Автор Тема: Думаємо правильно, думаємо позитивно!  (Прочитано 49968 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Багатьох з нас не влаштовує наше життя. Багато хто має бажання щось змінити. Але більшість незнає як.

Створюю цю тему, щоб допомогти і вам, і собі. Вже майже 10 років пройшло з того часу, як на День Ангела бабуся подарувала мені книжку по позитивній психлогії. Що саме цікаво, за два дні до того у книжковому я тримала її у руках, але не купила. Книжку, що тоді була мені вкрай необхідною, що дала мені поштовх і якій я дуже вдячна. Після такого знайомства з позитивною психологією, я прочитала ще декілька книжок, уже інших авторів, шукала інформацію в інтернеті, дізналась багато чого цікавого і корисного. Про це я буду вам тут розповідати, чекатиму ваших думок та обов"язково - результатів  ;)

З Вікіпедії
Позитивна психологія — галузь психології, яка займається дослідженням позитивних аспектів психіки людини. На відміну від орієнтації класичної науки на психологічні проблеми та патології, основними темами досліджень галузі є щастя, оптимізм, потік, довіра, прощення та солідарність. Ця галузь досліджень намагається зробити досвід життя людини більш задовільним та розкрити природні здатності.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

• Новенька
  • *
    • Награды
Уроки щасливого життя: Світ як дзеркало

По суті, зовнішній світ подібний до дзеркала, яке ясно і точно відображає нашу свідомість. Коли ми дивимося в це дзеркало, сприймаємо і інтерпретуємо це відображення, ми перетворюємося на приголомшливий інструмент самопізнання.

Давайте виходити з того, що світ є нашим дзеркалом, допомагає нам побачити свій спосіб життя як відображення наших переконань, відносин і емоційних особливостей. Якщо ми будемо дивитися на свій стиль життя подібним чином, він допоможе нам зрозуміти і пізнати ті приховані сторони, які ми не в змозі побачити безпосередньо. Цей процес заснований на двох передумовах.

Я приймаю ідею, що все в моєму житті є моє відображення, моє власне творіння. Немає ніяких випадковостей. Немає жодних подій, які не були б пов'язані зі мною. Скажімо, я бачу чи відчуваю що-небудь, і це мене зачіпає. Що це означає? А це означає, що моя душа приваблює або створює якийсь досвід, щоб щось мені показати. Саме мені! Бо якщо б воно не було відображенням якоїсь частини мене, то пройшло б непоміченим. Стало бути, всі люди і події в моєму житті є відображення різних частин мого «Я» і енергій, що живуть у мені.

Уявіть, що десь всередині вас сидить мудра істота і постійно спрямовує: «Ходімо, люба, повчимося не скупитися. А тепер сюди до цих людей, спробуємо не ображатися. А в цій розмові треба якось набути досвіду - не злитися ... ». І ви йдете по миті свого життя постійно натикаючись в світі на те, що дасть вам необхідні знання та досвід. Тоді що ж веде до страждань, запитають скептики. Відповім: небажання і невміння вчитися. Якщо ви відвертаєтеся від дзеркала, то поправити щось, користуючись тільки пам'яттю, ох, як важко.

Ви запитаєте, що робити з негативом? Відповідаю. Коли трапляється щось «негативне», це означає, що подія як би просить нас задуматися: «Чому це сталося зі мною? Я все роблю настільки добре, наскільки можу, але все йде не так, як мені б хотілося. Я не розумію, чому в мене виникла ця проблема ». Зверніться всередину себе і скажіть Миру: «Я знаю, ти намагаєшся мені щось показати. Допоможи мені зрозуміти, що це таке ».

Після того, як ви це зробите, розслабтеся і продовжуйте своє життя, але залишайтеся відкритими для послання, яке ви повинні отримати. Воно може прийти у вигляді внутрішнього відчуття або усвідомлення, якихось слів, або чогось несподіваного, що станеться з вами іноді буває смішно: відповідь може прийти, наприклад, через рекламу магазину.

Є варіант відчути зворотний зв'язок у вигляді відчуттів. Якщо ви відчуєте в собі більше можливостей, більше енергії, - значить все правильно. Основний ключ - ваша життєрадісність. Чим більше сила Всесвіту проходить через вас, тим більшу життєрадісність ви відчуваєте. І навпаки, всякий раз, коли ви не дотримуєтесь свого внутрішнього провідника, своєї інтуїції, ви відчуваєте втрату енергії, втрату сили, ви відчуваєте духовну, емоційну або фізичну млявість.

Коли ви швидко ростете і змінюєтесь, життєва ситуація може загостритися. Ваші внутрішні сумніви і страх можуть відображатися в тих, хто вас оточує. Якщо ваші друзі чи сім'я ставлять під сумнів або засуджують відбуваються в вас зміни, постарайтеся зрозуміти, що вони просто відображають голоси сумнівів і страхів, які звучать в вас самих, щось на кшталт: «Що трапиться, якщо я зроблю щось не так ? Чи можу я дійсно довіряти собі? »

На подібну «зворотний зв'язок» з боку інших ви вільні реагувати так, як відчуваєте за потрібне: переконувати, ігноруйте, погоджуйтеся, - як вам буде завгодно. Але не будьте впертим осликом: якщо не виходить одне спробуйте інше. Мир відображає ваші внутрішні конфлікти. Це борються між собою ті частини вашого «Я», які хочуть рости і змінюватися, і ті, які хочуть, щоб все відбувалося як і раніше. Як же бути? Знайдіть підтвердження того, що ви вчитеся довіряти собі все більше і більше. Це спрацює. Ви з подивом виявите, що інші починають все частіше відображати ваше зростаюче довіру до себе, вашу впевненість, відплачуючи вам тією ж монетою.

Ось подивіться, які способи використовує життя, щоб служити нам відображенням:
Якщо засуджуєте і критикуєте себе, - інші будуть засуджувати і критикувати вас.
Якщо ви завдаєте собі біль, - інші будуть завдавати вам біль.
Якщо ви брешете собі, - інші будуть брехати вам.
Якщо ви безвідповідальні перед собою, - інші будуть безвідповідальні по відношенню до вас.
Якщо ви звинувачуєте себе, - інші будуть звинувачувати вас.
Якщо ви емоційно жорстокі до себе, - інші будуть емоційно (і навіть фізично) жорстокі до вас.
Якщо ви не прислухаєтеся до своїх почуттів, - ніхто не буде прислухатися ні до ваших почуттів, ні до вас.
Якщо ви любите себе, - інші будуть любити вас.
Якщо ви поважаєте себе, - інші будуть поважати вас.
Якщо ви довіряєте собі, - інші будуть довіряти вам.
Якщо ви чесні з собою, - інші будуть чесні з вами.
Якщо ви цінуєте себе, - інші цінуватимуть вас.

І так далі.

Бачите, зміни відбуваються не в результаті спроб «змусити себе змінитися», а в результаті усвідомлення: що працює, а що не працює. Тому, якщо вас зачіпає (не ліктем, звичайно, а емоцією) поведінка іншої людини, - не забувайте, що він є вашим дзеркалом. Може здатися, що ви дотримуєтеся різних точок зору, але внутрішньо ви, очевидно, схожі. Один з вас знаходиться по одну, а інший по іншу сторону барикад вашого внутрішнього конфлікту.

Коли ми знаходимо ЗВ'ЯЗОК з самими собою і починаємо більше усвідомлювати свої почуття, ми приходимо до розуміння, що просто перенесли свій внутрішній конфлікт на зовнішній світ.

Тепер саме час поговорити про позитивну сторону справи. Для позитивного зворотного зв'язку працює той же принцип відображень. Як його використовувати? Подумайте про все, що ви зараз любите в своєму житті і що приносить вам задоволення. Відсвяткуйте це! Адже ви створили це самі, все це - лише ваші відображення. Подумайте про знайомих вам людей, яких ви любите і поважаєте, якими захоплюєтеся, суспільством яких насолоджуєтеся. Вітаю вас. Вони теж - ваші відображення. Чи розумієте ви, що вони не змогли б навіть з'явитися у вашому житті, якщо б не відображали вас? Ви не розпізнали б їх позитивних якостей, якби самі не мали подібних.

Ваші відображення є всюди. Де б ви не зустрілися з власним віддзеркаленням, - чим глибше ця ЗВ'ЯЗОК, тим сильніше відображення. Принадність використання цього процесу ще й у тому, що через нього ми відкриваємо, хто ми є. Ключ завжди один - звернутися всередину, щоб розкрити для себе сенс відображення. Чим більше ми це робимо, не намагаючись раціонально пояснити те, що бачимо, не засуджуючи себе, тим швидше отримуємо можливість розвинути і виразити багатогранність своєї природи.

Подібно до того, як дисбаланс в нашому індивідуальному свідомості відбивається в наших особистих взаєминах і події повсякденного життя, дисбаланс в колективній свідомості відбивається в громадських і міжнародних відносинах. І тоді світ сам по собі стає дзеркалом, яке допомагає нам побачити себе більш чітко і зрозуміти себе глибше. Нам буде потрібно достатньо мужності, щоб побачити в соціальних і політичних силах світу відображення власних сил. Тих, що працюють всередині кожного з нас.

Всі ми хочемо привести в рівновагу різні аспекти своєї особистості: досягти цілісності. А наші внутрішні суперечності дуже часто відображаються в конфліктах, які ми переживаємо в особистих взаєминах. Пам'ятаєте, ми говорили, що ми буквально проектуємо наші несвідомі внутрішні конфлікти на зовнішнє оточення? Так от, емоційні мої, труднощі у відносинах з іншими людьми або складності в досягненні якихось цілей в житті - це наш з вами шанс на зцілення. Так-так, це наша можливість усвідомити і вирішити внутрішні конфлікти. Чому? Та тому що люди, з якими у нас виникають тертя, зазвичай відображають ті частини нас самих, з якими ми відчуваємо себе некомфортно або нерішуче (тобто, конфліктуємо).

Так що витягаємо з-під завалів власні внутрішні сили, «зализує рани» і припиняємо самих себе тиранити і мучити. І як тільки ми це зробимо, ми починаємо себе любити, поважати і шанувати: у всіх аспектах своєї істоти. Нам стає легко прощати і поважати всі людські істоти на Землі, і ми отримуємо ключ до золотих воріт Простору Любові. Змінивши по відношенню до себе гнів на милість, ми знаходимо цілий світ Радості і Щастя.

З книги Галини Муравйової «Тяжіння любові»

• Новенька
  • *
    • Награды
ця перша стаття трошки важка, несперечатимусь, її не порівняти з простою і веселою подачею Наталії Правдіної - автора багатьох книжечок у маленькому м"якому форматі з якої і почалось моє знайомство з цією темою  :)  раджу почати з "Я привлекаю успех" - вона одна з її перших і чудова для основи. далі в книжках вона багато повторює.
далі я прочитала книжки Луїзи Хей - справжнього майстра, чудової і сильної жінки, яка на прикладі свого життя перевернула світ зі знаку мінус на знак плюс.
потім пішли книжки Свіяша, особливо хороша "Посміхнись поки непізно"
далі були інші автори, але ось ці три і саме в такому порядку я вважаю найголовнішими  d112

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Тема актуальна і дуже доречна,бо сидячи в декреті і маючи дитину,що ввесь час слабує,вже мимоволі розумієш,що в голові "буба" назріває.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

• Новенька
  • *
    • Награды
50 Способів Задіяти Позитивну Психологію і Закон Притягання

Ви, напевно, чули або читали книги про Позитивну Психологію і Закон Притягання (фільм "Секрет"). Суть таких книг - фокусуватися на тому, що ви хочете і що вже маєте, аби ще більше притягнути це в життя.
Я вірю, що ці два способи мислення - ключ до успіху і щастя, подолання перешкод і настільки повноцінного життя, як лише можливо. Після того, як я став застосовувати ці принципи і виучувати їм, моє життя досить круто помінялося.
Часто до нас приходить чудова ідея, але ми сумніваємося, що ж потрібно робити, аби втілити її в життя прямо зараз. Я спеціалізуюся на тому, аби допомогти людям перетворити знання на дії. Самодопомога часто поверхнева, якщо ми не діємо відповідно до доступного нам різноманіття ресурсів. Аби дати зрушити справу з мертвої точки, я створив список з 50 пунктів, які ви можете виконувати, аби задіювати Позитивну Психологію.
У міру читання цього списку, випишіть декілька пунктів, які ви можете робити досить регулярний. Через декілька тижнів або місяців роботи з ними, виберіть інші. Я вважаю, що набагато ефективніше постійно бути сфокусованим на декількох пунктах, чим намагатися робити все відразу.
Твердження, які ви прочитаєте, звучать просто, але кожне з них прошло перевірку відносно того, що міняє ваш ментальний настрій і ваші результати. Отже, ось цей список:

1.Напишіть список того, що ви хочете.
 2.Відчувайте свої наміри кожною частинкою своєї суті.
 3.Задіюйте ритуал для того, що ви не хочете в своєму житті, наприклад, записувати це на папір і рвати його на шматочки.
 4.Робіть що-небудь, що ви ЛЮБИТЕ робити, щодня - будь то їсти ваше улюблене блюдо (маленьку порцію, якщо у великих кількостях воно шкідливе), проста прогулянка, вигулювання собаки, прийом ванни - що завгодно, якщо вам це подобається.
 5.Дозвольте собі міняти свої бажання - запитаєте себе, чи не змінилося те, що ви хочете, і якщо це так, запишіть це.
 6.Розповідайте всім про свій намір. Наприклад, «Я дійсно хочу написати бестселер» .
 7.Насмілюйтеся на зміну переконань. Якщо ви думаєте: «Люди мене відкинуть», спростуйте це переконання, задаючи питанням «Звідки я знаю, що це насправді так? Де докази? А не може бути по-іншому?»
 8.Займайтеся добродійністю, коли - і лише коли - ви дійсно цього хочете.
 9.Відвідуйте будинки, в яких ви хотіли б жити (хотіли б мати).
 10.Знайдіть собі наставника. Ви необов'язково має бути знайомі зі своїм наставником особисто. Це може бути історична особа, філософ, художник, письменник, учений, актор... хто-небудь, хто втілює в собі щось, що вам хочеться виробити в собі.
 11.Знаходите позитивні риси в тому, хто доставляє вам незручності.
 12.Запишіть суму, яку ви маєте на рахунку в банку, і заміните її на ту, яку хочете мати.
 13.Замінюйте твердження, що містять «Я не можу.», твердженнями «Я можу. (щось, що ви можете зробити зараз)».
 14.Щодня протягом 5 хвилин візуалізуйте себе, неначебто ви вже досягли свої цілі.
 15.Випишіть на листок всі якості, якими звиклися себе описувати. Зміните ті, які вам не подобаються, на ті, що вам потрібні.
 16.Щодня в одне і теж час вголос або про себе виголошуєте список того, за що ви можете бути вдячні.
 17.Говоріть людям, що ви в них цінуєте.
 18.Давайте анонімні позитивні відгуки про тих, чий сервіс вам сподобався.
 19.Поглянете в дзеркало і дайте собі позитивну характеристику.
 20.Знайдіть фото того, що хочете отримати, і, дивлячись на нього, уявіть, що б ви відчували, якби вже мали це.
 21.Даруйте дарунки, які, ви знаєте, сподобаються одержувачеві.
 22.Залиште хороші чайові в ресторані тому, чиє обслуговування було просто прекрасним.
 23.Читайте анекдоти, дивіться гумористичні передачі і комедії.
 24.Розкажіть кому-небудь анекдот, запросіть кого-небудь дивитися гумористичну передачу або комедійний фільм разом.
 25.Дозвольте своїм думкам текти вільно протягом 10 хвилин. Коли у вас гарний настрій і позитивний настрій, закрийте свої очі і поглянете, куди вас заведе ваша уява.
 26.Навчитеся чому-небудь новому, чому давно хотіли навчитися - писати картини, грати на флейті, плести корзини, народному танцю - чому-небудь, що ви завжди хотіли робити.
 27.Приміряйте яскравий одяг ручної роботи. Сфотографуйтеся, аби потім дивитися на це.
 28.Зробіть щось, що, вам здавалося, не зможете зробити.
 29.Озирніться довкола і знайдіть що-небудь красиве.
 30.Складіть список 10 своїх страхів і пронумеруйте його, починаючи від найпростішого до найскладнішого. Почніть працювати з першим.
 31.Заведіть домашню тварину.
 32.Влаштуйтеся волонтером в притулок для тварин і грайте з тваринами
 33.Почніть вести журнал вдячності - виписуйте все, за що можете бути вдячні цьому дню.
 34.Просіть те, що хочете. Будь ви в магазині, ресторані, на прогулянці з друзями або в будь-якій іншій ситуації - не соромтеся просити те, що хочете.
 35.Дякуєте тим, хто надав вам допомогу, так, щоб їм сподобалося.
 36.Відважтеся на що-небудь екстравагантне. Дозвольте внутрішньому голосу говорити «Ти не можеш собі це дозволити», але все одно зробіть це.
 37.Напишіть список причин, чому жити добре.
 38.Відправте кому-небудь листівку
 39.Складіть список всього, що ви встигли сьогодні. Це може бути щось не дуже значне, як, наприклад, «Я поправ білизну». Напишіть мінімум 10 пунктів.
 40.Подаруєте кому-небудь найдорогоцінніший для вас дарунок. Якщо ви дуже зайняті, подаруєте кому-небудь ваш час. Якщо у вас є борг -подаріть гроші. Якщо ви знесилені - дайте кому-небудь можливість відпочити.
 41.Подумайте про ситуацію, в якій ви хочете бути бездоганним. Це може бути тост на весіллі розмова з шефом або гра в гольф. Закрийте очі і проживіть її в своїй уяві. Якщо ви, наприклад, граєте прекрасну гру в гольф, відчуйте прохолодний бриз, запах трави, зверніть увагу на різноманітність фарб довкола вас і гладку ручку ключки.
 42.Підніміть свій настрій за допомогою розминки. Виберіть улюблений вигляд активності і займіться ним мінімум 30 хвилин.
 43.Оптимістично подумайте про те, як добре розвинеться певна ситуація в майбутньому.
 44.Послухайте свою улюблену пісню.
 45.Подаруєте собі щось, що, вам здається, ви не заслуговуєте.
 46.Скажіть кому-небудь, що ви його (її) любите.
 47.Запропонуєте другу вигуляти його собаку.
 48.Зберіть з єдинодумцями гроші для однієї з благодійних акцій
 49.Напишіть вашу "Революцію нового дня". Кожного дня заповняйте її тим, що ви хочете привернути у власне життя.
 50.Поздоровте себе за виконання цих пунктів.

Сподіваюся ви отримали кілька хороших ідей і натхнення з цього списку. Як тільки ви почнете регулярно застосовувати ці ідеї, то помітите зміни, і ваша мотивація продовжувати буде рости. Удачі!

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
от як ми всі начитаємося!!!!!!   цікаво, а колективну дошку бажань можна створювати?
ми би всією мамкою таку натворили, Франківськ раєм би став  ;) ;) ;)

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
цікаво, а колективну дошку бажань можна створювати?

якщо по цій психології - то можемо і навіть мусимо!   d27  

про дошку бажань буде, просто стільки хочу сюди перенести інформації і структуровано, щоб вас не злякати,  d27 невстигаю

тепер про таку штуку розкажу - сила візуалізації і афірмації  :) попростому - дивимось на гарні картинки і говоримо гарні правильні установки. ось вони разом

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Юлічка вставлю і своїх 5 копійок в темку думаю ти будеш непроти.

12 причин, чому ви ніколи не повинні здаватися:

1. Поки ви живі, все можливо
 Єдиною поважною причиною, по якій ви можете здатися, є ваша смерть. До тих пір, поки ви живі (здорові і вільні), у вас є вибір, щоб здійснювати спроби до остаточного успіху.

2. Будьте реалістами
 Ймовірність освоєння чогось з першого разу дуже мала. Все потребує часу, щоб цьому навчитися, і ви будете робити помилки. Вчіться на них.

3. Ви сильні
 Ви сильніше, ніж ви думаєте. Однією маленькій невдачі недостатньо, щоб зупинити вас в процесі досягнення свого успіху. Недостатньо буде також і 10, і 100, і 1000 невдач.

4. Проявіть себе
 Якщо ви не хочете бути відомим, як хтось інший, то це слабкість, і говорить про те, що ви здаєтеся. Виходьте і показуйте себе решті світу, а також самому собі. Ви можете і досягнете того, що мали намір зробити. Ви зазнаєте невдачі тільки тоді, коли здастеся.

5. Робилося це раніше?
 Якщо хтось інший зміг зробити це, то зможете і ви. Навіть якщо тільки одна людина в світі зумів досягти того, чого бажаєте ви. Це має стати достатньою причиною для вас, щоб ніколи не здаватися.

6. Вірте в свої мрії
 Не віддавайте самого себе. У житті буває багато людей, які говорять вам, що ви хочете досягти неможливого. Не дозволяйте нікому руйнувати свої мрії.

7. Ваша сім'я і друзі
 Дозвольте людям, яких ви любите, стати вашими натхненниками на те, щоб продовжувати наполегливо рухатися далі. Можливо, вам потрібно буде спробувати подивитися з іншої точки зору, більше вчитися, більше практикуватися, але ніколи не здавайтеся.

8. Є люди в гіршому становищі, ніж ви
 Прямо зараз є багато людей, які знаходяться в гіршій ситуації і в гірших умовах навколишнього середовища, ніж ви зараз. Хотіли б ви відмовитися від пробіжки в 5 кілометрів? Подумайте про людей, які не в змозі навіть ходити, і як багато вони були б готові віддати за можливість пробігати по 5 кілометрів щодня.
9. Покращуйте наш світ
 Коли ви досягнете всього, чого мали намір досягти, ви можете використовувати свій успіх, щоб здійснювати зміни в світі або в житті окремих людей.

10. Ви заслуговуєте щастя
 Ніколи не дозволяйте нікому говорити вам протилежне. Ви заслуговуєте щастя і заслуговуєте успіху. Зберігайте цей настрій і ніколи не здавайтеся, поки не досягнете свого пункту призначення.

11. Надихайте інших
 Служіть джерелом натхнення для інших, відмовляючись здаватися. Хто знає, чого може досягти хтось інший через те, що ви самі ніколи не здавалися, і тим самим надихнули інших не здаватися.

12. Ви вже так близько
 Найчастіше, коли ви відчуваєте, що хочете здатися, ви знаходитесь так близько до того, щоб зробити величезний прорив. В будь-який момент свого часу ви завжди перебуваєте лише на волосок від успіху.

• Новенька
  • *
    • Награды
Візуалізація

Ми народжені в цьому світі, щоб бути тим, ким хочемо, щоб мати все те, що бажаємо. І лише неправильні думки перешкоджають нам здійснити бажане.
Як же швидко розгорнути хід думок у потрібному напрямку? Тут на допомогу прийде сила візуалізації. Використовуючи візуалізацію можливо швидке виконання бажань силою думки.
Отже, для візуалізації буде достатньо 15 хвилин в день. Сила візуалізації найбільш творча, коли ви відчуваєте себе найкраще. Мається на увазі, що візуалізацією треба займатися в стані піднесеності, легкості почуттів, відчуття того, що все добре. Влаштуйтеся зручніше в спокійному місці, сидячи або лежачи.
Винесене аж до думках від дійсності до бажаного сценарієм вашого життя. Розглядайте різні приємні сценарії і отримуйте задоволення від уявних картин.
Якщо ви хочете розбагатіти, уявляйте картини багатства і достатку. У кожного вони свої. Наприклад, уявіть себе за кермом нової машини, ви впевнено дивіться по сторонам, вальяжно розташувавшись на шкіряному сидінні. Ви під'їжджаєте до знайомих, вони здивовані і захоплені вашою машиною. Ви сидите в салоні і відчуваєте запах нової шкіри сидінь.
Можна уявляти, як ви пішли в фешенебельний магазин міста і приміряєте там одяг. Відомі бренди, дорогі речі, продавці, які бажають вам догодити.
Або ви обираєте, куди поїхати відпочивати. Сидіть в турагенстве, підбираєте тур. Співробітник пропонує вам гірськолижні курорти. Може у французькі Альпи? А може зупинитися на Італії? Там можна заодно і шопінгом зайнятися.
Варіантів маса. Якщо ви мрієте про любов, уявляйте весілля чи гарне побачення. Якщо мрієте про здорове тіло, уявіть себе в стані фізичного розквіту.
Ситуація може бути завжди одна, або у вашій уяві сценарії хорошого життя будуть змінювати один інший. Ваша мета - відчувати максимальні позитивні емоції від уявних картин. Абстрагуватися від реальності і вжитися в уявний образ. Чим сильніше будуть ваші позитивні емоції, тим швидше здійсняться ваші мрії.
Сила візуалізації - це потужна творча сила. Виконання бажань силою думки можливо. Якщо ви знайдете час для того, щоб позитивно представляти бажану життя, приємні думки стануть переважати, і тоді ваше життя підкоритися цим думкам. Коли ви уявляєте, визуализируете і вербалізіруете свою нову історію, з часом ви починаєте вірити в неї, а коли це станеться, докази стрімко заповнять ваше життя. Віра чи переконання - це всього лише думка, яку ви повторюєте постійно. А коли ваші переконання відповідають вашим бажанням, то ваші бажання стають реальністю.

Нічого не стоїть між вами і всім, що ви бажаєте, окрім вашого власного способу мислення.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Афірмації
- це позитивні твердження, що допомагають змінити наш спосіб думання і сформувати те майбутнє, до якого ми прагнемо. Проголошення аффирмаций є ефективним способом досягнення своєї мети, щастя, любові, внутрішньої гармонії, здоров'я і благополуччя.

Афірмації - це короткий позитивне твердження, спрямоване на конкретний аспект вашої свідомості і закладають нову програму, згідно з якою підсвідомість будує свою роботу і створює життєві ситуації, відповідні даної афірмацію за змістом. Ви можете повторювати афірмації по черзі або окремо. Вважається, що найбільш гармонійним є повторення афірмації числом, кратним трьом: 3, 6, 9, 12 і т.д.

Наші думки і емоції формують наше життя і наше оточення. Важливо пам'ятати вислів "подібне притягує подібне". І це правда: негативні думки притягують негативні події в наше життя, а страхи, яких ми боїмося обов'язково втіляться, т.к. ми самі спроектували їх. Позитивні думки і емоції любові, щастя і задоволення, притягнуть до нашого життя щасливі події і потрібних нам людей.

Афірмації - дуже сильне і дієвий засіб для зміни негативного сприйняття життя на позитивне. Їх можна повторювати де завгодно, скільки завгодно разів і як завгодно. Хочете - в думках, хочете - вголос, хочете - на прогулянці, а хочете - на роботі. Спочатку доведеться прикладати зусилля, щоб пам'ятати про них, а потім це перейде на підсвідомий рівень. Незабаром ви почнете помічати, що ваші бажання стали виконуватися, ви стали виявлятися в потрібний час в потрібному місці і т.д. І ви зміните своє життя! Але тільки потрібно захотіти цього, мати бажання працювати над собою, не зупинятися і тим більше не повертатися назад! Адже життя так прекрасна, скільки можливостей вона пропонує. Довіряйте Їй, довіряйте Всесвіту, довіряйте Вищим силам, які ведуть вас. Нижче наведені приклади афірмації, які взяті з різних джерел. Ви можете скористатися ними, а можете придумати свої. Тільки запам'ятайте важливе правило: аффірмация є позитивним твердженням, і вона не повинна містити частки "не", тому що Всесвіт не сприймає її. Бажано її формулювати як доконаний факт: якщо ви скажіть "я хочу бути здоровою" - відповідь Всесвіту буде "ти хочеш бути здоровою" (ну і хоти далі), а якщо ви скажіть "я здорова", у відповідь ви отримаєте "ти здорова" . І всі ваші наміри повинні бути спрямовані тільки на благо.
Чи приносить результат практика використання афірмації?

Ви коли-небудь використовували афірмації в своєму житті? Більшість людей, які пробували використовувати афірмації, не задоволені своїми результатами. Деякі люди негативно ставляться до афірмації, тому що "відчувають що просто брешуть самі собі". І відверто, багато людей відчуває, що вони не працюють взагалі. Але використання афірмації - з навчання не виключається. Багато людей все ще вірить в них і багато, шановні Гуру все ще пропонують використання їх.

Але є все ще деякі великі питання про використання афірмації:

1. Якщо вони працюють, чому вони не працюють весь час?
2. Є належний спосіб "сказати" їх?
3. Як довго я повинен чекати того, що вони спрацюють?

Добре, я хочу прибрати частину туману про використання афірмації.
ЩО МОЖЕ ЗМІНИТЬСЯ ПРИ ВИКОРИСТАННІ Афірмації?

Афірмації можуть використовуватися, щоб зруйнувати погані звички і створити хороші.
Афірмації можуть допомогти Вам прискорювати просування ваших цілей.
Афірмації тримають Вас врівноваженими і спокійними.
Афірмації можуть допомогти Вам жити життям, яке Ви хочете.
Афірмації можуть змінити ваше життя.

Ключі - те, що Ви дійсно повинні знати, як використовувати їх. Важливо спочатку зрозуміти те, чим Афірмації є дійсно.
В горіховій шкаралупі, Афірмації - все, що Ви думаєте, говорите, вірите, і відчуваєте. Якщо Ви коли-небудь займалися Афірмації, що тільки не траплялося у вашому житті, це - тому що є конфлікт між тим, що Ви говорите і хто Ви.

Як тільки Ви приходите до розуміння того, як Афірмації працюють, потрібно зрозуміти, що наші Афірмації безпосередньо стосуються нашої енергії. Наша енергія безпосередньо має відношення до Всесвіту. Всесвіт має відношення з нами. Так іншими словами, наша робота з Афірмації, заснована на тому, хто МИ.

Ви починаєте помічати загальну нитку? Ви бачите, підтвердження дійсно не мають ніякої сили в Універсальної схемою речей, це - Ви, маєте всю владу. Афірмації - просто інструмент; інструмент для того, щоб впливати на Вас. І Ви - за допомогою вашої енергії та ваших дій, впливаєте на Універсальний потік, оскільки це має відношення з вашим життям.

Підтвердження - дійсно ключ до отримання відповідно до того, що Ви хочете, потребами та бажаннями в життя. Ви бачите, Афірмації, коли використовуються належним чином, змінюють спосіб, яким Ви думаєте. Вони змінюють спосіб, яким Ви дивіться на речі; в вас безпосередньо, ваших проблемах, ваших сподіваннях і мріях. Як тільки Ви змінюєте спосіб, яким Ви думаєте, відчуваєте і вірите - Ви можете тоді зробити відповідну дію, щоб проявити ваші бажання.

Афірмації працюють в наших життях, чи хочемо ми їх чи ні. Якщо ми не звертаємося до афірмації, то будь-які почуття, і думки живуть у нас. Ті почуття і думки стають нашою дійсністю. Це пояснює, чому ми отримуємо в наших життях те, що ми не хочемо, і не завжди отримуємо те, що ми дійсно бажаємо. Так, чи вірите Ви у владу Афірмації чи ні - вони вже працюють в вашому житті. Саме тому мудро вчитися розуміти і використовувати їх належним чином.

Тепер, я збираюся допомагати Вам розуміти деякі дуже важливі принципи про підтвердження, щоб Ви могли почати використовувати їх ефективно сьогодні.
ШІСТЬ КЛЮЧОВИХ ПРИНЦИПІВ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИКОРИСТОВУВАТИ Афірмації

1. Перед використанням Афірмації, знайдіть час, щоб вивчити, як і чому вони працюють. Як тільки Ви приходите до розуміння, Ваші Афірмації стануть набагато ефективнішими.
2. Використовуючи Афірмації з книги, це прекрасно, але найефективніші - ті, які Ви пишете самі. Коли Ви пишете ваші власні Афірмації - вони, від вашого серця і душі. Навіть якщо Ви бачите дійсно хороші Афірмації в книзі, змінюйте так, щоб це стало Вашими.
3. Напишіть Ваші Афірмації так, щоб вони були позитивним, і потужним для ВАС і дійсно Вашими.
4. Виділіть час і місце для ваших афірмації. Говорите їх з творчою енергією. Повторюйте їх на регулярно - принаймні два рази на день.
5. Розвивайте сильну віру, щоб підтримати афірмації. Без сильної віри, ваші Афірмації мають невеликий шанс на успіх.
6. Пам'ятаєте, коли я сказав, що "Ви - це ваші Афірмації"? Ви повинні втілити їх - жити з ними. І Ваші Афірмації повинні давати відповіді, хто Ви, що Ви відчуваєте і чому Ви вірите.
Афірмації надзвичайно потужні, вони - один з найбільш прийнятних методів для особистого росту. Більшість людей не розуміє, як вони працюють. Зробіть самостійно одне з вправ для Вашої користі, дізнайтеся про владу Афірмації, і як використовувати їх належним чином.

Поміщений тут принципи, працюватимуть у вашому житті. Якщо Ви поставитеся до них відповідально, то Ви будете бачити Ваші зміна в житті, які будуть приємним сюрпризом і захопленням для Вас.

Популяризатора методу афірмації, прекрасного психотерапевта і керівника цілительського відділення «Нова свідомість» Луїзу Хей я б назвав «королевою аффірмацмй», оскільки до теперішнього часу вона створила дуже велика кількість цих словоформ, з деякими з яких Ви познайомитеся в кінці цієї статті.

А ось що пише про свої афірмації сама Луїза Хей у своїй книзі «Влада жінки»:

«Я вважаю, що це належний підхід до будь-якої проблеми - варто нам змінити своє мислення і життя відповідним образам відповідає на ці зміни. Я хочу, щоб ви записали нове слово у свій словник - нейропептиди. Цей термін, вперше введений Кендейсом Пертом в його роботі, присвяченій дослідженню функцій мозку, позначає «хімічні кур'єри». Варто нам що-небудь сказати, чи подумати про щось, і вони починають свою подорож по нашому організму. Коли наші думки повні любові, спокою, миру і щастя, нейропептиди несуть хімічні речовини, що підсилюють опірність нашого організму ».

Отже, ми вселяє собі правильні думки - і вони лікують наше тіло. Більш того, за твердженням Луїзи Хей, ми в змозі зробити навіть більше: переконати себе, що ми розумні, добрі, щасливі, улюблені й багаті. Мені здається, що насамперед це пов'язано зі зміною моделі поведінки. Афірмації спочатку змінюють наше мислення і ми починаємо вести себе більш конструктивно, ми стаємо впевненіше в собі, гармонійніше. І в результаті наша життя змінюється на краще!

Ось деякі афірмації Луїзи Хей

Я заслуговую в житті самого кращого. Я гідна чудового життя.
Я широко розкриваю обійми світу і заявляю йому з любов'ю, що я заслуговую і приймаю все краще в ньому.
Все, в чому я потребую, я завжди отримую! Зараз я дозволяю собі заробляти хороші гроші.
Джерело мудрості невичерпний і доступний мені. Все, що мені належить знати, відкриється в потрібний час і в потрібному місці. Я прийму правильне рішення.
Я можу проявити всі свої творчі здібності!
Я можу мати хороший дохід, я заслуговую гарного заробітку! Я дозволяю своїм доходам постійно зростати незалежно від того, що пишуть і говорять економісти.
Я роблю те, що мені подобається.
Довіряючи вищому розуму надавати мені сприяння в справах, я йду від успіху до успіху.
Я довіряю Вищому Розуму керувати моїми справами. Я з радістю приймаю цей Розум в якості партнера по моїм справах, я легко направляю свою енергію на роботу з могутнім Розумом. Від цього Розуму виходять усі творчі задуми, всі відповіді, всі рішення, всі зцілення, які перетворюють моя праця на джерело неперехідної радості і дозволяють мені досягати успіху в будь-якій справі.
Мій вибір - рух вперед. Я відкрита всьому новому. Я вибираю шлях пізнання і духовного розвитку.
Я роблю вибір пам'ятати, що будь-яка проблема може бути вирішена. Моя нинішня проблема представляється мені чимось тимчасовим - вона не більше ніж те, над чим я зараз працюю.
Я хороша людина. Я відкрита всім духовних благ, які тільки може дати мені Всесвіт. Я сповнена довіри до життя і розуміння її.
Я прийшла в цей світ, щоб навчитися безумовної любові до себе та інших.
Я представляю собою щось більше, ніж просто моє фізичне вираз. Незмірна частина мене - це те місце, де зосереджена моя сила.
Ми всі - унікальні, дивовижні створення, не схожі один на одного. Я занурююся в себе і встановлюю зв'язок з унікальним виразом Єдиного Нескінченного Розуму, яким є наше вище «Я».
Все змінюється у фізичному світі, і, рухаючись у потоці цих змін, я залишаюся пов'язаної з тим, що знаходиться всередині мене і що сильніше і глибше будь-якої зміни.

Свої афірмації Луїза Хей створювала для самої себе, тобто для вирішення своїх приватних проблем, пов'язаних з поганим здоров'ям і з поганим ставленням інших людей до неї самої. У міру того, як проблема вирішувалася, значимість створеної для її вирішення афірмації падала, і ця аффірмация замінювалася іншою, створеної для вирішення наступної проблеми. Таким чином утворилася колекція афірмації, яка пізніше поповнювалася афірмації учнів Луїзи Хей, проте все одно ця колекція залишається колекцією приватних аффирмаций конкретних людей, які вирішують свої особисті проблеми, і про це слід пам'ятати, бо для лікування однієї і тієї ж хвороби різним людям можуть бути потрібні різні засоби.

В принципі, афірмації, створені Луїзою Хей, навіть з урахуванням похибки перекладу можуть опинитися в тій чи іншій мірі корисними будь-якій людині, проте індивідуальні афірмації, створені саме для Вас і саме для подолання якоїсь конкретної Вашої ситуації, є істотно більш дієвими і мають менше побічних ефектів.

Афірмації - це величезний стрибок у світ радості та удачі.

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Це маленьке короткометражне відео рекомендую всім для перегляду!

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Думаємо правильно, думаємо позитивно!
« Reply #10 : 17 Лютий 2012, 13:12:21 »
Ось так виглядає книга, про яку я писала в Лялякалці:
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #11 : 17 Лютий 2012, 13:12:29 »
А тепер про правильне загадування бажань  z3

Отже, бажання для того й існують, щоб збуватися!  :)  Треба лише правильно загадувати. Спочатку - загальні правила.

1. Ніколи при формулюванні бажання не вживати частку "не". Наприклад: бажання «Не бажаю бути повною!» Краще сформулювати так: «Бажаю бути стрункою, квітучою, привабливою і чарівною!». Що-небудь з цього набору обов'язково збудеться!
2. Дуже Важливий Момент - продумати, яким чином це бажання буде реалізовуватися. Наприклад: «Хочу поїхати в кругосвітній круїз» Але ж можна і прибиральницею на океанський лайнер потрапити! Тому, бажання краще сформулювати так: - Хочу поїхати в річковий круїз відпочивати і ... - Доповніть фразу іншими подробицями. Чим більше їх буде, тим краще!
3. Загадавши бажання треба твердо і беззастережно вірити, що воно збудеться. Ніяких сумнівів у цьому бути не повинно! Просто загадайте бажання, на деякий час відмовтеся від нього. Нехай енергія бажання «повариться» у Вашій підсвідомості.
4. Необхідно якомога частіше і повніше візуалізувати результат, тобто представляти результати вже виконаного. Наприклад, якщо Ви хочете шикарну квартиру, уявляйте не тільки інтер'єр, але і як Ви будете відзначати новосілля, як дивитися телевізор у вітальні, як обідати в їдальні і т.д.
5. Необхідно якомога частіше вимовляти про себе або вголос (вголос краще) стверджують пропозиції-афірмації. Особливо ефективні ці твердження ввечері перед сном і вранці, ще в напівдрімоті. Розум в цей час ще (або вже) дрімає, і слова як би вкарбовуються в підсвідомість. При цьому всі дії повинні бути тільки в теперішньому часі: «Я маю (роблю) то-то і те-то».
6. Зробити собі якийсь символ виконаного бажання. Наприклад, монетку. І носити Це з собою, поки бажання не здійсниться.
7. Скласти план досягнення бажаного. Багато нехтують цим простим правилом. Але ж чого простіше: написати або навіть просто представити всі кроки, необхідні для здійснення задуманого!

А тепер про усе це нам розповість позитивний Свіяш  :)

Offline Інночка

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра і Кароліна
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #12 : 17 Лютий 2012, 13:29:07 »
дякую за темку,дуже корисна z4+ за темку

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #13 : 17 Лютий 2012, 13:46:29 »
ого скільки інформації z4треба класти детя спати і сідати читати.Дякую z4

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #14 : 17 Лютий 2012, 14:11:42 »
Цитувати
Це маленьке короткометражне відео рекомендую всім для перегляду!
bvlgari, дуже важкий фільм
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 17 Лютий 2012, 14:42:57 »
Цитувати
bvlgari, дуже важкий фільм
Да він справді важкий, але як на мене дуже повчальний, просто потрібно вірити в себе в свої можливості, і тільки тоді ми досягаємо того,що хочемо,те про що мріємо. :)

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #16 : 17 Лютий 2012, 15:07:33 »
Хто читав Свіяша,тому як би і не важке відео.Нового нічого,але все правда.Я його перечитала років 10 назад.Дуже позитивний чоловік і все грамотно пояснює,а саме головне--все працює так як він каже.Я не замислюючись чогось бажала і саме так все і збувалось як він каже,причім нераз!!!!!!Просто є особисті речі,тому не все можу описати.
А моя подруга так щиро ляпнула" хочу кинути палити,чим швидше тим краще"--і зразу завагітніла,от і кинула!
Обережним треба бути дуже,бо банальне--"хочу машину і квартиру" може закінчитись смертю батька і отриманим спадком( той же Свіяш). Та й Бог застерігає--"нещасний,не знаєш чого просиш,ти це отримаєш".Так що нам потрібно просто навчитись вірно формулювати бажання.Приклад--"хочу машину і квартиру протягом 2-ох років,шляхом збільшення платні(нова робота) або виграшем в лотерею і щоб всі були живі-здорові."
А ще є Норбеков,Сінєльніков і багато інших.
Але гарантую--працює!
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"