Автор Тема: Харчування в наших школах. Чи задоволені ви?  (Прочитано 6635 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Teri

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 11 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
А у нас харчування таке як в садку, бо ми ходимо в школу-садок. Жодних нарікань, я коли школу вибирала, то харчування було одним з важливих пунктів.

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Не втрималась щоб не написати про "шкільні котлети" які мені довелось спробувати у шкільній їдальні..... d106 цього року.Я нарешті зрозуміла чому певний час мій малий не хотів дома їсти котлети.А напій з води і згущеного молока пробували?Одним словом жаххххх!!!і батьки нічого зробити не можуть, на жаль.А булочки раз на тиждень завозять і продають поки не з"їдять....Воду у пляшці мінеральну купила....думаю щось якийсь смак не той....а там пів року термін давності закінчився.Ось таке з мого власного досвіду!Школа у Крихівцях!Ласкаво просимо!

Online Les77

• Активна Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Моя дитина дуже перебірлива до їди, але що їв у школі (тільки сніданок) питаюсь кожний день, то можу сказати що годують не дуже дабре, але то таке у кожній школі, такі часи кризи, даю завжди пару грн. на буфет, на якісь дрібнички

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
А я на малий асортимент булочок в нашій столовій (школа№18) ну ніяк неможу пожалітись. Там такий вибір! І свіжі, бо їх розкуповують швидко. Пробувала сама, бо менший малюк завжди щось просить купити, коли чекаємо на старшого. Ну такі булочки, що здається зовсім без яйця, лише мука і вода, але тим не менше  малі їх дуже люблять. d104
Мене куди більше злостять столики в їдальні, де продають всяку китайську "смакоту", типу незрозумілі льодяники, жуйстики і т.д. Але якось сказали продавцю, то тепер бачу цукерки-печенька українських виробників.

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Мене куди більше злостять столики в їдальні, де продають всяку китайську "смакоту", типу незрозумілі льодяники, жуйстики і т.д. Але якось сказали продавцю, то тепер бачу цукерки-печенька українських виробників.

І мене дратують оті всякі смакойлики хімічні d111. Хоча ще того року я чула, що вони мали б бути заборонені для продажу в школах d104

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
батьки нічого зробити не можуть, на жаль
Ну як так! А говорили з дирекцією або писати якісь скарги в управління освіти? Не знаю, поки що в нас до "голосу" батьків директор прислухається. Хоча то лише перший клас і може ще не все бачили d143

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
ой, і я теж не можу втриматися, щоб не сказати, я часто гуляю біля  18 школи, але я не знаю, як там годують, але бачу як діти на перервах бігають в найближчі магазини, що вони там купляють d16, якась одна хімія, а деколи іду, то чую, що якісь школярі (клас 6 може 7) говорячи про вибір місця де сісти (літні столики), кажуть, та що тас сідати там навіть пива немає d107

Offline vyshenka06

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Моя дочка раніше вчилася в 19 школі, то там харчування було досить пристойне. А зараз навчається в природничо-математичному ліцеї, то не дуже задоволена.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Ми в Католицькій школі, то харчуванням задоволені, а найбільше подобається,що на перервах діти нікуди не бігають в магазини і ніякої хімії не купують. Буфета в школі зовсім нема,хто хоче бере собі якісь фрукти чи печення здому.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Цитувати
Ми в Католицькій школі, то харчуванням задоволені
Так ви ж платите за навчання, ясно, що все має бути на відповідному рівні.

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
А ми сьогодні перший день в школі. Доця була тільки на сніданку,бо я її швидко забрала і казала,що давали макарон з натертим сиром півяйця і півпомідорки. Вона правда майже нічогоне з'їла,бо певно ще мій сніданок її тримав, але думаю як на сніданок,то досить пристойно.... і взагалі знаю,що 3-тю школу хвалять за харчування.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
і ми сьогодні перший день в школі, то донька розказувала, що давали гречку з підливкою і 3 кусочки м"яса, і салат з свіжої капусти, чай і хліб, каже що було гаряче і мала довольна і все з"їла.... Микитинецька школа

Offline Світланка2011

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 12 р, Олександра8,Євгенія 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Моя дитина вчиться в 4 класі в м.Чернівці розповім вам як у нас харчують дітей ,бо бачу це майже кожний день :картоплю у нас готують з молоком,котлетку моя дитина їсть майже щодня і все у нас з харчуванням нормально. Скажу вам чесно ,що у нас і вчителі і директор школи харчується в їдальні і знаю точно ,що їдять вони все те що дітям дають ( з одного казана) ,а чому знаю тому,що у нас бабуся працює в їдальні завідоючою . У нас обіди вартують 10 грн,сніданки безкоштовні. На сніданок дають гречану кашку і варену ковбаску ,на інший день ,щось інше.А вам особисто б радила зайти до школи і пообідати зі своєю дитиною ,тоді могли б ,щось обговорювати

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Я теж орієнтуюсь трохи в шкільних харчах, бо моя мама працювала в одній із шкіл нашого міста також завідуючою. Тож можу порівняти.....

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
А вам особисто б радила зайти до школи і пообідати зі своєю дитиною ,тоді могли б ,щось обговорювати
Я саме так і зробила,ще на канікулах,коли дитина ходили на підготовку,то бачу,що наістися смачно в їдальні 3-ої школи досить ймовірно..... z4

Offline NataliNIO

• Діти це щастя!У мене їх два!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +429/-0
    • http://nionatali.gallery.ru/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарій-19 років,Остапчик-9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
У мене діти вчаться в 5 школі.Старший ,за  10 років навчання в цій школі ,в їдальні їв всього кілька разів.Їсти ходить в 3 школу там набагато смачніше і якісніше!Навіть багато вчителів з 5 ходять їсти в 3.  d112 Так що lyudmylka нема про що хвилюватись  ;).
Минулого року в школу прийшла новий завуч і добряче взялася за їдальню,справи пішли на краще,але цього року вона пішла на підвищення(директором Крихівецької школи-може і там наведе порядок?) і невідомо що тепер буде в їдальні?!
Цього року у мене першокласник,то перших два дні їжею був задоволений ,на третій день не їв,бо йому не сподобалось на вигляд. Я взагалі була здивована  що він їв ,бо дуже перебірливий в їжі,тим більше що я і  даю канапку обов"язково .Наша вчителька нікогоне примушує їсти.
Життя коротке, тому - порушуй правила, прощай швидко,цілуй повільно,люби щиро,смійся нестримно! І ніколи ні про що не шкодуй!

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Ну як у вас складається з харчуванням ;)? Що дітки кажуть цього року? Кажуть що не будуть то їсти, чи кажуть що смачно?