Автор Тема: Темпова Затримка мови  (Прочитано 865 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Marimel

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катеринка 1 рік та 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марічка
Re: Темпова Затримка мови
« Reply #17 : 26 Січень 2017, 23:58:05 »
Донька моєї сестри почала говорити після трьох років, коли вже пішла у дитячій садок, а до того говорила на своїй мові. Були навіть проблеми з іншими дітками бо вони її не розуміли((. А моя донька наприклад лінується і тільки говорить перший склад слова або лише одну букву крім мене її ніхто поки що не розуміє правда нам лише 1,8 може ще розговориться))

Offline yulyanewname

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #18 : 31 Травень 2017, 00:15:49 »
Дівчата відпишіться як у вас зараз справи з мовленням. Нам зараз 2,5 міс. Єдеякі страхи. Напишіть чи добре ваші діти тримали зоровий контакт, коли ви до них звертались, чи це просто неуважністьі розсіяність така в нас. А ще ми погано відкликаємось на імя у вас таке було?

Offline Солоденька...:)

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #19 : 11 Липень 2017, 23:44:58 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата відпишіться як у вас зараз справи з мовленням. Нам зараз 2,5 міс. Єдеякі страхи. Напишіть чи добре ваші діти тримали зоровий контакт, коли ви до них звертались, чи це просто неуважністьі розсіяність така в нас. А ще ми погано відкликаємось на імя у вас таке було?
зоровий контактюююдитина тримає довше вже після 3 -х місяців...імя своє дитина знає в 7 -8 місяців і на нього відкликається....в такому віці має реагувати просто на звуки...обертати голову в сторону шуму...здригатися від сильно різких звуків...

Offline yulyanewname

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #20 : 17 Серпень 2017, 13:22:06 »
я там помилилась, 2 роки і 5 місяців. вже 7 міс. маємо близько 40 слів і звуконаслідувань, багато тараторить, хоче говорити, але не може. до людей підходить і лялякає їм, відкликається на імя не завжди.