хто мене підтримує і переживає за мене.

Offline Зiронька

• Своя Мамка
  • Репутація: +175/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Івасик
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
Таня - терпіння,сил,віри і одужання. Головне вірити і не здавайся...в тебе є донечка якій ти потрібна а це головне .Бог дає нам випробування ті які ми можемо винести.
перевела трохи грошей 
Ми молимось за Тебе! 

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую,дуже дякую!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім доброго і приємного дня!Сьогодні почався другий курс хіміотерапії.Прошу всіх про молитву спільну,щоб все пройшло добре.Адже,як казав Ісус Христос:"Ще поправді кажу вам,що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ,то коли вони будуть просити за неї,станеться їм від Мого Отця,що на небі!Бо де двоє чи троє в Ім"я Моє зібрані,там Я серед них"Амінь.(Єв.від Матвія 18:19-20).Тому прошу всіх вас мої дорогі про спільну молитву за здоров"я і успішне проходження хімії без побічних дій.Хай Бог нас всіх благословить!