Автор Тема: Біда не приходить одна... Допомога мамі Іллюші  (Прочитано 2004 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RoksolanKaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Друзі! Біда не приходить одна... Багато з вас пам’ятає життєрадісного хлопчика Іллюшу, який народився з численними вадами здоров’я: анального отвору, нирок, сечовика… В своїх 2 рочки хлопчик пережив 8 операцій, численну кількість раз лежав у лікарнях Івано-Франківська, Києва, Житомира. Хвала Богу, покращення є, цим батьки завдячують багатьом з вас, хто допомагав фінансово і не тільки. Нирки потрішки відновлюються, з анальним отвором все гаразд, сечовик поки не виконує своїх функцій, так як зробили штучний отвір - стому – для виведення сечі, тобто лікування в процесі, на нього йде щоразу багато коштів. Тішить те, що дитина росте та розумово розвивається, не відстає від ровесників.
У мами Іллюші були постійні головні болі, з часом це підкріпилося блювотою, минулого тижня Леся робила МРТ голови і виявили пухлину… Проте, щоб дізнатися, доброякісна вона чи злоякісна, сказали їхати в Київ на обстеження та озвучили непідйомну для цієї сім’ї суму – не менше 20 000 грн! І це не враховуючи додаткових витрат.
Щиро просимо, не будьте байдужими до чужого горя! Адже дітям потрібна здорова мамуся, щоб допомогти їм стати на ноги. З миру по нитці, кожна гривня дорога, адже важливо якнайшвидше обстежитися, щоб не було запізно…
Можливо у вас діти виросли з речей, зокрема потрібно старшому синочку, якому 6 років, але дитина виглядає більшою, на 7 років. А ось в Іллюші постійна потреба в підгузниках 1-ка (мама кріпить на стому) і 5-ка. Кошти просимо кидати на картку Приватбанк 5168 7572 3086 4334 Попович Леся Ярославівна (людина, яка передасть Лесі зібрані гроші безпосередньо в руки в Києві).
Безмежно вдячні за будь-яку допомогу!
Група у ФБ Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - приєднюйтеся, поширюйте, допомагайте!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

І трошки Іллюші:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

З дозволу адміністрації форуму!

Offline OksanaB

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Перевела трошки грошей
Одужуйте! З Божою допомогою  все у вас буде добре!

Сказали спасибо: RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Перевела трошки грошей
Одужуйте! З Божою допомогою  все у вас буде добре!
Щиро вдячні! Віримо в це! Хоча Леся морально дуже подавлена :(  Тим більше в січні знову з Іллюшею потрібно їхати в Житомир...

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Допомогла, чим можу, тримайтеся, все буде добре, з Божою поміччю

Offline Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +194/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
Одужуйте! Перевела трошки грошей

Offline Miki

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Теж приєдналась до допомоги. Нехай та пухлина буде доброякісною,а мамуся пошвише одужуює!!!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Допомогла, чим можу, тримайтеся, все буде добре, з Божою поміччю
Одужуйте! Перевела трошки грошей
Теж приєдналась до допомоги. Нехай та пухлина буде доброякісною,а мамуся пошвише одужуює!!!
Дівчата, величезне спасибі! [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +318/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
перевела трошки грошей....хай Бог дасть терпіння і швидкого одужання обом!!!
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202

• Досвідчена Мамка
    • Награды
 d138 d138 d138

Є новини: обстеження робитимуть в Феофанії, чоловік Лесі, Назар, їздив туди і домовився на 17 листопада, що оперуватимуть, якщо діагноз підтвердиться.... У вівторок, 15 листопада, вони їдуть туди, як чоловіку пояснили: доба перебування в тому закладі 2500 грн (!!!), сказав лікар, щоб орієнтувалися на 3-4 тижні (це в районі 70000 грн), операція приблизно 6000$ (точної суми не озвучували), а це дууууже багато,набагато більше, ніж розраховували. Грошей обмаль, але й затягувати не варто, по ходу будемо допомагати спільними зусиллями + позичать, візьмуть в кредит, тільки б все успішно пройшло, тому прошу вас не зупинятися і перераховувати хоча б по декілька гривень.
Увага! Лесі в соцмережах немає, тому, хто хоче перевірити, чи дійсно ми збираємо їй гроші, телефонуйте: +380963769489 Філіпович Леся

Подумала і додала ще: 11 Листопад 2016, 11:49:05
перевела трошки грошей....хай Бог дасть терпіння і швидкого одужання обом!!!
Щиро вдячні! :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Отож, звіт: Леся Попович передала чоловіку Лесі, якій ми збираємо, 11790 грн. Також сьогодні передам чоловіку Лесі Філіпович 1000 грн, які мені кинули чи передали, і 100$
Гроші на картку й надалі поступають, дякуємо всім небайдужим!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
На даний момент всього зібрано 18792 грн., дякуємо всім небайдужим! Просимо про подальшу допомогу.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Леся Попович про Лесю, якій збираємо гроші 16 листопада:
Цитувати
Сьогодні Леся приїхала . При зустрічі передала всі наявні на даний момент гроші . Загалом на картку було зібрано 17540 грн.
Поговорила з нею. Леся дуже переживає та боїться що скажуть у Феофанії після детального обстеження. Адже дома на неї чекають синочки .
ТРИМАЄМО ЗА ЛЕСЮ КУЛАКИ!!!
ВОНА ВСІМ ЩИРО ДЯКУЄ!!!!!
P.s. Наразі й далі йдуть поповнення...на вихідних буду приїжджати до неї і все обов'язково передам.

Подумала і додала ще: 21 Листопад 2016, 15:05:07
Леся Попович 20 листопада:
"Лесі у п'ятницю зробили операцію. Лікарі кажуть що успішно. У суботу перевели із реанімації у палату. Говорила з Назаром. Завтра може получиться з нею. Від наркозу довго відходила. Буду у неї вже біль детально розкажу."

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Леся Попович:
Цитувати
Станом на сьогодні ще раз дзвонила. Думала після роботи навідаю. Надіялась що телефон підніме Леся... проте підняв Назар . Вона ще не відійшла від операції . Операція була до 8 годин, а з підготовкою приблизно 9 годин. Операція дуже складна. Сьогодні ще вяла , розмовляє не внятно. Лікар пробував на ноги покласти, но вона простоявши трошки попросилась лягти. Но все має бути добре!!! Ми у це віримо!!!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Леся Попович сьогодні пише:
Цитувати
Була сьогодні у Лесі.
По розказах Назара знала що їй тяжко, що вона по трохи встає, сидіти довго не може і мало говорить.
Но прийшовши у палату мене кинуло у шок...
До операції її підготовлювали, розказували всю її тяжкість... і вона її перебула та перетерпіла... но післяопераційний час теж дуже й дуже тяжкий як фізично та морально. Сама операція була 8 годин, а разом з підготовкою та завершенням 9 годин. Від такого наркозу та такої складності операції організм чуть не як овоч.
.....Вона лежала на ліжку, свіжий шов(ще з нитками) з лівої сторони від чола до кінця вуха, весь у зеленці. Око ліве не відкривається, зверху шкіра червона. Проте Назар сказав що вже ліпше, що набряки по лиці вже пройшли.
Вона майже не говорить, трохи шепоче.
Знаючи Лесю вже 11 років на постійній основі (бо познайомилися ми ще у шкільних роках.. коли лежали у дитячій лікарні у одній палаті, і навіть недогалувались що будемо учитися в інституті у одній групі) яка вона весела і говірка, жартівлива і дотепна, но зайшовши я побачила її у такому стані .......
Сказати що вона у тяжкому стані це нічого не сказати. Мені тяжко підібрати слова щоб все передати, я навіть не уявляю як Леся справляється. Но ВОНА СИЛЬНА!!! Назар постійно з нею. Запитавши що болить вона в'яло показала на голову.
І бачучи таку ситуацію і настільки непередбачуване житя, ти розумієш наскільки ці буденні скарги, сварки, капризи(бо інакше не назвеш) мізерні та не оправдані, чому не цінується кожен момент коло близької для тебе людини?
ВИБАЧТЕ ЩО НАГАДУЮ НО КОШТІВ і ДОСІ БРАКУЄ((( 

• Досвідчена Мамка
    • Награды
28 листопада Леся Попович:
Цитувати
Нарешті Леся мені подзвонила !!!! Я така рада що хоч в'яло але внятно зі мною говорила. Вона всіх цих 7 днів не пам'ятає , може це і на ліпше, їй здається що сьогодні другий день після операції . Голова болить просто розколюється, завтра зніматимуть шви.
По її словам загалом на операцію пішло 10 000 $. А попереду ще реабілітація!!!!!!
А коштів немає(((((

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Сьогодні була чудова неділя, адже ми з Roman Muzhyk відвідали прекрасну людину - нашу одногрупницю Лесечку та її сім"ю. Вкотре переконуюся, що це дійсно супер сім"я і нерозумію, чому стільки вилилося на них... Леся настільки була щаслива, що ми приїхали і не хотіла нас відпускати, казала, що їй надзвичайно приємно та й голова весь цей час не боліла і не тошнило (а зранку, та й всі попередні дні, нестримний головний біль, блювота...).
Ми згадували наші студентські часи, Леся з болем ділилася тим, що пережив Іллюша (а дитина в свої 2,5 роки перебула 8(!!!) операцій) і яка вона щаслива, що доля звела їх з прекрасним лікарем в Житомирі, завдяки якому з дитини не зробили повністю інвалідом.
Щодо Лесі, то пухлина, хвала Богу, була доброякісна, але як виявилося, вона у неї уже напротязі 3-4 років, добре, що вчасно виявили та видалили, так як могло статися непоправиме... Як уже було зазначено, Леся важко відходила від наркозу, тиждень взагалі стерся з пам"яті. Ліва частина голови, там, де була пухлина, часто терпне або ж дуууже болить, ліве око не відкривається, але воно й не дивно, адже їй розпилювали череп, щоб вирізати пухлину, а вона якраз була поруч з нервовими закінченнями, тобто операція дійсно відповідальна та складна й тривала приблизно 7,5-8 годин. З часом все пройде, попереду реабілітація, але:
1. Операція була дороговартісна
2. Доба перебування їм коштувала 2500 грн (були вони там близько 2-х тижнів)
3. Постійно купували ліки, а на це йшли численні суми
4. В січні мають знову везти Іллюшу в Житомир, а туди потрібно брати в середньому 12 тис. грн.
5. Щомісяця на ліки Іллюші йдуть приблизно 2500 грн + підгузники

Тому й надалі просимо всіх небайдужих про кошти, адже сім"я дійсно в скруті, буває, що навіть немає за що купити Іллюші  ліки...
Кошти просимо кидати на картку Приватбанк 5168 7572 3086 4334 Попович Леся Ярославівна (наша одногрупниця та подруга Лесі Філіпович).
Безмежно вдячні за будь-яку допомогу!

П.С. Речі та підгузники чесно передали Лесі + від себе навезли гостинців, які її синочки отримають на Миколая))) Діти в Лесі чудові, такі жваві, красунчики, мамина гордість! А Назар - справжній господар, прекрасний чоловік та батько, таких мало, дай Бог, щоб завжди жили щасливо і нарешті всі були здорові. Мама Лесі, яка весь час перебування її на операції пробула з тими маленькими живчиками, дійсно "мировая" мама, чудова та добродушна жінка, вона зараз дуууууже допомагає.
П.П.С. Всі документи пофотографувала, щоб ви могли бачити, кому допомагаєте і що дійсно в людини страшенна біда, а вона не здається, настільки сильна людина, я вірю, все налагодиться, біда та хвороби відступлять!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Леся така вдячна кожному за допомогу, каже, що до смерті не забуде та буде молитися за всіх (а на очах в той час в неї сльози...)