Автор Тема: Чим ви лікуєте прищі?  (Прочитано 28034 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: проблемна шкіра
« Reply #34 : 21 Січень 2011, 21:18:07 »
karolina хм, мені сказали, сироватка зараз 200, зі знижкою дешевше. Але я вичитала, що її не один тюбик треба...

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #35 : 21 Січень 2011, 21:21:50 »
Може і так, може я її з чимось попутала, бо давно вже не брала. Точно це крем Календула 250. А тюбиків десь пять я брала.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #36 : 21 Січень 2011, 21:26:31 »
мамусічка вибачте, що з таким запізненням, Діане 35, просто прекрасно себе почувала, ні волосся не жирніло, шкіра чистесенька  z4 Мене всі питали якою я косметикою користуюсь, що така гарна шкіра стала, а зараз, страшно глянути
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Sirenj

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечці - 7 рочків і 3 місяці а синочку- 2 рочки і 9 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #37 : 25 Січень 2011, 14:35:42 »
а в мене на це все інша думка - щоб привести в порядок шкіру, дієти і дорогі креми не вихід. По-перше, важливо не скільки сідати на дієти, скільки просто напросто відмовитися від всім відомого шкідливого харчування ( жареного, копченого, надміру солодкого), а ввести в раціон побільше білків, продуктів з великим вмісто антиоксидантів. А по-друге,  дорогі креми чи сироватки - не завжди діють в тому напрямку, який ми очікуємо ( в більшості з них є гормональна основа - саме тому шкіра дуже швидко стає бархатистою, пропадають пігменті плями і т.п., але й швидко до цих кремів привикає, що є не дуже добре). Тим паче, в нашій державі, контроль якості за таким продуктом, що би там не говорили,   нульовий.
Тому, якщо щось не так, то тільки до Бога зі скаргою...  :(

Особисто я, вже почала частіше повертатися до тих же "бабусених рецептів" по  догляду за шкірою, раз в півроку п'ю комплекси вітамінів, бо те чим харчуємося, не забезпечує нас всім необхідним,  + сауна і ніякої надмірності. І сімейний бюджет не порожніє і загальне самопочуття  в нормі, і шкіра  порядку. 

Сказали спасибо: Тамара123456789

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 25 Січень 2011, 14:43:59 »
На рахунок харчування, то ні я ні мої діти не їмо ковбасних виробів із магазинучи базару, ні молочних, ні мяса, ні овочів, навіть соки . Нам усе дають мої батьки, які живуть далеко за містом. Тому все без ГМО, але не кожен має таку можливість, тому рятуємся як можем.

Offline климентина

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #39 : 26 Січень 2011, 09:11:31 »
це добре коли є моливість харчуватися домашніми продуктами, еко-чистими, в мене такої можливості немає, але все одно магазинного нічого не їмо, я навіть хліб печу сама, і літом і в осені щось росте в нас на дачі, намагаюся більше всього наморозити,насушити)) і збираємо трави, ягоди, але то не по темі :) Дійсно здоров*я це найважливише що може бути в житті здоров*я дитини, коханого і своє, я ніколи не була худою, тому все життя намагалася сидіти на дієтах, що привело до гастріту і інших проблем, особливо до нервових, коли худнеш худнеш а потім все набираєшь і ще зверху z2  реально треба любити своє тіло, харчуватися правильними продуктами,займатися спортом, і меньше заморочуватися вагою і красою, то все від стресів. тому я мене зараз вже виробилась своя программа очищення організму, я голодую раз на тиждень, теж приймаю антикосиданти оксілік, чудові вітамінки виводять шлаку,токсини, травяні чаї п*ємо всією сімьєю постійно, солодке не купуємо бо не їмо, максимум це халва або сухофрукти,ви знаєте, шкіра чистенька бо печінка не страждає від всікої гидоти(( та багато що ще можна робити, і для шкіри

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 26 Січень 2011, 09:43:14 »
тому все життя намагалася сидіти на дієтах, що привело до гастріту і інших проблем,
хай простять мене прихильник дієт, але я вважаю, що любі дієти - це дурість, бо вони, насамперед, позбавляють нас купи поживних речовин, розраховані на зниження ваги (і це єдина мета), а не на підтримання здоров"я організму, та ще й провокують стрес і так далі. А потмі повертаєшся до звичного режиму - і все спочатку. Тому я глибоко переконана, треба не на дієтах сидіти, а харчуватися РАЦІОНАЛЬНО. Це, власне, не дієта, а правильне харчування, просто в наших умовах, з нашими звичками, воно стало так називатися. І тримати її треба ціле життя.  Який зміст їсти шоколадки чи ковбасу магазинну, а потім сидіти лише не кефірі чи гречці чи що там є? А якщо в людини порушений обмін речовин чи якісь інші особливості організму - ну то тим більше, дієти лише зашкодять!

теж приймаю антикосиданти оксілік, чудові вітамінки виводять шлаку,токсини,
на це подивлюсь, в нас в аптеках є?

солодке не купуємо бо не їмо, максимум це халва або сухофрукти,ви знаєте, шкіра чистенька бо печінка не страждає від всікої гидоти((
ну солодке можна своє домашнє пекти, раз вже припече. Я, напирклад, без солодкого не можу жити, але хоча б не буду їсти ті підсилювачі смаку, ароматизатори і так далі...

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 26 Січень 2011, 11:36:59 »
Я один раз в  житті сиділа на дієті для очищення шкіри, я не схильна до повноти, при рості 170 важу 50 кг, і це після народження двох дітей.
А солодке я не їм, хіба трохи шоколаду, але печу різну випічку для дітей. Щоб не купляти.

Offline Sirenj

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечці - 7 рочків і 3 місяці а синочку- 2 рочки і 9 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #42 : 01 Лютий 2011, 00:26:02 »
Я солодке теж випікаю, але біда в тім,  що воно смачне , а від такого смачного, тільки вага набігає  d101  z5
Климентина, ви пишете про оксилік. Прочитала в інтернеті, що це антиоксидантний комплекс корисний для клітин організму в цілому. Але яке він має відношення до проблемної шкіри? Я думаю тут потрібне щось сильніше...

Offline климентина

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #43 : 02 Лютий 2011, 09:02:00 »
Sirenj як це яке? проблема шкіри напряму залежить від проблем печінки, шлунку, крові, коли починаєте займатися собою, чистити печінку,їсти варене, парене,запечене, то побачете що лице стане чистіше і взагалі все буде здорвшим, а оксілік тому допомогае, ці вітамінки допомогаютть виводити шлаки, токсіни, "яди" з вашого тіла, при цьому вони зміцьнюють імунітет, ну то ви почитайте в інеті чи що..ато я не лікар))) :8
jet так продаються, щодо дієт я з вами повністю згідна, то колись була молода та дурна, зараз ставлюся до цього з розумом)

Offline Венера

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #44 : 14 Лютий 2011, 17:35:57 »
Це звичайно буде не по темі, але не можу втриматися, щоб не написати
Sirenj
Цитувати
дорогі креми чи сироватки - не завжди діють в тому напрямку, який ми очікуємо ( в більшості з них є гормональна основа - саме тому шкіра дуже швидко стає бархатистою, пропадають пігменті плями і т.п., але й швидко до цих кремів привикає, що є не дуже добре)
Гормональна косметика в Україні не зареєстрована!!!!!! і ніякого звикання до кремів не розвивається. Напишіть конкретно про який складник ідеться мова. І ще, у більшості кремів водного-гліцеринова основа, в яку вводяться всі решту компоненти.

А на рахунок способу життя і харчування цілком згідна з Вами. Плюс до цього побільше фізичної активності. Ну, і про секс не забувайте ;)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 14 Лютий 2011, 18:13:41 »
Гормональна косметика в Україні не зареєстрована!!!!!!
те, що вона не зареєстрована в Укоаїні, нічого не говорить. В нас і продукти без ГМО і сметана на молоці... А от про звикання не чула нічого. Але мені швидше віриться в те, що просто зникає дія крему, коли він закінчується, ну та й того шкіра реагує по-іншому, це ж логічно  d130

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #46 : 14 Лютий 2011, 18:43:09 »
Не знаю як кому, але я не дуже проти й гормональної косметики, акщо не лице, а хтозна що від прищів... то можна і гормончиком потравитись, лиш би виглядати нормально. Мій чоловік добре каже, що я не загаряю на лиці, бережу шкіру, щоб зморшок не було, і от в молодості бліда як поганка вигляд непривабливий і пізніше ліпше не стане, то в чому суть? Я за будь-яку косметику, лиш би помагала.

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #47 : 14 Лютий 2011, 19:17:46 »
Цитувати
Але мені швидше віриться в те, що просто зникає дія крему, коли він закінчується, ну та й того шкіра реагує по-іншому, це ж логічно
Я ніколи некористувалася кремами,завжди шкіра без кремів була нормальна,а тут цього року  купила крем,пару днів під ряд ним користувалася,потім перестала і після того шкіра стала суха і шелушиться,в мене складається таке враження що шкіра звикає до кремів

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 14 Лютий 2011, 19:37:53 »
пару днів під ряд ним користувалася,потім перестала і після того шкіра стала суха і шелушиться,в мене складається таке враження що шкіра звикає до кремів

а мені здається, що з кремами шкіра просто "розучується працювати" сама і тому веде себе інакше. І саме це називають звиканням. Бувало, коли поїду в гори і не беру ніяких кремів, то за ті пару днів шкіра стає набагато краща, аніж в місті. Але це поки ми молоді. А от помічаю, особливо взимку, що не вистачає зволоження. І без кремів просто пропаденіє. Так що не знаю, чи зло є, ті креми, чи добро  d130

Offline Венера

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #49 : 15 Лютий 2011, 10:05:11 »
jet
Цитувати
Цитата: Венера від Вчора в 17:35:57
Гормональна косметика в Україні не зареєстрована!!!!!!
те, що вона не зареєстрована в Укоаїні, нічого не говорить. В нас і продукти без ГМО і сметана на молоці...
Так я згідна, що у нас це ще ні про що не говорить, але я вважаю, що це стосується кремів в куплених бог зна де і бог зна в кого. А якщо це до прикладу Clinique чи Clarins куплені в Брокард, то думаю там є лише ті складники які зазначені на упаковці.  
jet
Цитувати
а мені здається, що з кремами шкіра просто "розучується працювати" сама і тому веде себе інакше. І саме це називають звиканням.
Думаю в якійсь мірі так і є. Тому треба дивитися за шкірою і не накладати зайвого якщо вона і так себе добре почуває.
Колись прочитала в одному журналі статтю про нічні креми. Так от вони рекомендують до 30 років взагалі не користуатися кремом на ніч, щоб дати шкірі самій попроцювати, відновити свою гідроліпідну мантію, яку ми змили милом. А після 30-ти наносити крем один раз на тиждень.
Я дотримуюся цього принципу і зранку шкіра дійсно виглядає нормально, а на день наношу зволожуючий крем.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #50 : 16 Лютий 2011, 17:38:05 »
Цитувати
після 30-ти наносити крем один раз на тиждень
в мене на ніч десь так і виходить - раз на тиждень, бо поки вкладу доцю, приведу себе в порядок і т.п., то вже з ніг валюся і про крем забуваю d27