Автор Тема: Гель лак в домашніх умовах  (Прочитано 3011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Гель лак в домашніх умовах
« : 22 Листопад 2016, 11:20:03 »
Мені цікаво чи хтось собі сам робить гель лак вдома?Я в декреті і як приходиться робити гель лак в майстра затрачається багато часу.І я подумала може б купити базові матеріали і робити самій гель лак,так як завжди покриваю однотоним лаком.Поділіться досвідом)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Beby, ♡Таня

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
Re: Гель лак в домашніх умовах
« Reply #1 : 22 Листопад 2016, 13:40:08 »
Мені цікаво чи хтось собі сам робить гель лак вдома?Я в декреті і як приходиться робити гель лак в майстра затрачається багато часу.І я подумала може б купити базові матеріали і робити самій гель лак,так як завжди покриваю однотоним лаком.Поділіться досвідом)
Я сама собі роблю акрилове нарощення, вмію і гелеве, але акрил в мене тримається набагато краще. Акрил покриваю звичайним однотонним лаком, або під настрій можу френч, щось намалювати... Тому не бачу нічого екзотичного в тому щоб вдома покривати нігті гель лаком і ні від кого не залежиш, хоч в 2 ночі, хоч в 6 ранку, або з переривом на каву і заміну підгузника d27

Сказали спасибо: Barby

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Вероніка
    • Награды
« Reply #2 : 22 Листопад 2016, 14:29:01 »
Дякую,що відгукнулися.Де ви купляли лампу?Була я в магазині біля п'ятачка, то мені казали,що можна і лед лампу для гель лаку, я от думаю чи вона висушить нормально.

Сказали спасибо: Beby

Offline Homka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 22 Листопад 2016, 16:55:52 »
Дякую,що відгукнулися.Де ви купляли лампу?Була я в магазині біля п'ятачка, то мені казали,що можна і лед лампу для гель лаку, я от думаю чи вона висушить нормально.
Якщо чесно, то літом вам гель висушить звичайне сонечко z5 Я так літом на мору сушила зламаний нігтик, бо ні одного майстра знайти не могла, вийшла в 12 дня на балкон і пальчик на сонечку потримала z5 Тому лампу беріть любу, можна саму дешеву, я свою купляла надцять років тому, коли гелі були ще тільки трифазними. Для акрилу лампа не потрібна взагалі.

Подумала і додала ще: 22 Листопад 2016, 16:58:08
В універмазі є відділ де продають все для нарощування і різні перукарські прибамбаси, хороший відділ , продавець така сива короткострижена жіночка, вона адекватна і в неї можна спитати. В цьому відділі все трохи дешевше ніж будь де інше.

Offline АнюткаКохана

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #4 : 23 Листопад 2016, 08:57:43 »
Привіт!
А в мене є звичайна лампа для кварцування, переносна). Нею можна замінити лампу для гель лаку?

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #5 : 23 Листопад 2016, 09:27:34 »
жесть

для початку хоча б на семінар сходіть.  вони часто проводяться в місті. треба ще знати, чи гель-лаки, які Ви купите, полімеризуються в уф-лампі, чи тільки в лед.  розхідники не дешеві. майстри часто росказують, як клієнтки пробують їм продати обладнання та матеріали, які вони купили ,що вдома собі робити покриття. а воно не виходить. в мене є майстер-клієнтка, яка ходить до мене, бо сама собі не може лівою на правій рівно нанести гель-лак.
 сходіть на семінар, а тоді сядьте і порахуйте, чи вигідно це Вам, і чи взагалі це Ваше

Подумала і додала ще: 23 Листопад 2016, 09:27:45
Привіт!
А в мене є звичайна лампа для кварцування, переносна). Нею можна замінити лампу для гель лаку?
ні

Сказали спасибо: Mashka_Mashka

Offline Homka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 23 Листопад 2016, 14:37:32 »
жесть

для початку хоча б на семінар сходіть.  вони часто проводяться в місті. треба ще знати, чи гель-лаки, які Ви купите, полімеризуються в уф-лампі, чи тільки в лед.  розхідники не дешеві. майстри часто росказують, як клієнтки пробують їм продати обладнання та матеріали, які вони купили ,що вдома собі робити покриття. а воно не виходить. в мене є майстер-клієнтка, яка ходить до мене, бо сама собі не може лівою на правій рівно нанести гель-лак.
 сходіть на семінар, а тоді сядьте і порахуйте, чи вигідно це Вам, і чи взагалі це Ваше

Подумала і додала ще: [time]23 Листопад 2016, 09:27:45[/time]
Привіт!
ні

Чому ж зразу жесть? d27 Є люди в яких руки з потрібного місця від природи ростуть, майстер класів в інтернеті дофіга ... Тіпа в нас всі майстри з професійною освітою і н-ною кількістю курсів по профвдосконаленню, та половина працює після курсів які коштують дофіга, а результату від них мало, більшість роблять неакуратно і негарно, бо поки сам не попробуєш, купу інформації не перериєш і не вибереш для себе оптимальне, толку не буде. Вона ж не збирається комусь за гроші робити, а на собі, ну попробує, якщо ніяк то закине це діло z5 А, базових матеріалів для себе стане надовго і коштують вони не так вже й дорого. Ну мені наприклад стандартної баночки акрилу коді і ліквіду до нього вистачає на рік, праймер, форми і шліфбрусок взагалі забула коли купляла, все решта також... Коштує ліквід +акрил 300 грн і пилка 22,00 грн, тобто приблизно 30, 00 грн корекція z5
Є ще один момент, я дуже і дуже сумніваюся, що на кожного клієнта береться нова пилочка, якщо вона хорошої якості об гель за один раз її не зітреш, а ці пилочки як простерілізувати? Правильно ніяк, а наприклад мою маму понтовий майстер регулярно десь біля кутикули чіпляла пилкою, я знаю хто там на цій пилці був до мене? Тому мені морально спокійнише зробити все самій: не сподабалось - переробила, зламала- в любий час поремонтувала, не викручуєшся з часом щоб попасти на корекцію/нарощення, гігієнічно чисто, бо тільки твої грибки/бактерії/віруси, дешевше в рази z5
Неправда, можна,  гель любий це акрилат і має здатність тверднути під дією ультрафіолету, тобто теоретично можна замінити, але дуже і дуже не зручно і тверднути буде не хвилину, а п"ять приблизно.

Сказали спасибо: Lubava, Маньковська, Barby

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Вероніка
    • Награды
« Reply #7 : 23 Листопад 2016, 15:41:33 »
За стериліцію інструментів мовчу, не вірю,що від спирту стерильні інструменти,а це часто роблять.Це можна порівняти,як би хірург, попшикав інструменти і приступив до операції, після попереднього пацієнта.Поважаючий мастер має стерилізатор)Я створила дану тему і мені цікава була думка та досвід форумчанок.І чи взагалі це реально вдома?Я не збираюся цим заробляти і забирати хліб у Вас.Думаю,більшість дівчатам було корисно знати, бо в мене багато знайомих живуть в США, то вони роблять гель лак вдома, щоб зекономити час.Вибачте, якщо Вам не сподобалася дана тема, нічого не мала поганого на думці чи ображати майстрів, а тим паче Вас)   

Сказали спасибо: Beby

Offline Homka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 23 Листопад 2016, 15:56:49 »
Реально вдома, я таке роблю років 10 вже точно :flv Починалося з того що я заклеювала тріщини на своїх рідних нігтиках (ставила кусочок шовку і зверху гель), потім почала покривати гелем для укріплення, потім почала гелем робити френч, щоб не малювати, потім взагалі перейшла на акрил... Там не має нічого такого аж-аж, правила і порядок нанесення з відеоурока,пару тренувань на собі і все вийде! :flv

Сказали спасибо: Lubava, Barby

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Вероніка
    • Награды
« Reply #9 : 23 Листопад 2016, 16:10:43 »
Спасибі за інформацію і за висвітлення свого досвіду.А то вже я думаю , хіба я таку жесть написала.Я почула кілька думок і зробила свої висновки.Дівчата читають, так що не така неактуальна тема,жалко, що нічого не пишуть(((

Сказали спасибо: Нов@чок

Online Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +157/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #10 : 23 Листопад 2016, 16:35:35 »
темка доволі актуалньа і доволі цікаво, поки що тілкьи слідкую, бо немаю досвіду щоб чимсь поділитися, а так читаючи, можу і сама чогось дізнатися

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #11 : 23 Листопад 2016, 16:37:09 »
Я теж хочу купити стартовий набір, в інтернеті дивилася, то Коdi з лампою десь в районі 1000 грн, залежить від лампи і к-ті гель лаків.

Offline yallou

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліда, 12
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #12 : 23 Листопад 2016, 16:47:50 »
Вдома вигідно нарощувати гелем, покривати гель-лаком нігті.  Економія часу та коштів. Навчилась по відео-уроках. Заплативши спочатку за всі матеріали приблизно 600 грн. мені їх вистачило приблизно на рік. Потім тільки кольори докуповувала. А тепер маючи кілька кольорових гель-лаків - вони чудово змішуються і виходять нові кольори!

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Вероніка
    • Награды
« Reply #13 : 23 Листопад 2016, 18:01:07 »
Бачу, що це реально.Думаю,що водити авто було важче навчитись .Так,що майбутні мамусі,  мами ,які перебувають у відпустці по догляду за дитиною,  працюючі мамусі ,це навчання під силу, хай це ще одна справа,яка під силу нам.Звичайно,що не получиться з 1 разу ідеально,але є можливість переробити.Але колись давно ми також лівою рукою малювали лаком праву руку.Не обіжайтесь за ІМХО.

Сказали спасибо: ♡Таня

Offline Маньковська

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #14 : 23 Листопад 2016, 18:54:04 »
я також хочу сама,бо не можу запланувати похід на манікюр бо малявка.є вільний час зразу бігаю по перукарнях шукаю вільного майстра.я вже купила маленьку лампу на аліекспрес,вчора прийшла,і пару кольорових гельлаків.так що я з вами

Offline Beby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #15 : 23 Листопад 2016, 20:53:11 »
Є багато здібних майстрів,які самостійно навчалися, бо дійсно цього хотіли!  Не проблема купити стартовий набір й вчитись на своїх нігтиках,  тим більше, що от я особисто, була в багатьох майстрів,  то от бачила які вони майстри,бо не вміють навіть нормально покрити, аби не було сколів d107
Тому будьмо добріші й тішимось, коли хтось хоче навчитись та потребує порад  ;)
На алікс можна придбати дешевше,  а оприділитись,  підіть на новгородській,  січових є магазини, а також в бон бон, проф косметік)  думаю вам там порадять, що потрібно й краще!)

Сказали спасибо: ♡Таня

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #16 : 23 Листопад 2016, 21:14:37 »
Лаки на алиекспрес не дуже добри, в мене 3 дни трималися :( шкода потрачених грошей
краще дорожчи купити,але якисни
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.